Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika nikos

nikos

#7076679 Napisano: 26.01.2023 21:01:50 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Czeka ktoś jeszcze na piniatę z pierwszego etapu? Wyświetl w wątku >>

nikos

#7076614 Napisano: 26.01.2023 16:51:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
margarittta napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

kkrystek11984 napisał(a):

Albo faktycznie sprawdzają po IP i masa zgłoszeń odpadła 

To nie zmienia tego, że na ich miejsce byłyby wybrane inna zgłoszenia. 

W zeszłym roku odnośnie do konkursu, też był taki zapis i nie sprawdzali. Chociaż konkurs robiła inna agencja... ale wątpię, żeby im się chciało.

Odnośnie sprawdzania IP, nie trzeba wcale sprawdzać tego "ręcznie", wystarczy proste zapytanie do bazy danych i IP będą unikalne emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nikos

#7074422 Napisano: 13.01.2023 21:53:11 w Pomocy!!!!
memos napisał(a):

nikos napisał(a):

memos powinno wystarczyć. Spróbuj uruchomić ponownie telefon. Na jakim etapie wywala Ci instalacje?

Niestety ponowne uruchamianie nic nie daje. Aplikacja się pobiera i zaczyna instalować. Instaluje ją dość długo i na końcu odrzuca - wyskakuje komunikat aplikacji nie udało się zainstalować. Teraz próbowałam zainstalować jakiś pierwszy lepszy krokomierz - poszło, ale już z pogoda się nie udało... Może przywrócić telefon do ustawień fabrycznych?

Możesz spróbować. Powinno pomóc.  Wyświetl w wątku >>
1 memos 0

nikos

#7074419 Napisano: 13.01.2023 21:42:04 w Pomocy!!!!
memos powinno wystarczyć. Spróbuj uruchomić ponownie telefon. Na jakim etapie wywala Ci instalacje? Wyświetl w wątku >>
1 memos 0

nikos

#7074410 Napisano: 13.01.2023 21:09:46 w Pomocy!!!!
memos napisał(a):

memos napisał(a):

nikos napisał(a):

memos napisał(a):

nikos napisał(a):

memos napisał(a):

Bardzo proszę o pomoc - chodzi o instalację messengera w telefonie z androidem. Od wczoraj przestała mi działać ta aplikacja, próbowałam wykonać aktualizacje, niestety nie udało się. Odinstalowałam ją i tu się zaczyna problem, bo jak chciałam ją ponownie zainstalować to nie da rady. Niby pobiera i próbuje baaaardzo długo instalować, ale jednak nie instaluje. Z instagramem jest tak samo. Nie wiem czy to wina ustawień, ale inne aplikacje (próbowałam z kalendarzem, krokomierzem) instalują się normalnie.
Dodam, że mam wolne miejsce.

A czy masz w telefonie kartę pamięci? Bo być może ta wolna przestrzeń pokazywana jest z dodatkowej karty. Jeśli nie, to ile masz wolnego miejsca w telefonie?

Tak, mam kartę - już sprawdzam. Dzięki za trop emotka

I wszystko jasne emotka   zwolnij miejsce gdzie instalują się aplikacje albo zmień ścieżkę, gdzie zainstalujesz messenger lub instagram. Weź pod uwagę, że potrzebują dużo miejsca, stąd wczoraj przy aktualizacji Ci się wykrzaczył messenger.

Wyjęłam całkiem kartę. Całkowita  pojemność 4,74 GB / wolne 635 MB / messenger waży 47,55 MB
Próbuję instalować i dam znać emotka

Cholerka, nic z tego. Instaluje, ale tej instalacji nie kończy...

Powierzchnia nie pozwoli Ci się zapełnić w 100%. Spróbuj odinstalować jakąś dużą aplikację, której nie używasz, albo usunąć niepotrzebne pliki, przenieś ewentualne filmiki/duże zdjęcia. Wyświetl w wątku >>
1 memos 0

nikos

#7074403 Napisano: 13.01.2023 20:54:05 w Pomocy!!!!
memos napisał(a):

nikos napisał(a):

memos napisał(a):

Bardzo proszę o pomoc - chodzi o instalację messengera w telefonie z androidem. Od wczoraj przestała mi działać ta aplikacja, próbowałam wykonać aktualizacje, niestety nie udało się. Odinstalowałam ją i tu się zaczyna problem, bo jak chciałam ją ponownie zainstalować to nie da rady. Niby pobiera i próbuje baaaardzo długo instalować, ale jednak nie instaluje. Z instagramem jest tak samo. Nie wiem czy to wina ustawień, ale inne aplikacje (próbowałam z kalendarzem, krokomierzem) instalują się normalnie.
Dodam, że mam wolne miejsce.

A czy masz w telefonie kartę pamięci? Bo być może ta wolna przestrzeń pokazywana jest z dodatkowej karty. Jeśli nie, to ile masz wolnego miejsca w telefonie?

Tak, mam kartę - już sprawdzam. Dzięki za trop emotka

I wszystko jasne emotka   zwolnij miejsce gdzie instalują się aplikacje albo zmień ścieżkę, gdzie zainstalujesz messenger lub instagram. Weź pod uwagę, że potrzebują dużo miejsca, stąd wczoraj przy aktualizacji Ci się wykrzaczył messenger. Wyświetl w wątku >>
1 memos 0

nikos

#7074401 Napisano: 13.01.2023 20:38:04 w Pomocy!!!!
memos napisał(a):

Bardzo proszę o pomoc - chodzi o instalację messengera w telefonie z androidem. Od wczoraj przestała mi działać ta aplikacja, próbowałam wykonać aktualizacje, niestety nie udało się. Odinstalowałam ją i tu się zaczyna problem, bo jak chciałam ją ponownie zainstalować to nie da rady. Niby pobiera i próbuje baaaardzo długo instalować, ale jednak nie instaluje. Z instagramem jest tak samo. Nie wiem czy to wina ustawień, ale inne aplikacje (próbowałam z kalendarzem, krokomierzem) instalują się normalnie.
Dodam, że mam wolne miejsce.

A czy masz w telefonie kartę pamięci? Bo być może ta wolna przestrzeń pokazywana jest z dodatkowej karty. Jeśli nie, to ile masz wolnego miejsca w telefonie? Wyświetl w wątku >>
1 memos 0

nikos

#7073163 Napisano: 08.01.2023 20:14:19 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
wiesia30 napisał(a):

Czy ktoś czeka na Heinekena z dnia 17 grudnia?

Za 15 grudnia dostałam tylko dla obdarowanego. Wyświetl w wątku >>
1 wiesia30 0

nikos

#7073121 Napisano: 08.01.2023 12:38:11 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
andii napisał(a):

Niestety nie.

  • emotka A czy wysyłali już bony z Interka Lubella ?

Jeszcze nie Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

nikos

#7072585 Napisano: 04.01.2023 20:18:45 w PODZIĘKOWANIA
pawelski
Dziękuję bardzo za zaufanie emotka  super kontakt, serdecznie polecam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nikos

#7072437 Napisano: 04.01.2023 13:19:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
glamlady88 napisał(a):

Hortex wszystko na raz poszło? 

Z obydwóch etapów były sms o tej samej godzinie ten sam stopień. Wyświetl w wątku >>
0 0

nikos

#7072432 Napisano: 04.01.2023 13:09:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mrmax napisał(a):

Czy hortex poszedł tylko 1 etap czy oba?

Obydwa etapy Wyświetl w wątku >>
2 adamo86, mrmax 0

nikos

#7072297 Napisano: 03.01.2023 20:06:38 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
pikawka napisał(a):

Mam heinekena wygranego z 27.11 i nadal nie doszło. Jak sytuacja u Was emotka  

Do mnie wczoraj przyszedł z połowy grudnia, więc powoli sobie człapią emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nikos

#7072154 Napisano: 03.01.2023 10:19:26 w WC - rozmowy o wszystkim
pioge7 napisał(a):

Frama napisał(a):

Mnie to wygląda na cienki papier. Przy tych cenach papieru, które teraz są ja szukam najtańszego i zdarzyło mi się, że też był taki problem - z prześwitami. Zobacz na opakowaniu gramaturę papieru, najczęściej taki zwykły papier ma 80g, czasem 70g - bardzo cienki, ale np. pollux ma 90g i to jest wyraźnie grubszy papier i droższy przy okazji:) 

lata temu był na promocji w kauflandzie 80g. Kupiłem całe 2 kartony i na nim jechałem cały czas. Zawsze było wszystko ok, dopiero teraz zauważyłem, że jest prześwit, a papier mam dobre 5 lat już ten sam.

Znajoma mówi, że może drukarka podaje za dużo tuszu... I nie wiem czy w tym też problem może być. Ostatnio mi szwankuje właśnie i nie wiem czy to może być problem.

Wejdź w ustawienia drukowania i pokombinuj z jakością wydruku, normalna, a nawet ekonomiczna. Powinno pomóc. Możesz wyciągnąć też kartridż z tuszem i zobaczyć czy nie jest bardziej ubrudzony tuszem. Przetrzyj dysze, włóż, zmień ustawienia i daj znać jak poszło emotka Wyświetl w wątku >>
2 pioge7, cb656 0

nikos

#7071458 Napisano: 30.12.2022 12:52:44 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Voucher Kanken 400 zl ważny do jutra. Z propozycjami wymiany/kupna zapraszam na pw emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nikos

#7071101 Napisano: 28.12.2022 18:35:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
@Kwiat napisał(a):

Czy dziś z kabanosów Duda poszły maile do laureatów ( wygrana z 27.12) 
bo jestem na liście ale maila brak- wiec nie wiem czy do nich pisać ?
cud się zdarzył, po licznych próbach pierwsza wygrana....emotka

Jeszcze nie  Wyświetl w wątku >>

nikos

#7070709 Napisano: 27.12.2022 09:12:27 w Kupię...
Kupię bilety do Helios lub Multikina, mogą być ważne do końca roku. Wyświetl w wątku >>
0 0

nikos

#7070687 Napisano: 26.12.2022 21:59:01 w SZUKAM....
agniecha1985 napisał(a):

nikos napisał(a):

Czy udało się komuś w Intermarche reanimować bon o kilka dni przeterminowany? Okazało się, że bon, który dostalam z Coliana miał tylko miesięczną datę ważności.

Ja pisałam do Intermarche, kazali odesłać przeterminowane i przesłali nowe.

Dzięki za info emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nikos

#7070584 Napisano: 25.12.2022 13:15:56 w SZUKAM....
Czy udało się komuś w Intermarche reanimować bon o kilka dni przeterminowany? Okazało się, że bon, który dostalam z Coliana miał tylko miesięczną datę ważności. Wyświetl w wątku >>
0 0

nikos

#7070290 Napisano: 22.12.2022 21:02:40 w Kupię...
Kupię kartę do Media Ekspert do 150zł Wyświetl w wątku >>
0 0