Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika ewikewikk

ewikewikk

#6349029 Napisano: 22.04.2017 14:01:20 w Żegnamy zmarłych
[*] 0

ewikewikk

#6349019 Napisano: 22.04.2017 13:37:12 w Lay's
cb656 żeby jeszcze;) to jesteś na plusie (nawet 500+) a u NICH same straty...
Szkoda, że się nie wyrobili z wynikami. Oby brak czasu nie rzutował na ocenę naszych błyskotliwych haseł w poniedziałek. Bo jak tacy porządni to wszystkie sumiennie czytają? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ewikewikk

#6348956 Napisano: 21.04.2017 23:28:54 w Paragony na trwające konkursy
Za paragony na trwające konkursy w oferuję wygrane z topu wymian/sprzedaży. Wyświetl w wątku >>
0 0

ewikewikk

#6348955 Napisano: 21.04.2017 23:28:15 w SZUKAM....
Szukam voucherów do Cinema City,  punktów Wawel. Wyświetl w wątku >>
0 0

ewikewikk

#6348954 Napisano: 21.04.2017 23:26:57 w Giełda Kodów ; )
2 kody zniżkowe do answer.com 25% na produkty nieprzecenione i 10% na produkty przecenione, ważne do 20.05.2017
na kody Lay's/Pepsi Wyświetl w wątku >>
0 0

ewikewikk

#6348888 Napisano: 21.04.2017 18:57:01 w Lay's
W tym tygodniu wysyłają TV, koszulki i kominy Wyświetl w wątku >>
0 0

ewikewikk

#6348875 Napisano: 21.04.2017 18:34:52 w Lay's
emotka w soboty Lidia publikuje wyniki czy raczej czekamy do poniedziałku? Wyświetl w wątku >>
0 0

ewikewikk

#6348782 Napisano: 21.04.2017 14:47:30 w Albedo Marketing
ziolko napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

może jest tam osoba która kradnie paragony i dołącza do nich oświadczenia na rodzinkę ?

hmm... ale przecież to jest do udowodnienia. Wystarczy zrobić zdjęcie paragonu, oświadczenia, później dowód nadania listu poleconego. Teraz najtrudniejsza część zadania - ktoś bezstronny musiałby to zweryfikować, najlepiej jakaś zewnętrzna komisja, czy ktoś inny. Albo ktoś od sponsora.
Bo nie wierzę, że sami siebie by wydali (gdyby faktycznie tak było) 

UOKiK? Wyświetl w wątku >>
0 0

ewikewikk

#6348691 Napisano: 21.04.2017 12:01:09 w Albedo Marketing
Oj, niejedna, niejedna emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ewikewikk

#6348688 Napisano: 21.04.2017 11:58:06 w Albedo Marketing
apoccalipsa napisał(a):

poprostuanette napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

Dostałam SMS-a od Kamis IMT bez rodzaju nagrody
do wszystkich dzwonią, a mi przysłali wiadomość  emotka

nie chcą z Tobą rozmawiac emotka

wolałabym jednak telefon, bo chciałabym wiedzieć co wygrałam emotka  

A to nie wszystko jedno? Przecież im wyślesz pustą kopertę, albo pomylisz dane z paragonu albo dostarczona przesyłka zaginie. Luz. Wyświetl w wątku >>

ewikewikk

#6348606 Napisano: 21.04.2017 09:59:11 w Lay's
249 zł za koszulkę ze znaczkami Lay's/Pepsi, pomizianą po całości spierającym się flamastrem? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ewikewikk

#6348584 Napisano: 21.04.2017 09:04:57 w Albedo Marketing
agicho napisał(a):

Ja z nimi miałam sytuację innego typu. Podczas rejestracji paragonu z nożami,zorientowałam się od razu,że nie ten paragon wklepałam. Napisałam im maila z prośbą o anulowanie zgłoszenia. Odpowiedź była odmowna, tłumaczyli się,że każde zgłoszenie jest rejestrowane, bla,bla...przez urząd. Szkoda,że inne agencje jakoś w dziwny sposób MOGĄ, np. loteria urodzinowa DPD - przerabiałam: szybko,sprawnie,bez problemowo. Oczywiście po "wygraniu" noża i odesłaniu kupę prawidłowo zarejestrowanych paragonów, oczywiście im chodziło o ten jeden,jedyny, który prosiłam o anulowanie. Noża nie dali. Także albo mają leniwych informatyków ale niewiedzę na temat co mogą a czego nie albo kierują się złą wolą .

Myślę, że kierują się wyłącznie regulaminami promocji: "JEŚLI... TO NAGRODA PRZECHODZI NA WŁASNOŚĆ ORGANIZATORA". Nie ma drugiej agencji, w której ludzie tyle "błędów" robią przy weryfikacji. Ja też standa z Kamisa nie dostałam, nie będę się ze złodziejstwem handryczyć. Wyświetl w wątku >>
1 kalka 0

ewikewikk

#6348483 Napisano: 20.04.2017 21:10:18 w Albedo Marketing
ziolko napisał(a):

jak myślicie, czy jak będziemy pisać do sponsorów to możemy podawać linka do tego tematu??  emotka  żeby wiedzieli, że Albedo przegina w wielu firmach emotka  

Moim zdaniem przemówią konkrety i fakty: promocja x i takie sytuacje plus Print screeny, regulaminy i co tam macie jako dowód. Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

ewikewikk

#6348482 Napisano: 20.04.2017 21:05:59 w Albedo Marketing
kedziorldz napisał(a):

Myślicie, ze te niewydane nagrody przechodzą na rzecz Agencji reklamowej, czy po prostu jak nie wylania laureata to sponsor loterii im nie daje środków na zapewnienie takiej nagrody?

Jeżeli niewydane nagrody zostają dla nich to w ich interesie jest zostawić dla siebie jak najwięcej, a przecież tak nie robią.

Nie? U nich wielu laureatów nie spełnia wymogów regulaminowych - 5 stron wstecz - ludzie nie potrafią dokumentów do kopert włożyć  a Poczta listów dostarczonych nie dostarczyła. A w każdym regulaminie zapis: "jak... to nagrody przechodzą na własność organizatora". Organizatorem jest ALBEDO... Wyświetl w wątku >>
0 0

ewikewikk

#6348480 Napisano: 20.04.2017 20:59:44 w Albedo Marketing
katrin1 napisał(a):

a kiedyś albedo to była naprawdę porządna firma, aż żal że tak zeszła na psy emotka

O, a kiedy byli tacy porządni? 8 - 9 lat temu jak auta po 80 tysięcy, dużą kasę i drogie nagrody rzeczowe w każdej promocji albedowskiej kosił hurtowo Henryk z Olsztyna i jego rodzina?
Dziewczyna z forum po takim moim wpisie jakiś czas temu przekonywała mnie, że pan Henryk jest wybitnie uzdolniony do pisania tekstów emotka

W obecnej promocji Wedla w sieciach groszek itd. wybitnie uzdolnieni do zgłoszeń są, bo pomimo regulaminu wygrali po 2 razy tą samą nagrodę:
Monika R. z Żyrardowa, pani Elżbieta G. z Topoli Wielkiej i pan Grzegorz W. z Kolbuszowej Wyświetl w wątku >>
0 0

ewikewikk

#6347130 Napisano: 16.04.2017 22:30:34 w Lay's
rufus napisał(a):

stokrotka238 napisał(a):

Czy wszyscy dostali już koszulki z 11 dnia, bo jakos podejrzanie długo im to idzie?..
Ps: czy jeśli  wygracie na swoje nazwisko tylko koszulkę to próbujecie jeszcze na nie grać, czy uważacie za spalone?

Ja nie dostałem jeszcze z pierwszego tygodnia koszulki.
Jeśli tv wybierany jest spośród koszulek, to bez sensu... spalone.  emotka

Nie wiem czy dobrze zrozumiałam zapiski wcześniejszych wygranych z tej edycji ale jeśli ktoś wygrał na siebie koszulkę i w następnych dniach
dalej gra na siebie, na te same dane i ma dobre hasło to nie ma go w
wygranych koszulkach ale TV może dziabnąć? Wyświetl w wątku >>
0 0

ewikewikk

#6346835 Napisano: 14.04.2017 22:03:47 w Pomocy!!!!
emotka dobry PR to w tej sytuacji podstawa, dobrze kombinujesz! Wyświetl w wątku >>

ewikewikk

#6346819 Napisano: 14.04.2017 21:32:29 w Pomocy!!!!
Może Pionas się wypowie w sprawie wymyślonego bana? Przestań mnie szkalować po tym, że miałam czelność publicznie cię skrytykować za twoje mało eleganckie zagrania. Kontroluj się trochę!
Jesteś asper żałosny. Kup tą kawę w przyszłości dla babci czy sąsiadki albo zapłać za przesłanie paragonu i miej paragon w łapie,  nie będziesz się żalił publicznie, że raz ktoś był cwańszy niż ty! Wyświetl w wątku >>
0 0

ewikewikk

#6346816 Napisano: 14.04.2017 21:27:53 w Pomocy!!!!
Konkurs był dla posiadaczy karty, której Ty nie masz. Nie boli mnie bo nie wygrałam. Ale Twoja śmieszna i niedorzeczna oferta bolała wiec paragony wyrzuciłam. Moje paragony, moje prawo. Wygrałeś w Albedo bo przy opcji wysłania maila ktoś w regulaminie nie dopisał, że w mailu tez trzeba podać nr paragonu. Jesteś cwany - wygrywasz. Jeśli się ewcik postawi - to tym razem przegrasz. Za 5 zł oszczędności.

A mój nick różni się od poprzedniego 1 literą bo nie można się ponownie zarejestrować na ten sam nick po przypadkowym usunięciu konta. Nie podszywam się pod nikogo, chciałam mieć ten sam nick co wcześniej ale nie było to możliwe. Nie mam powodu by udawać kogoś innego. I nie płaczę publicznie, że ktoś mnie oszukał bo zawsze umawiam się na wysłanie paragonu po zakupie. Wyświetl w wątku >>
1 niunia-k 0

ewikewikk

#6346808 Napisano: 14.04.2017 21:21:06 w Pomocy!!!!
Ok, dzięki. Już wiem. Ale to dalej nie zmienia faktu, że asper notorycznie gra w promocjach bez wymaganego nr paragonu bez swoich  paragonów i potem je pokątnie skupuje. I jego oferty są śmieszne. Może żal mu było 5 zł na polecony w momencie zakupu? To następnym razem na pewno 5 zł dorzuci. Rozumiem, że umowa to umowa. Ale w tym momencie jest zdany na łaskę tej dziewczyny bo nie zapłacił za przesłanie w momencie zakupu. Nie przewidział tego, że ktoś może nie być uczciwy? To jego problem. Wyświetl w wątku >>
0 0