Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika nikos

nikos

#7157742 Napisano: 07.02.2024 10:47:35 w Czy informują/ informowali?
Dziewczyny, dajcie namiary na jakie maile piszemy. Zapewne jest więcej zainteresowanych osób, które skorzystają z możliwości zapytania.

majonez1992 Były wysyłane, jak dla mnie to czas przeszły niedokonany. Ktoś niby wysyłał, ale bez weryfikacji, że maile zostały WYSŁANE, wyszły z serwera, nie wróciły. Na dobrą sprawę, jeśli nikt nie otrzymał maila z gratulacjami, nikt nie potwierdzi danych, to cała pula zostanie u nich... O nie! Z całą łaskawością "wyślą" w ten sam sposób do rezerwy. Jaka oszczędność emotka Wyświetl w wątku >>

nikos

#7157736 Napisano: 07.02.2024 10:16:46 w Czy informują/ informowali?
Zazwyczaj po takich naszych zapytaniach do organizatorów i odpowiedziach, że laureaci zostali poinformowani maile z gratulacjami lecą za kilka godzin, albo na kolejny dzień. Tu sponsor nawet twierdzi, że maile wyszły, ale czy sprawdził, czy na słowo od agencji napisał. Nie ma szans, by 110 nagród przeszło koło nosa i nikt z forum nie dostał, nawet jeśli by to było magiczne losowanko, a nie czytanie i wybieranie tekstów. To nie kwestia kupienia wafelka w osiedlowym za 1 zł i loteria... Można przyjąć na klatę porażkę, ale dać robić z siebie wariata to trochę niepoważne. Wyświetl w wątku >>

nikos

#7157606 Napisano: 06.02.2024 15:27:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dziś byłam w Lidlu i przejrzałam półki, niestety nic z listy poza ogórkami. Żadnego dodatkowego standu nie było. Jednak nie pokusiłam się na zakup nieregulaminowych produktów, coby zaoszczędzić czasu z robieniem konkursu i nerwów, kiedy ewentualna nagroda przepadnie. Wyświetl w wątku >>

nikos

#7154536 Napisano: 23.01.2024 10:51:01 w Kupię...
Kupię kod Empik, 2x40zł lub 50zł Wyświetl w wątku >>
0 0

nikos

#7154252 Napisano: 21.01.2024 23:26:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aurorcia napisał(a):

nikos napisał(a):

aurorcia napisał(a):

nikos napisał(a):

aurorcia a może jakieś słowa zakazane? Nie wiem czy oni mają taki blokujący słownik? Inny telefon/komputer próbowałaś?

Sprawdziłam i nic brzydkiego się nie układaemotka

A znaki specjalne, " / \ albo jakieś inne?

Tylko polskie znaki, poza tym nic.

Na etapie okienka z tekstem Cię trzyma? Czy dodajesz paragon? Wyświetl w wątku >>
0 0

nikos

#7154248 Napisano: 21.01.2024 23:06:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aurorcia napisał(a):

nikos napisał(a):

aurorcia a może jakieś słowa zakazane? Nie wiem czy oni mają taki blokujący słownik? Inny telefon/komputer próbowałaś?

Sprawdziłam i nic brzydkiego się nie układaemotka

A znaki specjalne, " / \ albo jakieś inne? Wyświetl w wątku >>
0 0

nikos

#7154246 Napisano: 21.01.2024 23:02:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aurorcia a może jakieś słowa zakazane? Nie wiem czy oni mają taki blokujący słownik? Inny telefon/komputer próbowałaś? Wyświetl w wątku >>
0 0

nikos

#7154242 Napisano: 21.01.2024 22:57:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aurorcia napisał(a):

elmas napisał(a):

aurorcia napisał(a):

Możecie wysłać zgłoszenie na Heinz? Znaków mam ok 350 i na telefonie i na kompie cały czas błąd emotka

Przed chwilą wysłałam bez problemu. Może spróbuj zmienić przeglądarkę?

To niestety nie pomogło emotka

U mnie 500 znaków właśnie przeszło. Kopiujesz z jakiegoś edytora, czy wpisujesz bezpośrednio w okienku? Wyświetl w wątku >>
0 0

nikos

#7153376 Napisano: 16.01.2024 22:09:44 w Kupię...
Kupię bilety do Cinema City, mogą być ważne kilka dni, mogą być na bajki. Wyświetl w wątku >>
0 0

nikos

#7153274 Napisano: 16.01.2024 16:29:08 w Gratulacje! Dla wygranych!
zezowaty_kot gratuluję serdecznie emotka  to się nazywa wjazd w Nowy Rok emotka Wyświetl w wątku >>

nikos

#7151554 Napisano: 06.01.2024 20:57:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ladyinred napisał(a):

Zdradzi ktos czy jest cos w zapowiedziach z kawa lub kosmetykami do jamy ustnej?

Nie ma. Wyświetl w wątku >>
0 0

nikos

#7151336 Napisano: 05.01.2024 09:52:08 w Gratulacje! Dla wygranych!
Malgosia74 gratulacje!! Udanej podroży emotka

APięknie tętni życiem ten wątek emotka Wyświetl w wątku >>

nikos

#7151201 Napisano: 04.01.2024 16:54:47 w Gratulacje! Dla wygranych!
Madzia88, paulaaa, rare85 ogromne gratki dziewczyny emotka  rozpoczęłyście rok z przytupem emotka Wyświetl w wątku >>

nikos

#7149081 Napisano: 21.12.2023 23:40:44 w Żegnamy zmarłych
Mia, też się popłakałam... To niewyobrażalnie straszne emotka
Przyjmij szczere kondolencje emotka  emotka  niech Marcin spoczywa w pokoju (*) Wyświetl w wątku >>
[*] 1 mia

nikos

#7143833 Napisano: 01.12.2023 13:52:04 w Żegnamy zmarłych
Dominika spoczywaj w pokoju (*) emotka Wyświetl w wątku >>

nikos

#7143280 Napisano: 29.11.2023 21:20:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka zapomniałam jeszcze o innej dziurze w ścianie, ta była konkretna. Pani wzięła sobie taboret do sypialni, bo nie mogła dosięgnąć góry okna. Taboret z racji tego, że jest masywny, drewniany A co za tym idzie ciężki wyślizgnął jej się z rąk i zrobiła mi krechę przez ścianę na wysokości kolan na środku ściany sypialni... znów mi słabo na samo wspomnienie... Wyświetl w wątku >>

nikos

#7143278 Napisano: 29.11.2023 21:12:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

iszhara napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

Co wybieracie w konkursie Pogromcy sprzątanie w Biedronce? Usługę sprzątania czy bon? emotka

Oczywiście bon - osobiście nie wyobrażam sobie aby obcy ludzie sprzątali mi chatę emotka emotka

No ja też się właśnie zastanawiam jak to wygląda, bo nie wyobrażam sobie tego szczerze mówiąc. Pewnie posprzątałabym przed ich przyjściem, żeby wstydu nie było  emotka  Zresztą uważam, że nikt nie sprząta tak dobrze jak ja emotka  Nie wiem też, co w ramach tych 250 zł można by było zrobić? Pewnie niewiele, zwłaszcza jeśli chodzi o umycie okien, bo tu są chyba dość absurdalne stawki. Wymyśliłam tylko, że mogliby mi umyć okna, lodówkę i podłogi, ale biorąc pod uwagę ilość okien i metraż mojego domu, to musiałabym sporo dopłacić emotka  Zresztą za sam dojazd na moje za cenzura pewnie krzyknęli by sobie niezłą stawkę i i tak bym dostała bon emotka  Ktoś korzystał z takiej usługi sprzątania przed świętami? Jak to wygląda?

Kilka lat temu był konkurs Gosi, pamiętacie? Tam wybierało się metraż mieszkania małe/średnie/duże i miasto. Podając metraż swojego mieszkania nie przypuszczałam (to z kategorii duże), że się uda, a jednak. Mieszkam w Krakowie, pewnie to zaważyło. 
Jak to wyglądało? Tragedia! Od tej pory konkursy gdzie nagrodą jest sprzątanie i nie ma żadnej alternatywy, choćby było za miliony, omijam szerokim łukiem.
Usługa wówczas była wyceniana na ok 650zł. Pani przyszła z moją częścią nagrody rzeczowej, mop, ściereczki Gosi, ja dałam jej środki czystości. I zaczęło się emotka  Dopiero co przeprowadziłam się do nowego mieszkania, pięknie pomalowane ściany i... łup, pani odkurzaczem obiła  mi ścianę. Patrząc na porządek, zapytała mnie czy chce żeby umyła mi okna... Jakie licho mnie pokusiło, że się zgodziłam... Poprosiłam o uwagę przy otwieraniu okien ze względu na rolety, przy czym pani pamiętała o tym przez chwilę, by po chwili z impetem otwierając okno, zrobić dziurę we wnęce i urwać roletę. Po czym kolejne 40 minut zajęło jej składanie tej rolety. Choć się nie do końca udało już, bo jakiś plastik się poruszył. W kolejnym oknie już nie utrwala rolety, tylko nią dziurę zrobiła w ścianie. Na szczęście wszystkie pozostałe okna mam duże balkonowe, bez rolet. Za to duże przeszklenia były polem do popisu dla bohomazów. Cudnie artystycznych...
Realizacja nagrody skutecznie mnie wyleczyła z gry o kolejne sprzątania.emotka Wyświetl w wątku >>

nikos

#7142699 Napisano: 27.11.2023 20:31:53 w Smolar
ita1987 napisał(a):

Czy od Smolar wysyłali garnki ze Stokrotki z konkursu Berlinki?

Jeszcze nie Wyświetl w wątku >>

nikos

#7142540 Napisano: 27.11.2023 14:17:17 w Wkurza mnie...
majonez1992 kwoty netto u Albedo od dawna były w Selgrosie i Makro. Z tym, że tam konkursy organizowali dla posiadaczy karty Makro i Selgros. Tu jeśli bym grała, sama pewnie przy zakupie złapałabym się na kwotę netto. Wyświetl w wątku >>
0 0

nikos

#7141639 Napisano: 23.11.2023 09:58:47 w Paragony na trwające konkursy
Wawel Aldi wymienię na Wedel Leclerc. Wyświetl w wątku >>
0 0