Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika tesa

tesa

#2775216 Napisano: 22.10.2009 12:07:26 w Rossmann
anus napisał(a):

tesa napisał(a):

Właśnie dostałam maila:

Witam,

Z wielką przyjemnością pragnę poinformować, iż znalazł/a się Pan/i na liście Laureatów nagrody głównej w konkursie „Odkryj Świat Piękna z L’Oréal Paris w drogeriach Rossmann”.

Zgodnie z §12 niniejszego regulaminu proszę o uzupełnienie wszystkich niezbędnych informacji, tj. imię, nazwisko, pełen adres, numer telefonu.

Szybka odpowiedź na maila pozwoli nam przekazać nagrodę bez zbędnej zwłoki.

i prośba o przesłanie paragonu emotka emotka



nie podawałaś danych w zgłoszeniu konkursowym?



nie podawałam


ciasssteczko napisał(a):

w takim razie pewnie osoby, ktore podaly dane juz zostaly obdzwonione emotka



w poprzednim konkursie też nie podawałam danych i najpierw dostałam maila z prośbą o dane, a dopiero później (po 2 tygodniach) zaczęli do wszystkich dzwonic... podejrzewam, że teraz rozsyłają maile, a lada moment zaczną dzwonic do tych, co podali swoje dane od razu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tesa

#2775183 Napisano: 22.10.2009 11:59:07 w Rossmann
Właśnie dostałam maila:

Witam,

Z wielką przyjemnością pragnę poinformować, iż znalazł/a się Pan/i na liście Laureatów nagrody głównej w konkursie „Odkryj Świat Piękna z L’Oréal Paris w drogeriach Rossmann”.

Zgodnie z §12 niniejszego regulaminu proszę o uzupełnienie wszystkich niezbędnych informacji, tj. imię, nazwisko, pełen adres, numer telefonu.

Szybka odpowiedź na maila pozwoli nam przekazać nagrodę bez zbędnej zwłoki.

i prośba o przesłanie paragonu emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tesa

#2745718 Napisano: 13.10.2009 11:34:05 w Carrefour konkursy
ewelka1979 napisał(a):

fotelik z pampers przed chwila dojechał;)



do mnie też właśnie kurier z fotelikiem zawitał emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tesa

#2586575 Napisano: 19.08.2009 11:52:24 w Rossmann
becia1973 napisał(a):

tesa napisał(a):

becia1973 napisał(a):


tak myślisz???? ja podałam swoje dane, ale znając moje wypociny nic z tego nie będzie emotka
ale dzięki tesa



z pewnością tak jest, bo dopiero po jakimś czasie dostałam jeszcze maila na drugie konto z prośbą o dane, to nawet maili nie wysyłają wszystkich jednocześnie... a tych co podali dane trzymają na koniec i dopiero później będą dzwonic, tak mi się wydaje... jest jeszcze nadzieja, że do Ciebie zadzwonią emotka



obyś miała rację tesa
emotka



oj, chyba tak będzie, najpierw zbiorą wszystkie dane, a potem będą do wszystkich dzwonic po paragony... w regulaminie napisali:
Każdy ze zwycięzców zostanie poinformowany przez Koordynatora o wygranej telefonicznie (na
numer telefonu podany w przesłanym emailu zgłoszeniowym) do dnia 27 sierpnia 2009 r.
to jeszcze mają na to tydzień emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tesa

#2586556 Napisano: 19.08.2009 11:46:02 w Rossmann
mysha napisał(a):

wowczek napisał(a):

becia1973 napisał(a):

wowczek napisał(a):

Szanowna Pani,

W imieniu Lâ��Oreal Polska, Organizatora akcji promocyjnej â��Poczuj lato z Garnieremâ�� w sieci Rossmann, miło jest mi Panią poinformować, że Pani odpowiedź na pytanie konkursowe: Z czym kojarzy Ci się marka Garnier? została zakwalifikowana do zwycięskich.

emotka Garnier rozsyła maile emotka
Ktoś pamięta, co było wygraną?




bony do spa emotka gratulacje emotka




Dziękuję emotka Ale się cieszę emotka emotka emotka w życiu nie byłam w SPA emotka


Ale to nie jest wyjazd do spa tylko raczej bon na uslugi kosmetyczne do kwoty 500 zł.



przecież można jechac do SPA, częśc uregulowac voucherem, a częśc wyłożyc z własnej kieszeni emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tesa

#2586547 Napisano: 19.08.2009 11:44:08 w Rossmann
becia1973 napisał(a):


tak myślisz???? ja podałam swoje dane, ale znając moje wypociny nic z tego nie będzie emotka
ale dzięki tesa



z pewnością tak jest, bo dopiero po jakimś czasie dostałam jeszcze maila na drugie konto z prośbą o dane, to nawet maili nie wysyłają wszystkich jednocześnie... a tych co podali dane trzymają na koniec i dopiero później będą dzwonic, tak mi się wydaje... jest jeszcze nadzieja, że do Ciebie zadzwonią emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tesa

#2586530 Napisano: 19.08.2009 11:38:25 w Rossmann
aggie napisał(a):

Czyli jesli w mojej skrzynce nie ma takiego maila to znaczy, że już po ptakach? emotka A tak na to liczyłam, odpowiedziałam naprawdę wyjątkowo ładnie emotka emotka emotka



jeżeli wcześniej nie podałaś swoich danych, to może dostaniesz maila, a jak podałaś, to może zadzwonią do Ciebie... narazie chyba zawiadamiają tych, co nie podali swoich danych Wyświetl w wątku >>
0 0

tesa

#2586470 Napisano: 19.08.2009 11:20:03 w Rossmann
wowczek napisał(a):

Szanowna Pani,

W imieniu L’Oreal Polska, Organizatora akcji promocyjnej „Poczuj lato z Garnierem” w sieci Rossmann, miło jest mi Panią poinformować, że Pani odpowiedź na pytanie konkursowe: Z czym kojarzy Ci się marka Garnier? została zakwalifikowana do zwycięskich.

emotka Garnier rozsyła maile emotka
Ktoś pamięta, co było wygraną?



u mnie też taki mail, bo nie podałam wcześniej danych... nareszcie wyłonili zwycięzców emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tesa

#2543645 Napisano: 03.08.2009 12:29:15 w Paragony
anemie82 napisał(a):

szukam 1 paragonu z 1 sierpnia z Jacobs PW



a ja jednego paragonu Jacobs z 30.07. PW emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tesa

#2511572 Napisano: 21.07.2009 10:34:45 w Carrefour konkursy
alaalex40 napisał(a):


to przepraszam...spojrzalam w regulamin i zobaczylam cos o hbc coca cola....ehhh...jak zwykle cos pomieszalam emotka



chciałaś pomóc, to się liczy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tesa

#2511452 Napisano: 21.07.2009 09:34:24 w Carrefour konkursy
alaalex40 napisał(a):


tesa napisał(a):

alaalex40 napisał(a):

http://www.yellow...z+o.o.-Centrala.html



a co to za link? emotka


odp na prosbe kontaktu..
zapomnialam zacytowac;/



tym konkursem zajmuje się agencja Lowe Activation Sp. z o.o. z Warszawy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tesa

#2511286 Napisano: 21.07.2009 08:37:30 w Carrefour konkursy
Monika11 napisał(a):


A czy jest jakaś możliwość np zeby zadzwonić do tej firmy co się konkiem zajmuje- ja mam oryginał on tylko fax mój wysłał paragonu- denerwuje mnie że ja byłam uczciwa latałąm i załatwiałam jak osioł mu żeby paragon przesłać a on w zamian czyli rekompensatę proponuje mi 100 konkursów sms-owych że mi poda emotka



niedawno dzwoniłam do tej firmy, chodziło mi akurat o poprzedni konkurs, rozmawiałam z bardzo przyjemnym panem... jak chcesz, to możesz spróbowac zadzwonic, namiary podałam w wątku szukam Wyświetl w wątku >>
0 0

tesa

#2511270 Napisano: 21.07.2009 08:33:25 w Carrefour konkursy
0 0

tesa

#2511089 Napisano: 21.07.2009 07:46:08 w Carrefour konkursy
pats napisał(a):


do jakiego konka te pasty? podeślijcie link



http://www.carref...e-poniesc-swiezosci/ Wyświetl w wątku >>
0 0

tesa

#2511029 Napisano: 21.07.2009 07:25:44 w Carrefour konkursy
magnus napisał(a):

slavek napisał(a):

Jest Pasta Colg 125G M więc zaryzykuję i wyślę

Dzięki Drzemek



Chyba problem emotka MaxFresh with ma 75 ml



no właśnie się rozglądałam i nie widziałam pasty MaxFresh with Mouthwash Beads 125 ml... była tylko 75 ml w cenie 5,85 zł Wyświetl w wątku >>
0 0

tesa

#2488536 Napisano: 10.07.2009 08:20:58 w TESCO konkursy
nice napisał(a):

viola88 napisał(a):

mam pytanko czy konkurs Tesco Timotei został juz rozwiązany? losowanie miałobyć 3 lipca, czy już informowali o wygranych? z góry dziękuję za odpowiedz emotka



wydaje mi się, że ktoś się chwalił zestawem timotei z tesco.



już informowali zwycięzców emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tesa

#2484342 Napisano: 08.07.2009 01:07:07 w TESCO konkursy
alaalex40 napisał(a):

dzwonia, dzwonia, dzwonia z wellatonu emotka emotka emotka emotka emotka mam suszarke....zobaczymy czy cos jeszcze... emotka emotka



gratuluję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tesa

#2481889 Napisano: 07.07.2009 03:24:31 w TESCO konkursy
kajus18 napisał(a):

scamp napisał(a):

tesa napisał(a):

scamp napisał(a):

najdziwniejsze jest to ,ze nie chcą skanów paragonów... Wydaje mi się, że w markecie mogą zawołać . W każdym razie uszykujsie sobie nip (sklepu) i swój pesel emotka



scamp Ty mu podałeś NIP sklepu? ja mu podałam NIP-y nasze, bo mówił o odprowadzeniu podatku i urzędzie skarbowym, po co mu NIP sklepu?


u mnie poprosił o nip sklepu, który był na paragonie.


zartujesz chyba... ja mu powiedziałam ze jeszcze nie mam nipu nadanego to powiedział ze rozumie na pewno chodziło mu o MÓJ NIP



a ja mu każdy NIP i PESEL wysyłałam sms-ami Wyświetl w wątku >>
0 0

tesa

#2481880 Napisano: 07.07.2009 03:19:17 w TESCO konkursy
scamp napisał(a):

najdziwniejsze jest to ,ze nie chcą skanów paragonów... Wydaje mi się, że w markecie mogą zawołać . W każdym razie uszykujsie sobie nip (sklepu) i swój pesel emotka



scamp Ty mu podałeś NIP sklepu? ja mu podałam NIP-y nasze, bo mówił o odprowadzeniu podatku i urzędzie skarbowym, po co mu NIP sklepu? Wyświetl w wątku >>
0 0

tesa

#2481542 Napisano: 07.07.2009 11:48:39 w TESCO konkursy
scamp napisał(a):

Tesa gratki emotka



dzięki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0