Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika joasiunia

joasiunia

#6338771 Napisano: 27.03.2017 16:54:20 w Lay's
A po co bym miała uzupełniać je w maju, na koniec konkursu, skoro z powodu niewpisania kodów z góry jest jasne, że nic wcześniej nie wygrałam?
bethan napisał(a):

joasiunia napisał(a):

"Zgłoszenie możesz uzupełnić najdalej do dnia 14.05.2017 roku"?

Bo się konkurs kończy?

Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiunia

#6338767 Napisano: 27.03.2017 16:51:06 w Lay's
To po co piszą w mailu z linkiem do zgłoszenia, że na uzupełnienie kodów mam czas do końca konkursu? Tzn. cytuję "Zgłoszenie możesz uzupełnić najdalej do dnia 14.05.2017 roku"?
bethan napisał(a):

joasiunia napisał(a):

Czy to znaczy, że - teoretycznie - można dodawać kolejne szaliki bez haseł i uzupełnić - niczym pierwszoligowy cwaniak - dopiero jak się coś wygra?

Nic z tego, w mailu piszą: "aby zawalczyć o nagrody (...) uzupełnić 2 kody".

Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiunia

#6338762 Napisano: 27.03.2017 16:44:28 w Lay's
Powiedzcie mi jedną rzecz. Jak to jest z tym uzupełnianiem kodów. Ostatnio nie miałam kodu, więc dodałam zgłoszenie bez. Na maila przyszedł link do zgłoszenia wraz z info, że mam czas uzupełnić zgłoszenie do końca trwania konkursu, czyli do maja. Czy to znaczy, że - teoretycznie - można dodawać kolejne szaliki bez kodów i uzupełnić - niczym pierwszoligowy cwaniak - dopiero jak się coś wygra? Bo nurtuje mnie to, że ja te chipsy zjadam, pepsi popijam, zjadam, popijam... a może można bez kodów próbować? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiunia

#6338185 Napisano: 25.03.2017 20:46:23 w Lay's
Przez moment mnie korciło, żeby poprosić o adres tajnego sprzedawcy kodów, ale zrezygnowałam. A co tam, raz się żyje! Co się najem chipsów to moje! emotka Wyświetl w wątku >>
1 nasto 0

joasiunia

#6337982 Napisano: 24.03.2017 21:08:59 w Wkurza mnie...
chochliczka napisał(a):

Wkurzam się sama na siebie.Za to, że łudziłam się, ale pora przestać się oszukiwać, jestem beznadziejna i zawsze będę gorsza. Nigdy nie będę dla nikogo fajna, ani mega ładna, i nigdy nie będe mieć prostych pieknych włosów tylko te chole rne siano na głowie  emotka emotka  wiem, moze moj wpis brzmi glupio ale tak czuje ;((

Ho ho, Kochana! To i ja się pod tym mogę podpisać! Włosy koloru mysiego (jak dobrze, że można farbować...), wystarczy, że założę szalik na 5 minut a już mam z tyłu sianowaty kołtun, modelką też już raczej nie będę, na konkursy ostatnio nie mam weny ani czasu... ech... samo życie. Nic się nie załamuj, będzie lepiej! Zawsze po gorszym okresie przychodzi ten lepszy! emotka Życie jest pełne niespodzianek - być może już za moment dla kogoś będziesz najfajniejsza na świecie emotka Wyświetl w wątku >>

joasiunia

#6337637 Napisano: 24.03.2017 11:35:55 w Wkurza mnie...
synk napisał(a):

w temacie...żona mnie wkurza bo zachciało jej się popróbować jazdy na motocyklu. Sprzęt trzeba kupić,  potem trzeba gdzieś trzymać a miejsca nie ma emotka bo mój zajmuje sporo garażu. I jak tu kobiecie wyperswadować tak drogie, nowe hobby? Czy każda kobieta jest tak....uparta?

Musisz odkryć w sobie pokłady romantyzmu i jej po prostu logicznie wytłumaczyć, że wolisz romantyczne wyprawy na JEDNYM motocyklu i że wolisz, jak przytula się do Twoich pleców, niż jakbyś miał się co chwilę oglądać, czy jedzie obok emotka Wyświetl w wątku >>

joasiunia

#6337338 Napisano: 23.03.2017 18:08:03 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, że ostatnio dzieci w nocy nie chcą spać. Jakby się zmówiły - jak nie jedno się sto razy budzi, to drugie, jak nie drugie to trzecie... Chodzę jak zombie, wyglądam jak zombie, a za dwa dni chrzciny najmłodszego. Pewnie też będę wyglądać jak zombie, bo jakżeby inaczej. Wkurza mnie, że nie mam kiedy grać w konkursach, bo pomysłów mam sto, ale brakuje rąk, czasu i sił do realizacji emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiunia

#6337334 Napisano: 23.03.2017 18:03:28 w Lay's
lena5_1985 napisał(a):

paula9891 napisał(a):

joasiunia napisał(a):

Dziś również poszło nasze zgłoszenie. Drugie. emotka Myślałam nad nim chyba ze dwie godziny. Jak nie wygra koszulki i telewizora, to chyba będę musiała się udać na konkursowy odwyk, odpocząć... emotka

A ja dwa dni emotka To dopiero będzie odwyk  emotka

Niestety czasami im bardziej wymyślne tym mniejsza szansa na wygraną. W moim przypadku gdy nastawiam się na wygraną nic z tego nie wychodzi. Lepiej mile się zaskoczyć niż niemile rozczarować

Dokładnie. Jak się w konkursie "uśmiechowym" nie nastawiałam - wpadł znienacka smartfon. Jak się nastawiłam na kolejnego i wymyślne, w naszym mniemaniu 'genialne' zgłoszenia pożarły nam kilka dni - już nic prócz kominów nie wpadło... A frustracja do dziś została, wykończą mnie te konkursy emotka Wyświetl w wątku >>

joasiunia

#6337330 Napisano: 23.03.2017 17:51:22 w Lay's
Dziś również poszło nasze zgłoszenie. Drugie. emotka Myślałam nad nim chyba ze dwie godziny. Jak nie wygra koszulki i telewizora, to chyba będę musiała się udać na konkursowy odwyk, odpocząć... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiunia

#6337326 Napisano: 23.03.2017 17:38:00 w Dyskusje o wynikach konkursu
lubiemakaron napisał(a):

Mysia napisał(a):

agniehaha89 napisał(a):

bethan napisał(a):

monisss napisał(a):

ale pierwsze dwa... mi się po prostu nie podobają

Mnie też nie  emotka

mi się nie podoba pierwsze, bo właściwie nie odpowiada na pytanie. Bardziej opisana jest wymarzona kąpiel a nie łazienka

gdybym napisała taką odpowiedź mój mąż zrobiłby mi "puk puk" palcem po głowie emotka myślę że wśród naszych forumowiczów były lepsze odpowiedzi, któż się nie stara na tak fajną nagrodę emotka ale fakt nie są złe te odpowiedzi emotka

najpierw puk puk w glowe a potem kap kap i bum bum;)

Ot, co! Dokładnie! emotka Pierwsze zgłoszenie jest nie na temat, też mi się nie podoba... Kąpu-kąpu, chlup chlup... Wyświetl w wątku >>

joasiunia

#6336843 Napisano: 22.03.2017 21:29:51 w Lay's
Ja też ten konkurs będę miło wspominać - 1 smartfon, 4 kominy... emotka A ile było emocji... emotka Gratulacje dla wszystkich wygranych! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0