Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ewikewikk

ewikewikk

#7094274 Napisano: 18.05.2023 15:42:12 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Czy wszyscy już dostali paczki z Familijnych i z Kubusia? Do mnie jeszcze nic nie dotarło a forumowicze dostawali paczki już parę dni temu...  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ewikewikk

#7093725 Napisano: 16.05.2023 14:41:47 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
U mnie nic, nic, nic... emotka  Brakuje mi już motywacji, zwłaszcza w Avanti. Wyświetl w wątku >>
0 0

ewikewikk

#7093567 Napisano: 15.05.2023 23:13:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ewikewikk napisał(a):

Ostin789 napisał(a):

radziosny napisał(a):

Organizator Serów z Goliszewa napisał mi, że to nie ja jestem laureatem, mimo, że tego dnia były moje inicjały. Jakiego pecha trzeba mieć żeby taka sytuacja się wydarzyła? Trochę nie dowierzam w zaistniałą sytuację, ale wprost mi napisali, że to nie ja. Przez cały konkurs nie było nikogo nawet o takim samym imieniu, a tu nagle Imię + litera nazwiska + dobra praca z pomysłem i akurat znalazł się inny uczestnik.. Jakby jeszcze każdy miał tak łatwo dostępne te sery jak np. piwo, czy colę czy chipsy to jeszcze bym zrozumiał. Dziwna sytuacja..

Miałam ostatnio taką samą sytuacje wydawało mi się, że zgłoszenie jest mega dopracowane, inicjały się zgadzały czekałam na meila i sie niedoczekałam. Organizator wyraznie napisał, że nie o mnie chodzi. Niestety, pewnie dużo więcej ludzi bierze udział niż nam sie może wydawać 😔😞☹️

Moja konkursowa imienniczka kosi nagrody jak kosiarka. Także w dni, kiedy ja biorę udział 
Dziś prawie wygrałam 25 000 zł emotka   A nawet nie brałam udziału w tym konku emotka   Ale na chwilę serce mi stanęło, zanim sprawdziłam co to za konk... emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

ewikewikk

#7093563 Napisano: 15.05.2023 22:16:16 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
FBkasia17 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Kubuś immuno czeka ,ktoś jeszcze na nagrodę ?

Ja Wyświetl w wątku >>
0 0

ewikewikk

#7093396 Napisano: 15.05.2023 13:49:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ostin789 napisał(a):

radziosny napisał(a):

Organizator Serów z Goliszewa napisał mi, że to nie ja jestem laureatem, mimo, że tego dnia były moje inicjały. Jakiego pecha trzeba mieć żeby taka sytuacja się wydarzyła? Trochę nie dowierzam w zaistniałą sytuację, ale wprost mi napisali, że to nie ja. Przez cały konkurs nie było nikogo nawet o takim samym imieniu, a tu nagle Imię + litera nazwiska + dobra praca z pomysłem i akurat znalazł się inny uczestnik.. Jakby jeszcze każdy miał tak łatwo dostępne te sery jak np. piwo, czy colę czy chipsy to jeszcze bym zrozumiał. Dziwna sytuacja..

Miałam ostatnio taką samą sytuacje wydawało mi się, że zgłoszenie jest mega dopracowane, inicjały się zgadzały czekałam na meila i sie niedoczekałam. Organizator wyraznie napisał, że nie o mnie chodzi. Niestety, pewnie dużo więcej ludzi bierze udział niż nam sie może wydawać 😔😞☹️

Moja konkursowa imienniczka kosi nagrody jak kosiarka. Także w dni, kiedy ja biorę udział emotka Wyświetl w wątku >>
1 radziosny 0

ewikewikk

#7093201 Napisano: 14.05.2023 14:50:55 w SZUKAM....
alexmusic napisał(a):

Hej. Szukam osób, które współdzielą telewizyjne konta online z innymi widzami. Chodzi mi głównie o programy sportowe np. Eleven, Canal i inne. Z wielką chęcią dołączę do takich kibiców. Pozdrawiam.

Mam Canal+ ze sportem na miesiąc. Wyświetl w wątku >>
0 0

ewikewikk

#7092840 Napisano: 11.05.2023 22:39:18 w Wkurza mnie...
escada napisał(a):

jako że do Lidla mi całkiem nie po drodze to  wysłałam jedno jedyne zgłoszenie Lays  na ten konkurs z telewizorami i na liście zwycięzców z własciwego dnai widze swoje inicjały. I byłoby pięknie gdyby nie to że jest jeszcze jedna osoba (co najmniej) o tych samych inicjałach, maila brak więc pewnie to nie ja. A było się podpisywac jakoś oryginalnie to bym miała od razu jasność w temacie

Ja non stop widzę swoje inicjały, w tym konkursie też. Moja imienniczka gra skutecznie i przyprawia mnie o palpitacje, gdy sprawdzam pocztę.  emotka Wyświetl w wątku >>

ewikewikk

ewikewikk

#7092108 Napisano: 08.05.2023 20:56:45 w PODZIĘKOWANIA
PIONAS
Dziękuję w imieniu forumowych rodziców chorych dzieci - za coroczną promocję akcji 1,5 % podatku. I dziękuję wszystkim, którzy odpowiadają na apel o pomoc dla potrzebujących. Wyświetl w wątku >>

ewikewikk

#7091984 Napisano: 08.05.2023 13:19:02 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Voucher do CANAL+ online na 1 miesiąc zamienię na doładowanie Play 15 zł lub coś innego, lub sprzedam za 15 zł.

CANAL+ online to serwis, w którym możesz oglądać transmisje meczów piłki nożnej, tenisa, żużla, koszykówki na żywo, a także najlepsze seriale oraz filmy na życzenie – bez zobowiązań i abonamentu. Do dyspozycji masz 2 streamy jednocześnie i wybrane treści w jakości 4K. Przygotuj się na najlepszy sport, seriale oraz filmy w CANAL+ online. Z nagrody mogą skorzystać wyłącznie osoby, które nie posiadały i nie posiadają konta użytkownika w CANAL+ online. Wyświetl w wątku >>
0 0

ewikewikk

ewikewikk

#7090844 Napisano: 30.04.2023 18:40:01 w Tablica ogłoszeń
Kto jeszcze nie rozliczył PIT-u? Zapraszam do wątku pomocowego 1,5% podatku na cel... , w którym można pomóc bliskim naszych forumowiczów:  https://www.e-kon...?strona=2#p7085381  Razem możemy zrobić coś dobrego !   Wyświetl w wątku >>
0 0

ewikewikk

#7090422 Napisano: 27.04.2023 15:54:17 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Voucher do CANAL+ online na 1 miesiąc zamienię na doładowanie Play 15 zł lub coś innego, lub sprzedam za 15 zł.

CANAL+ online to serwis, w którym możesz oglądać transmisje meczów piłki nożnej, tenisa, żużla, koszykówki na żywo, a także najlepsze seriale oraz filmy na życzenie – bez zobowiązań i abonamentu. Do dyspozycji masz 2 streamy jednocześnie i wybrane treści w jakości 4K. Przygotuj się na najlepszy sport, seriale oraz filmy w CANAL+ online. Z nagrody mogą skorzystać wyłącznie osoby, które nie posiadały i nie posiadają konta użytkownika w CANAL+ online. Wyświetl w wątku >>
0 0

ewikewikk

#7090068 Napisano: 25.04.2023 18:39:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
GreenEK napisał(a):

anaesth napisał(a):

GreenEK napisał(a):

płatki Nestle - Kasogranie  -  30zł
Ile czekaliście na weryfikację a potem wydanie nagrody?

Wygrana z końca marca, weryfikacja po 2 dniach, nagrody na razie brak.

dzięki, u mnie przyjęli zgłoszenie 31 marca i cisza...

Długo się czeka, po kilka tygodni. Wyświetl w wątku >>
0 0

ewikewikk

#7089953 Napisano: 25.04.2023 11:57:06 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Voucher do CANAL+ online na 1 miesiąc zamienię na doładowanie Play 20 zł lub coś innego, lub sprzedam za 20 zł.

CANAL+ online to serwis, w którym możesz oglądać transmisje meczów piłki nożnej, tenisa, żużla, koszykówki na żywo, a także najlepsze seriale oraz filmy na życzenie – bez zobowiązań i abonamentu. Do dyspozycji masz 2 streamy jednocześnie i wybrane treści w jakości 4K. Przygotuj się na najlepszy sport, seriale oraz filmy w CANAL+ online.Z nagrody mogą skorzystać wyłącznie osoby, które nie posiadały i nie posiadają konta użytkownika w CANAL+ online. Wyświetl w wątku >>
0 0

ewikewikk

#7089875 Napisano: 24.04.2023 21:55:43 w Pomocy!!!!
Gdzie mogę zapłacić kodem Paysafecard, przy kasie? Nie chodzi o strony wskazane na stronie tych płatności. Pytałam w Żabce ale przy kasie płacić nie można. Wyświetl w wątku >>
0 0

ewikewikk

#7089874 Napisano: 24.04.2023 21:53:45 w SZUKAM....
Szukam informacji, gdzie mogę zapłacić kodem Paysafecard, przy kasie? Nie chodzi o strony wskazane na stronie tych płatności. Pytałam w Żabce ale przy kasie płacić nie można. Wyświetl w wątku >>
0 0

ewikewikk

#7087998 Napisano: 12.04.2023 23:26:51 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
30 zł kod prepaid paysafecard wymienię na doładowanie Play lub coś innego Wyświetl w wątku >>
0 0

ewikewikk

#7087662 Napisano: 11.04.2023 12:00:54 w Czy informują/ informowali?
Familijne ostatni etap? Wyświetl w wątku >>
0 0

ewikewikk