Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika nikos

nikos

#6557274 Napisano: 17.12.2018 13:22:02 w moje dzisiejsze wygrane :)

nikos

#6557052 Napisano: 16.12.2018 16:27:41 w Kupię...

nikos

#6556737 Napisano: 14.12.2018 18:53:19 w moje dzisiejsze wygrane :)
Dziś kumulacja: Milka ITM, walizka Nivea, karta z poczuj zapach kawy ITM. Wyświetl w wątku >>

nikos

#6556275 Napisano: 13.12.2018 12:30:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asiczka napisał(a):

isiulka napisał(a):

asiczka napisał(a):

monkakk napisał(a):

asiczka napisał(a):

monkakk napisał(a):

patyk napisał(a):

Czy w konkursie Nivea Baby do konkursu uprawnia też zakup kremu nivea baby czy tylko te żele do kąpieli? Na stojaku w sklepie było info o tym że ma być produkt nivea baby a na stronie widzę zdjęcia tylko tych żeli.... Kupiłam krem... Nie wiem czy wysyłać w takim razie. 

Mowisz o tym konkursie gdzie są walizki i ręczniki do wygrania? Musi być na kremie postać disney. 

Ja kupiłam w Rossmann żel i było napisane na paragonie Nivea toddlers. Przy zakupie tego samego z postaciami w Auchan na paragonie jest napisane tylko Nivea, więc może przejdzie na ten krem. Ja zamierzam wysłać zgłoszenie na tamten drugi paragon. Tylko czy będą, aż tak to weryfikować?

Kremu nie ma na liście produktów na stronie konkursu, tak samo jak chusteczek, a na paragonie są opisane jako produkty Toddies. Dopytywałam u nich bezpośrednio i odpisali, że tylko te z logo Disney i z listy.
Przy ostatnim konkursie Nivea potrafili napisać, gdzie na paragonie był skrót NIV, że dla nich nie jest to jednoznaczne i chcą pieczątke sklepu...
Ale każdy gra jak uważa  emotka  

Na paragonie z Auchan mam: Nivea Szp i p do.
Kupiłam szampon i płyn do kąpieli. Myślisz, że lepiej poprosić w sklepie o adnotacje i pieczątkę? emotka

Ja miałam Nivea Baby 500 ml, dokładnie taka sama nazwa i cena jest na te bez postaci disneya (wiem bo kupuję) i nikt nie kazał mi biegać po żadne pieczątki. 


Może cena nie grała roli. Ja kupiłam w Rossmann za prawie 20 zł, a w Auchan za ok. 13zł. Oba z postaciami. 

W "moim" Auchan nie było z postaciami Disneya, ale w Rossmann na półce "zwykły" Nivea Baby 2w1 za 13,49 zł, półkę wyżej z Disneyem 2w1 za 19,99 zł. Wyświetl w wątku >>
0 0

nikos

#6555828 Napisano: 12.12.2018 08:48:02 w Paragony na trwające konkursy
Kupię paragon poczuj zapach kawy ITM Wyświetl w wątku >>
0 0

nikos

#6555123 Napisano: 10.12.2018 09:09:18 w Paragony na trwające konkursy
Kupię paragon Wedel Leclerc. Wyświetl w wątku >>
0 0

nikos

#6554932 Napisano: 09.12.2018 14:41:26 w Giełda Kodów ; )
Mam 4 kody Lays, wymienię na doladowanie 5zł Wyświetl w wątku >>
0 0

nikos

#6554916 Napisano: 09.12.2018 13:04:55 w Kupię...
nikos napisał(a):

Karty, bony lub vouchery Allegro.

Wyświetl w wątku >>
0 0

nikos

#6554725 Napisano: 08.12.2018 10:19:17 w Kupię...
Karty, bony lub vouchery Allegro. Wyświetl w wątku >>
0 0

nikos

#6554719 Napisano: 08.12.2018 09:48:10 w Giełda Kodów ; )
4 kody Lays
oraz (lub) 
4 kody Lion 
Wymienię na doladowanie tel Wyświetl w wątku >>
0 0

nikos

#6554142 Napisano: 06.12.2018 15:08:13 w Gratulacje! Dla wygranych!
Mallina ogromne gratulacje! emotka emotka Szerokości! Wyświetl w wątku >>
0 0

nikos

#6553658 Napisano: 05.12.2018 08:44:13 w Paragony na trwające konkursy
2x MK Cafe (różne numery paragonów) Auchan wymienię na Wedel Leclerc Wyświetl w wątku >>
0 0

nikos

#6548460 Napisano: 18.11.2018 14:44:30 w Kupię...
Kupię dwa bilety do Helios, mogą być z terminem do dziś emotka

Nieaktualne  Wyświetl w wątku >>
0 0

nikos

#6548373 Napisano: 17.11.2018 23:14:02 w Paragony na trwające konkursy
Kupię paragon na Fantasie Carrefour. Wyświetl w wątku >>
0 0

nikos

#6547907 Napisano: 16.11.2018 10:03:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sylzab2294 napisał(a):

nikos napisał(a):

mia napisał(a):

pakowa napisał(a):

cb656 napisał(a):

magda845 napisał(a):

"Kaufland- okryj się pięknem". Oczywiście czytałam regulamin, ale chciałabym się upewnić, czy czegoś nie przeoczyłam.
1) Nie wysyłamy paragonu, tylko dane i oświadczenia zwycięzcy?
2) Czy można wygrać dwie nagrody na jedno gospodarstwo domowe? Nigdzie nie widziałam ograniczenia
3) Czy mogę wysłać dwa oświadczenia w jednej kopercie?

1) TAK
2) TAK
3) TAK

coś mi się nie chce wierzyć, że paragonu nie chcą ... pewnie przeoczyli, a nagrody nie wydadzą bez dosłania paragonu...

I dlatego pewnie w liście im wyślę od razu paragon - na tzw. buca mi on. A na sponsorowanie poczty (polecony x dwa) nie mam najmniejszej ochoty. emotka

Mam taki sam chytry plan  emotka

jak wyślecie do albedo w jednej kopercie dane, to nie zdziwcie się, że dostaniecie tylko 1 nagrodę emotka

Moim chytrym planem było wysłanie paragonu od razu z oświadczeniem, mimo, że wspomnianego paragonu tym razem nie oczekują. Stąd moje cytowanie wypowiedzi mia emotka

Co do wysyłania dwóch oświadczeń w jednej kopercie mam całkowicie inne doświadczenie. Jednak w przypadku tego konkursu nie mam takiego problemu, czy wysyłać,czy nie dwa oświadczenia w jednej kopercie emotka   Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

nikos

#6547851 Napisano: 15.11.2018 23:24:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mia napisał(a):

pakowa napisał(a):

cb656 napisał(a):

magda845 napisał(a):

"Kaufland- okryj się pięknem". Oczywiście czytałam regulamin, ale chciałabym się upewnić, czy czegoś nie przeoczyłam.
1) Nie wysyłamy paragonu, tylko dane i oświadczenia zwycięzcy?
2) Czy można wygrać dwie nagrody na jedno gospodarstwo domowe? Nigdzie nie widziałam ograniczenia
3) Czy mogę wysłać dwa oświadczenia w jednej kopercie?

1) TAK
2) TAK
3) TAK

coś mi się nie chce wierzyć, że paragonu nie chcą ... pewnie przeoczyli, a nagrody nie wydadzą bez dosłania paragonu...

I dlatego pewnie w liście im wyślę od razu paragon - na tzw. buca mi on. A na sponsorowanie poczty (polecony x dwa) nie mam najmniejszej ochoty. emotka

Mam taki sam chytry plan emotka Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

nikos

#6547846 Napisano: 15.11.2018 22:52:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
martucha-jk napisał(a):

nikos napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

nikos napisał(a):

domika napisał(a):

Czy GLS informuje smsami o smartbandach z Kiri ?
Czytałam ze są adresy pomieszane, a do nas jeszcze nic nie dotarło emotka

Niestety z Garminem od Kiri nie miałam sms o dostarczaniu nagrody. Gdyby nie to, że kurier dzwonił do mnie, to nagroda by do mnie nie trafiła, bo ulica była w innej części  (na szczęście) mojego miasta. W dodatku był podany numer bloku tylko bez mieszkania. W każdym razie odebrałam już z punktu odbioru wczoraj.  Też miałaś pokręcony adres? to już trzecia osoba, ciekawe jak tam bony pójdą

Dobrze, że numer telefonu był, bez niego paczka by pewnie po 10 dniach wróciła do nadawcy. Możliwe, że ktoś z Was ma mój adres na paczce w takim razie i mieszka całkiem niedaleko  emotka

U mnie to samo, adres nieistniejący. Dobrze że kurier zadzwonił i poprosił o prawidłowy adres.

U mnie jak dowiedział się, w której cześci miasta mieszkam i wyobraził sobie korki, podał mi dokładny adres gdzie mogę sobie paczuchę odebrać. W sumie mogły być ulice pomieszane z miastami, wystarczy, że od pewnego wiersza rekordy się przesunęły i już powstała nowa mapa Polski emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nikos

#6547840 Napisano: 15.11.2018 22:39:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
prosiaczek napisał(a):

nikos napisał(a):

domika napisał(a):

Czy GLS informuje smsami o smartbandach z Kiri ?
Czytałam ze są adresy pomieszane, a do nas jeszcze nic nie dotarło emotka

Niestety z Garminem od Kiri nie miałam sms o dostarczaniu nagrody. Gdyby nie to, że kurier dzwonił do mnie, to nagroda by do mnie nie trafiła, bo ulica była w innej części  (na szczęście) mojego miasta. W dodatku był podany numer bloku tylko bez mieszkania. W każdym razie odebrałam już z punktu odbioru wczoraj.  Też miałaś pokręcony adres? to już trzecia osoba, ciekawe jak tam bony pójdą

Dobrze, że numer telefonu był, bez niego paczka by pewnie po 10 dniach wróciła do nadawcy. Możliwe, że ktoś z Was ma mój adres na paczce w takim razie i mieszka całkiem niedaleko emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nikos

#6547826 Napisano: 15.11.2018 22:14:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
domika napisał(a):

Czy GLS informuje smsami o smartbandach z Kiri ?
Czytałam ze są adresy pomieszane, a do nas jeszcze nic nie dotarło emotka

Niestety z Garminem od Kiri nie miałam sms o dostarczaniu nagrody. Gdyby nie to, że kurier dzwonił do mnie, to nagroda by do mnie nie trafiła, bo ulica była w innej części  (na szczęście) mojego miasta. W dodatku był podany numer bloku tylko bez mieszkania. W każdym razie odebrałam już z punktu odbioru wczoraj. 

Czy z opaskami z Kiri były protokoły przekazania nagrody, którą zawsze wcześniej dodawała do elektroniczniki NAV, jako podstawa gwarancji? Wyświetl w wątku >>
0 0

nikos

#6546403 Napisano: 12.11.2018 12:46:44 w Auchan
kate87 napisał(a):

donia7 napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

donia7 napisał(a):

Metoda Rachelowa też ponoć jest skuteczna, bo gdy się nią "wygra"- czyli kupi sobie towar za własną gotówkę, to zaraz się naprawdę wygrywa daną rzecz emotka

a wiąże się z tym jakaś konkretna historia, anegdota?:)

Było tak na forum kilka razy, że ktoś sobie kupił np. nową pralkę i zaraz ją wygrał emotka  

Potwierdzam, dwa lata polowałam na TV, aż w końcu kupiłam by po dwóch miesiacach wygrać go bodajże w Laysach:)

Ja w tym roku wykupiłam wczasy i za 2 dni wygrałam podróż marzeń w Auchan emotka Wyświetl w wątku >>