Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika joasiunia

joasiunia

#6623899 Napisano: 26.07.2019 08:21:50 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
pionas Jestem forumowiczką ze sporym stażem, więc być może powinnam to już wiedzieć emotka ale muszę zapytać emotka Czy jeśli gdzieś na forum piszemy małpkę przed nickiem forumowicza i go "przywołujemy" do rozmowy, to to powinno mu się gdzieś wyświetlić? Bo wczoraj podczas rozmowy w wątku "Wkurza mnie" zostałam w ten sposób oznaczona przez ziolko ale nigdzie mi się to nie wyświetliło i zobaczyłam dopiero potem, jak weszłam znów na wątek. Powinnam gdzieś dostrzec, że mnie oznaczono w ten sposób? Czy jak ja tak kogoś oznaczam, to on powinien dostać o tym jakąś informację? Z góry przepraszam za mugolskie pytania emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiunia

#6623795 Napisano: 25.07.2019 18:40:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

joasiunia napisał(a):

Buuu... strona Hortexu www.szczeryznatury.pl chyba nie lubi przeglądarki Safari, która jest w MacBookach. Chciałam zgłosić kod, pierwszy raz, wpisałam, przeszłam do zdrapywania, a tam nic. Nakrętka jeździła w te i we wte, ale nic się nie zdrapało. I kod przepadł, bo już z innego komputera nie wchodzi. Ech, a byłam pełna dobrych chęci  emotka

Zdrapka to tam "pic na wodę". W momencie wpisania kodu i zatwierdzenia system już wie, czy Twój kod jest wygrywający (czy akurat "wbiłaś się" w bramkę). Jeśli wygrasz - dostaniesz maila emotka

edzia21, lejesz miód na moje serce, że ten kod jednak nie wystrzelił w kosmos emotka  Maila nie mam, więc skuteczność - taka jak zawsze, ale przynajmniej samopoczucie lepsze, że się skutecznie spróbowało... emotka Wyświetl w wątku >>
1 edzia21 0

joasiunia

#6623789 Napisano: 25.07.2019 18:26:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Buuu... strona Hortexu www.szczeryznatury.pl chyba nie lubi przeglądarki Safari, która jest w MacBookach. Chciałam zgłosić kod, pierwszy raz, wpisałam, przeszłam do zdrapywania, a tam nic. Nakrętka jeździła w te i we wte, ale nic się nie zdrapało. I kod przepadł, bo już z innego komputera nie wchodzi. Ech, a byłam pełna dobrych chęci  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiunia

#6623716 Napisano: 25.07.2019 14:25:35 w Wkurza mnie...
cudaczek121 napisał(a):

Wkurza mnie, że podczas podróży do pracy, rozpruł mi się zamek sukienki w okolicach pupy.Zwróciła mi na to uwagę pani stojąca na przystanku mówiąc,żebym się nie przejmowała," bo tragedii nie ma". Nie mogłam już wrócić do domu, więc dojechałam do biura.Siostra, z którą pracuję twierdzi,że majtek nie widać i wracać do domu nie muszę emotka Byłam w międzyczasie już nawet na poczcie i niczego nieświadomi ludzie,że kilka innych osób mi zdążyło już zwrócić na to uwagę, a piać od nowa mi gadają o tej dziurce i przez to czuję się niekompletnie ubrana emotka Rano tę sukienkę prasowałam i niczego nie zauważyłam,ech.

Cudaczku, ciesz się, że przynajmniej wiesz o dziurze i możesz kontrolować sytuację emotka Pamiętam, jak byłam mała, jak kiedyś mojej mamie przytrafił się zonk z ubraniem, tyle że nie miała nigdzie żadnej dziury, a jedynie... ze spodni, z nogawki wystawały jej zwinięte i zdjęte wczoraj rajstopy emotka Sama nie czuła, a nikt jej nie powiedział. Zobaczyła dopiero po powrocie do domu emotka Więc ciesz się, że pod tym względem masz przewagę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiunia

#6623686 Napisano: 25.07.2019 13:34:26 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, że siedzę, uczę się autoprezentacji na egzamin na stopień nauczyciela mianowanego i czuję - autentycznie - jakby mi się podczas tej nauki mózg palił emotka Ja nie wiem, czy to efekt nieumiejętnej, chaotycznej nauki, czy to po prostu już człowiek stary i od nauki wszelkiej, tej co to była na studiach, się zdążył odzwyczaić... emotka Wyświetl w wątku >>

joasiunia

#6623242 Napisano: 24.07.2019 11:50:24 w WC - rozmowy o wszystkim
androm napisał(a):

joasiunia napisał(a):

Co może iść dziś pocztexem, z Piły, mieć rozmiar XXL i ważyć 20 kg

pewnie w sensie "do 20kg"

Pewnie tak. A co to może być?  Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiunia

#6623232 Napisano: 24.07.2019 11:24:30 w WC - rozmowy o wszystkim
Co może iść dziś pocztexem, z Piły, mieć rozmiar XXL i ważyć 20 kg? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiunia

#6621810 Napisano: 19.07.2019 12:56:05 w Czy informują/ informowali?
faworek napisał(a):

Tchibo Family za 16.07? 

Podbijam emotka  Na jakim dniu stanęło Tchibo?  Wyświetl w wątku >>
1 faworek 0

joasiunia

#6619651 Napisano: 12.07.2019 17:45:31 w Czy informują/ informowali?
anaesth napisał(a):

aurorcia napisał(a):

asandraa napisał(a):

Informowali z konkursu "pij rozważnie" (50 rowerów)?

Nie, mają czas do wtorku 16 lipca.

"Zgodnie z regulaminem wyniki konkursu ogłosimy 20 lipca 2019 roku. Tak więc dziękujemy wszystkim za zgłoszenia i prosimy o chwilę cierpliwości.
Pracujemy w pocie czoła, aby wybrać te najlepsze, a jest z czego, bo zgłoszeń przyszło ponad 5 600! Niemal wszystkie bardzo dobrej jakości." - z ich FB emotka Sama nie wiem, czy się łudzić przy tylu zgłoszeniach emotka

Może się rąbnęli o jedno zero emotka Wyświetl w wątku >>
1 freyja88 0

joasiunia

#6619599 Napisano: 12.07.2019 15:02:22 w Informują
BIC Soleil w Intermarche - mail teraz emotka Wyświetl w wątku >>

joasiunia

#6619530 Napisano: 12.07.2019 12:20:54 w Czy informują/ informowali?
Czy Bic w ITM już informował? Bo zdaje się, że czas mają do dziś... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiunia

#6619444 Napisano: 12.07.2019 08:15:11 w skojarzenia
0 0

joasiunia

#6618884 Napisano: 10.07.2019 20:28:56 w Czy informują/ informowali?
tadziuuu napisał(a):

Czy były maile za nagrody w ostatnim etapie ROBICO? bo moja praca jest w nagrodzonych ale maila brak emotka

Sprawdź spam i inne foldery, bo maile z Robico często tam lądują... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiunia

#6618830 Napisano: 10.07.2019 16:45:34 w WC - rozmowy o wszystkim
Oświadczenie emotka

Pragnę zdementować krążące plotki, jakobym miała wygrać Mercedesa GLA w Boschu emotka Niestety - mimo zbieżności inicjałów - to nie ja emotka

Ps. Jeśli Zwyciężczyni jest na forum - gratuluję z całego serducha! emotka  emotka Wyświetl w wątku >>

joasiunia

#6618197 Napisano: 09.07.2019 09:36:44 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
maryam napisał(a):

magie1982 napisał(a):

Rower milka ITM

Tesco chyba emotka

Rower Milka & Oreo Tesco - kurier TNT emotka Wyświetl w wątku >>

joasiunia

#6618196 Napisano: 09.07.2019 09:35:32 w Wkurza mnie...
Kuriera mi zmienili emotka Poprzedni był ogarnięty jak mało kto, sympatyczny, zawsze wiedział gdzie mieszkamy, przyjeżdżał o jednej konkretnej porze, jak nie było nikogo to dzwonił... A jego następcy zostawiają paczki po sąsiadach (od dwóch tygodni jeszcze żaden do nas nie dojechał emotka Jak my mamy numer domu B, tak nasze paczki są regularnie zostawiane pod C lub A), nigdy nie dzwonią, jak nikogo nie ma pod wspomnianym A i C, to - z relacji sąsiadów wiem, że kurier zamiast dzwonić telefonem, to stoi i 5 minut pod domem trąbi (tak jakby tym sposobem mógł sprawić, że ktoś się nagle pod domem zmaterializuje emotka ).

Ja się pytam: gdzie NASZ kurier? emotka Wyświetl w wątku >>
2 brucee, kinzao 0

joasiunia

#6618086 Napisano: 08.07.2019 20:48:46 w Czy informują/ informowali?
mrs-mg napisał(a):

joasiunia napisał(a):

Ktoś dostał info o głównej z Robico? emotka  jest już jakieś info? Bo na stronie głównej nie ma... emotka

Ja nie (a mam jedna z głównych tygodniowych), ale w ostatnim etapie była jedna bardzo dobra praca, która była zgłoszona jako ostatnia (dlatego zapamiętałam), a teraz w galerii jej nie ma, a i żadnej nagrody w ostatnim etapie nie dostała, wiec moze zostawili ja na główną?

Jeśli ją zostawili na główną, to mogliby się zlitować i ogłosić, bo już dziś tę stronę z ciekawości odświeżyłam tryliard razy emotka   Wyświetl w wątku >>

joasiunia

#6618054 Napisano: 08.07.2019 19:22:18 w Czy informują/ informowali?
Ktoś dostał info o głównej z Robico? emotka  jest już jakieś info? Bo na stronie głównej nie ma... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiunia

#6616854 Napisano: 05.07.2019 09:16:55 w Czy informują/ informowali?
No i jak? Kto zgarnął kampera z Viscoplast? Było już info? Przyznać mi się tutaj emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiunia

#6616564 Napisano: 04.07.2019 12:36:30 w Czy informują/ informowali?
pikawka napisał(a):

Czy byly wyniki Viscoplast za,drugi tydzien?  emotka

Chyba Instaxów jeszcze nie było, bo nikt się na razie nie chwalił emotka Wyświetl w wątku >>
1 pikawka 0