Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika marycha5565

marycha5565

#6346285 Napisano: 13.04.2017 21:06:26 w Lay's
cb656 napisał(a):

nelunia napisał(a):

cb656 napisał(a):

nelunia napisał(a):

marycha5565 napisał(a):

to co pisze Pan cb656 jest kosmiczne! Takim świetnym językiem się posługuje, że podejrzewam powygrywał w Lay's mnóstwo różności, czyż nie?

Owszem, ten Pan zgarnął już  to i owo w Lay's emotka ,  główne też, uwierz  mi na słowo emotka

Potwierdzam owo słowo emotka Spędzilismy razem dwie połówki meczu w Madrycie na sąsiednich krzesełkach emotka własnie z Laysów.
Patrz Nela - jak ten czas leci, to już rok minął emotka

  • emotka  czas jest bezwzględny, niestety. Wspomnienia są wspaniałe, wczoraj podczas meczu L.M.z rozrzewnieniem patrzyłam na chłopaków z Realu emotka . Nigdy wcześniej, przed Madrytem nie wiedziałam takich gwiazd z tak bliskiej odległości  emotka

No to rzućmy okiem raz jeszcze emotka wspomnieniowo - tak to było przed pierwszym gwizdkiem:

Ojej, ale cudne wspomnienia! Nie zazdroszczę nikomu, ale w tym przypadku troszkę emotka Fajnie emotka Wyświetl w wątku >>
1 nelunia 0

marycha5565

#6346276 Napisano: 13.04.2017 20:51:19 w Lay's
cb656 napisał(a):

marycha5565 napisał(a):

to co pisze Pan cb656 jest kosmiczne! 

No proszę - nowa i już poznała się na rzeczy emotka
Tak, tak - robię tu za naczelnego kosmitę emotka który albo zwiał z psychiatryka, albo w inny sposób pożegnał się z rozumiem emotka

Oj, oj...Pan ocieka inteligencją i to się nie da ukryć. A takie teksty, jak powyżej, to puszczenie oczka do forumowiczów emotka Przynajmniej ja to tak odbieram i tak czytam między wierszami emotka Wyświetl w wątku >>
1 nelunia 0

marycha5565

#6346265 Napisano: 13.04.2017 20:22:36 w Lay's
nelunia napisał(a):

marycha5565 napisał(a):

cb656 napisał(a):

monisss napisał(a):

pisalam mnostwo dobrych hasel a nie wygraly, koszulke mam za tekst moim zdaniem totalnie mugolski
oczywiscie to tylko moje subiektywne zdanie

Oczywiście.
A przecież mogło być też tak, że w tym, które uważasz za mugolskie, instynktownie czyli poza udziałem świadomości umieściłaś GENIALNĄ wręcz perełkę dwuznaczności, której błyskotliwa przewrotność najpierw chwyciła Jury za serce, a później za gardło i by odzyskać oddech, przyznali główną, licząc na to, że te ręce, które trzymały Jury za gardło zwolnią ucisk, bijąc brawo z radości po wygranej?
No, czy jakoś tak emotka

Czytam Wasze posty i to co pisze Pan cb656 jest kosmiczne! Takim świetnym językiem się posługuje, że podejrzewam powygrywał w Lay's mnóstwo różności, czyż nie? Bardzo kwiecisty język to zaiste, tylko pozazdrościć. Ja tak nie potrafię, ale cóż, nie każdemu jest to dane  emotka

Owszem, ten Pan zgarnął już  to i owo w Lay's emotka ,  główne też, uwierz  mi na słowo emotka

Wierzę, bo widzę czytam co pisze a lubię język polski. Nie sadzę, żeby jakaś "gimbaza" potrafiła tak pisać, to musi być ktoś dobrze wykształcony, z dobrą znajomością języka ojczystego i nielichym rozumem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marycha5565

#6346260 Napisano: 13.04.2017 20:04:55 w Lay's
cb656 napisał(a):

monisss napisał(a):

pisalam mnostwo dobrych hasel a nie wygraly, koszulke mam za tekst moim zdaniem totalnie mugolski
oczywiscie to tylko moje subiektywne zdanie

Oczywiście.
A przecież mogło być też tak, że w tym, które uważasz za mugolskie, instynktownie czyli poza udziałem świadomości umieściłaś GENIALNĄ wręcz perełkę dwuznaczności, której błyskotliwa przewrotność najpierw chwyciła Jury za serce, a później za gardło i by odzyskać oddech, przyznali główną, licząc na to, że te ręce, które trzymały Jury za gardło zwolnią ucisk, bijąc brawo z radości po wygranej?
No, czy jakoś tak emotka

Czytam Wasze posty i to co pisze Pan cb656 jest kosmiczne! Takim świetnym językiem się posługuje, że podejrzewam go o wygrywanie w Lay's i innych konkursach. Bardzo kwiecisty język to zaiste, tylko pozazdrościć. Ja tak nie potrafię, ale cóż, nie każdemu jest to dane  emotka Wyświetl w wątku >>

marycha5565

#6346258 Napisano: 13.04.2017 19:59:48 w Lay's
rufus napisał(a):

Dzień dobry, jestem tutaj nowy.  emotka
2 koszulki z początku, potem nic. emotka

Też jestem nowa, ale czekam na wyniki po świętach bo dopiero wysłałam zgłoszenia. Wiem, że wygrać jest bardzo trudno, ale nadzieja umiera ostatnia emotka Wyświetl w wątku >>
1 rufus 0

marycha5565

#6345576 Napisano: 12.04.2017 15:27:47 w Lay's
specjal napisał(a):

tygrysek82bu napisał(a):

marycha5565 napisał(a):

armiz napisał(a):

Jakby ktoś chciał kody, zapraszam komplet 2szt=1zł emotka


Ciekawa propozycja. Gdyby nie to, że wyczytałam, że na kody zakupione nikt nic nie wygrał, to może bym się zdecydowała, a tak? W sumie pusty, niepotrzebny transfer. Chyba, że się mylę i ktoś jednak coś wygrał? Proszę o uczciwe informacje emotka

Dzisiaj mail o wygranej koszulce z dnia 26 - kody od armiz - czyli można emotka

emotka

Dziękuję za informacje. emotka Wyświetl w wątku >>
1 paula9891 0

marycha5565

#6345566 Napisano: 12.04.2017 15:14:44 w Lay's
armiz napisał(a):

Jakby ktoś chciał kody, zapraszam komplet 2szt=1zł emotka


Ciekawa propozycja. Gdyby nie to, że wyczytałam, że na kody zakupione nikt nic nie wygrał, to może bym się zdecydowała, a tak? W sumie pusty, niepotrzebny transfer. Chyba, że się mylę i ktoś jednak coś wygrał? Proszę o uczciwe informacje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marycha5565

#6345554 Napisano: 12.04.2017 14:57:09 w Lay's
specjal napisał(a):

agniecha1985 napisał(a):

Już są wyniki z 26 i 27 dnia

siedzi emotka
emotka

Gratulacje wielkie, ciesze się z razem z wygranym emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marycha5565

#6345551 Napisano: 12.04.2017 14:56:05 w Lay's
synk napisał(a):

qrde, pusto...a takie odlotowe hasła miałem emotka

Proszę się nie załamywać, trzymam kciuki w dalszym ciągu. Nie wiem, czy po nie wygraniu jest sens wrzucać te same hasła czy raczej nowe. Skoro te były super, to może warto powtórzyć? Ktoś pisał, że chyba na powtórzone wygrał i że komisja wybiera z jakiejś puli, czego nie jesteśmy pewni. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marycha5565

#6345488 Napisano: 12.04.2017 13:40:52 w Lay's
niunia-k napisał(a):

bzowapani napisał(a):

Przyznawać się kto się nie zgłosił po S7 z Lay's  :D:D:D  Pierwszy raz w życiu wpadła rezerwa i to jaka emotka

Swoją drogą jak można grać w konkurs lays o telefon i zapomnieć odesłać dane .... No chyba , że grano na słupa , chociaż komin zapewne wygrało .... lub fotka była z neta  emotka

Czytając te posty żałuję, że dopiero teraz zaczęłam przygodę z Lay's emotka Lubię konkursy fotograficzne, więc pewnie bym powalczyła...Ale co tam, jeszcze nie jeden konkurs przede mną emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marycha5565

#6345460 Napisano: 12.04.2017 12:57:12 w Lay's
zezowaty_kot napisał(a):

Mnie wygrane koszulki są wielce obojętne, ale mam gromadkę młodych kibiców, dla których taki gadżet to frajda. Na pewno młode orły zrobią tej koszulinie ołtarzyk emotka


To dobry kierunek. Zawsze się znajdzie się w rodzinie jakiś młody fan piłki, który będzie wdzięczny za taki gadżet. Mnie też koszulka nie kręci, no chyba, że bym ją ściągnęła osobiście z Kuby...Oj, zagalopowałam się, przepraszam emotka emotka Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

marycha5565

#6345452 Napisano: 12.04.2017 12:51:45 w Lay's
specjal napisał(a):

marycha5565 napisał(a):

armiz napisał(a):

madlette napisał(a):

armiz napisał(a):

Ale się z wynikami ociągają.... emotka

Czekamy cierpliwie, może w końcu tę koszulkę się uda wygarnąć, chociaż chyba już i tak jej wartość przewyższyła sumę pieniędzy, jaką wydałam na kody emotka

oj tam, oj tam emotka     Teraz masz już za połowę ceny kody emotka

A czy taka koszulka ma jakąkolwiek wartość? Z tego co czytałam to nawet nie da się jej ubrać, bo autograf może spłynąć z deszczem lub potem. Sądzę, że to tylko gratka dla kolekcjonerów, ale raczej nie do sprzedania....

Zastosowań jest wiele: fartuch, piżama, górna część dresu...prawdziwa gratka dla domatora emotka

Jak to...Taka cenna koszulka jako gratka dla domatora z takimi zastosowaniami? Raczej chyba w ramkę i na ścianę... Wyświetl w wątku >>
0 0

marycha5565

#6345429 Napisano: 12.04.2017 12:27:11 w Lay's
armiz napisał(a):

madlette napisał(a):

armiz napisał(a):

Ale się z wynikami ociągają.... emotka

Czekamy cierpliwie, może w końcu tę koszulkę się uda wygarnąć, chociaż chyba już i tak jej wartość przewyższyła sumę pieniędzy, jaką wydałam na kody emotka

oj tam, oj tam emotka     Teraz masz już za połowę ceny kody emotka

A czy taka koszulka ma jakąkolwiek wartość? Z tego co czytałam to nawet nie da się jej ubrać, bo autograf może spłynąć z deszczem lub potem. Sądzę, że to tylko gratka dla kolekcjonerów, ale raczej nie do sprzedania.... Wyświetl w wątku >>
0 0

marycha5565

#6345354 Napisano: 12.04.2017 09:53:53 w Lay's
specjal napisał(a):

synk napisał(a):

marycha5565 napisał(a):

specjal napisał(a):

marycha5565 napisał(a):

Witam, kiedy można się spodziewać wyników z dni:wczorajszego i dzisiejszego? Wrzuciłam parę zgłoszeń ale nie mogę się doczytać jaki jest cykl ogłaszania zwycięzców...Pozdrawiam.

pkt.20 regulaminu (str.4), warto się czasem postarać emotka

Przeczytałam...Staram się jak mogę emotka Z tego wynika, że około piątku dowiem się, czy moje hasełka zostały docenione emotka

raczej po świętach. 3 dni robocze na wybór i 3 dni robocze na publikację.

3 dni robocze dotyczą wyboru (tzw. publikacja), kolejne 3 dni to czas na info dla laureata (mail) i ostatnie 3 dni to termin na odp. (oświadczenie). W praktyce zdarza się obsuwa przy wyborze nagród II stopnia tak jak to miało miejsce przy okazji nagród głównych. Przy dzisiejszej obstrukcji w tabeli wyników jutro regulaminowo powinny puścić zwieracze zamykając ostatni tydzień (I st.)....lub z poślizgiem pojutrze (razem z II st.).

Dziękuję za jeszcze bardziej szczegółowe wyjaśnienie. Chyba polubię to forum, bo przychodziłam tu z "pewną taka nieśmiałością". Miałam złe doświadczenia w innych konkursach i wiem, że nowych traktuje się po macoszemu. Tu spotkałam się z życzliwością, co mnie cieszy. Gratuluję tym, którzy wygrali koszulki, telewizory i życzę dalszych sukcesów. Ja powalczę, choć widzę, że szansę będą znikome. Kto jednak nie gra, nigdy nie wygra. Pozdrawiam emotka Wyświetl w wątku >>

marycha5565

#6344965 Napisano: 11.04.2017 15:06:07 w Lay's
synk napisał(a):

marycha5565 napisał(a):

specjal napisał(a):

marycha5565 napisał(a):

Witam, kiedy można się spodziewać wyników z dni:wczorajszego i dzisiejszego? Wrzuciłam parę zgłoszeń ale nie mogę się doczytać jaki jest cykl ogłaszania zwycięzców...Pozdrawiam.

pkt.20 regulaminu (str.4), warto się czasem postarać emotka

Przeczytałam...Staram się jak mogę emotka Z tego wynika, że około piątku dowiem się, czy moje hasełka zostały docenione emotka

raczej po świętach. 3 dni robocze na wybór i 3 dni robocze na publikację.

Dziękuję za informację. Teraz mam jasność. Pozdrawiam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marycha5565

#6344958 Napisano: 11.04.2017 14:48:34 w Lay's
specjal napisał(a):

marycha5565 napisał(a):

Witam, kiedy można się spodziewać wyników z dni:wczorajszego i dzisiejszego? Wrzuciłam parę zgłoszeń ale nie mogę się doczytać jaki jest cykl ogłaszania zwycięzców...Pozdrawiam.

pkt.20 regulaminu (str.4), warto się czasem postarać emotka

Przeczytałam...Staram się jak mogę emotka Z tego wynika, że około piątku dowiem się, czy moje hasełka zostały docenione emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marycha5565

#6344838 Napisano: 11.04.2017 12:20:58 w Lay's
Witam, kiedy można się spodziewać wyników z dni:wczorajszego i dzisiejszego? Wrzuciłam parę zgłoszeń ale nie mogę się doczytać jaki jest cykl ogłaszania zwycięzców...Pozdrawiam. Wyświetl w wątku >>
0 0

marycha5565

#6344498 Napisano: 10.04.2017 15:38:55 w Lay's
Dzień dobry emotka Witam wszystkich, zachęcona przez koleżankę postanowiłam wziąć udział w konkursie Lay's. Dotychczas brałam udział w różnych konkursach, ale raczej rzadko, przeważnie na fajsbuku. Udawało mi się wygrywać czasem jakieś kosmetyki, słodycze. Do konkursu Lay's zachęciła mnie nagroda a konkretnie telewizor, który bym chętnie "przytuliła". Kupiłam pewna ilość Laysów promocyjnych i wymyśliłam wg mnie fajne hasła. Dlatego chciałam podpytać konkursowiczów o parę kwestii. Przede wszystkim czy zgłoszenia wysyłać z jednego IP, bo w kilku konkursach spotkałam się z dyskwalifikacją takich uczestników. Oczywiście myślę wysyłać zgłoszenia na kilka osób z rodziny, więc to może być przeszkodą. Poza tym, jeśli ktoś byłby łaskaw podpowiedzieć w jakie dnie i o jakich porach najlepiej wysyłać zgłoszenia? Wiem, że to nie proste, ale może ktoś ma jakieś swoje doświadczenia. Pozdrawiam. Maria emotka Wyświetl w wątku >>
0 0