Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kinzao

kinzao

#6334904 Napisano: 18.03.2017 15:50:03 w Czy informują/ informowali?
Czy PUR może się odzywał? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kinzao

kinzao

#6333934 Napisano: 16.03.2017 14:05:37 w Czy informują/ informowali?
natamore napisał(a):

kinzao napisał(a):

Czy ktoś dostał jakiegoś maila od Kinder Bueno za ostatni etap? Żona dostała tylko info o tym, że jest na liście laureatów i dalej cisza...

 za który etap, za III czy II? 

No za II etap emotka za III nie było jeszcze wyników emotka Dostała tylko maila, że jest na liście laureatów i że 'wkrótce' otrzyma 'maila ze swoją nagrodą'. Cokolwiek znaczy 'wkrótce' emotka Dlatego pytam, czy ktoś dostał już jakieś bardzie szczegółowe info odnośnie przekazania nagrody.
  Wyświetl w wątku >>
0 0

kinzao

#6333767 Napisano: 16.03.2017 10:15:54 w Czy informują/ informowali?
Czy ktoś dostał jakiegoś maila od Kinder Bueno za ostatni etap? Żona dostała tylko info o tym, że jest na liście laureatów i dalej cisza... Wyświetl w wątku >>

kinzao

#6333738 Napisano: 16.03.2017 09:35:27 w Lay's
I po kodach... emotka nawet nie zdążyłem kliknąć kup teraz emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kinzao

#6331673 Napisano: 11.03.2017 08:49:41 w Czy informują/ informowali?
agniecha1985 napisał(a):

monisss napisał(a):

agniecha1985 napisał(a):

monisss napisał(a):

banka-manka napisał(a):

defed napisał(a):

paula9891 napisał(a):

Nie było maili Teraz sprawdziłam w regulaminie, bo już nie ogarniam

W regulaminie nie było opcji zgłoszenia mailem, ale na plakacie konkursowym były i maile i smsy  emotka

Ale w regulaminie nie był podany adres mejlowy, dobrze kojarzę? A to regulamin jest wiążący. 

nie był... ja zawsze wysyłam z regulaminu..

Był podany
z reg. Odpowiedzieć na pytanie: „Co daje Ci równowagę duszy i ciała?” i wysłać je za pomocąwiadomości e-mail na adres: konkurs@activia.pl wpisując „Activia” w tytule wiadomości, lub za
pomocą wiadomości SMS pod nr 7057

na ekonkach jest regulamin bez maila .......

Ten jest ze strony Grafa..

Dane osobowe po informacji sms o wygranej, wysyłaliście na ten sam mail który podany jest regulaminie Grafa ? Nieźle namieszane mieli z tym konkursem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0