Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika joasiunia

joasiunia

#6616494 Napisano: 04.07.2019 10:17:29 w WC - rozmowy o wszystkim
Powiedzcie, proszę, czy jeśli wyślę do Albedo dane moje i męża, wraz z paragonami (z konka Viscoplast w Biedronce) w jednej kopercie, listem poleconym, to będzie ok? Czy się obrażą, że żałujemy kasy na drugi list i coś będzie nie tak? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiunia

#6616281 Napisano: 03.07.2019 17:21:58 w Czy informują/ informowali?
estrelitta napisał(a):

Aparaty z Viscoplast za drugi tydzień też dzisiaj poszły? 

Chyba nie emotka    Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiunia

#6616251 Napisano: 03.07.2019 16:25:10 w Informują
Viscoplast - ręcznik za niedzielę emotka  Mail teraz emotka Wyświetl w wątku >>

joasiunia

#6616150 Napisano: 03.07.2019 13:31:45 w Czy informują/ informowali?
estrelitta napisał(a):

joasiunia napisał(a):

kinzao napisał(a):

Viscoplast z Biedronki za niedzielę informował?

Raczej nie emotka

Ktoś z forum wczoraj pisał, że tak

Za niedzielę? Myślałam, że pisał o sobocie...  Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiunia

#6616147 Napisano: 03.07.2019 13:24:38 w Czy informują/ informowali?
kinzao napisał(a):

Viscoplast z Biedronki za niedzielę informował?

Raczej nie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiunia

#6615699 Napisano: 02.07.2019 10:31:39 w Czy informują/ informowali?
estrelitta napisał(a):

Viscoplast za niedzielę były już maile?

Raczej nie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiunia

#6612441 Napisano: 23.06.2019 10:26:07 w Wkurza mnie...
kermit napisał(a):

joasiunia napisał(a):

kermit napisał(a):

bridget napisał(a):

joasiunia napisał(a):

Wkurza mnie, że nie ma wątku "martwi mnie", bo najchętniej bym się tam wpisała. Martwi mnie mój 72-letni tata, który ostatnio schudł od nie wiadomo czego 6 kg, a od kilku dni ma gorączkę z niewyjaśnionych kompletnie przyczyn, wysoką, ok 39 stopni, bez żadnych innych objawów, a nie chce iść do lekarza, bagatelizuje to, że "przejdzie samo"...  emotka  

 nie chce Cię  martwić  ale chudnięcie bez przyczyny i gorączki   znam z autopsji  ( nowotworu )  jezeli tata palił i pali to polecam  chociazby na wstepie  przeswitlenie   płuc - u mojej cioci sie tak zaczeło, chyba ze sa tez inne dolegliwosci,  przy okazji   badan rutynowych krwi  warto wowczas zrobic markery.


O tym samym pomyślałam emotka Te objawy są z pewnością dość niepokojące.

No ja właśnie tego się boję, bo tata palący, od dawna i dość dużo... emotka emotka emotka W poniedziałek - już rodzinnie ustaliliśmy - tata idzie do lekarza i robi badania. Pocieszam się, a w każdym razie próbuję, że to może tylko infekcja, że to przez upały, że chudnięcie - bo dużo jeździ rowerem, bo dużo robi na swojej "wychuchanej" działce, że może jakaś grypa, że przegrzanie, że wirus, że może cokolwiek... Ale te objawy... emotka


Ja przeszłam to niedawno z ciotką. Miała przewlekły kaszel i inne objawy. Paliła przez wiele lat. Wynik prześwietlenia był niepokojący, jakieś zmiany, zaciemnienie itd. Byłam pewna, że to najgorsze lub "przynajmniej" gruźlica. Pobyt w szpitalu na pulmunologii, dodatkowe badania (w tym tomograf) i okazało się że ma "tylko" astmę oskrzelową (co przy tych przewidywaniach mogło tylko ucieszyć), a to co wyszło na prześwietleniu to jakieś zrosty, ślady po przebytych zapaleniach oskrzeli itp. Nie ma co się nakręcać. Ale badania trzeba zrobić, by móc wykluczyć najgorsze, postawić diagnozę i zacząć leczenie. Dobrze, że podjeliście taką decyzję.

Trochę mnie pocieszyłaś. Mój tata nie kaszle prawie wcale, więc może to nie to, czego się tak boimy... Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiunia

#6612435 Napisano: 23.06.2019 09:55:24 w Wkurza mnie...
kermit napisał(a):

bridget napisał(a):

joasiunia napisał(a):

Wkurza mnie, że nie ma wątku "martwi mnie", bo najchętniej bym się tam wpisała. Martwi mnie mój 72-letni tata, który ostatnio schudł od nie wiadomo czego 6 kg, a od kilku dni ma gorączkę z niewyjaśnionych kompletnie przyczyn, wysoką, ok 39 stopni, bez żadnych innych objawów, a nie chce iść do lekarza, bagatelizuje to, że "przejdzie samo"...  emotka  

 nie chce Cię  martwić  ale chudnięcie bez przyczyny i gorączki   znam z autopsji  ( nowotworu )  jezeli tata palił i pali to polecam  chociazby na wstepie  przeswitlenie   płuc - u mojej cioci sie tak zaczeło, chyba ze sa tez inne dolegliwosci,  przy okazji   badan rutynowych krwi  warto wowczas zrobic markery.


O tym samym pomyślałam emotka Te objawy są z pewnością dość niepokojące.

No ja właśnie tego się boję, bo tata palący, od dawna i dość dużo... emotka emotka emotka W poniedziałek - już rodzinnie ustaliliśmy - tata idzie do lekarza i robi badania. Pocieszam się, a w każdym razie próbuję, że to może tylko infekcja, że to przez upały, że chudnięcie - bo dużo jeździ rowerem, bo dużo robi na swojej "wychuchanej" działce, że może jakaś grypa, że przegrzanie, że wirus, że może cokolwiek... Ale te objawy... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiunia

#6612252 Napisano: 22.06.2019 11:07:29 w Wkurza mnie...
cherry_coke napisał(a):

joasiunia napisał(a):

Wkurza mnie, że nie ma wątku "martwi mnie", bo najchętniej bym się tam wpisała. Martwi mnie mój 72-letni tata, który ostatnio schudł od nie wiadomo czego 6 kg, a od kilku dni ma gorączkę z niewyjaśnionych kompletnie przyczyn, wysoką, ok 39 stopni, bez żadnych innych objawów, a nie chce iść do lekarza, bagatelizuje to, że "przejdzie samo"...  emotka

Jeśli masz budżet może by zapłacić za wizytę domową choćby lekarza pierwszego kontaktu? 
Zdrowie to taka ciężka sprawa emotka  

Ja bym zrobiła wszystko, tylko tata nie chce. Ucieka rano na działkę, powtarza mamie, że nic mu takiego nie jest i tyle. A mnie z mamą te jego objawy przerażają, do tego stopnia, że chodzimy i płaczemy po kątach, bo boimy się, że jest mu coś bardzo poważnego, tylko może on nam nie chce mówić i sam tego też nie chce się dowiedzieć...  emotka Wyświetl w wątku >>

joasiunia

#6612243 Napisano: 22.06.2019 10:53:11 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, że nie ma wątku "martwi mnie", bo najchętniej bym się tam wpisała. Martwi mnie mój 72-letni tata, który ostatnio schudł od nie wiadomo czego 6 kg, a od kilku dni ma gorączkę z niewyjaśnionych kompletnie przyczyn, wysoką, ok 39 stopni, bez żadnych innych objawów, a nie chce iść do lekarza, bagatelizuje to, że "przejdzie samo"...  emotka Wyświetl w wątku >>

joasiunia

#6608124 Napisano: 09.06.2019 20:53:06 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
O loteryjny losie, czemu mi nie sprzyjasz?
Wszak od lat jesteśmy dobrymi ziomkami!
Jak to się dzieje, że Milka mnie olewa?
Zdradź sekret wygrywania w loterii z bramkami!  emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiunia

#6606877 Napisano: 05.06.2019 16:19:55 w moje dzisiejsze wygrane :)
soulfly napisał(a):

Zestaw kibica Lays

Mam i ja emotka Mam nadzieję, że przybędą z kodami na nową loterię... emotka Wyświetl w wątku >>

joasiunia

#6606758 Napisano: 05.06.2019 12:53:55 w Czy informują/ informowali?
Czy reddsowe spa też już były informowane?  Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiunia

#6606626 Napisano: 05.06.2019 09:00:28 w Czy informują/ informowali?
Kiedy informuje Redd's (ten z uzupełnianiem chmurek)? Czy przypadkiem wczoraj nie informował? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiunia

#6606530 Napisano: 04.06.2019 20:21:54 w Wkurza mnie...
andziulka21 napisał(a):

margobb napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

a mnie wkurzają ciążowe mdłości i zgaga. piękna pogoda, akacja pachnie, truskawki dojrzewają, zaraz będzie groszek, moja Mama dwoi się i troi, żeby przygotować pyszne mięsko i warzywa, a ja co zjem, to... ;( ;(. generalnie leżę na leżaku w cieniu i umieram.... nawet z córką nie jestem w stanie się pobawić. Imbir nie pomaga emotka  . jeszcze jestem w trakcie pożegnania córki z pieluchą i zapomniałam podłożyć podkłady na kanapie więc jeszcze szoruje wszystko octem i sodą (dobrze, że chociaż ocet jest nr 1 na liście uwielbianych przeze mnie rzeczy w ciąży).

Pomagała mi herbata miętowa. Po przebudzeniu, piłam kubek i jakoś do wieczora udało sie dociagnac. Po 3 miesiącach przeszło. Teraz jem, jakbym w brzuchu miała conajmniej trojaczki emotka  dobrze, ze zostaly mi max 2 tygodnie  :) 

Trzymam mocno kciuki za poprawę Twojego samopoczucia  emotka

U mnie z kolei najlepiej sprawdzało się chrupanie migdałków emotka

Na zgagę - Gaviscon w mleczku. Ratował mnie przez wszystkie trzy ciąże, gdy przy każdej miałam wrażenie, że żołądek się na stałe ulokował w gardle emotka Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

joasiunia

#6605116 Napisano: 31.05.2019 12:25:07 w moje dzisiejsze wygrane :)
Monte 500 zł do travelplanet emotka A już się zaczynałam zalewać łzami, że to nie ja, aż tu nagle przyszedł mail emotka Wyświetl w wątku >>

joasiunia

#6604995 Napisano: 31.05.2019 09:19:52 w Czy informują/ informowali?
Czy były wysyłane maile z Monte (z tygodnia 20-26.05)? Wyświetl w wątku >>
1 e563 0

joasiunia

#6604896 Napisano: 30.05.2019 21:43:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy maile z Monte za tydzień do 26.05 już były? A jesli tak to kiedy? Bo widzę swoje inicjały, ale obawiam się że to nie ja emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiunia

#6604771 Napisano: 30.05.2019 14:49:26 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

rengifo napisał(a):

Właściwie to mnie nie wkurza ale trochę śmieszy, brak kreatywności emotka  
tylko zastanawia mnie czy to nie jest łamanie regulaminów? 

no to zgłoś do organizatorów

Mnie bardziej drażni wklejanie produktów lub logo w Photoshopie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiunia

#6603786 Napisano: 27.05.2019 20:45:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mama-l-k-m napisał(a):

joasiunia napisał(a):

cala-w-trawie napisał(a):

joasiunia napisał(a):

Czy Robico wysyła jakieś maile z informacją o wygranej i o tym, co dalej począć, czy samemu trzeba to ogarnąć? Bo w piątek pojawiły się wyniki, ale żadnego maila nie mam. Mam spakować nakrętki i paragon, dopisać swój adres i im wysłać? emotka

Tak, rozsyła maile o wygranej. 
Nakrętki w kopertę i do nich pocztą, a dane na maila trzeba odesłać. Sprawdź spamy i te inne emotka

Sprawdziłam i nigdzie nic, moja poczta tego maila zeżarła, wchłonęła bez śladu. Kiedy dostałyście, Dziewczyny, maile odnośnie wygranych z drugiego etapu? emotka

Dziewczyny, bardzo dziękuję za pomoc! Mam go, znalazł się w czwartkowym folderze "oferty". Nie wiem czemu, chyba z gapiostwa, szukałam go wcześniej z datą piątkową. Dziękuję! emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>