Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika joasiunia

joasiunia

#6630111 Napisano: 14.08.2019 14:05:34 w Czy informują/ informowali?
Czy w tym ogólnopolskim konkursie Coccolino, w wynikach na stronie Smolara, już baza danych pełna, wyświetlają się wygrane tysiaki? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiunia

#6629958 Napisano: 14.08.2019 07:44:11 w Wkurza mnie...
Z tym leczeniem w przychodni to i u nas podobnie emotka Jak któreś dziecko choruje, to schemat dotychczas zawsze był takie sam: idziemy do przychodni (by dać szansę lekarce na postawienie tym razem dobrej diagnozy), lekarka przepisuje kupę pierdół (a zawsze jakimś cudem przepisuje takie leki, których akurat w domowej szafie z medykamentami nie posiadamy), idziemy do apteki, wydajemy 100-150 zł, po czym po 2-3 dniach, gdy dziecku zamiast lepiej, nieco gorzej - idziemy do innego lekarza, do naszego, prywatnie emotka I on daje leki za 20 zł, poprawa jest ekspresowa, dziecko po kilku dniach zdrowe emotka Ten schemat rozegraliśmy kilka razy. Od jakiegoś czasu już nie dajemy lekarce z przychodni szans na eksperymenty i chodzimy od razu do naszego doktora emotka

A w temacie dodatkowo: wkurza mnie, że zginął mi paragon na jeden konkurs. Człowiek usiadł, napisał zgłoszenie, szuka paragonu, a tu nie ma. Albo któreś dziecko zakosiło, albo ktoś wyrzucił (choć przeszukałam kosz na śmieci i nie ma emotka ). No i moją motywację do pisania szlag trafił, wena przeszła, poszła, a mnie została irytacja, że gdzieś mi coś zginęło emotka Wyświetl w wątku >>

joasiunia

#6629349 Napisano: 12.08.2019 15:42:06 w Czy informują/ informowali?
sylzab2294 napisał(a):

magisterek napisał(a):

monia0303 napisał(a):

Tchibo family z 8.08?

Dzisiaj poszły @ za 8.08 emotka

a 9-ty i 10-ty?

Za 9.08 też były emotka Wyświetl w wątku >>

joasiunia

#6628708 Napisano: 09.08.2019 18:00:03 w Czy informują/ informowali?
joasiunia napisał(a):

Czy jakiś szczęśliwiec już wie, że idzie na koncert Metalliki z Warszawie, z konkursu Williama Peela? emotka Można mi się przyznać na priv - przynajmniej nie będę się łudzić i sprawdzać maila co chwilę, a Metalliki ze spokojną głową posłucham sobie z YouTuba... emotka

Czy już ktoś, coś...? emotka  Halo, halo, baza, 18.00 na osi... ponawiam zapytanie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiunia

#6628500 Napisano: 09.08.2019 09:01:15 w Czy informują/ informowali?
Czy jakiś szczęśliwiec już wie, że idzie na koncert Metalliki z Warszawie, z konkursu Williama Peela? emotka Można mi się przyznać na priv - przynajmniej nie będę się łudzić i sprawdzać maila co chwilę, a Metalliki ze spokojną głową posłucham sobie z YouTuba... emotka Wyświetl w wątku >>

joasiunia

#6628443 Napisano: 08.08.2019 21:18:00 w Wkurza mnie...
jokan napisał(a):

ziolko napisał(a):

jokan napisał(a):

ziolko napisał(a):

joasiunia napisał(a):

Wkurza mnie, że stara pralka wyczuła, że jej następczyni już depcze jej po bębnie i lada moment ją zastąpi, i dziś - w szaleńczym akcie zemsty - podziurawiła mi pościel... Normalnie poszewka na poduszkę wygląda, jakbym ją dała do poszarpania psu emotka

Heh... złośliwość rzeczy martwych... emotka  

to samo mialam wczesniej pisac...a moze Ty jej cos zlego nagadałaś....wiesz, że rzeczy mają duszę ?:)

Niby co miałabym jej nagadać? emotka  

to do jaosiuni było, ze moge cos pralce nagadała ha ha i się pralka poobrażała i "zrewanżowała"

jokan Jestem przekonana, że podsłuchała, jak mówiłam mężowi o jej rychlej wymianie emotka  Ale żeby aż tak pogryźć poszewkę? No tego się po niej nie spodziewałam...  emotka Wyświetl w wątku >>

joasiunia

#6628249 Napisano: 08.08.2019 12:00:36 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, że stara pralka wyczuła, że jej następczyni już depcze jej po bębnie i lada moment ją zastąpi, i dziś - w szaleńczym akcie zemsty - podziurawiła mi pościel... Normalnie poszewka na poduszkę wygląda, jakbym ją dała do poszarpania psu emotka Wyświetl w wątku >>

joasiunia

#6628166 Napisano: 08.08.2019 07:03:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jak to jest z Tchibo - wiem, że temat zwrotek był już wałkowany, ale może macie więcej doświadczeń niż przy ostatniej dyskusji - zdarzyło się komuś wygrać na zgłoszenie bez mailowej zwrotki? emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiunia

#6628086 Napisano: 07.08.2019 19:44:34 w Czy informują/ informowali?
aleksiak napisał(a):

joasiunia napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

mary18 napisał(a):

Czy piwo książęce tesco byly wyniki odnośnie głównych?

Też jestem ciekawa, co prawda to tylko 3 nagrody ale może ktoś coś wie- chociaż wg regulamin na info telefoniczne mają czas do piątku emotka

Może pomyśleli: dziś ogarniemy smsy, a jutro z rana zdzwonimy do tej trójki emotka  u mnie też bony... emotka

według regulaminu najpierw dzwonią do głównych, dopiero potem smsy z bonami

No tak... To trochę burzy moją optymistyczną teorię :P  Wyświetl w wątku >>
1 pikawka 0

joasiunia

#6628074 Napisano: 07.08.2019 19:24:44 w Czy informują/ informowali?
koniczynka123 napisał(a):

mary18 napisał(a):

Czy piwo książęce tesco byly wyniki odnośnie głównych?

Też jestem ciekawa, co prawda to tylko 3 nagrody ale może ktoś coś wie- chociaż wg regulamin na info telefoniczne mają czas do piątku emotka

Może pomyśleli: dziś ogarniemy smsy, a jutro z rana zdzwonimy do tej trójki emotka  u mnie też bony... emotka Wyświetl w wątku >>

joasiunia

#6627852 Napisano: 07.08.2019 12:21:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kropkakreatywnie napisał(a):

maryam napisał(a):

maryam napisał(a):

bezik napisał(a):

Dostałam dziś puszkę od Wasa, a jestem laureatką jednej z nagród głównych (nawet przed chwilą się upewniłam, że jestem w galerii zwycięzców emotka ), która jeszcze nie dotarła. Czy Wy też tak mieliście, że oprócz nagrody głównej dostaliście puszki? Bo zaczynam się martwić, że coś im się pomyliło.

Ja własnie czekam na główną nagrodę, dziś ma być kurier, mam nadzieję, że to nie będzie puszka. emotka

Puszka... emotka Nawet maila nie dostałam o niej....

U mnie to samo emotka czekam na nawilżacz, a tu puszka. Mam nadzieję, że to tak dodatkowo a nie zamiast xD

Raczej jako nagroda dodatkowa. Ja również otrzymałam puszkę, chociaż wcześniej dotarła nagroda główna emotka Po prostu tych puch chyba mają dużo i dają wszystkim emotka Główne wysyłają ze sporym opóźnieniem, więc na pewno do Was dojdą emotka Wyświetl w wątku >>

joasiunia

#6627851 Napisano: 07.08.2019 12:19:49 w Czy informują/ informowali?
Czy ktoś może dostał już jakieś info od Williama Peela (konkurs z biletami na Metallikę)? emotka Albo ktoś brał udział we wcześniejszych konkursach z biletami od Williama Peela, na inne koncerty, i może się podzielić informacją, ile czasu od zakończenia konkursu zwykle informują? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiunia

#6627775 Napisano: 07.08.2019 08:46:09 w WC - rozmowy o wszystkim
krseta napisał(a):

Pytanie całkiem poważne;D pojawiło się wczoraj podczas rozmowy ze znajomym, który również gra w konkursy.
Czy są zawody, które znacznie ułatwiają granie i branie udziału w konkursach? Chodzi o osoby, które rzeczywiście grają dużo^^
Nie mam tu na mysli hurtowników lub osób za kasą, które mogą zbierać paragony, ale własnie o zawody, gdzie czlowiek ma wypłatę + czas aby spokojnie np. układać teksty do konkursów;)

Ot, np. nauczyciel. Ale nie taki zwyczajny, ze szkoły ogólnokształcącej, co pracuje od rana, tylko taki jak ja -  z muzycznej emotka Moja szkoła to szkoła popołudniowa, więc poranki, południa i popołudnia teoretycznie mogę przeznaczyć na granie emotka Teoretycznie, bo dotychczas zwykle siedziałam w domu z Juniorem, a on grania nie ułatwiał emotka Ale jak od września pójdzie do przedszkola, to będzie konkursowy wypas emotka Wyświetl w wątku >>
1 krseta 0

joasiunia

#6627594 Napisano: 06.08.2019 13:06:40 w Dziś cieszę się z.....
mama-l-k-m napisał(a):

joasiunia napisał(a):

...że mnie olśniło.

Dzieci mają przerwę w przedszkolu, nudzą się w domu. Zapytały, w co mają się bawić. Powiedziałam, że w ekipę sprzątającą. Efekt?
6-letni syn tak umył wannę i umywalkę, że biel razi po oczach, a 4-letnia córka wypucowała kafelki, że mogę się w nich przeglądać. Eureka! Że też dopiero teraz wpadłam na taką zabawę! emotka emotka emotka No cudo, cudo!!! emotka emotka

moich chłopaków wysyłam aby tacie porobili porządki w piwnicy emotka  tam śrubek, deseczek, stara waga więc też uwielbiają taką zabawę - ale tylko jak córka ma drzemkę bo tą agentkę to strach do nich wpuścić bo od razu do piły lub wiertarki swoje kroki kieruje emotka

 

Odważnie emotka U nas Junior próbował niweczyć sprzątanie rodzeństwa, ale jak trzy osoby sprzątają, a jedna bałagani, to i tak robota posuwa się do przodu emotka
Po sprzątaniu jeszcze mi pokroili paprykę do gulaszu, indyka, poobcinali końcówki fasolek do gotowania emotka Na sam koniec córka powiedziała - jakkolwiek to brzmi - "Mamusiu, my będziemy Twoimi służącymi, dobrze?" emotka   Zawstydzili mnie tą dobrocią dzisiaj... emotka emotka Wyświetl w wątku >>

joasiunia

#6627517 Napisano: 06.08.2019 10:35:03 w Dziś cieszę się z.....
...że mnie olśniło.

Dzieci mają przerwę w przedszkolu, nudzą się w domu. Zapytały, w co mają się bawić. Powiedziałam, że w ekipę sprzątającą. Efekt?
6-letni syn tak umył wannę i umywalkę, że biel razi po oczach, a 4-letnia córka wypucowała kafelki, że mogę się w nich przeglądać. Eureka! Że też dopiero teraz wpadłam na taką zabawę! emotka emotka emotka No cudo, cudo!!! emotka emotka Wyświetl w wątku >>

joasiunia

#6624617 Napisano: 29.07.2019 09:36:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bandit napisał(a):

Witam
Konkurs VISCOPLAST w Biedronce - dostałem sam aparat INSTAX 9 - czy ktos już dostał ? przyszedł sam bez żadnej kliszy - tak ma być ? 

pozdrawiam
Krzysiek

Tak, też takie doszły. W regulaminie nic nie było o wkładach do zdjęć, więc to co przyszło jest ok emotka Wyświetl w wątku >>

joasiunia

#6624087 Napisano: 26.07.2019 13:28:23 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Praluniusia Electrolux z "Czysta przyjemność" w C4 emotka DPD na paleciaku emotka Wyświetl w wątku >>

joasiunia

#6623922 Napisano: 26.07.2019 08:46:59 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
pionas Oh yeah! O to chodziło!!! emotka Już teraz mam włączone, bo wcześniej nie miałam. Dzięki! emotka W życiu bym tego nie znalazła, bo profil edytuję raz na 3 lata emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiunia

#6623903 Napisano: 26.07.2019 08:24:38 w SZUKAM....
basiag napisał(a):

cp dziś wozi dpd ? 

Może pralki z Karlsbada, z konka "Czysta przyjemność" z C4? emotka Bo miały dotrzeć dziś lub w poniedziałek... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0