Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika nikos

nikos

#6619866 Napisano: 13.07.2019 17:27:22 w Gratulacje! Dla wygranych!
Wiesia, jak zawsze gratulacje z całego emotka Wyświetl w wątku >>
1 wiesia30 0

nikos

#6619865 Napisano: 13.07.2019 17:25:34 w SZUKAM....
bruce napisał(a):

superloser napisał(a):

Szukam POZYTYWNYCH powodów posiadania Instax aparatu  emotka  - może są jakieś lepsze od "wygląda fajnie na zdjęciach konkursowych" ? I chyba zdjęcie kosztuje 3zl...

U mnie takim powodem byłaby satysfakcja, że nareszcie go wygrałam (a - jak dotąd - nie umiem emotka ), bo istotnie prezentuje się na fotkach reklamowych bardzo ładnie.  emotka

Rozumiem Cię doskonale emotka
Zabrzmi to zabawnie, ale dla mnie to była sprawa honoru emotka  ilekroć razy nie próbowałam w kreatywnych, to nie udawało się, a w loteriach zawsze pudło. Aż w końcu w konkursie Lays i Pepsi w DC się udało emotka  Mnie ta nagroda bardzo ucieszyła emotka Kolejny punkt na liście życzeń można było wykreślić emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

nikos

#6619283 Napisano: 11.07.2019 16:40:40 w Informują
Czysta przyjemność Karsbad Carrefour sms Wyświetl w wątku >>

nikos

#6619200 Napisano: 11.07.2019 13:38:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
@gnieszk@ napisał(a):

Monika11 napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

chaber20 napisał(a):

Monika11 napisał(a):

pini napisał(a):

Monika11 napisał(a):

Dostałam sms-a od Dpd - co dzisiaj mogą wozić ? Czyżby to kawy z ITM ?

Oreo może emotka

Oreo chyba nie , bo na ten numer nie mam wygranej z Oreo - obstawiam kawy

Też dostalam sms, obstawiam Payback eventim  emotka


Mam wygrane i kawy i Eventim i u mnie SMS-a brak

kawy już mam w domu emotka


Te z Jacobsa i360? Kurczę ja ekspres już dostałam a zestawu kaw nie emotka

Spokojnie, jeszcze dojdą. Oni wysyłają etapami w zależności od stopnia nagrody, karty przepłacone jeszcze nie były wysyłane, kawy docierają, a ekspresy dawno wysłane emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nikos

#6617390 Napisano: 06.07.2019 14:12:31 w Pomocy!!!!
wiesia30 napisał(a):

andii napisał(a):

azaflora napisał(a):

andii napisał(a):

Hello, dostałam dziś na @ onet  takie coś -
 hakerzy przejmują twoje konto-musisz z tym coś zrobić emotka

nie otworzyłam tego , tylko wywaliłam do kosza emotka
robić coś z tym? zgłosic to gdzieś? 

Najlepiej zmień /na wszelki wypadek/ hasło do tego konta. Taki mail przesłałam do komórki policji, która się zajmuje w/w internetowymi naciągaczami - nawet mi nie odpowiedzieli. 
Wkurzają ludzi ale może jedna na xx? zapłaci, bo ma coś za uszami emotka

dzięki, tak też zrobię emotka   najlepsze jest to że od 5lat mam te hasło ,,zapamietaj' i nigdy go nie wklepuję...
 nawet nie wiem co te dziady chcą emotka  nie odczytałam tego! ale i tak dostaną figa z makiem emotka

ja tez takiego maila otrzymałam,od razu wrzuciłam go do kosza

Wystarczy, że ktoś zgarnie pulę adresów mailowych i wyśle takiego kwiatka do wszystkich. Przy okazji doda kilka "mądrych" zwrotów o adresacji IP,  traceroutingu, możliwościach łamania haseł, itp. Nie znam treści tego maila, bo nawet nie zgłębiałam się w jego treść od razu fruuu do spamu i opróżnienie spamu.

Ale na pewno kojarzycie niedawną akcję z włamaniem na konta i filmikach nagranych przez kamerkę. I że niby rozesłane to będzie do znajomych. 
Pseudo fakty:
1. włamanie na router i podanie jego hasła (akurat sama konfigurowałam swój router więc nie poszło im)
2. Czas, który upłynął od włamania był bardzo długi, więc można zapomnieć, co się robiło tego dnia, ale to akurat była pierwsza rocznica śmierci mojego taty, więc pamiętam dokładnie co się działo w tym dniu).
3. Zawartość filmiku - buhahaha, nic więcej nie muszę pisać emotka  mogliby być bardziej pomysłowi emotka

Jeśli to typ łańcuszka, ignorujemy, a na pewno nie otwieramy plików z załącznika,  nie klikamy w hiperłącza, bo one już mogą nabroić. 

Reasumując, nie można założyć, że nigdy nikt nie wlamie się. Pilnujmy swoich haseł i nie podajemy tego samego hasła wszędzie bo tak łatwiej jest i prościej. Na jeden serwer trudno się włamać, ale wystarczy, że raz na jakąś stronę zarejestrujemy się swoim mailem i "standardowym" hasłem, z tamtej bazy będzie wyciek danych i my popłyniemy.  Wyświetl w wątku >>

nikos

#6617376 Napisano: 06.07.2019 13:05:01 w Pomocy!!!!
andii napisał(a):

Hello, dostałam dziś na @ onet  takie coś -
 hakerzy przejmują twoje konto-musisz z tym coś zrobić emotka

nie otworzyłam tego , tylko wywaliłam do kosza emotka
robić coś z tym? zgłosic to gdzieś? 

Zapomnieć emotka  najlepsze i najzdrowsze w tym przypadku emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nikos

#6617105 Napisano: 05.07.2019 16:16:49 w Informują
@ z Delikatesów Centrum Pepsi + Lay's instax mini Wyświetl w wątku >>

nikos

#6616689 Napisano: 04.07.2019 15:59:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Monika11 napisał(a):

Na te tukany wystarczyło kupić jeden produkt Fa?

W Kauflandzie tak Wyświetl w wątku >>
0 0

nikos

#6616688 Napisano: 04.07.2019 15:58:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pipi99 napisał(a):

Czy pamięta ktoś jakie dane wpisywało się w formularzu zgłoszeniowym kierunek Monte?:-)

Imię nazwisko, numer telefonu, adres e-mail, kod z Monte i data urodzenia  Wyświetl w wątku >>
0 0

nikos

#6616256 Napisano: 03.07.2019 16:36:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
margo1 napisał(a):

Kto ma regulamin do Konka Henkel Kaufland? Ten z tukanami? Poprosze priv dobrą duszyczke. Przeszukalam wszystko i nima 

Wyslij mi maila pw  Wyświetl w wątku >>
0 0

nikos

#6616255 Napisano: 03.07.2019 16:35:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magisterek napisał(a):

estrelitta napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Tukany z kafla już wszystkie rozdane?

Z tego co widać informowali tylko ostatni dzień - Albedo daje ciała ostatnio po całości 


Na 230 TUKANÓW nie trafiłem ani jednego...??!! Koniec świata! Hasło w wersji GOLD mam im wysłać czy jak?! Nie ogarniam tej Agencji! Prędzej w bramkę trafię niż cokolwiek u nich wygram tekstem! emotka

W sumie konkurs bez podawania nr paragonu więc nie dziwi mnie nic, że sobie to rozstrzygnęli jak chcieli.

230 było na plakacie, w regulaminie 100. Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

nikos

#6616224 Napisano: 03.07.2019 15:24:03 w Czy informują/ informowali?
iszhara napisał(a):

estrelitta napisał(a):

Dzwonią nadal z tukanami? Na którym są dniu?

Przed chwilą jeszcze dzwonili z ostatniego dnia. emotka

Ja juz z ostatniego dnia miałam SMS na nieodebrane Wyświetl w wątku >>
0 0

nikos

#6615943 Napisano: 02.07.2019 21:45:52 w WC - rozmowy o wszystkim
ivanotta napisał(a):

Masz ktoś patent na tmobile/heyah na najtańśzy rok ważności konta..? 5zł za 5 dni to katastrofa

A 1 zł za 1 dzień? Osobiście jestem zadowolona emotka Wyświetl w wątku >>
1 notta 0

nikos

#6615661 Napisano: 02.07.2019 09:32:37 w Kupię...
Kupię interaktywną mapę świata z Nestlé  Wyświetl w wątku >>
0 0

nikos

#6615538 Napisano: 01.07.2019 21:29:37 w SZUKAM....
pioge7 napisał(a):

bruce napisał(a):

pioge7 napisał(a):

bruce napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Pytanie POGODOWE. czy ktoś z małopolski może potwierdzić czy u was leje (pada) ? Jeśli tak to prosze o region żeby wiedzieć mniej wiecej gdzie? 

Będzin, czyli - nieco bliżej - leje. 

emotka Dałaś nadzieję,.... u nas chmury burzowe zaczynają ustępować emotka  ani  burzy ani kropli deszczu emotka może jeszcze przyjdzie 

Trzeba wierzyć, front przechodzi przez cały kraj.  emotka
Przynajmniej jest teraz czym oddychać.  emotka

ruszył się wiatr i to dość spory pokropilo i tyle emotka

W Krakowie płn ani kropelki. Na termometrze aktualnie jedynie 27 st C Wyświetl w wątku >>
2 pioge7, brucee 0

nikos

#6615359 Napisano: 01.07.2019 14:03:07 w WC - rozmowy o wszystkim
pikawka napisał(a):

Jakis konkursik na kapsułki do prania? Płyny do mycia np. Podlogi? Proszę o podpowiedź  emotka

Budżet Kaufland Wyświetl w wątku >>
0 0

nikos

#6614941 Napisano: 30.06.2019 11:15:57 w Pomocy!!!!
pioge7 napisał(a):

nikos napisał(a):

pioge7 napisał(a):

nikos napisał(a):

Czy komuś przy tworzeniu CEWE fotoksiążki wyskoczyła opcja uszlachetnianie? Jak to COŚ wyłączyć, bo w opcjach na pierwszy rzut okanie widzę  emotka

dokładnie nie pamiętam bo już mam odinstalowaną aplikację, ale to chyba tyczy się okładki, spróbuj wejść na okładkę i jak nie wyjdzie to gdzies u góry powinno być żeby to wyłączyć.

Dziękuję jesteś WIELKI  emotka

czy ja wiem emotka 172 cm to taki zaś WIELKI nie jestem emotka emotka
ale się wyłączyło ? dobrze pamiętałem że to tam ?

Zgadza się, to ikona diamentu, kliknęłam zdobienie.  Wyświetl w wątku >>
1 pioge7 0

nikos

#6614921 Napisano: 30.06.2019 09:49:59 w Pomocy!!!!
pioge7 napisał(a):

nikos napisał(a):

Czy komuś przy tworzeniu CEWE fotoksiążki wyskoczyła opcja uszlachetnianie? Jak to COŚ wyłączyć, bo w opcjach na pierwszy rzut okanie widzę  emotka

dokładnie nie pamiętam bo już mam odinstalowaną aplikację, ale to chyba tyczy się okładki, spróbuj wejść na okładkę i jak nie wyjdzie to gdzies u góry powinno być żeby to wyłączyć.

Dziękuję jesteś WIELKI emotka Wyświetl w wątku >>
1 pioge7 0

nikos

#6614919 Napisano: 30.06.2019 09:34:14 w Pomocy!!!!
Czy komuś przy tworzeniu CEWE fotoksiążki wyskoczyła opcja uszlachetnianie? Jak to COŚ wyłączyć, bo w opcjach na pierwszy rzut okanie widzę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nikos

#6614395 Napisano: 28.06.2019 10:35:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

doode napisał(a):

czy paragon na konkurs
https://www.e-konkursy.info/konkurs/konkurs-kupuj-z-delikarta-i-wygraj-toyote-aygo-delikatesy-centrum.html

bez Delikarty jest do wyrzucenia? Jeszcze nie odebrałem karty, wczoraj kupiłem produkty bez karty.
Ktoś sie orientuje?

musi byc zakup z delikarta bo na paragonie jest numer delikarty (na dole po prawej stronie)

U mnie w DC nigdy nie drukuje się na paragonie numer karty, ale w aplikacji na moim koncie mam zapisane zakupy z użyciem delikarty. Dlatego też podaje się numer delikarty, łatwo jest wyfiltrować w bazie danych, czy dany użytkownik wykonał zakupy w odpowiedniej konfiguracji. Wyświetl w wątku >>
0 0