Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika magie1982

magie1982

#7120196 Napisano: 30.08.2023 17:36:06 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
[quote=
asia8564 napisał(a):

Królowie lata a takie fajne zgłoszenie miałam widoczne tylko dla mnie fajne 😂

pikawka]Królowie lata a takie fajne zgłoszenie miałam widoczne tylko dla mnie fajne 😂Dla pocieszenia, miałam 2, wygrało gorsze emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magie1982

#7120188 Napisano: 30.08.2023 17:18:19 w moje dzisiejsze wygrane :)

magie1982

#7120169 Napisano: 30.08.2023 16:41:31 w moje dzisiejsze wygrane :)

magie1982

#7120162 Napisano: 30.08.2023 16:09:14 w moje dzisiejsze wygrane :)

magie1982

#7120075 Napisano: 30.08.2023 11:38:57 w moje dzisiejsze wygrane :)

magie1982

magie1982

#7119808 Napisano: 29.08.2023 13:52:50 w Paragony na trwające konkursy
Kupię, zaczynający się za 2 dni Palmolive itm. Kilka paragonów. Wyświetl w wątku >>
0 0

magie1982

#7119650 Napisano: 28.08.2023 20:51:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Co dziś inPost wysłały Ancymony? Wyświetl w wątku >>
1 tad_pole 0

magie1982

#7119540 Napisano: 28.08.2023 13:08:49 w moje dzisiejsze wygrane :)
Igoosia90 napisał(a):

Jest rezerwa z Martesa! Jak ja się cieszę, że nie sprzedałam paragonów emotka  
Rower <3

A mówiłam emotka
gratulacje

U mnie Suntago emotka Wyświetl w wątku >>

magie1982

#7119073 Napisano: 25.08.2023 15:47:05 w Z jakiego konkursu ta nagroda??? / Wygrałem - ale
Bartosz2222 napisał(a):

Co mogli dziś nadać od they.pl. Czy ktoś wie co to może być?

Moya Wyświetl w wątku >>
0 0

magie1982

#7119066 Napisano: 25.08.2023 15:38:39 w Czy informują/ informowali?
mia napisał(a):

jokan napisał(a):

(...)

mi się też nie udało, ale biorąc pod uwagę, że to był konkurs ogólnopolski to raczej mieli b.dużo zgłoszeń, więc te 1 100 kart to wcale nie tak dużo....

Trzeba wziąć pod uwagę, że to było 100 kart na sklep, a np. w takiej aglomeracji jak 3City, sto nagród to niewiele.
Niemniej trzymam za was kciuki, że jeszcze się odezwą. Już nieraz tak bywalo w konkursach... emotka emotka

Mieliśmy 3 zgłoszenia na Łódź i to nie pieski ani kotki, a oryginalne nasze zwierzątka. Więc sorry, ale ja tego nie łykam, że rozwiązane. Ps. W tym momencie sms, żeby odwiedziła sklep Ikei hahahaa Wyświetl w wątku >>

magie1982

#7118907 Napisano: 24.08.2023 21:09:14 w Paragony na trwające konkursy
Ma ktoś Activię Netto? Wyświetl w wątku >>
0 0

magie1982

#7118849 Napisano: 24.08.2023 16:59:11 w moje dzisiejsze wygrane :)
Emememe napisał(a):

Suntago Pepsi za 18.08 emotka

U mnie też emotka Wyświetl w wątku >>

magie1982

#7118806 Napisano: 24.08.2023 14:46:10 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
adamo86 napisał(a):

magie1982 napisał(a):

No chyba że wygrał w tekście i w foto, to jeden paragon wystarczy emotka

Skoro regulamin na to pozwalał, to nie ma problemu emotka  nie takie przypadki mam na myśli emotka
Sam nie grałem, więc nie mam z tym problemu. Ale mam nadzieję, że nikt nie połasi się na sprzedaż paragonu.

No pozwalał. Pożyjemy, zobaczymy. Tymczasem czekamy na Pepsi z Żabki emotka Wyświetl w wątku >>
1 adamo86 0

magie1982

#7118801 Napisano: 24.08.2023 14:41:09 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
adamo86 napisał(a):

magie1982 napisał(a):

Igoosia90 napisał(a):

magie1982 napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

magie1982 napisał(a):

adamo86 napisał(a):

Igoosia90 napisał(a):

Martesssss emotka  A tak się wystarałam. Przynajmniej ponton i łyżworolki dla synka zostały na pocieszenie, więc choć on się cieszy z tego konkursu 🤣

Nie dziwcie się, że nie wygrywacie jak ludzie grają po kilka razy mając jeden paragon... a potem szukają paragonów na PW... brak słów emotka

Nie generalizujcie. Ja wysłałam 1 tekst i 1 zdjecie. Na więcej zwyczajniej nie miałabym czasu i pomysłu. Na tekst się udało, na zdjęcie nie. Cóż. Z drugiej strony każdy mógł tal zrobić, niech pierwszy rzuci kamień, kto w Milce beż paragonu wysłał jedno zgłoszenie. Noe ma co rozpaczać, tylko pierś do przodu i grać dalej. Proste, jak ktoś nie ma paragonu to pewnie będzie rezerwą;)

Właśnie krzywdzące są takie sugestie... Ja miałam dwie faktury i wysłałam dwa zgłoszenia. Mam dwie nagrody i jedną spokojną głowę. Sprzedając paragony teraz sami sobie zaszkodzicie, może będzie rezerwa.

No właśnie, najprościej wrzucić wszystkich do jednego wora. Osądzić. A podejrzewam, że wielu grało właśnie jak Ty i ja....

Nikt Cię nie wrzuca do jednego wora. Piszę o tych, którzy teraz ślą wiadomości na priv żeby odsprzedać paragon. Mi by było wstyd i tyle.

TY nie akurat. A ja piszę, że są też inni, co wygrali uczciwie, z paragonem. Nie każdy gra beż paragonu. Nie odsprzedawaj oczywiście. I miej nadzieję na rezerwę.

Nie wrzucam do jednego worka - kto zagrał uczciwie ten nie powinien się stresować emotka
A kto zagrał bez paragonu (albo mając tylko jeden, a wygrał dwie nagrody) powinien to wziąć na klatę, a nie szukać paragonu u osób, którym mógł zabrać wygraną emotka

No chyba że wygrał w tekście i w foto, to jeden paragon wystarczy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magie1982

#7118799 Napisano: 24.08.2023 14:36:34 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Igoosia90 napisał(a):

magie1982 napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

magie1982 napisał(a):

adamo86 napisał(a):

Igoosia90 napisał(a):

Martesssss emotka  A tak się wystarałam. Przynajmniej ponton i łyżworolki dla synka zostały na pocieszenie, więc choć on się cieszy z tego konkursu 🤣

Nie dziwcie się, że nie wygrywacie jak ludzie grają po kilka razy mając jeden paragon... a potem szukają paragonów na PW... brak słów emotka

Nie generalizujcie. Ja wysłałam 1 tekst i 1 zdjecie. Na więcej zwyczajniej nie miałabym czasu i pomysłu. Na tekst się udało, na zdjęcie nie. Cóż. Z drugiej strony każdy mógł tal zrobić, niech pierwszy rzuci kamień, kto w Milce beż paragonu wysłał jedno zgłoszenie. Noe ma co rozpaczać, tylko pierś do przodu i grać dalej. Proste, jak ktoś nie ma paragonu to pewnie będzie rezerwą;)

Właśnie krzywdzące są takie sugestie... Ja miałam dwie faktury i wysłałam dwa zgłoszenia. Mam dwie nagrody i jedną spokojną głowę. Sprzedając paragony teraz sami sobie zaszkodzicie, może będzie rezerwa.

No właśnie, najprościej wrzucić wszystkich do jednego wora. Osądzić. A podejrzewam, że wielu grało właśnie jak Ty i ja....

Nikt Cię nie wrzuca do jednego wora. Piszę o tych, którzy teraz ślą wiadomości na priv żeby odsprzedać paragon. Mi by było wstyd i tyle.

TY nie akurat. A ja piszę, że są też inni, co wygrali uczciwie, z paragonem. Nie każdy gra beż paragonu. Nie odsprzedawaj oczywiście. I miej nadzieję na rezerwę. Wyświetl w wątku >>
1 Igosia90 0

magie1982

#7118794 Napisano: 24.08.2023 14:32:54 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
zezowaty_kot napisał(a):

magie1982 napisał(a):

adamo86 napisał(a):

Igoosia90 napisał(a):

Martesssss emotka  A tak się wystarałam. Przynajmniej ponton i łyżworolki dla synka zostały na pocieszenie, więc choć on się cieszy z tego konkursu 🤣

Nie dziwcie się, że nie wygrywacie jak ludzie grają po kilka razy mając jeden paragon... a potem szukają paragonów na PW... brak słów emotka

Nie generalizujcie. Ja wysłałam 1 tekst i 1 zdjecie. Na więcej zwyczajniej nie miałabym czasu i pomysłu. Na tekst się udało, na zdjęcie nie. Cóż. Z drugiej strony każdy mógł tal zrobić, niech pierwszy rzuci kamień, kto w Milce beż paragonu wysłał jedno zgłoszenie. Noe ma co rozpaczać, tylko pierś do przodu i grać dalej. Proste, jak ktoś nie ma paragonu to pewnie będzie rezerwą;)

Właśnie krzywdzące są takie sugestie... Ja miałam dwie faktury i wysłałam dwa zgłoszenia. Mam dwie nagrody i jedną spokojną głowę. Sprzedając paragony teraz sami sobie zaszkodzicie, może będzie rezerwa.

No właśnie, najprościej wrzucić wszystkich do jednego wora. Osądzić. A podejrzewam, że wielu grało właśnie jak Ty i ja.... Wyświetl w wątku >>

magie1982

#7118792 Napisano: 24.08.2023 14:31:23 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
adamo86 napisał(a):

magie1982 napisał(a):

adamo86 napisał(a):

Igoosia90 napisał(a):

Martesssss emotka  A tak się wystarałam. Przynajmniej ponton i łyżworolki dla synka zostały na pocieszenie, więc choć on się cieszy z tego konkursu 🤣

Nie dziwcie się, że nie wygrywacie jak ludzie grają po kilka razy mając jeden paragon... a potem szukają paragonów na PW... brak słów emotka

Nie generalizujcie. Ja wysłałam 1 tekst i 1 zdjecie. Na więcej zwyczajniej nie miałabym czasu i pomysłu. Na tekst się udało, na zdjęcie nie. Cóż. Z drugiej strony każdy mógł tal zrobić, niech pierwszy rzuci kamień, kto w Milce beż paragonu wysłał jedno zgłoszenie. Noe ma co rozpaczać, tylko pierś do przodu i grać dalej. Proste, jak ktoś nie ma paragonu to pewnie będzie rezerwą;)

Najpierw by musiała być przewidziana rezerwa...
A co do rzucania kamieniem, to mogłabyś się zdziwić ilu wśród nas jest uczciwych konkursowiczów emotka

Aż tak nie zagłębiałam się w czytanie regulaminu, bo ja akurat nigdy rezerw nie trafiam. A może jednak będzie? Wyświetl w wątku >>

magie1982

#7118788 Napisano: 24.08.2023 14:26:32 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Igoosia90 napisał(a):

Kurcze ludzie serio? Piszecie teraz do mnie na priv, bo paragonu nie macie i chcecie kupić? W ja się starałam... trzeba było klepać zgłoszenia na pałę, to może też bym wygrała ilością...

No i może będzie rezerwą:) Wyświetl w wątku >>
0 0

magie1982

#7118786 Napisano: 24.08.2023 14:23:27 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
adamo86 napisał(a):

Igoosia90 napisał(a):

Martesssss emotka  A tak się wystarałam. Przynajmniej ponton i łyżworolki dla synka zostały na pocieszenie, więc choć on się cieszy z tego konkursu 🤣

Nie dziwcie się, że nie wygrywacie jak ludzie grają po kilka razy mając jeden paragon... a potem szukają paragonów na PW... brak słów emotka

Nie generalizujcie. Ja wysłałam 1 tekst i 1 zdjecie. Na więcej zwyczajniej nie miałabym czasu i pomysłu. Na tekst się udało, na zdjęcie nie. Cóż. Z drugiej strony każdy mógł tal zrobić, niech pierwszy rzuci kamień, kto w Milce beż paragonu wysłał jedno zgłoszenie. Noe ma co rozpaczać, tylko pierś do przodu i grać dalej. Proste, jak ktoś nie ma paragonu to pewnie będzie rezerwą;) Wyświetl w wątku >>
0 0