Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika joasiunia

joasiunia

joasiunia

#6357209 Napisano: 17.05.2017 14:22:55 w Czy informują/ informowali?
Czy Princes już informował kogoś o wygranym aparacie Instax? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiunia

#6356564 Napisano: 16.05.2017 08:10:01 w moje dzisiejsze wygrane :)
Nocna niespodzianka od Zottarelli. Wstaje sobie człowiek na ente karmienie dziecka o 1.20, patrzy, a tu wygrał sztućce... emotka Wyświetl w wątku >>

joasiunia

#6355621 Napisano: 12.05.2017 19:23:46 w moje dzisiejsze wygrane :)
Wasa obdarowała męża rowerem!  emotka  oh yeah! emotka   Wyświetl w wątku >>

joasiunia

#6355034 Napisano: 11.05.2017 10:51:22 w Informują
No! Doczekałam się! emotka Princes śle maile o tabletach emotka Wyświetl w wątku >>
1 siasiolka 0

joasiunia

#6354974 Napisano: 11.05.2017 09:19:53 w Czy informują/ informowali?
Aż mi się nie chce wierzyć, że Princes jeszcze nie poinformował... Naprawdę nikt nie dostał żadnego maila? Aparaciku? Tablecika? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiunia

#6354669 Napisano: 10.05.2017 14:58:16 w Czy informują/ informowali?
Czy Tuńczyk Princes informował o wygranych wczoraj lub dziś? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiunia

#6353720 Napisano: 08.05.2017 17:33:13 w moje dzisiejsze wygrane :)
Zapaszek Angel Muglera z Perfumerii Douglas na fb emotka Wyświetl w wątku >>
1 scrabble 0

joasiunia

#6353452 Napisano: 08.05.2017 08:39:02 w Czy informują/ informowali?
Czy Tuńczyk Princes jakoś potwierdza, że otrzymał naszego maila z danymi do wysyłki nagrody? Bo jakiś czas temu wysłałam, zero odzewu, a nie darowałabym sobie, gdyby mi tablet przeleciał koło nosa przez zagubionego maila z adresem... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiunia

#6352250 Napisano: 03.05.2017 18:43:15 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie dzisiejszy dzień. Niby wszyscy w domu, święto, powinno być super-hiper-ekstra, a tymczasem snujemy się z mężem z kąta w kąt, dzieci marudzą, bo w taką pogodę od rana są śpiące, deszcz pokropuje, w tv nic ciekawego prócz odgrzewanych kotletów, nudno, smętno i w ogóle... emotka Wyświetl w wątku >>

joasiunia

#6350979 Napisano: 27.04.2017 16:17:21 w Wkurza mnie...
Mawia się, że "pierwsza myśl - najlepsza" emotka Jeśli zatem ostatnia myśl, po poprawkach, jest taka sama jak pierwsza - zaiste, to MUSI być naprawdę genialne hasło. Telewizor już prawie masz w kieszeni! emotka
cb656 napisał(a):

ziolko napisał(a):

od kilku miesięcy dopadł mnie jakiś marazm konkursowy i to mnie wkurza. Że widzę coraz mniej sensu grania w konkursach, bo co z tego, że kupię produkt, i/lub coś napiszę, wyślę smsa, skoro i tak nie wygrywam??
A jak widzę, jakie gnioty kartonowe wygrywają, to tym bardziej nic mi się nie chce  emotka

Ktoś też tak ma?? 

emotka
...wybacz - nie z Ciebie się śmieję, tylko do swoich myśli, a konkretnie do tego, co widzę.
Złamałem się niedawno w kwestii Laysów emotka i zacząłem grać. Wysłałem kilka haseł. Cisza. Tymczasem na forum co rusz ktoś tam dyskretnie przemyca info o telewizjonie (a niektórzy to nawet o dwóch emotka ) i lekki gul mi skacze: "jak to, JA nie mogę ugrać??! O, nie, potrzymaj mi długopis (to do kota), ja im wszystkim pokażę..."
No i zabrałem się za kolejne hasło. Przed wysłaniem zerkam krytycznym okiem - coś mi zgrzyta. Naniosłem poprawkę. O, duużo lepiej emotka Ale w międzyczasie główka robi swoje. Niby pitu-pitu o różnych innych sprawach, a tam pod kopułką kopulują skłębione myśli natrętne stale o jednym... O hasełku dla Avanti - ale takim, co to jak chwyci za gardło, to nie popuści (tymczasem siedząc nad tą kartką ja już prawie popuszczam, pijąc wodę Żywca niegazowaną z butli 1,5 litra emotka ). Zerk na karteczkę raz jeszcze: a może by tu zastąpić to tym... (za chwilę po zastanowieniu: ...albo tamtym?  emotka )
No i każdą kolejną wersję zapisuję osobno, by móc porównać sobie zbiorczo.
Trwało to trzy dni, zanim zdecydowałem się wysłać. Siadam na świeżo, zaczynam przepisywać i znalazłem jeszcze jeden zgrzyt, ale taki, jaki rozległ się kiedyś, gdy Titanic zderzył się z górą lodową! emotka Pokój zadrżał w posadach, przerazona sąsiadka w szlafroku dzwoni raz po raz, pyta, czy to u mnie, czy na strychu meble przesuwają, bo ma wrazenie, że się z sufitu tynk posypał i woda w kaloryferach ze strachu zamarza...
Jak już doszedłem do siebie po szoku i pozbierałem zgubioną ze zdumienia, że to MNIE się zdarzyło tak wtopić w pisaniu, zanim wszystko połatałem, minęło pół dnia. No i gdzies tak po drugim daniu obiadowym odsunąłem talerz, wybiegłem ze stołowego, by szybko zapisać ABSOLUTNIE GENIALNE rozwiązanie, w pośpiechu zadarł mi się róg kartki i wtedy TO zobaczyłem.
Na odwrotnej stronie. Pierwszą wersję. Odwróciłem ponownie kartkę. Szok. emotka
Ostatnia wersja była prawie jak pierwsza, a zmiana, jakiej dokonałem, mozna powiedzieć, że była kosmetyczna...

Ja się do tego nie nadaję emotka emotka emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiunia

#6350941 Napisano: 27.04.2017 15:25:34 w Wkurza mnie...
dwaburekoty napisał(a):

A mnie nie wkurza, ale jest mi przykro, że usłyszałam dzisiaj dwie opinie na temat moich konkursów:
1) "Nam nic tak nie spada z nieba jak Tobie. My na wszystko sami musimy zapracować." - a odpowiedzi konkursowe to chyba aniołki mi piszą emotka
2) "Że też Ci się opłaca siedzieć pół dnia nad konkursami za 10pln".
Rzadko biorę udział w promocyjnych, a staram się wybierać konkursy, w których do wygrania są rzeczy, na które, w obliczu zbliżającego się wesela sponsorowanego przez nas samych i remontu, po prostu żal mi było wydać jakiekolwiek pieniądze. I wiem, że to nie jest pół dnia, a kilkanaście minut, ale mimo wszystko obydwie opinie wpędziły mnie w podły nastrój. 

O, znam to! A mnie wkurza moja teściowa, która w każdym konkursie, który w mężem wygramy, dopatruje się oszustwa i wmawia człowiekowi... "Cooo? Wygraliście wyjazd? Ooo, to na pewno Was oszukają i będziecie musieli za wszystko zapłacić! Wygraliście telefon? To pewnie jakieś oszustwo, zobaczycie, żadnego telefonu nie dostaniecie. Wygraliście konkurs na kreatywność? E tam! Pewnie losowali i po prostu Wam się jakimś cudem udało..." emotka I oczywiście też mi wmawia, że nad konkursami siedzę cały dzień, dzień w dzień... emotka Wyświetl w wątku >>

joasiunia

#6346704 Napisano: 14.04.2017 16:45:57 w Informują
Informuje Tiger o wynikach konkursu "Impreza z Tigerem" (bon 200 zł do www.eventim.pl) emotka Mail o 15:46 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiunia

#6341671 Napisano: 03.04.2017 21:04:10 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie moje roztargnienie. Idę po zakupy na konkurs... kupuję nieszczęsną rybę w puszce i w domu się orientuję, że zapomniałam paragonu. A, trudno - myślę - jutro kupię znowu, rybę się zje. I co? Idę następnego dnia, kupuję, cały czas myślę "weź paragon, weź paragon", wracam do domu i ... znów nigdzie nie ma paragonu  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiunia

#6339522 Napisano: 29.03.2017 10:40:40 w Lay's
Stefan siedzi - hasło tworzy.
Marzy, że TV dostanie...
Kończy czwartą butlę Pepsi,
wcina Lay’sy na śniadanie emotka


Im więcej myślę nad hasłem, tym bardziej zaczynam się czuć jak taki Stefan po hektolitrach Pepsi i tonie chipsów... emotka Wyświetl w wątku >>

joasiunia

#6339119 Napisano: 28.03.2017 13:33:47 w Wkurza mnie...
Masza86 napisał(a):

mój chaotyczny tryb życia, tyle do zrobienia, ciagle cos odkładam, o powitaniu w szafach  "wiosny" nie wspomnę emotka ....dzien za dniem mija a nic nie zrobione ! nie wspominając  o konkursach , np.Jogobella,paragony z początku lutego, dzis juz sie konkurs kończy emotka a ja dopiero zaczynam tworzyc emotka

Ja do Jogobelli też się tak zbierałam. Dziś napisałam jeden tekst i tyle - ot, cały mój "udział" emotka A od 8 tygodni sobie kombinowałam, czego to ja na ten konkurs nie zrobię. A że będzie mega foto, a że filmik nakręcę (i to nie jeden a najlepiej kilka), namaluję, zaaranżuję... emotka Wyświetl w wątku >>
1 ziolko 0

joasiunia

#6339066 Napisano: 28.03.2017 12:27:00 w Wkurza mnie...
Też się dołączam do nieśpiących. Mój 5-miesięczniak w dzień je co 3 godziny, a w nocy - nie wiem, jak to się dzieje - co półtorej... emotka  
Claudia77 napisał(a):

monisss napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

Wkurzam się jako człowiek chcący się wyspać, ale jednocześnie BARDZO CIESZĘ SIĘ jako matka... Moje 5 miesięczne dziecko prowadziło dzisiaj nocny wykład: gaworzyła od 1 do 5 w nocy z półgodzinną drzemką. Chyba jej nikt nie przegada.... A ja muszę przestać czytać jej moje odpowiedzi konkursowe i pytać co ona o tym myśli, bo chyba bierze to sobie do serca, przemyśli, a potem po nocach punktuje mnie i wygarnia wszystko, co jej się nie podoba.

no to i ja dzis pol nocy nie spalam a mam 2latke:P
a w temacie poczta polska co wygrana to potem stres i odsylanie danych na ostatnia chwile (bo paragony kupuje od forumowiczow).. nadal nie zlokalizowalam mojego listu a na stronie jest napisane ze czeka w placowce, oczywiscie w skrzynce brak awizo... emotka emotka

przyłączam się do nieśpiących u mnie półtora roku...może to ta zmiana czasu emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiunia

#6339048 Napisano: 28.03.2017 12:06:32 w Lay's
U mnie też szaliki pochowane, bo komin noszę emotka   Mój komin nie doszedł - doszła paczka ze smartfonem, a komina brak. Ale nawet się nie dopominam - lepiej że doszedł telefon bez komina niż miałby dojść komin bez telefonu... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiunia

#6338794 Napisano: 27.03.2017 17:59:23 w Lay's
Ja wpisywałam dotychczas odnośnie Polski, ale jak mi dziś przy sprawdzaniu wyników zamigało gdzieś Champions League, to stwierdziłam, że chyba z tą Polską nie trafiam... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiunia

#6338775 Napisano: 27.03.2017 16:57:06 w Lay's
bethan napisał(a):

joasiunia napisał(a):

A po co bym miała uzupełniać je w maju, na koniec konkursu, skoro z powodu niewpisania kodów z góry jest jasne, że nic wcześniej nie wygrałam?

emotka

O jezu, dopiero załapałam! Czyli w dniu kiedy wpisuję kody - automatycznie moje zgłoszenie wchodzi do konkursu. O ja tępa dzida, przepraszam!!! emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>