Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika alan84

alan84

#6483510 Napisano: 20.04.2018 16:11:17 w Paragony na trwające konkursy
Oferuje zakupy w sklepach takich jak;
Polomarket
Biedronka
BP. Shell. Orlen
Lewiatan
Chata Polska
Zabka
Carrefour
Intermarche

zapraszam Wyświetl w wątku >>
0 0

alan84

#6481743 Napisano: 13.04.2018 16:26:23 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
kiedy nadejdzie ten moment wygrania czegos wiekszego emotka Wyświetl w wątku >>

alan84

#6480815 Napisano: 10.04.2018 13:47:39 w Kupię...
kupie rower meski lub w wymiane smartwatch z doplata Wyświetl w wątku >>
0 0

alan84

#6480486 Napisano: 09.04.2018 14:07:42 w Paragony na trwające konkursy
estrelitta napisał(a):

Kupię 3 paragony Rama Biedronka. Proszę o pw z ceną

ja kupie 2 szt. Wyświetl w wątku >>
0 0

alan84

#6480431 Napisano: 09.04.2018 12:04:18 w Dyskusje o wynikach konkursu
izkak napisał(a):

alan84 napisał(a):

assal napisał(a):

Alan84: RMF nigdy wszystkich zgłoszonych zdjęć nie wrzuca. 
Nagrodzili za to jak zwykle. Nie na temat główną i byle jak prawie wszystkie.
Choć niektórzy są zdania, że tam dobre prace wygrywają. Jak dobre, to czasem widać  emotka

dzis podmienili fotke... co to za konkurs

Brak mi słów. Widziałam rano tą fotkę  bez samochodu i paczki Orbit, a w sobotę słuchałam audycji jakoś po 18. Na antenie faktycznie puścili rozmowę z Katarzyna,  tą która  "lubi dobrze zjeść w fajnym miejscu", czyli ze zdjęcia nr 1 (bez gumy, bez auta). Czy autorką podmienionego wygranego zdjęcia jest tamta Katarzyna? Śmiem wątpić! emotka

ja jestem tak rozdrazniony od wczoraj ... wyslalem im na fejaie wiadomosci. po ptostu nie regulaminowe to i nie fair. po prostu nie ludzkie. Wyświetl w wątku >>

alan84

#6480413 Napisano: 09.04.2018 11:40:51 w Dyskusje o wynikach konkursu
assal napisał(a):

Alan84: RMF nigdy wszystkich zgłoszonych zdjęć nie wrzuca. 
Nagrodzili za to jak zwykle. Nie na temat główną i byle jak prawie wszystkie.
Choć niektórzy są zdania, że tam dobre prace wygrywają. Jak dobre, to czasem widać emotka

dzis podmienili fotke... co to za konkurs Wyświetl w wątku >>
0 0

alan84

#6480303 Napisano: 09.04.2018 00:28:07 w Wkurza mnie...
fakt. chyba jestes przeczulona emotka korzysc jest dla dwoch stron. Wyświetl w wątku >>
0 0

alan84

#6480299 Napisano: 09.04.2018 00:07:45 w Dyskusje o wynikach konkursu
mczarna napisał(a):

alan84 napisał(a):

wczorqjszy zwyciezca w rmffm konkurs orbit. foto na stronie.... brak Slow....

masakra, komuś coś się pomyliło...

nie wiem czy to pomylka. bo brak fotek to tez pomylka?;( moich fot nie ma Wyświetl w wątku >>
0 0

alan84

#6480297 Napisano: 09.04.2018 00:03:08 w SZUKAM....
taalvikki napisał(a):

truskaweczka123 napisał(a):

MYSLICIE ze jest jeszcze szansa na zwrot czy juz za pozno emotka
https://www.gwarancjaskutecznosci.pl/


a taki zły ten produkt?

wyprobuj Wyświetl w wątku >>
1 taalvikki 0

alan84

#6480294 Napisano: 08.04.2018 23:48:48 w Dyskusje o wynikach konkursu
misiamarysia napisał(a):

alan84 napisał(a):

mietowa napisał(a):

magie1982 napisał(a):

joasiunia napisał(a):

alan84 napisał(a):

wczorqjszy zwyciezca w rmffm konkurs orbit. foto na stronie.... brak Slow....

emotka Zbulwersowałam się, zemdlałam i leżę. Orbit, samochód, kreatywność, fajny tekst - gdzie to wszystko jest? emotka Porażka... a niektórzy się tak starali emotka

Szczeka mi opadła. Temat orbit w samochodzie. Gdzie tu jest samochód, gdzie gumy? Na takie konkursy nawwt nie ma sensu marnować czasu. Chyba by wypadało gdzieś to zgłosić, tylko komu, gdzie?

Jak dobrze, że zwracacie uwagę na takie rzeczy i o tym piszecie. Jutro miałam angażować Męża do sesji w aucie, pomysł wydawał mi się fajny, ale trochę zachodu. Po ujrzeniu tej galerii odpuszczam. No, chyba, że pojedziemy gdzieś i rzeczywiście weźmiemy gumy, ale na pewno nie orbit i obejdzie się bez fotek  emotka

mojej forki od kilku dni nie ma a ti wygrywa badziewie.... jestem wkur...

Nie gram w fotograficznych prawie nigdy, ale z ciekawości zajrzałam i ... oczom, a nawet okularom nie wierzę. Jest dokładnie tak, jak piszecie. Jeśli graliście, to koniecznie reklamujcie albo nagłaśniajcie, bo to granda (chodzi o to zdjęcie bez auta i gumy)

ja patrze prz lunete i mikroskop i nic tam nie widze.

Wyświetl w wątku >>

alan84

#6480289 Napisano: 08.04.2018 22:46:17 w SZUKAM....
truskaweczka123 napisał(a):

MYSLICIE ze jest jeszcze szansa na zwrot czy juz za poznoemotka
https://www.gwarancjaskutecznosci.pl/

a w regulaminie nie ma nic o tum ze gdyby pula sie wyczerpala to poinformuja? Wyświetl w wątku >>
0 0

alan84

#6480288 Napisano: 08.04.2018 22:42:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magie1982 napisał(a):

alan84 napisał(a):

orbit rmffm... czy Wy widzicie nowe zdjecie z Nagroda glowna na stronie????

Właśnie widzę, ani auta ani guma. Ten konkurs to jakaś żenada i kpiny. Robią z ludzi chyba debili. Co z tym robimy?

ja napisalem im na facebooka . Wyświetl w wątku >>

alan84

#6480286 Napisano: 08.04.2018 22:27:16 w Dyskusje o wynikach konkursu
mietowa napisał(a):

magie1982 napisał(a):

joasiunia napisał(a):

alan84 napisał(a):

wczorqjszy zwyciezca w rmffm konkurs orbit. foto na stronie.... brak Slow....

emotka Zbulwersowałam się, zemdlałam i leżę. Orbit, samochód, kreatywność, fajny tekst - gdzie to wszystko jest? emotka Porażka... a niektórzy się tak starali emotka

Szczeka mi opadła. Temat orbit w samochodzie. Gdzie tu jest samochód, gdzie gumy? Na takie konkursy nawwt nie ma sensu marnować czasu. Chyba by wypadało gdzieś to zgłosić, tylko komu, gdzie?

Jak dobrze, że zwracacie uwagę na takie rzeczy i o tym piszecie. Jutro miałam angażować Męża do sesji w aucie, pomysł wydawał mi się fajny, ale trochę zachodu. Po ujrzeniu tej galerii odpuszczam. No, chyba, że pojedziemy gdzieś i rzeczywiście weźmiemy gumy, ale na pewno nie orbit i obejdzie się bez fotek emotka

mojej forki od kilku dni nie ma a ti wygrywa badziewie.... jestem wkur... Wyświetl w wątku >>

alan84

#6480276 Napisano: 08.04.2018 21:52:22 w Dyskusje o wynikach konkursu
wczorqjszy zwyciezca w rmffm konkurs orbit. foto na stronie.... brak Slow.... Wyświetl w wątku >>
1 taalvikki 0

alan84

#6480275 Napisano: 08.04.2018 21:46:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
orbit rmffm... czy Wy widzicie nowe zdjecie z Nagroda glowna na stronie???? Wyświetl w wątku >>
0 0

alan84

#6480274 Napisano: 08.04.2018 21:40:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ja zarejestrowalem sie przed chwila i od razu na interii email Wyświetl w wątku >>
0 0

alan84

#6480156 Napisano: 07.04.2018 22:32:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mysia napisał(a):

magie1982 napisał(a):

atanerka napisał(a):

tak

magie1982 pisała, iż od wtorku nie dodano jej zdjęcia (nie wiem jak wygląda sytuacja na chwilę obecną)
https://www.e-kon...forum&id=6479911

Zastanawia mnie czy zdjęcie na którym pisze "nagroda" zostało nagrodzone? Jeśli tak, jak to się ma do "Wyślij nam swoje zdjęcie pod hasłem "z gumą Orbit...".

Sytuacja się nie zmieniła. Moim zdaniem to zdjecie tez nie na temat...

Wyniki już są i wśród wygranych nowe fotki, a gdzie reszta nowych fotek? emotka

dziwne ze nie ma fotek. wyroznienia sa z dwoch dni. glowna z jednego dnia. a zdjec w galerii brak. Wyświetl w wątku >>
0 0

alan84

#6479672 Napisano: 05.04.2018 15:44:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czy jrst gdzies dyskusja o konkursie w lewiatanie o ilosci pracownikow? szukam jakis statystyk ale cos roznica moze byc spora.. Wyświetl w wątku >>
0 0

alan84

#6478633 Napisano: 31.03.2018 12:18:46 w Wkurza mnie...
kermit napisał(a):

taalvikki napisał(a):

kermit napisał(a):

cb656 napisał(a):

Wkurza mnie wysokość opłat na ZUS pobieranych od działalności gospodarczej emotka emotka Gdyby to były jakieś strawne kwoty, moglibyśmy stworzyć spółkę i produkować program telewizyjny pod szyldem "GOTUJEMY (SIĘ) WSPÓLNIE". emotka Ty pieprzysz, ja chrzanię, a wszystko razem i tak niestrawne dla widzów. I tylko słupki oglądalności wzrastają emotka

Otóż słupki nie wzrastają. Ja np. mam coraz mniejszą ochotę zaglądać na forum, natykając się wszędzie na Twoje najczęściej złośliwe, atakujące, a  w najlepszym razie nic nie wnoszące wpisy.


a ja wręcz przeciwnie. lubię czasem poczytać wpisy cb i nie uważam, by były złośliwe. są logiczne i tyle. a to, że lud nie rozumie pojęcia "subiektywny", to już ludu problem. jak ktoś jest ograniczony, to wyjaśnienia będą dlań irytujące i odbierane jako "złośliwe".

w przypadku fot i wpisów nie ma czegoś takiego jak totalny obiektywizm, bo za tym siedzą ludzie. dla jednego dobra będzie fota w kartonie na głowie, a dla drugiego ta hiper poprawna, na której ludzie wyskakują z paczki chipsów. a dla jeszcze trzeciego lepsza będzie czarno - biała, podejmująca temat filozoficznie. oto właśnie subiektywizm. 

i taki cb może wejść w galerię i nawet rzec, że, według Niego, zdjęcie jest kiepskie, ale nie o tym byłą mowa. była mowa o tym, czym jest subiektywizm. 

jezuuu, jak mnie wkurza taki brak porządku w myśleniu.  

Brak porządku w myśleniu i zdolności rozumienia też mnie wkurza (przykładem jest tu Twój post). Mój wpis nie dotyczył konkretnego postu, a notorycznego zachowania. Nie wiem po co ten wykład na temat subiektywizmu/obiektywizmu... Ach no tak zapomniałam... "lud" potrzebuje wyjaśnień. Trochę Cię poniosło i wyszło na to, że na forum jest Cb656, jest Taalvikki i...Lud  (nie zapominajmy, że moja opinia na temat Twojego wpisu jest bardzo subiektywna). Tylko, że różnica między inteligencją, a wymądrzaniem się jest ogromna...

cb65 cos tam... widze ze masz problem ze soba ale to Twoja sprawa... Wyświetl w wątku >>

alan84

#6478586 Napisano: 30.03.2018 23:21:49 w Paragony na trwające konkursy
kupie paragony z ;
tesco -somersby
kupiec -kamis
centrum -coca cola Wyświetl w wątku >>
0 0