Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika atanerka

atanerka

#6592692 Napisano: 24.04.2019 13:02:11 w SZUKAM....
edzia21 napisał(a):

Po kim jak po kim, ale po agencji SMOLAR takiej fuszerki bym się nie spodziewała  emotka

Za dużo konkursów biorą na siebie i takie skutki... Wyświetl w wątku >>
0 0

atanerka

#6592401 Napisano: 23.04.2019 19:20:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
glena napisał(a):

atanerka napisał(a):

zebry napisał(a):

Czy ktos wygral cos w tunczyku Princes? Bo duzo nagrod co tydzien losuja, a na forum cisza.

Wpisu w zakladce Moje Wygrane nie było ani jednego

Były wpisy 15 kwietnia

zwracam honor

było wpisy:
1 walizka
1 recznik
1 karta 100zł
1 zestaw tunczyków Wyświetl w wątku >>
0 0

atanerka

#6592389 Napisano: 23.04.2019 18:43:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zebry napisał(a):

Czy ktos wygral cos w tunczyku Princes? Bo duzo nagrod co tydzien losuja, a na forum cisza.

Wpisu w zakladce Moje Wygrane nie było ani jednego Wyświetl w wątku >>
0 0

atanerka

#6592354 Napisano: 23.04.2019 17:07:18 w SZUKAM....
fantagiro napisał(a):

atanerka napisał(a):

fantagiro napisał(a):

potrzebuję kodu do eobuwie
chodzi mi o zrabatowanie tych butów
 https://www.eobuwie.com.pl/tenisowki-vans-old-skool-elastic-vn0a3qpgujm1-lavender-fog-true-white.html
poniżej 150zł
ktoś coś? wymienię za kody paragony..

a może "Zostań odbiorcą newslettera i wykorzystaj 40zł na pierwsze zakupy" ?

kod: whealth    -9,80zł

dziękuje emotka
o nim wiem
a rabat za zapisanie się do newslettera obowiązuje od wartości zamówienia 399 zł przy zakupie produktów z nowej, nieprzecenionej kolekcji.
:(

to żałuję, że nie pomogłam:(
Na e-obuwie dość często są kody rabatowe, tylko niestety wymagaja minimalnej wartości zamówienia zazwyczaj 199zł luib 299zł emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

atanerka

#6592344 Napisano: 23.04.2019 16:37:48 w SZUKAM....
fantagiro napisał(a):

potrzebuję kodu do eobuwie
chodzi mi o zrabatowanie tych butów
 https://www.eobuwie.com.pl/tenisowki-vans-old-skool-elastic-vn0a3qpgujm1-lavender-fog-true-white.html
poniżej 150zł
ktoś coś? wymienię za kody paragony..

a może "Zostań odbiorcą newslettera i wykorzystaj 40zł na pierwsze zakupy" ?

kod: whealth    -9,80zł Wyświetl w wątku >>
0 0

atanerka

#6592322 Napisano: 23.04.2019 15:41:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
androm napisał(a):

oni to jeszcze pikuś a ten wawel lidl to dopiero - w regulaminie, że obrady pierwszego dnia świąt, dwie wersje pytania konkursowego, a dziś niby dzwonienie do zwycięzcy auta
już to widzę...

co ciekawe regulamin ani informacja o konkursie nie pojawiła się ani na stronie organizatora ani na stronie lidl. Regulamin ( pisany po łebkach: obrady komisji w Wielkanoc...) dostępny tylko na stronie Wawel. Wyświetl w wątku >>
0 0

atanerka

#6592307 Napisano: 23.04.2019 15:29:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

luko922 napisał(a):

Eh, niezła doopa z tym Lidlem w takim razie emotka

Podejrzewam, ze wlasnie taka lipa bedzie z ciagiem wszystkich konkursow Tymbark...agencyjka liczaca 3 osoby bierze sobie taki natlok konkursow. Amatorka.

Mogliby to od razu nazwać loterią.. przynajmniej człowiek nie traciłby czasu na wymyślanie haseł konkursowych i skupiłby się na innych... ech Wyświetl w wątku >>

atanerka

#6592295 Napisano: 23.04.2019 15:20:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

asantesana napisał(a):

Z Tymbarka dzwonią dniami od początku? W pół dnia wybrali laureatów czy czytali zgłoszenia przy śniadaniu wielkanocnym?  emotka  

O tym samym pomyslalam...

Szkoda, że coraz wiecej konkursów zamienia się w loterie... Wyświetl w wątku >>
0 0

atanerka

#6591766 Napisano: 20.04.2019 12:16:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mdepfs napisał(a):

nie wiem czy było poruszane,
dostajecie zwrotki Wawel w Lidlu?

Nie Wyświetl w wątku >>
0 0

atanerka

#6591734 Napisano: 20.04.2019 08:07:21 w Kupię...
Odkupie Barilla-Box ( badz wymienie na coś ). Poprosze o propozycję ceny wraz z wysyłka na pw Wyświetl w wątku >>
0 0

atanerka

#6591733 Napisano: 20.04.2019 08:04:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sylzab2294 napisał(a):

1Mamcia napisał(a):

edzia21 napisał(a):

sylzab2294 napisał(a):

Farmio po 24-tej wysłane... Macie zwrotki?
Niestety zwrotka jest, że konkurs zakończył się 20-go i zapraszają do innych konkursów... emotka

Ostatnio odnoszę wrażenie, że coraz bardziej ograniczeni ludzie pracują w tych agencjach reklamowych. Mamy kwiecień, a to już nie pierwsza akcja z bramkami... emotka  nie ma to jak ustawić zegar na 00:00 jako "końcówkę" danego dnia - deb**izm.
JET

Jak miło, ja właśnie dojrzałam do wysłania sms emotka

a w reg. jak wół pisze... "Zgłoszenia SMS w konkursie należy dokonać na numer 3474 w terminie od dnia 01.04.2019roku od godz. 00.00.00 do dnia 20.04.2019 roku, do godz. 23:59:59. Rejestracja zgłoszeń odbywa
się w systemie informatycznym. "...

No to jak nic trzeba będzie pisac reklamacje! 
Zła jestem na siebie, bo też zostawiłam to na ostatni dzień. Wyświetl w wątku >>

atanerka

#6591100 Napisano: 17.04.2019 18:11:41 w SZUKAM....
adamaszek napisał(a):

faworek napisał(a):

aguagu napisał(a):

Dostajecie zwrotki z konkursu Wawel w Lidlu?  emotka

Nie  emotka

Naprawdę jakiś dziwaczny ten konkurs  emotka  dopracowany w każdym emotka szczególe 

Regulaminu na stronie Lidla i organizatora jak nie było tak nie ma.
Mówicie że zwrotki nie przychodzą...to jak tu wierzyć w uczciwość organizatora  Wyświetl w wątku >>
1 faworek 0

atanerka

#6590746 Napisano: 16.04.2019 17:57:52 w SZUKAM....
Niebieska_Laguna napisał(a):

atanerka napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

Jestem ciekawa czy oni w ogóle planują oddać to auto emotka  Nie lubię teorii spiskowych, ale dwa dni prosiłam się Pana z Fortuny o regulamin. Wczoraj ktoś miał wgrać na stronę Fortuny - nie ma do dziś. Dziś miał mi podesłać na mejla - nie dostałam. A według regulaminu dzisiaj pierwsze posiedzenie komisji. W dodatku strasznie kręcił i nie do końca chciał potwierdzić czy to oni czy nie oni robią ten konkurs. Też mi coś tam cytował z regulaminu, ale nijak ma się do tego opublikowanego. Pytanie podał mi jeszcze z akcji w ITM... 

Oni prowadzili też loterię Wawel w Carrefour gdzie również do wygrania było takie samo auto.
https://duzodobrego.com.pl/

Konkurs trwa tylko 6 dni! Z czego 15 i 16.04 - brak regulaminu (bo oficjalnie jest tylko na stronie Wawel)

W ITM też było to auto i takie samo pytanie jak w regulaminie   emotka  
https://www.e-kon...he.html#.XLX6Y9jVLIU

No to teraz pytanie, czy auta zostały wydane w tych konkursach?
Czy to tylko takie "atrapy" dla zwiększenia ilości osób biorących udział w konkursie...
powoli odechciewa mi się udziału w tym konkursie Wyświetl w wątku >>
0 0

atanerka

#6590743 Napisano: 16.04.2019 17:48:19 w SZUKAM....
Niebieska_Laguna napisał(a):

Jestem ciekawa czy oni w ogóle planują oddać to auto emotka  Nie lubię teorii spiskowych, ale dwa dni prosiłam się Pana z Fortuny o regulamin. Wczoraj ktoś miał wgrać na stronę Fortuny - nie ma do dziś. Dziś miał mi podesłać na mejla - nie dostałam. A według regulaminu dzisiaj pierwsze posiedzenie komisji. W dodatku strasznie kręcił i nie do końca chciał potwierdzić czy to oni czy nie oni robią ten konkurs. Też mi coś tam cytował z regulaminu, ale nijak ma się do tego opublikowanego. Pytanie podał mi jeszcze z akcji w ITM... 

Oni prowadzili też loterię Wawel w Carrefour gdzie również do wygrania było takie samo auto.
https://duzodobrego.com.pl/

Konkurs trwa tylko 6 dni! Z czego 15 i 16.04 - brak regulaminu (bo oficjalnie jest tylko na stronie Wawel)

@madzia1-s napisał(a):

atanerka napisał(a):

pawelkoo napisał(a):

adamaszek napisał(a):

edzia21 napisał(a):

adamaszek napisał(a): Czy ktoś może ma regulamin konkursu  Wawel "Dużo dobrego do wygrania" w
Lidlu? emotka  mam tylko w gazetce info na jaki nr wysłać
dokończenie zdania, a to chyba zbyt mało  emotka

Raczej nikt nie ma...i chyba szybko nie będzie miał. Nikt nic nie wie o tym
konkursie. Nawet rzekoma agencja, która kiedyś organizowała konkursy
WAWEL nie wie "o co kaman".

A no to rewelacja, dziękuję za info  emotka

Chyba znalazlem emotka
https://www.wawel...lamin_Wawel_LIDL.pdf

tylko roznia sie pytania konkursowe, w regulaminie inne, w gazetce inne

z regulaminu wynika, że :
"W okresie od dnia 16 kwietnia2019 r. do dnia 21 kwietnia 2019 r. każdego
dnia zostanie wybranych 40 autorów Prac Konkursowych, którym zostaną
przyznane nagrody w postaci voucherów do Cinema City o wartości 88,00
zł, o których mowa w pkt 4.1.1.;"
A regulamin nie jest dostępny na razie ani na stronie Lidl ani organizatora! zatem wczorajsze 40 biletów i
dzisiejsze 40 biletów....

Dzisiaj jeszcze zgłoszenia pójdą, bez obaw emotka  
ale wczorajsza pula faktycznie przepadla... słabe to.. czy z plakatu w sklepie i ulotki

Tylko na które pytanie udzielać odpowiedzi: na to z regulaminu "Jakie dobre emocje budzą w Tobie słodycze Wawel?" czy
"W święta sięgam bo słodycze Wawel,bo..."
Co prawda obowiązuje regulamin...ale jeszcze regulaminu na stronie Lidl, ani organizatora nie ma Wyświetl w wątku >>
0 0

atanerka

#6590711 Napisano: 16.04.2019 16:59:44 w Wkurza mnie...
Zadowolona kupiłam na promocji 5x ser Hochland z kodami... zadowolona loguje się na stronie loterii, aby wklepać kody, a tu klops! Loteria zakończyła się 15.04. I po moim zadowoleniu!emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

atanerka

#6590705 Napisano: 16.04.2019 16:45:36 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
estrelitta napisał(a):

siewcazamieszania napisał(a):

Gdzie w ogóle kupię makarony Arrighi? Nawet nie znam tej marki i nie wiem, gdzie jej szukać.

W intermarche 

sklepy Passa Wyświetl w wątku >>

atanerka

#6590566 Napisano: 16.04.2019 12:53:46 w Zdjęcia naszych wygranych
maryam napisał(a):

Kto ma zdjecie z zajączkami Lindt? emotka


Wyświetl w wątku >>

atanerka

#6589666 Napisano: 12.04.2019 20:42:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
atanerka napisał(a):

basku napisał(a):

okrysia napisał(a):

zajączki Lindt, ktoś liczył dziś? jak zwykle wiele wątpliwości?

dobre pytanie emotka emotka 13?

 Ja zgłosiłam 13

Wyświetl w wątku >>
0 0

atanerka

#6589508 Napisano: 12.04.2019 12:49:27 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
agusiac87 napisał(a):

atanerka napisał(a):

gdzie kupujecie Monte z kodami?

tesco

Niektóre biedronki Wyświetl w wątku >>
0 0

atanerka

#6589284 Napisano: 11.04.2019 16:57:41 w Dyskusje o wynikach konkursu
https://www.loteria.princes.pl/
Są laureaci I etapu. Na forum chyba nikt się nie chwalił? Wyświetl w wątku >>
0 0