Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika maverick

maverick

maverick

#7178964 Napisano: 29.05.2024 08:51:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
samuraj napisał(a):

radziosny napisał(a):

parad0x napisał(a):

TurboMike napisał(a):

Pytanie dotyczące Karlsblad i nr paragonie w Lewiatanie... Dali objaśnienie w regulaminie, które chyba wprowadza więcej zamętu niż porządkuje temat. Który nr wpisujecie? Górny czy dolny bo są oczywiście inne? Mój górny nr zaczyna się od Wxxxxx 

Ja wpisałem górny, ale głównie z tego powodu, że tego dolnego nr w ogóle nie było na moim paragonie 😅

Czy "numer systemowy" na dole paragonu można uznać za numer transakcji? Czy lepiej wpisać nr wydruku, który jest po prawej górnej stronie?

Numeru transakcji nigdzie nie ma na moim emotka

Ja bym wpisał górny,tak też zrobiłem w swoim zgłoszeniu.

Jeden skuter zaklepany dla Mavericka emotka , a tu proszę widzę kto się również włączył do walki o 2 pozostałe emotka Wyświetl w wątku >>

maverick

#7178433 Napisano: 26.05.2024 20:23:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
maixys napisał(a):

Czy w Prince Polo w Lewiatanie nie ma potwierdzeń na maila? W milce były 🥲

 Są z opóźnieniem emotka Wyświetl w wątku >>
1 maixys 0

maverick

maverick

#7178089 Napisano: 24.05.2024 16:16:00 w Czy jest konkurs, w którym trzeba kupić...?
cb656 napisał(a):

Czy jest konkurs, w którym trzeba kupić żelki z sokiem? emotka

...bo bardzo je lubię, ale uważam że sam apetyt to zbyt słaba motywacja, by je kupić i potrzebuję silniejszego bodźca - wiadomo, że konkursy to już uzależnienie! emotka

Loteria może być i Nimm2?
https://www.slodkaloteria.pl/#home Wyświetl w wątku >>
1 cb656 0

maverick

maverick

#7177553 Napisano: 23.05.2024 07:30:02 w WC - rozmowy o wszystkim
wiolka252 napisał(a):

Nie wiecie dlaczego mnie ciągle wylogowuje stąd? Wyjdę na chwilę i już zaś zaloguj się 😔

zapytaj pionas Wyświetl w wątku >>
1 wiolka252 0

maverick

#7177530 Napisano: 22.05.2024 23:28:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
fan-mandaryny napisał(a):

maverick napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

maverick napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

Czy ktoś wie, czy w konkursie Tyskie z Biedry w oświadczeniu wysyła się dane osoby już do bilety, czy bilety odsyłają i nie są imienne. Pytam, bo sam nie jadę na ten mecz.

Wg mnie są imienne, bo po co im PESEL i dane, których wg @ zmienić już nie można..

No to to już nie wiem. Nawet jak ta osoba, która będzie miała mój bilet i ewentualnie przeskrobie, to ja i tak będę poza podejrzeniem, bo są kamery. Bilet chyba nie będzie miał nic do rzeczy. A ktoś wypełniał ten formularz? Wpisuje się dane laureata i dane osób do biletu? Czy dane moje (laureata) to dane jednej osoby - posiadacza biletu?

Wygrał @, nie Ty emotka  oni nie wiedzą kto grał, w formularzu podajesz dane i numery PESEL obu osób, wg wytycznych muszą mieć po min 18 lat

Czyli co ja mam zrobić z tym linkiem? Sam go najpierw wypełnić, jako że ja wygrałem. A potem się będą pytać o dane osób, czy od razu przekazać go osobom, które pójdą na mecz, żeby sobie sami wypełnili ten formularz?

Jak masz dane to wypełnij sam, jak nie prześlij komuś, ale i tak przyjdą na @ Twojego emotka Wyświetl w wątku >>

maverick

#7177527 Napisano: 22.05.2024 23:20:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
fan-mandaryny napisał(a):

maverick napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

Czy ktoś wie, czy w konkursie Tyskie z Biedry w oświadczeniu wysyła się dane osoby już do bilety, czy bilety odsyłają i nie są imienne. Pytam, bo sam nie jadę na ten mecz.

Wg mnie są imienne, bo po co im PESEL i dane, których wg @ zmienić już nie można..

No to to już nie wiem. Nawet jak ta osoba, która będzie miała mój bilet i ewentualnie przeskrobie, to ja i tak będę poza podejrzeniem, bo są kamery. Bilet chyba nie będzie miał nic do rzeczy. A ktoś wypełniał ten formularz? Wpisuje się dane laureata i dane osób do biletu? Czy dane moje (laureata) to dane jednej osoby - posiadacza biletu?

Wygrał @, nie Ty emotka  oni nie wiedzą kto grał, w formularzu podajesz dane i numery PESEL obu osób, wg wytycznych muszą mieć po min 18 lat Wyświetl w wątku >>
0 0

maverick

#7177521 Napisano: 22.05.2024 23:11:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
fan-mandaryny napisał(a):

Czy ktoś wie, czy w konkursie Tyskie z Biedry w oświadczeniu wysyła się dane osoby już do bilety, czy bilety odsyłają i nie są imienne. Pytam, bo sam nie jadę na ten mecz.

Wg mnie są imienne, bo po co im PESEL i dane, których wg @ zmienić już nie można.. Wyświetl w wątku >>
0 0

maverick

#7177513 Napisano: 22.05.2024 22:35:33 w moje dzisiejsze wygrane :)
Bilety 🇵🇱🇹🇷⚽⚽⚽ for sale emotka
żeby w innych konkursach tak mi szło emotka Wyświetl w wątku >>

maverick

maverick

#7177081 Napisano: 21.05.2024 13:04:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magalan83 napisał(a):

Co ten komunikat może oznaczać? 

Za dużo u nich wygrywasz emotka
A tak poważnie wyczyść ciasteczka i graj dalej emotka Wyświetl w wątku >>

maverick

maverick

#7176265 Napisano: 17.05.2024 13:09:41 w Smolar
anialistopad napisał(a):

W dino kasztelan jest ograniczenie na gospodarstwo i osobę. Dobrze przeczytałam czy pomieszałam regulaminy

Tak, zgadza się, na 1 adres 5 czy 7 bonów nie wyślą emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

maverick

#7176002 Napisano: 16.05.2024 16:43:42 w co chcielibyście wygrać?
adamo86 napisał(a):

maverick napisał(a):

Skuter w Lewiatanieemotka

Yamahę z Monstera emotka

https://www.peppe...-nie-wymagamy-837235
Może na początek:P Wyświetl w wątku >>

maverick

#7175940 Napisano: 16.05.2024 14:09:40 w co chcielibyście wygrać?

maverick

#7175862 Napisano: 16.05.2024 10:54:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
gosienia8501 napisał(a):

Dzień dobry. Proszę o pomoc. Właśnie dostałam SMS z konkursu Dobre dla Ciebie Dobre dla Planety, ze jeden z zakupionych produktów nie spełnia warunków. Tj. Niezgodny z lista produktow. Na paragonie mam zapis: 
- SZAMPON ULTIMATE C
- KULKI/WC POW ACTIV 
Patrze Patrze analizuje i nie mam podjęcia co może być nie tak ? Pomożecie? Z góry dziękuję

Jakie to kulki, jaki zapach, i czy masz na końcu paragonu numery ean? Wyświetl w wątku >>

maverick

#7175617 Napisano: 15.05.2024 14:21:06 w Czy jest konkurs, w którym trzeba kupić...?
emotka iszhara napisał(a):

Jakiś konkurs / loteria z lodami jest w tym roku? Kiedyś były Big Milki, Kaktusy. Teraz cisza? emotka

Kaktus w Żabie emotka dla ludzi o mocnych nerwach, jeśli chodzi o kody
Taka loterie i konkurs w 1 emotka Wyświetl w wątku >>
1 iszhara 0

maverick

#7175562 Napisano: 15.05.2024 11:47:17 w Oddam za darmo
Audioteka na 30 dni bez limitu za 0zł dla Nowych
pw Wyświetl w wątku >>
0 0