Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika margarittta

margarittta

#6436610 Napisano: 04.12.2017 11:09:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Wcześniej karp emotka a  Dzisiaj ślimak wygrał dwa galaxy s 7 lol Wyświetl w wątku >>

margarittta

#6436495 Napisano: 03.12.2017 19:37:46 w Lay's
Oby nie było loterii, wolę coś kreatywnego emotka Wyświetl w wątku >>

margarittta

#6436300 Napisano: 02.12.2017 20:54:33 w Lay's
monisss napisał(a):

Lidia dalabys jakies Toyotki;) a jak nie to cos fajniejszego niz te karty filmowe;)

laptopy mile widziane:D bo moj ledwo dyszy:D Wyświetl w wątku >>

margarittta

#6436211 Napisano: 02.12.2017 16:35:06 w Lay's
ciekawe jakim nowym konkursem lays nas teraz zaskoczy:D Wyświetl w wątku >>
2 andii, kkbt 0

margarittta

#6433782 Napisano: 27.11.2017 20:50:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bandit napisał(a):

działa wam kreator w t-mobi;le ?
https://zyczdobrze.pl/kreator

nie działa już od południa Wyświetl w wątku >>
0 0

margarittta

#6433079 Napisano: 25.11.2017 13:51:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
[quote=

superloser napisał(a):

holaaolaa napisał(a):

andziulka21 napisał(a):

holaaolaa napisał(a):

andziulka21 napisał(a):

andziulka21]A pracownicy agencji to jakieś święte krowy czy co? 
Pani w biedronce powiesz ze nie.ma bulek to nawet kierowniczka je prztniesie i finito

Może tak było w sklepach w czasach PRL, teraz nigdy się z tym nie spotkałam:D 

Wyświetl w wątku >>
0 0

margarittta

#6433048 Napisano: 25.11.2017 12:11:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
andziulka21 napisał(a):

superloser napisał(a):

holaaolaa napisał(a):

superloser napisał(a):

andziulka21 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

holaaolaa napisał(a):

edzia21 napisał(a):

holaaolaa napisał(a):

Odnośnie konkursu Selfie Crunchips w żabce i Freschmarkecie, to kontaktowałam się dzisiaj z agencją, odpisali, że na początku przyszłego tygodnia bedą informować emotka

Regulaminowy czas na info mają do 29.11 (dzisiaj jest 24.11), nie rozumiem więc sensu zawracania im gitary i głupiego wydzwaniania... emotka  A później wszyscy się dziwią, że agencje nie odbierają telefonów lub kasują numery ze swoich stron www. Tak, np. Streamline też kiedyś miało numer telefonu. Dziś już tylko kontakt mailowy. 

BTW
Trzeba było od razu zapytać kiedy poinformują konkurs Nivea Baby z Kaufa, wszak kończy się niebawem - 14 grudnia emotka emotka

jak już jesteś taka poprawna i wypowiadasz się w kwestii dzwonienia do agencji, to czytaj ze zrozumieniem, napisałam "odpisali" !!

To nadal nadgorliwe zawracanie d... agencji emotka  bez znaczenia.

Po to są aby odpisywac czy odbierać telefony, po to w regulaminach maja podane dane kontaktowe. 
Każdy ma prawo napisać i zapytać o kwestie,które go interesują.
Tylko niepoważne agencje biorą to "do siebie". 
Jest termin rozwiązania konkursu to wtedy rozwiązanie ma być i koniec emotka  konkursowicz nie może mieć tzw poślizgu ze zgloszeniem, także powinno to działać w dwie strony..
A poza tym moim skromnym zdaniem to swego rzędu przypomnienie,że coś takiego organizowali, żeby się czasem nie ockneli 2 miesiące po czasie emotka

Poważnie?
To takie zawracanie 4 liter jak Dziecko,  które przeszkadza albo robi scene o batonika w sklepie  " bo mama jest od tego, by dała JUŻ" - a nie pozniej, w domu.

Masz świadomość, ze jedna osoba odpowiada za dany konkurs. Wszystko udokumentowac papierkami. Dopilnowac, by dane sie zgadzały, by nagrody na czas dotarły przed wysłaniem,  itd.
A jak ma do tego jeszcze opisywać na 10-20 wiadomości dziennie,  do  3-5 konkursów za które odpowiada, to kiedy ma wybierać Laureatów? Do tego , musi być jeszcze w komisji Loterii , zamówić nagrody.... bla, bla, bla...
Przecież Agencja zatrudnia kilka osób a nie dziesiątki. Jedna osoba ma czasami kilka promocji do ogarniecia w tym samym czasie. Więc, odpowiadanie na "kiedy dotrze moja nagroda" , chociaż Regulamin mówi, ze są jeszcze 2 tygodnie, nie ma jakoś sensu. Bo konkursowicz nawet nie raczy zapoznac sie z regulaminem.

Inna sprawa, kiedy terminy nie sa do trzymana. 
Żabka Nescafe też poinformowała o Gównych - w terminie. A bylo tyle komentarzy...
Czasami wystarczy PRZECZYTAĆ REGULAMIN, a nie wydzwaniać i pisać.

Wiadomość zwrotną dostałam po trzech minutach, więc nie sprawiło im to, aż takiego dużego problemu jak Ci się wydaje. Poza tym nie jesteś od mówienia co można, a co nie można !

A mogli wtedy laureatów wybierać w innym konkursie.
To jak Pani w Biedronce - ma wszystko zrobic, jak przy kasie sie przedłuży - bo klient lubi pogadac,   to pani nie może bułek wystawić "na sklep" .
Żaden problem posluchac klienta. To tylko chwila... ale inny klient bułek nie ma. 

.... a wyniki zamiast dziś będą jutro.... żaden problem.
Możesz bzdetami zawracać Agencji 4 litery, skoro tak lubisz to zadowolenia. Nikt Ci nie broni. 

A pracownicy agencji to jakieś święte krowy czy co? 
Pani w biedronce powiesz ze nie.ma bulek to nawet kierowniczka je prztniesie i finito

Dziecinne i głupie byłby wypisywanie codziennie, ja napisałam raz i dostałam odpowiedź po 3 minutach i o co te halo? bo serio nie rozumiem... emotka Wyświetl w wątku >>
1 paula27 0

margarittta

#6433045 Napisano: 25.11.2017 12:06:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
superloser napisał(a):

andziulka21 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

holaaolaa napisał(a):

edzia21 napisał(a):

holaaolaa napisał(a):

Odnośnie konkursu Selfie Crunchips w żabce i Freschmarkecie, to kontaktowałam się dzisiaj z agencją, odpisali, że na początku przyszłego tygodnia bedą informować emotka

Regulaminowy czas na info mają do 29.11 (dzisiaj jest 24.11), nie rozumiem więc sensu zawracania im gitary i głupiego wydzwaniania... emotka  A później wszyscy się dziwią, że agencje nie odbierają telefonów lub kasują numery ze swoich stron www. Tak, np. Streamline też kiedyś miało numer telefonu. Dziś już tylko kontakt mailowy. 

BTW
Trzeba było od razu zapytać kiedy poinformują konkurs Nivea Baby z Kaufa, wszak kończy się niebawem - 14 grudnia emotka emotka

jak już jesteś taka poprawna i wypowiadasz się w kwestii dzwonienia do agencji, to czytaj ze zrozumieniem, napisałam "odpisali" !!

To nadal nadgorliwe zawracanie d... agencji emotka  bez znaczenia.

Po to są aby odpisywac czy odbierać telefony, po to w regulaminach maja podane dane kontaktowe. 
Każdy ma prawo napisać i zapytać o kwestie,które go interesują.
Tylko niepoważne agencje biorą to "do siebie". 
Jest termin rozwiązania konkursu to wtedy rozwiązanie ma być i koniec emotka  konkursowicz nie może mieć tzw poślizgu ze zgloszeniem, także powinno to działać w dwie strony..
A poza tym moim skromnym zdaniem to swego rzędu przypomnienie,że coś takiego organizowali, żeby się czasem nie ockneli 2 miesiące po czasie emotka

Poważnie?
To takie zawracanie 4 liter jak Dziecko,  które przeszkadza albo robi scene o batonika w sklepie  " bo mama jest od tego, by dała JUŻ" - a nie pozniej, w domu.

Masz świadomość, ze jedna osoba odpowiada za dany konkurs. Wszystko udokumentowac papierkami. Dopilnowac, by dane sie zgadzały, by nagrody na czas dotarły przed wysłaniem,  itd.
A jak ma do tego jeszcze opisywać na 10-20 wiadomości dziennie,  do  3-5 konkursów za które odpowiada, to kiedy ma wybierać Laureatów? Do tego , musi być jeszcze w komisji Loterii , zamówić nagrody.... bla, bla, bla...
Przecież Agencja zatrudnia kilka osób a nie dziesiątki. Jedna osoba ma czasami kilka promocji do ogarniecia w tym samym czasie. Więc, odpowiadanie na "kiedy dotrze moja nagroda" , chociaż Regulamin mówi, ze są jeszcze 2 tygodnie, nie ma jakoś sensu. Bo konkursowicz nawet nie raczy zapoznac sie z regulaminem.

Inna sprawa, kiedy terminy nie sa do trzymana. 
Żabka Nescafe też poinformowała o Gównych - w terminie. A bylo tyle komentarzy...
Czasami wystarczy PRZECZYTAĆ REGULAMIN, a nie wydzwaniać i pisać.

Jeden mail a tyle niepotrzebnych emocji i dyskusji, które nic nie wnoszą, ciekawa jestem, czy samemu wam się nie zdarzyło pisać czy dzwonić do agencji. Poza tym moje zdanie jest takie, jak ktoś już wyżej wspominał: od tego są emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

margarittta

#6433035 Napisano: 25.11.2017 11:49:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

holaaolaa napisał(a):

edzia21 napisał(a):

holaaolaa napisał(a):

Odnośnie konkursu Selfie Crunchips w żabce i Freschmarkecie, to kontaktowałam się dzisiaj z agencją, odpisali, że na początku przyszłego tygodnia bedą informować emotka

Regulaminowy czas na info mają do 29.11 (dzisiaj jest 24.11), nie rozumiem więc sensu zawracania im gitary i głupiego wydzwaniania... emotka  A później wszyscy się dziwią, że agencje nie odbierają telefonów lub kasują numery ze swoich stron www. Tak, np. Streamline też kiedyś miało numer telefonu. Dziś już tylko kontakt mailowy. 

BTW
Trzeba było od razu zapytać kiedy poinformują konkurs Nivea Baby z Kaufa, wszak kończy się niebawem - 14 grudnia emotka emotka

jak już jesteś taka poprawna i wypowiadasz się w kwestii dzwonienia do agencji, to czytaj ze zrozumieniem, napisałam "odpisali" !!

To nadal nadgorliwe zawracanie d... agencji emotka  bez znaczenia.

Bez znaczenia są Twoje wypowiedzi w tej kwestii ! Wyświetl w wątku >>
0 0

margarittta

#6432988 Napisano: 25.11.2017 08:31:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

holaaolaa napisał(a):

Odnośnie konkursu Selfie Crunchips w żabce i Freschmarkecie, to kontaktowałam się dzisiaj z agencją, odpisali, że na początku przyszłego tygodnia bedą informować emotka

Regulaminowy czas na info mają do 29.11 (dzisiaj jest 24.11), nie rozumiem więc sensu zawracania im gitary i głupiego wydzwaniania... emotka  A później wszyscy się dziwią, że agencje nie odbierają telefonów lub kasują numery ze swoich stron www. Tak, np. Streamline też kiedyś miało numer telefonu. Dziś już tylko kontakt mailowy. 

BTW
Trzeba było od razu zapytać kiedy poinformują konkurs Nivea Baby z Kaufa, wszak kończy się niebawem - 14 grudnia emotka emotka

jak już jesteś taka poprawna i wypowiadasz się w kwestii dzwonienia do agencji, to czytaj ze zrozumieniem, napisałam "odpisali" !! Wyświetl w wątku >>

margarittta

#6432864 Napisano: 24.11.2017 18:14:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Odnośnie konkursu Selfie Crunchips w żabce i Freschmarkecie, to kontaktowałam się dzisiaj z agencją, odpisali, że na początku przyszłego tygodnia bedą informować emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

margarittta

#6431531 Napisano: 22.11.2017 08:25:33 w Czy informują/ informowali?
czy coś wiadomo o konkursie żabka crunchips selfie? Wyświetl w wątku >>
0 0

margarittta

#6431412 Napisano: 21.11.2017 19:35:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
maryam napisał(a):

pini napisał(a):

superloser napisał(a):

Co to za konkurs. .. TWOJA KARTA JEST NAJLEPSZA HO HO HO

https://zyczdobrze.pl/

Wiecie może, dlaczego zmieniono zwycięzce z 17 listopada?

też się nad tym zastanawiam właśnie... Wyświetl w wątku >>
0 0

margarittta

#6431301 Napisano: 21.11.2017 16:50:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dwaburekoty napisał(a):

Czy Heineken będzie słał maile? znów nie wiem, czy to ja ;/
Edit: dobra, widzę, że będzie słać.

oni tam losują czy chodzi o kreatywność życzeń? Wyświetl w wątku >>
0 0

margarittta

#6429770 Napisano: 17.11.2017 17:20:45 w Informują
mattadore napisał(a):

4maticstudio.
Wnioskuję, że konta, które obserwują to pozostali nagrodzeni

dzięki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

margarittta

#6429768 Napisano: 17.11.2017 17:04:03 w Informują
mattadore napisał(a):

4matic Persil znajdz współpracza ,informuje w wiadomości prywatnej na Instagramie o wygranej  emotka

z jskiego konta? Wyświetl w wątku >>
0 0

margarittta

#6428605 Napisano: 14.11.2017 19:48:56 w Czy informują/ informowali?
czy wiadomo coś o konkursie żabka-crunchips selfie? Wyświetl w wątku >>
0 0

margarittta

#6426793 Napisano: 10.11.2017 13:32:46 w Czy informują/ informowali?
agakaz2 napisał(a):

holaaolaa napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

pokrzywa30 napisał(a):

oolga napisał(a):

Selfie "Jest Crunchips" - Żabka, Freshmarket informowali?

Chyba jeszcze nie czekamy

po telefonie do nich powiedzieli że 30 dni roboczych na wyniki, ale Pan coś wspomniał że już 6.11 może być komisja

do maila się dołączało paragon? bo już nie pamiętam jak to było? emotka

tak i podać trzeba było numer telefonu

dzieki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

margarittta

#6426766 Napisano: 10.11.2017 12:41:08 w Czy informują/ informowali?
agakaz2 napisał(a):

pokrzywa30 napisał(a):

oolga napisał(a):

Selfie "Jest Crunchips" - Żabka, Freshmarket informowali?

Chyba jeszcze nie czekamy

po telefonie do nich powiedzieli że 30 dni roboczych na wyniki, ale Pan coś wspomniał że już 6.11 może być komisja

do maila się dołączało paragon? bo już nie pamiętam jak to było? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

margarittta

#6425212 Napisano: 07.11.2017 07:56:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ewka656 napisał(a):

holaaolaa napisał(a):

Konkurs Douglas czy dostaliście prośbę o odesłanie paragonu?

ja nie. Tylko email o wygranej i prośba o uzupełnienie formularza.

Tak samo u mnie, a jak było we wcześniejszych konkursach, trzeba było odsyłać paragon?, bo szczerze powiedziawszy trochę mnie to dziwi:-) Wyświetl w wątku >>
0 0