Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika joasiunia

joasiunia

#6637770 Napisano: 09.09.2019 09:37:52 w Wkurza mnie...
...chamstwo niektórych lekarzy.

Gdy człowiek próbuje się dowiedzieć o stan bliskiej osoby telefonicznie, bo szpital daleko, dzwoniący nie chce wiedzieć cudów, chce tylko żeby lekarz powiedział, że chory jest po nocy w takim samym stanie jak był, że nic złego się w nocy nie wydarzyło, a końcówka rozmowy wygląda tak:

(...)
- nie udzielę Pani takiej informacji.
- Panie doktorze, ale dlaczego? Przepisy przecież nie zabraniają, mogę podać wszystkie dane, żeby mnie pan zweryfikował, mogę podać dane chorego, dane swoje, włącznie z wszystkimi danymi poufnymi, będzie Pan wiedział, że jestem osobą upoważnioną w dokumentach. Błagam. Niech mi pan tylko powie, czy nie jest gorzej...
- nie udzielę Pani takiej informacji.
- ...ale dlaczego?
- bo nie. Jak Pani chce to sobie Pani może na mnie złożyć skargę.

I tu odkłada słuchawkę.
W obliczu ciężkiego stanu chorego, rozpaczy rodziny... To jest lekarz? Gdzie on ma serce? emotka Wyświetl w wątku >>

joasiunia

#6634548 Napisano: 29.08.2019 19:35:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kropkakreatywnie napisał(a):

pikawka napisał(a):

MR biedronka. Czy wszyscy z Was, którzy wygrali prócz telefonu dostali maila ?

Ja dostałam maila o danych osobowych  emotka  

Mnie ten mail wpadł do folderu oferty, więc przeszukaj inne foldery, jeśli nie dostałaś emotka Ale nic w nim ciekawego nie było, też tylko o danych osobowych... Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiunia

#6634085 Napisano: 28.08.2019 15:49:26 w Czy informują/ informowali?
magie1982 napisał(a):

Grześki za 1 etap?

Chyba jeszcze nie... emotka Wyświetl w wątku >>
1 magie1982 0

joasiunia

#6633867 Napisano: 28.08.2019 09:08:35 w Dyskusje o wynikach konkursu
sasaaabp napisał(a):

Niestety ten koleś od deski bardzo irytujący. Są osoby, które działaja na tych samych zasadach, ale powiedzmy, że kazde zgłoszenie to jednak inne zdjęcie itp. Tutaj jest to samo, zmieniają się tylko napisy i logo firmy.

Ps. Musze przyznać, że nagrody w postaci auta na weekend nie należą do moich ulubionych. zyskuję się tak naprawdę paliwo ok 200 zl a dalej to musisz dbać o te auto jeszcze bardziej jak o swoje. Miałem kiedyś taką nagrodą i po oddaniu oglądali auto bardzo dokładnie, jeszcze chcieli mi wmówić, że jakieś ryski to moje wina.. 

Zyskuje się paliwo, o samochód dbać trzeba, wiadomo - ale jaka jest frajda z poprowadzenia nowego, kompletnie innego niż na co dzień auta! emotka Ja nigdy wygranych wypożyczonych aut nie prowadzę, bo się zwyczajnie boję, żaden ze mnie wytrawny kierowca, ale jak widzę te iskry szczęścia w oczach męża to uwierzcie - jest to nagroda warta zachodu emotka emotka Wyświetl w wątku >>

joasiunia

#6633860 Napisano: 28.08.2019 08:45:15 w Dyskusje o wynikach konkursu
reniii napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

maryam napisał(a):

 Jak dla mnie, to są różne zdjęcia emotka Fotomontaż to nie jest chyba? Ma gościu swoje "5 minut", niech śmiga. emotka


ano emotka Jak widać wystarczy kilka motywów i już do wszystkich możliwych konkursów można się zgłaszać emotka

https://www.faceb...588328573159/?type=1

https://www.faceb...289554101&type=1

Niestety, ale chyba niektórym brakuje inwencji i powielają ten sam pomysł w wielu konkursach, ponieważ chcą brać udział w jak największej ilości konkursów, jak najmniejszym kosztem. Inna sprawa, że agencje to tolerują, dlatego oglądamy w galeriach jedne i te same zdjęcia, różniące się wyłącznie doklejonymi elementami. Mnie osobiście to denerwuje jak oglądam ''w koło Macieju''te same prace.

Wiele osób tak robi, ja czasami również, ale wiecie dlaczego? Miałam kiedyś zasadę, żeby zawsze robić coś nowego, ale doświadczenie nauczyło mnie, że nie zawsze się to opłaci. Ja się narobię, żeby zachować oryginalność i się nie powtarzać, zrezygnuję z jakiegoś sprawdzonego pomysłu, obserwatorzy konkursowi bęďą ukontentowani, a tymczasem: myk! Wygrają właśnie zdjęcia, o których mówimy: bazujące na sprawdzonym pomyśle, takie które prawie zawsze w galeriach się przewijają. No i co? Powiedzcie, w imię czego ja się mam przepracować i silić na oryginalność?  emotka   Wyświetl w wątku >>

joasiunia

#6633666 Napisano: 27.08.2019 13:47:23 w moje dzisiejsze wygrane :)
SUV z pełnym bakiem na weekend z konkursu MM Cars Rental! emotka

...no i najważniejsza wygrana tych wakacji - Zdany egzamin na mianowanie! emotka
YEAH! Z najwyższą notą emotka Nauczycielka mianowana! emotka Yeah, yeah, yeah!!! emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>

joasiunia

#6632992 Napisano: 24.08.2019 20:14:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
A wiecie, co mnie najbardziej dziwi? Że ludzie nie zastanawiają się w ogóle nad produktem konkursowym i piszą jak widać wyżej: "jazda na rowerze z Garage", "jazda na hulajnodze z Garage"... emotka Ja rozumiem jazdę z jogurtem, z sokiem, z Colą, ale... z piwem? emotka Wyświetl w wątku >>

joasiunia

#6632574 Napisano: 22.08.2019 20:21:55 w Kupię...
Uwaga, uwaga! Kupię vouchery do eSky emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiunia

#6631240 Napisano: 19.08.2019 11:34:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś ma jakiś przeciek na temat wyników konkursu "Zapach lata" (produkty Tutti Frutti), organizowanego przez Agencję Nie Do Ogarnięcia? emotka Bo na stronie wciąż widnieje: pierwsze wyniki już 18.08. Męczę tę stronę od wczoraj, a tu nic się nie zmienia... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiunia

#6631221 Napisano: 19.08.2019 10:47:09 w WC - rozmowy o wszystkim
estrelitta napisał(a):

Ratunku! Co można kupić facetowi na 40 urodziny (mężowi) , gościowi który już wszystko ma  emotka emotka

Wybierzcie się na jakąś super-ekstra wypasioną randkę, taką najlepiej dwudniową. Zjedzcie coś dobrego, pójdźcie na bilard/kręgle/basen, do kina, wieczorem zróbcie hiper-romantyczną kolację emotka A wszystko zaplanuj jako niespodziankę. Wrzuć mu gdzieś liścik z zaproszeniem na randkę, niech go znajdzie przypadkiem i niech się dziwi, co go czeka emotka A jako zwieńczenie randki - podaruj mu zegarek z grawerem emotka Niby tylko zegarek, ale z grawerem pełnym miłości to już zupełnie coś innego emotka

O, ja tak ten prezent widzę! emotka Wyświetl w wątku >>

joasiunia

#6630939 Napisano: 17.08.2019 19:28:52 w skojarzenia
siano - milioner Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiunia

#6630803 Napisano: 16.08.2019 22:18:26 w skojarzenia
Szklanka - gołoledź Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiunia

#6630786 Napisano: 16.08.2019 21:10:45 w skojarzenia
frodo napisał(a):

śledztwo - seryjny morderca  emotka

seryjny morderca - cheiloskopia Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiunia

#6630783 Napisano: 16.08.2019 21:06:08 w WC - rozmowy o wszystkim
Drodzy, mam pytanie. Chciałabym sprzedać vouchery do Itaki, ale one są imienne. Jak się sprzedaje takie vouchery? Czy trzeba to zrobić osobiście w biurze Itaki (tzn. udać się tam z tym, co jest zainteresowany kupnem i jakoś przepisać na niego), czy wystarczy jakieś oświadczenie podpisane, itp.
Czy ktoś sprzedawał już imienne vouchery wakacyjne w Itace? Czy to w ogóle jest możliwe? Help me, please... emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>

joasiunia

#6630616 Napisano: 16.08.2019 09:44:15 w Wkurza mnie...
Czytam o tym kurierze i włos mi się jeży na głowie. Ci moi kurierzy to jednak przeważnie dobre chłopaki emotka

Ale czasem trafiają się wyjątki. Ostatnio, jak kurier przywiózł pralkę, to przywiózł ją na palecie i jak wsunął pod nią wózek i ruszył, to leżące na niej kilkanaście innych paczek zaczęło się przechylać (bo były ułożone jedna na drugiej i opierały się o pralkę). Za moment miały spaść emotka Mówię więc mu, że te paczki zaraz spadną, może je zdjąć, na co wzruszył ramionami, spojrzał na mnie zdziwiony i dalej tę pralkę przesuwał. Paczki gruchnęły o ziemię, niektóre ze sporej wysokości, a kurier nawet nie mrugnął. Z obojętną miną wysunął do końca pralkę, dopchnął na pakę te paczki, które zleciały i tyle emotka Nie chciałabym, żeby moje przesyłki trafiały na takich "paczkowych morderców" emotka Wyświetl w wątku >>

joasiunia

#6630380 Napisano: 15.08.2019 10:08:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Andzik napisał(a):

Czy wszyscy już otrzymali wygrane aparaty z Actimela? 

Nikt chyba jeszcze nie dostał... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiunia

#6630269 Napisano: 14.08.2019 19:36:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
margobb napisał(a):

joasiunia napisał(a):

nelunia napisał(a):

Kolejne pytanie z serii Tchibo: czy ktoś wygrał nagrodę, jeśli nie otrzymał wiadomości zwrotnej o rejestracji zgloszenia na e-maila? emotka  

Mam podejrzenie, że nie. Ja jak coś wysyłałam na Tchibo to zwykle nagroda wpadała, a jak któregoś dnia wysłałam trzy zgłoszenia i żadna zwrotka nie przyszła, to nic nie wygrałam. Być może akurat wtedy wysłałam wybitne gnioty i im się nie spodobały, ale mnie się wydawało, że były niczego sobie emotka Mój wniosek: brak zwrotki - zgłoszenie nie dochodzi emotka

Ktos pisal, ze wygral bez zwrotki  emotka

Aaa... emotka   Jeśli tak, to nie było tematu. Widocznie wtedy posłałam gnioty emotka Wyświetl w wątku >>
1 nelunia 0

joasiunia

#6630263 Napisano: 14.08.2019 19:30:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nelunia napisał(a):

Kolejne pytanie z serii Tchibo: czy ktoś wygrał nagrodę, jeśli nie otrzymał wiadomości zwrotnej o rejestracji zgloszenia na e-maila? emotka  

Mam podejrzenie, że nie. Ja jak coś wysyłałam na Tchibo to zwykle nagroda wpadała, a jak któregoś dnia wysłałam trzy zgłoszenia i żadna zwrotka nie przyszła, to nic nie wygrałam. Być może akurat wtedy wysłałam wybitne gnioty i im się nie spodobały, ale mnie się wydawało, że były niczego sobie emotka Mój wniosek: brak zwrotki - zgłoszenie nie dochodzi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiunia

#6630170 Napisano: 14.08.2019 15:37:31 w moje dzisiejsze wygrane :)
Grill z TaoTao. A przecież im wyraźnie napisałam na focie, że grilla już w domu mamy... emotka Wyświetl w wątku >>