Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika dwaburekoty

dwaburekoty

#6337794 Napisano: 24.03.2017 15:59:18 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Czy wszystkie Garniery są już poinformowane? Hahahaha... Znów o mnie zapomnieli... Albo "mam zbyt wysokie loty", albo jak nic Thermomix będzie mój emotka


(czy nie lepiej tak mówić, niż los swój przeklinać?) Wyświetl w wątku >>
1 Halszka 0

dwaburekoty

#6337612 Napisano: 24.03.2017 11:23:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś ma jakieś doświadczenie z konkursami organizowanymi przez Magazyn Wesele? Ile w rzeczywistości czeka się za wynikami? Wg regulaminu do końca czerwca... Toż to szmat czasu.... Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6337566 Napisano: 24.03.2017 10:38:12 w Wkurza mnie...
silvia8 napisał(a):

ace napisał(a):

mia napisał(a):

Wkurza mnie, że mało iż w wygrywaniu bessa, to jeszcze o większości konkursów dowiaduję się z MDW...  emotka
Tak jak o konkursie Peugeot. Tyle razy obiecywałam sobie przeglądać wszystkie nowo dodane konkursy codziennie, ale ciągle brak czasu lub chęci, i kończy się na promocyjnych...

Ja tak samo emotka Ale to z braku czasu... i przeorganizowania priorytetów, ale mimo to trochę boli emotka

dziewczyny,  czuję to samo emotka

Oj ja też mocno wkurzona jestem na siebie za to, że nie wzięłam w nim udziału... A widziałam ten konkurs emotka emotka emotka .... Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6337224 Napisano: 23.03.2017 15:10:33 w Dyskusje o wynikach konkursu
monisss napisał(a):

ostatni ma sens i jak najbardziej moim zdaniem zasługuje na wygraną.. ale pierwsze dwa... mi się po prostu nie podobają takie są o niczym... ?! bez żadnego przekazu, mądrości czy czegokolwiek ale to może ja źle podchodzę do tych konkursów ? mi w głowie utkwił główny wygrany tekst w Koktajlowych Lodach Koral - to jest moim zdaniem jak najbardziej odpowiedź godna głównej  

No widzisz, mi się on akurat nie podobał emotka . Wszystko jest kwestią gustu jurorów lub szczęśliwej ręki maszyny losującej. Może ze względu na to, że mamy różne gusta, nie mogę trafić w blender z biedronki emotka   emotka   Wyświetl w wątku >>
2 monisss, kalka 0

dwaburekoty

#6337202 Napisano: 23.03.2017 14:42:51 w Dyskusje o wynikach konkursu
kalka napisał(a):

Za to całkiem fajne są teksty NIVEA nagrodzone remontem łazienki za 16 tys 

mi też się bardzo podobają. Mój był do kitu (ponoć losowanie miało być), plus do tego kupiony w Kerfie, więc albo łazienka, albo nic. Jak zobaczyłam teksty to jakoś przegrana mnie w ogóle nie zabolała. Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6336697 Napisano: 22.03.2017 16:34:57 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Ze złości, że nic nie wygrałam, przekopałam 1/4 ogródka... 
Proszę o dobre zakończenie tygodnia, bo mi zaraz działki nie starczy.... Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6336608 Napisano: 22.03.2017 14:25:24 w Biedronka
2 wygrane = 2 paragony.
Teoretycznie każde zgłoszenie musi być udokumentowane innym paragonem. Przynajmniej ja tak rozumiem ten regulamin Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6336211 Napisano: 21.03.2017 20:44:29 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Podsumujmy: Optitricki, czysta loteria, garnier - 0, 
Castorama: 0/18 (?!?!?!)

Były dzisiaj wyniki portalu kryminalnego, żebym z automatu dopisała "0"? Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6336204 Napisano: 21.03.2017 20:28:03 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):Pewnie znajdziesz tu tysiąc złotych...
Trust me I'm an economist (co prawda specjalizujący się w handlu zagranicznym produktami spożywczymi i w dodatku na urlopie macierzyńskim), ale zawsze  Ja! Ja!  Ja chcę znaleźć tysiąc złotych! Gdzie, gdzie jest?!

Wypunktować Ci 1000 złotych RAD? emotka . Niet prabliem. 
Jeśli nie znajdę tylu z mojego krótkiego życiowego doświadczenia, to zapytam mamę. Ona "zna życie jak mało kto".;) Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6336184 Napisano: 21.03.2017 19:43:01 w Wkurza mnie...
cudaczek121 napisał(a):

joan napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Joan, a no to mi daje ten tysiączek,że po 5 latach w miarę regularnego oszczędzania mam odłożone około 60 tysięcy złotych.Być może to zbyt wysoka cena za mieszkanie wciąż z rodzicami i częściową utratę wolności i prywatności.


Niekoniecznie "zbyt wysoka cena", ale czy masz jakiś plan? Oszczędzasz na coś konkretnego? Czy po prostu jakoś tak bez przemyślenia te dni mijają? Bo jednak życie ma się tylko jedno emotka

No tak, w perspektywie kolejnych 5 lat mam zamiar uskładać kolejne ponad 60 tysięcy, to już będzie jakieś 120. Może rodzice się zlitują i dołożą drugie tyle, a jak nie to może wezmę kredyt albo w konkursach wygram resztę kasy i tak myślę,że we Wrocławiu za 250 tysięcy, to jakieś 2 pokoje kupię.Taki jest mój plan pięcioletni.Wtedy będę miała 38 lat, to może przed 40-tką nie jest jeszcze za późno, aby tupnąć nóżką i zacząć wszystko od początku emotka

 
Pewnie znajdziesz tu tysiąc złotych rad, ale tych nigdy nie za wiele emotka . Pamiętaj, tylko że istnieje coś takiego jak inflacja i że za te 5 lat Twoje 60 tysięcy x2 może być warte tyle co dzisiaj 10 tysięcy (ot przykład drastyczny zza naszej wschodniej granicy, gdzie w ciągu 2 lat hrywna straciła na wartości 3krotnie, a ceny silnie powiązane z dolarem zaczęły rosnąć), a wtedy to nie starczy Ci nawet na kawalerkę pod Wrocławiem. Zainwestuj mądrze te pieniądze (mam nadzieję, że to zrobiłaś), w jakieś akcje lub fundusze, lokaty się średnio kalkulują obecnie, a konta oszczędnościowe przy 60 tysiącach pozwolą Ci odłożyć zaledwie na kilka zdrapek miesięcznie. Pamiętaj też, że pożyczki znajomym to żadna inwestycja, chyba że na lichwiarski procent (mam nadzieję, że koleżanka oddała Ci te 10 kafli z grudnia). Trust me I'm an economist (co prawda specjalizujący się w handlu zagranicznym produktami spożywczymi i w dodatku na urlopie macierzyńskim emotka  ), ale zawsze emotka Wyświetl w wątku >>

dwaburekoty

#6335483 Napisano: 20.03.2017 14:57:56 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

cudaczek121 - kto nie konkursuje, ten ma życie drogie emotka Ileż to razy idzie konkursowicz na zakupy, a obok niego przemykają po sklepie klienci, co w koszyku mają produkty marek Pur, Wawel, Regina, Coca-Cola, Eveline. A powinni w tym czasie nabyć: Fairy, Milka, Velvet, Pepsi, Nivea i to nie w jednym markecie, a w czterech emotka Ty też po mugolsku zakupy zrobiłaś emotka

Wolność kosztuje, ale lepiej odżałować tego tysiaczka i mieszkać samodzielnie - moim zdaniem, oczywiście emotka
A tak szczerze: co Ty z tym tysiaczkiem robisz? I co może dać Ci ów tysiaczek, czego nie dałyby Ci konkursy? emotka

Konkursy i promocje mogą zdziałać cuda emotka .
Mi np. szczęka opadła, gdy mój brat stwierdził że na pieluchach tracą miesięcznie ok. 100pln. Podczas gdy my (mając dziecko w podobnym wieku) płacimy ok. 60. Różnica polega na tym, że my kupujemy się na promocjach kilka paczek do przodu (a wiem, że mi dziecko nie nabierze wagi tak gwałtownie, żebym od razu musiała rozmiar zmieniać) , oni w momencie, kiedy założą dziecku ostatnią pieluszkę ruszają w podróż po okolicznych sklepach. Ostatnio nawet byli zmuszeni jechać do biedronki oddalonej o 30km, bo nigdzie w okolicy Dady nie mogli znaleźć. 
W temacie, wkurza mnie właśnie mój brat i bratowa, którzy są obrażeni i naburmuszeni, bo ich od miesiąca nie odwiedzamy... Szkopuł w tym, że od 4 tygodni chorujemy po kolei.... A nikt przecież nie będzie się wybierał w podróż z 38stopniami temperatury... Jakoś nie potrafią tego zrozumieć Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6335151 Napisano: 19.03.2017 21:21:16 w Pomocy!!!!
yolka123 napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

Pomocy!!!!! Temat pewnie wałkowany milion razy, ale czy nr wydruku to nr paragonu? Chodzi mi konkretnie o C4.
Dziękuję!

Tak, nr wydr. po prawej stronie obok daty to w C4 numer paragonu.

Dziękuję serdecznie! emotka emotka Wyświetl w wątku >>
1 yolka123 0

dwaburekoty

#6335142 Napisano: 19.03.2017 21:00:56 w Pomocy!!!!
Pomocy!!!!! Temat pewnie wałkowany milion razy, ale czy nr wydruku to nr paragonu? Chodzi mi konkretnie o C4.
Dziękuję! Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6335060 Napisano: 19.03.2017 12:48:30 w co chcielibyście wygrać?
aparat do fotografii natychmiastowej, dużo alkoholu i shakery do niego (min. 5 sztuk), jakiś bon na słodycze lub torty i pieniądze. Wyświetl w wątku >>
1 kalka 0

dwaburekoty

#6334829 Napisano: 18.03.2017 10:53:11 w Kupię...
Szukam aparatu do fotografii natychmiastowej w dobrej cenie.
Proszę o oferty na pw Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6334801 Napisano: 18.03.2017 08:01:32 w moje dzisiejsze wygrane :)
Książka: "Polityka. To, o czym dorośli Ci nie mówią" Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6334623 Napisano: 17.03.2017 17:13:59 w moje dzisiejsze wygrane :)
Płytka Paula Van Dyk Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6334215 Napisano: 16.03.2017 22:06:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jestem ciekawa, co pan Michał Ł. odpowiedział na pytanie: "Dlaczego lubisz być kobietą?" w konkursie Wedel&wizażemotka Wyświetl w wątku >>

dwaburekoty

#6334060 Napisano: 16.03.2017 18:19:09 w moje dzisiejsze wygrane :)
Zestaw słodyczy od Wedla z wizazu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6333881 Napisano: 16.03.2017 12:18:32 w moje dzisiejsze wygrane :)
Moja przyjaciółka, zbieraczka pocztówek, dostanie jedną z Juesej emotka  (wygraną przeze mnie na fejsbuku). Wyświetl w wątku >>