Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika myja

myja

#6850808 Napisano: 22.03.2022 14:54:54 w Smolar
oby było niepodpięte, bo 0/5 by mnie mega zasmuciło emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

myja

#6849698 Napisano: 15.03.2022 14:50:08 w moje dzisiejsze wygrane :)
sesyjnie1 napisał(a):

Czy ktoś kojarzy jakie to było oświadczenie dla chreetos jeśli nazwa z fb jest trochę inna od danych rachunku bankowego?:)) wpadla 100 znowu 
a tak się czaje na 5 😂😂

Jeśli masz inną nazwę na FB, to w oświadczeniu jak masz "imię i nazwisko" wpisz normalnie swoje imię i nazwisko tak jak masz w banku, a obok (w nawiasie) napisz nazwę profilu na FB. Tak mi kazała zrobić pani z Avanti jak do mnie dzwoniła emotka

A w temacie: Avanti stówki nie dało, ale Grześki dały 20 ziko emotka Wyświetl w wątku >>

myja

#6849689 Napisano: 15.03.2022 14:15:21 w Avanti
kocurro21 napisał(a):

czy za cheetos 100 zł - avanti zgadza się na skan oświadczenia? czy koniecznie trzeba wysłać pocztą? rozumiem, ze opakowania z kodem nie muszę wysyłać? tak tylko się upewniam emotka  to moja pierwsza i ostatnia cheetosowa wygrana po wieeeelu próbach

Niestety oświadczenia trzeba wysyłać pocztą/kurierem emotka  opakowania nie trzeba.

PS: Gratki! emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

myja

#6849485 Napisano: 14.03.2022 15:13:19 w Smolar
incendio12 napisał(a):

emotka emotka emotka Smolarze przebrzydły, a tak się ostatnio dogadywaliśmy  emotka

łączę się w bólu  emotka  ech, a dawno nie byłam tak zadowolona ze swojej odpowiedzi emotka Wyświetl w wątku >>

myja

#6849481 Napisano: 14.03.2022 15:10:42 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Smolar, aleś mnie zawiódł emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

myja

#6849473 Napisano: 14.03.2022 15:04:56 w Smolar
incendio12 napisał(a):

W wynikach też jest zakładka Sposób na Udane pranie, ale czy na pewno są już podpięte wyniki? Wciąż się łudzę że nie  emotka  Czy jednak Smolar nie dał nawet żelazka emotka

Też mam nadzieję, że jeszcze nie podpięli, bo u mnie też lipa emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

myja

#6849470 Napisano: 14.03.2022 14:56:18 w Smolar
Jest już w Laureatach zakładka "sposób na udane pranie" Wyświetl w wątku >>
0 0

myja

#6849431 Napisano: 14.03.2022 12:42:51 w Avanti
Czy były już maile za VII etap Lays? Wyświetl w wątku >>
0 0

myja

#6849103 Napisano: 11.03.2022 10:22:18 w Gratulacje! Dla wygranych!
dziękuję wszystkim emotka Wyświetl w wątku >>

myja

#6848973 Napisano: 10.03.2022 15:51:51 w Gratulacje! Dla wygranych!
magie1982 napisał(a):

myja napisał(a):

magie1982, gratulacje, wymarzona wygrana emotka

emotka  i wzajemnie 

dziękuję emotka Wyświetl w wątku >>
1 fragles 0

myja

#6848970 Napisano: 10.03.2022 15:44:21 w Gratulacje! Dla wygranych!
magie1982, gratulacje, wymarzona wygrana emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

myja

#6848968 Napisano: 10.03.2022 15:38:11 w moje dzisiejsze wygrane :)
Patrzę i nie wierzę... Cheetos tym razem bardzo mnie doceniło... główną!   idę się uszczypnąć. Wyświetl w wątku >>

myja

#6848545 Napisano: 08.03.2022 15:37:38 w Avanti
edzia21 napisał(a):

myja napisał(a):

edzia21 napisał(a):

myja napisał(a):

edzia21 napisał(a):

myja napisał(a):

glamlady88 napisał(a):

Czyli czekać na telefon od nich czy wysyłać juz nowe oświadczenie? 

Ja bym czekała, może akurat będzie przeglądał oświadczenie pracownik Avanti, który to oleje emotka Przesadzają z tym formalizmem, przecież nie trzeba mieć na FB swojego imienia i nazwiska... A przy tym wiadomość o wygranej przychodzi na adres e-mail, który przecież podaje się w oświadczeniu emotka

Nie trzeba mieć swojego imienia i nazwiska?Chyba najwyższa pora zapoznać się z regulaminem FB emotka 1. Kto może korzystać z FacebookaNasza społeczność jest bezpieczniejsza i bardziej odpowiedzialna, kiedy za komentarzami i działaniami stoją prawdziwe osoby. Dlatego wymagamy od użytkownika:
  • posługiwania się imieniem i nazwiskiem, których używa na co dzień;

No właśnie, więc "na co dzień" można używać swojego drugiego imienia lub np. panieńskiego nazwiska emotka  skoro używa się ich "na co dzień".

Zatem w czym problem, skoro "używa się na co dzień" takich danych jak w profilu na FB...to dlaczego AVANTI twierdzi, że są inne? Nie kumam.Tak więc na oświadczeniu powinno znaleźć się nazwisko panieńskie i drugie imię...skoro się używa - po sprawie emotka

Nie zgodzę się emotka  Jest różnica w używanym "na co dzień" imieniu/nazwisku, a tym, które wiąże się z kontem bankowym, bo tam dane są z dowodu osobistego emotka  Skoro nagrodą jest przelew na konto, no to podaje się w oświadczeniu dane z dowodu osobistego, z którymi jest powiązane konto w banku, a nie dane z FB (co wydaje się całkowicie logiczne). Zatem w tym problem. Moim zdaniem Avanti szuka problemu na siłę. Tym bardziej, że imię się zgadza, mail się zgadza itd. Jakbym sobie napisała przykładowo "Asia" zamiast "Joanna" na FB to też by nie wydali nagrody? emotka

Chyba nie do końca jest tak, jak myślisz. Kiedyś FB przeprowadzał weryfikację mojego konta i prosili o przesłanie dowodu osobistego w celu potwierdzenia zgodności danych tam zawartych...a wpisanych w profilu. Mówiąc w skrócie: czy ja to ja. Oni walczą z fałszywymi danymi, traktując je jako fejk konta. Tyle w temacie. 

A co do AVANTI...zgadzam się. Niepotrzebna afera. Mail powinien być podstawą.

No tak, ale panieńskie nazwisko to nie są fałszywe dane, nie każdy musi chcieć zmieniać nazwisko i chwalić się swoim ślubem emotka  a dowód jednak ma się nowy  emotka  Jakieś konta typu "Rysiu Zdzisiu" (sorki dla Rysiów, to tylko przykład emotka ), to rozumiem, no ale są różne sytuacje. Cóż, Avanti zmusiło mnie do zmiany nazwiska na FB, tego się nie spodziewałam. 1:0 dla Avanti. Wyświetl w wątku >>
0 0

myja

#6848543 Napisano: 08.03.2022 15:26:58 w Avanti
edzia21 napisał(a):

myja napisał(a):

edzia21 napisał(a):

myja napisał(a):

glamlady88 napisał(a):

Czyli czekać na telefon od nich czy wysyłać juz nowe oświadczenie? 

Ja bym czekała, może akurat będzie przeglądał oświadczenie pracownik Avanti, który to oleje emotka Przesadzają z tym formalizmem, przecież nie trzeba mieć na FB swojego imienia i nazwiska... A przy tym wiadomość o wygranej przychodzi na adres e-mail, który przecież podaje się w oświadczeniu emotka

Nie trzeba mieć swojego imienia i nazwiska?Chyba najwyższa pora zapoznać się z regulaminem FB emotka 1. Kto może korzystać z FacebookaNasza społeczność jest bezpieczniejsza i bardziej odpowiedzialna, kiedy za komentarzami i działaniami stoją prawdziwe osoby. Dlatego wymagamy od użytkownika:
  • posługiwania się imieniem i nazwiskiem, których używa na co dzień;

No właśnie, więc "na co dzień" można używać swojego drugiego imienia lub np. panieńskiego nazwiska emotka  skoro używa się ich "na co dzień".

Zatem w czym problem, skoro "używa się na co dzień" takich danych jak w profilu na FB...to dlaczego AVANTI twierdzi, że są inne? Nie kumam.
Tak więc na oświadczeniu powinno znaleźć się nazwisko panieńskie i drugie imię...skoro się używa - po sprawie emotka

Nie zgodzę się emotka  Jest różnica w używanym "na co dzień" imieniu/nazwisku, a tym, które wiąże się z kontem bankowym, bo tam dane są z dowodu osobistego emotka  Skoro nagrodą jest przelew na konto, no to podaje się w oświadczeniu dane z dowodu osobistego, z którymi jest powiązane konto w banku, a nie dane z FB (co wydaje się całkowicie logiczne). Zatem w tym problem. 

Moim zdaniem Avanti szuka problemu na siłę. Tym bardziej, że imię się zgadza, mail się zgadza itd. Jakbym sobie napisała przykładowo "Asia" zamiast "Joanna" na FB to też by nie wydali nagrody? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

myja

#6848540 Napisano: 08.03.2022 15:12:39 w Avanti
edzia21 napisał(a):

myja napisał(a):

glamlady88 napisał(a):

Czyli czekać na telefon od nich czy wysyłać juz nowe oświadczenie? 

Ja bym czekała, może akurat będzie przeglądał oświadczenie pracownik Avanti, który to oleje emotka Przesadzają z tym formalizmem, przecież nie trzeba mieć na FB swojego imienia i nazwiska... A przy tym wiadomość o wygranej przychodzi na adres e-mail, który przecież podaje się w oświadczeniu emotka

Nie trzeba mieć swojego imienia i nazwiska?Chyba najwyższa pora zapoznać się z regulaminem FB emotka

1. Kto może korzystać z Facebooka
Nasza społeczność jest bezpieczniejsza i bardziej odpowiedzialna, kiedy za komentarzami i działaniami stoją prawdziwe osoby. Dlatego wymagamy od użytkownika:
  • posługiwania się imieniem i nazwiskiem, których używa na co dzień;

No właśnie, więc "na co dzień" można używać swojego drugiego imienia lub np. panieńskiego nazwiska emotka  skoro używa się ich "na co dzień". Wyświetl w wątku >>
0 0

myja

#6848534 Napisano: 08.03.2022 15:01:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
daisygirl napisał(a):

adamo86 napisał(a):

FBbeata24 napisał(a):

Czy ktoś odsyłał oryginał  paragonu z Grześków mimo braku wygranej? Przyszedł mi taki mail

Już kilka osób o tym pisało, ale czy odsyłali to nie wiem.Pewnie wyrywkowo weryfikują i możliwe, że jak nie odeślesz to wylatuje Twój mail z puli do losowania  emotka Ale może ktoś wie coś więcej?

Hmmm ale w sumie po co im taka weryfikacja? Czego ma dowodzić? Przecież to więcej dla nich papierowej roboty? 

Kto to wie emotka  Dziwna agencja. Moja koleżanka dostała maila z takim żądaniem i to olała... Płacić 10 ziko za polecony mimo, że się nie wygrało? Dajcie spokój emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

myja

#6848532 Napisano: 08.03.2022 15:00:24 w Avanti
glamlady88 napisał(a):

Czyli czekać na telefon od nich czy wysyłać juz nowe oświadczenie? 

Ja bym czekała, może akurat będzie przeglądał oświadczenie pracownik Avanti, który to oleje emotka

Przesadzają z tym formalizmem, przecież nie trzeba mieć na FB swojego imienia i nazwiska... A przy tym wiadomość o wygranej przychodzi na adres e-mail, który przecież podaje się w oświadczeniu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

myja

#6848526 Napisano: 08.03.2022 14:50:43 w Avanti
Uwaga, mam mega ważne info odnośnie konkursu Cheetos!
Właśnie dostałam telefon od Avanti, że nie mogą mi wydać nagrody, bo moje dane z FB nie zgadzają się z oświadczeniem. Na swoim koncie na FB nie mam wpisanego nazwiska, tylko pierwsze i drugie imię, a musi być dokładnie tak jak jest wpisane w oświadczeniu. Więc ważna sprawa: Avanti porównuje Wasze imię i nazwisko z Facebooka z tym, co wpiszecie w oświadczeniu. Jeśli się nie będzie zgadzać, to nie dostaniecie nagrody. Ja muszę teraz wysłać nowe oświadczenie, że nazwa mojego profilu na FB zawiera moje imię i nie zawiera nazwiska, ale oświadczam, że ja to ja emotka Wyświetl w wątku >>
1 Emememe 0

myja

#6848371 Napisano: 07.03.2022 16:02:38 w Czy informują/ informowali?
agaluna napisał(a):

nique napisał(a):

Fa poszło całe? emotka

U mnie sms o 15:22

U mnie też, więc raczej poszły wszystkie na raz emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

myja