Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika myja

myja

#6840764 Napisano: 27.01.2022 12:21:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
greka napisał(a):

House of Asia ..."makaron ryżowy" - opis produktu na paragonie poprawny wg kierowniczki lidla 
i stówka poszła się paść

na biedronkowych też brak producenta, w kaufie "HA" emotka
jak załatwiacie pieczątke na paragonie? tez macie problem?

W Lidlu kiedyś 30 minut rozmawiałam z kierowniczką, która nie wiem co sobie myślała, ale traktowała tę pieczątkę jak jakiś skarb i świętość emotka  i z pretensjami pytała DLACZEGO JA ŻĄDAM JEJ PIECZĄTKI?! Koniec końców kazała mi pokazać jakieś pismo od organizatora konkursu które by potwierdzało, że to właśnie ona ma przybić mi pieczątkę na właśnie tym paragonie. Machnęłam ręką i poszłam, bo ja do niej mówię a ona jak mantrę powtarzała tylko ALE GDZIE TO JEST NAPISANE ŻE MUSZĘ DAĆ PANI PIECZĄTKĘ?! Porażka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

myja

#6840728 Napisano: 27.01.2022 09:52:50 w Avanti
montezuma napisał(a):

A co tam! Zadzwoniłem do Avanti dziś rano...1. Opakowania po cheetos zachować do dnia otrzymania przelewu - ale nie wysyłać z oświadczeniem
2. Filmy z Lays - komisja obraduje emotka
Dobrego dnia Wam życzę emotka

O kurde, a ja wszystkie wyrzuciłam emotka  trzymanie śmieci jest średnio eko (tak samo jak wysyłanie samego oświadczenia pocztą)... Wyświetl w wątku >>

myja

#6840721 Napisano: 27.01.2022 09:31:27 w Avanti
paula9891 napisał(a):

A Star ktoś z forum wygrał? emotka

tak emotka  ale ten konkurs jest dla mnie niezrozumiały, bo puściłam łącznie z mężem jakieś 20 zgłoszeń a wygrało byle jakie pisane wieczorem co by się paragon nie zmarnował emotka Wyświetl w wątku >>

myja

#6840524 Napisano: 26.01.2022 14:20:49 w Avanti
Emememe napisał(a):

myja napisał(a):

Emememe napisał(a):

myja napisał(a):

Nie wiem czy też macie takie wrażenie, ale wydaje mi się, że w podwójnym świętowaniu wygrywało dużo więcej osób z forum. Pewnie jeszcze wszystkie maile z czitosów nie poszły, ale biorąc pod uwagę pierwszy etap i tak wydaje mi się, że średnio ze skutecznością... emotka

Wydaje mi się, że podwójne nie było tak reklamowane jak cheetos. Stąd też większa konkurencja emotka

Eeee no co Ty, podwójne było reklamowane w TV, ciągle widziałam tę reklamę i się wkurzałam po co to tak reklamują emotka

Ja nie przypominam sobie właśnie abym widziała reklamę podwójnego, a cheetos już kilkukrotnie + dają info o konkursie na opakowaniu  emotka

A to reklamy czitosów nie widziałam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

myja

#6840521 Napisano: 26.01.2022 14:17:05 w Avanti
Emememe napisał(a):

myja napisał(a):

Nie wiem czy też macie takie wrażenie, ale wydaje mi się, że w podwójnym świętowaniu wygrywało dużo więcej osób z forum. Pewnie jeszcze wszystkie maile z czitosów nie poszły, ale biorąc pod uwagę pierwszy etap i tak wydaje mi się, że średnio ze skutecznością... emotka

Wydaje mi się, że podwójne nie było tak reklamowane jak cheetos. Stąd też większa konkurencja emotka

Eeee no co Ty, podwójne było reklamowane w TV, ciągle widziałam tę reklamę i się wkurzałam po co to tak reklamują emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

myja

#6840509 Napisano: 26.01.2022 14:08:20 w Avanti
anaesth napisał(a):

anaesth napisał(a):

myja napisał(a):

Nie wiem czy też macie takie wrażenie, ale wydaje mi się, że w podwójnym świętowaniu wygrywało dużo więcej osób z forum. Pewnie jeszcze wszystkie maile z czitosów nie poszły, ale biorąc pod uwagę pierwszy etap i tak wydaje mi się, że średnio ze skutecznością... emotka

Generalnie coraz mniej osób chwali się nagrodami, a po ostatniej dyskusji dotyczącej kontroli urzędu skarbowego, to pewnie nieprędko ktoś się pochwali dużą wygraną…

Głównymi może i tak, ale skarbówka stówką by się raczej nie zainteresowała emotka Wyświetl w wątku >>
1 paula9891 0

myja

#6840500 Napisano: 26.01.2022 14:05:19 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Karty Douglas od Avanti? Wyświetl w wątku >>
0 0

myja

#6840498 Napisano: 26.01.2022 14:01:50 w Avanti
Nie wiem czy też macie takie wrażenie, ale wydaje mi się, że w podwójnym świętowaniu wygrywało dużo więcej osób z forum. Pewnie jeszcze wszystkie maile z czitosów nie poszły, ale biorąc pod uwagę pierwszy etap i tak wydaje mi się, że średnio ze skutecznością... emotka Wyświetl w wątku >>

myja

#6840488 Napisano: 26.01.2022 13:53:05 w Avanti
vazzz napisał(a):

Na pewno nie rozesłali jeszcze wszystkich maili, ale osoby, które wygrały mogą napisać z którego dnia mają wygrane.

z poniedziałku 10.01 emotka   Wyświetl w wątku >>

myja

#6840483 Napisano: 26.01.2022 13:48:55 w Avanti
zezowaty_kot napisał(a):

mietowa napisał(a):

Idą setki.

Niech się moje pchlarze cieszą, że ich pełne miski nie zależą od Avanti emotka   0/4 emotka

w sumie to nie wiem czy powinnam się cieszyć, bo mam 1/9, czyli w sumie gorzej niż 0/4 emotka  Mam nadzieję, że Cię pocieszyłam emotka Wyświetl w wątku >>

myja

myja

#6840466 Napisano: 26.01.2022 13:19:42 w Avanti
anaesth napisał(a):

rufus napisał(a):

anaesth napisał(a):

aleksiak napisał(a):

rufus napisał(a):

Do kiedy powinny byc wyniki za 2 etap cheetos?

do 7 dni roboczych po zakończeniu etapu, etap zakończył się 16 stycznia, więc wychodzi na to, że dziś jest siódmy dzień roboczy

+ 5 dni roboczych na poinformowanie

Właśnie spojrzałem że za 1 etap informowali 6 dnia roboczego od jego zakończenia. Od 2 etapu do dziś mija 8 dzień., może coś w końcu sypną. emotka

Nie „coś”, tylko główną emotka

Oby na forum wpadły jakieś główne emotka  oczywiście nie obrażę się, jeżeli jedna z nich trafi do mnie, ale stówką też nie pogardzę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

myja

#6840410 Napisano: 26.01.2022 10:28:01 w moje dzisiejsze wygrane :)

myja

#6840193 Napisano: 25.01.2022 14:43:49 w Avanti
Kurczę, specjalnie dla Avanti chciałam zmienić avatar, a tu lipa - wyskakuje mi, że zmiany zapisane, a zdjęcie się nie zmienia, a maksymalnie je już zmniejszyłam emotka  Macie pomysł co robię nie tak? Wyświetl w wątku >>
0 0

myja

#6840190 Napisano: 25.01.2022 14:39:14 w Avatar
Odświeżam temat - nie mogę zmienić avatara emotka  wyskakuje mi, że zmiany zapisane, a avatar się nie zmienia :/ pomoże ktoś?  Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

myja

#6840182 Napisano: 25.01.2022 14:31:28 w Avanti
peppa7 napisał(a):

masza napisał(a):

byekitty napisał(a):

masza napisał(a):

Cheetos- cisza?

Tak, czekamy 

Już ze wzgl. na avatary Avanti powinno nas nagrodzić  emotka

Aż wzięłam sobie Twój plan do serca i ustawiłam swoją królewnę emotka

To nie jest głupie! Może przyciągniemy tym jakieś dobre moce wszechświata emotka  Ustawiam moje skarby! Wyświetl w wątku >>
1 peppa7 0

myja

#6840180 Napisano: 25.01.2022 14:28:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
adamo86 napisał(a):

bethan napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Dalej Ida czy koniec?

Trzeba sprawdzać spam, u mnie na  każdy @ było w spamie.

Na obiad chyba poszli emotka Bo cisza nastała w mdwGłówne jeszcze nie zostały poinformowane - mam nadzieję emotka  

Oby, bo jak na 3 zgłoszenia nie wpadłby żaden bon, to byłoby mi najzwyczajniej w świecie przykro emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

myja

#6840094 Napisano: 25.01.2022 12:12:39 w Czy informują/ informowali?
adamo86 napisał(a):

monisss napisał(a):

wszystkie bony i rzeczowy poszły o jednej porze z netto świąteczna dogrywka czy można mieć jeszcze nadzieje...? 

Dwie osoby jak na razie wspomniały, więc trochę mało. W każdym razie ja mam nadzieję cały czas emotka

ja też, bo kurczę podobało mi się moje zgłoszenie emotka  trzymam za nas wszystkich kciuki emotka   Wyświetl w wątku >>

myja

#6839978 Napisano: 24.01.2022 22:09:19 w Gratulacje! Dla wygranych!
Bardzo Wam wszystkim dziękuję emotka emotka emotka  i też życzę Wam takich wygranych! emotka Wyświetl w wątku >>

myja

#6839914 Napisano: 24.01.2022 19:29:43 w moje dzisiejsze wygrane :)
O MÓJ BOŻE 10K z BATISTE, to się nie dzieje 😳😳😳 Wyświetl w wątku >>