Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika aniachudoba

aniachudoba

aniachudoba

aniachudoba

aniachudoba

aniachudoba

aniachudoba

#7112610 Napisano: 29.07.2023 14:19:19 w Smolar
joan napisał(a):

Zapytanie mam o loterię: https://www.e-kon...ygrywa-kazdy-kinoman

Wymieniłam wygrany kod od Avanti na bilet CC -> tytuł otrzymanego świstka to "Niefiskalny Transakcje odłożone" emotka

Na dole świstka znajduje się kod biletu oraz... kod loterii. Można taki świstek zgłosić na loterię Smolara, czy nie można? Jak ten bilet interpretować w kontekście regulaminu loterii? emotka Bo z regulaminu można wnioskować, iż taki bilet nie nadaje się na loterię, gdyż nie został opłacony "gotówką, kartą płatniczą, przelewem, voucherem płatnym, kartą podarunkową lub inną formą płatności akceptowaną w kinach sieci Cinema City". Po co więc drukowali kod loteryjny na moim bilecie? Dla zmylenia przeciwnika czy jak? emotka

Ja grałam na te kody od avanti, nawet coś tam wygrałam (drugi popcorn gratis przy zakupie jednego) Wyświetl w wątku >>
1 joan 0

aniachudoba

#7106270 Napisano: 05.07.2023 11:10:44 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Z Wawelu to nigdy jeszcze nic nie wygrałam. Wczoraj nawet kubek nie wpadł. Nie umiem się wstrzelić s ich gust Wyświetl w wątku >>
0 0

aniachudoba

aniachudoba

#7104890 Napisano: 30.06.2023 11:42:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mietowa napisał(a):

Cynamon28 napisał(a):

mietowa napisał(a):

Cynamon28 napisał(a):

mietowa napisał(a):

Cynamon28 napisał(a):

To prawda, że nuii prosi o PESEL  do wygranej ?

Tak

To w ogólne bezpieczne ? Będzie wyciek i co ?

Zasadniczo PESEL to dane zwykłe, a nie wrażliwe. Nie ma też możliwości wzięcia kredytu tylko na PESEL.

Milka to ta sama agencja, też chcą PESEL przy wygranej ? Wiesz ?

Milka to najczęściej Karlsbad, oni nie chcą PESELu. Chyba że jest jakiś inny konkurs, o którym nie wiem emotka

Konkursy na lody milka robi 4all Wyświetl w wątku >>
1 mietowa 0

aniachudoba

aniachudoba

#7093911 Napisano: 17.05.2023 11:46:35 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
katrin1 napisał(a):

Nie chciałam w sumie tego Pyrkona, ale smutno emotka

A ja chciałam i nie wygrałam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aniachudoba

aniachudoba

#7090050 Napisano: 25.04.2023 17:35:08 w Zapowiedzi konkursów
Gazetka biedronka
Wyświetl w wątku >>
2 andii, notta 0

aniachudoba

aniachudoba

aniachudoba

#7073177 Napisano: 09.01.2023 08:09:36 w Zapowiedzi konkursów
Intermache od 12.01. Wyświetl w wątku >>

aniachudoba

aniachudoba

#7047477 Napisano: 16.09.2022 19:36:42 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Opuściłam się trochę w konkursach, gram mniej i nic ostatnio nie wygrywam emotka Wyświetl w wątku >>
1 radziosny 0

aniachudoba

#6872493 Napisano: 27.07.2022 06:47:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
whitepoint napisał(a):

Nie polecam konkursow na portalu dlastudenta.pl.Mimo dwukrotnej wygranej książki, nagrody nie dotarły.Portal nie odpowiada na maile.Kiedys wysyłka nagrody nie była u nich problemem, teraz widocznie postawili na odbiór własny, mimo informacji o dostawie nagrody również wysyłka.Przykre.

Przecież tam już od dawna konkursy książkowe mają dopisek że odbiór tykoo osobisty w ich siedzibie. Informacja o możliwości wysyłki znikła co najmniej rok temu. Wyświetl w wątku >>
0 0

aniachudoba

#6871908 Napisano: 23.07.2022 07:05:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Monika11 napisał(a):

Doładowałam środki w Empik i chciałam zrobić zakupy, lecz nie mam płatności online -żeby odjęło te środki .Czy wszystkie produkty można kupować ze strony ?

Empik działa trochę na zasadzie market place. Różni sprzedawcy mogą u nich sprzedawać. Tylko za to co sprzedaje bezpośrednio empik można płacić środkami i kartami podarunkowymi Wyświetl w wątku >>