Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika mayteq

mayteq

#6478555 Napisano: 30.03.2018 21:21:37 w Giełda Kodów ; )
cayenne napisał(a):

Skupię kody żywiec po 0,50zł/szt


Można wiedzieć co to za konkurs? Nie mogę nic w bazie znaleźć. Wyświetl w wątku >>
0 0

mayteq

#6478537 Napisano: 30.03.2018 19:44:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
misiamarysia napisał(a):

joan napisał(a):

Może to kogoś zainteresuje / Loteria Visa:

Laureat wyjazdu musi podać numer paszportu w formularzu zwycięzcy -> czyli dostajesz info o wygranej i w ciągu 2 dni odsyłasz dokumenty z wpisanym numerem paszportu. W praktyce oznacza to, że kto teraz paszportu nie posiada, temu wycieczka przepada. Nie można najpierw wygrać, a dopiero potem złożyć podanie o paszport + wizę.

Bardzo Ci dziękuję za tę informację, emotka właśnie miałam zgłosić kilka transakcji, a mój paszport stracił ważność kilka lat temu. Sama bym tego nie doczytała. Po Świętach zmotywuję się do wyrobienia nowego paszportu, ale gdybym wygrała za te dzisiejsze zgłoszenia, to bym chyba nie przeżyła, ze taka nagroda przepadnie.


W taki sposób kilka lat temu przepadł mi wyjazd do londynu za 20k. Nie pozwolili mi wyrobić paszportu  emotka  (z visa oczywiście). Wyświetl w wątku >>
1 joan 0

mayteq

#6477996 Napisano: 28.03.2018 19:31:11 w Wkurza mnie...

mayteq

#6474278 Napisano: 18.03.2018 19:30:15 w SZUKAM....
pionas napisał(a):

Jack Reacher - ponad prawem


Chyba najprościej tutaj:
https://www.olx.p...erty/q-jack-reacher/ Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

mayteq

#6465948 Napisano: 21.02.2018 15:51:07 w Czy informują/ informowali?
Czy konkurs został już rozstrzygnięty ? Budżet / TQG ? Do 19 lutego chyba miały być wyniki.

https://www.e-kon...nd.html#.Wo2HGqjOWUk Wyświetl w wątku >>
0 0

mayteq

#6455268 Napisano: 22.01.2018 16:59:08 w SZUKAM....
paula9891 napisał(a):

tonyclayton napisał(a):

mayteq napisał(a):

kermit napisał(a):

Może dlatego mnie to bawi, że


Też się zawsze zastanawiam po co pytają, chyba wiedzą gdzie dzwonią. Druga sprawa jest taka, że nigdy nie gram ze swojego numeru głównego (spam), zawsze kupuje świeże na konkurs. Kiedyś zadzwoniła do mnie jakaś pani i pyta na jaki numer dzwoni, to jej powiedziałem "że skąd mam wiedzieć, znam numer do żony - do siebie się nie dzwoni" emotka  Powiedziałem, że numer wpisze w formularzu, ale pytanie musze przyznać mnie zaskoczyło.

Do teorii spiskowych krążących na forum dodam kolejną. Być może pytanie ma na celu sprawdzenie czy mają do czynienia z hurtownikiem żonglującym kartami sim czy ze "zwykłym graczem" puszczającym z jednego, własnego numeru.

I co by im to dało?  emotka Jak ktoś co rusz zmienia numer, takie pytanie niczego nie zmieni.


No właśnie, i co im to da że bedą wiedzieć. Co to zmieni? Większość osób zmienia numery by nie trafić na tzw. czarną listę (kolejna teoria spiskowa) w agencji. Mogą do mnie dzwonić i 20x za każdym razem na inny numer i nic im do tego. Niektóre zagrania agencji ciężko racjonalnie wytłumaczyć.  Wyświetl w wątku >>
0 0

mayteq

#6454939 Napisano: 21.01.2018 16:48:51 w SZUKAM....
kermit napisał(a):

Może dlatego mnie to bawi, że


Też się zawsze zastanawiam po co pytają, chyba wiedzą gdzie dzwonią. Druga sprawa jest taka, że nigdy nie gram ze swojego numeru głównego (spam), zawsze kupuje świeże na konkurs. Kiedyś zadzwoniła do mnie jakaś pani i pyta na jaki numer dzwoni, to jej powiedziałem "że skąd mam wiedzieć, znam numer do żony - do siebie się nie dzwoni" emotka  Powiedziałem, że numer wpisze w formularzu, ale pytanie musze przyznać mnie zaskoczyło. Wyświetl w wątku >>
0 0

mayteq

#6452448 Napisano: 14.01.2018 20:39:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rudawka napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

mayteq napisał(a):

rudawka napisał(a):

ksantypa napisał(a):

avanti99 napisał(a):

mdepfs napisał(a):

Czy dostajecie zwrotki z konkursu fortis na circle k? Loteria coli bony do euro agd do wygrania..

nie, czekaj spokojnie kilka dni

wysyłąj  cocacola bez spacji-zwrotka natychmiastowa

ale wysłać jeszcze raz te same dane tylko bez - ?


No właśnie również proszę o odpowiedż. Mam wysłać drugi raz ten sam numer paragonu, bez spacji ? Czy ten ze spacja jednak przyjdzie za kilka dni ?

Zwrotka przyjdzie, tylko z opóźnieniem.

Dziękuję emotka


Dziękuje bardzo, bo już myślałem że 8zl w plecy  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mayteq

#6452444 Napisano: 14.01.2018 20:23:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rudawka napisał(a):

ksantypa napisał(a):

avanti99 napisał(a):

mdepfs napisał(a):

Czy dostajecie zwrotki z konkursu fortis na circle k? Loteria coli bony do euro agd do wygrania..

nie, czekaj spokojnie kilka dni

wysyłąj  cocacola bez spacji-zwrotka natychmiastowa

ale wysłać jeszcze raz te same dane tylko bez - ?


No właśnie również proszę o odpowiedż. Mam wysłać drugi raz ten sam numer paragonu, bez spacji ? Czy ten ze spacja jednak przyjdzie za kilka dni ? Wyświetl w wątku >>
0 0

mayteq

#6448971 Napisano: 04.01.2018 16:54:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
marcin1411 napisał(a):

Ehh, nie mogłem odebrać telefonu od Duracell, to było ich drugie połączenie. Czy ktoś miał podobne zdarzenie i czy dop niego zadzwonili kolejny raz?


Tak oddzwoń i tyle. Wyświetl w wątku >>
0 0

mayteq

#6446164 Napisano: 27.12.2017 19:01:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Nie wiecie czy na konkurs baterii GP z Minionkiem to też trzeba mieć paragon z danego etapu czy może być z początku konkursu? 

konkurs: https://www.e-kon....html#.WkPJOd_iaM9  Wyświetl w wątku >>
0 0

mayteq

#6446134 Napisano: 27.12.2017 17:44:22 w Informują
SMS z GP Minionki nie wiadomo co się wygrało. Wyświetl w wątku >>
0 0

mayteq

#6446125 Napisano: 27.12.2017 17:26:47 w SZUKAM....
Szukam informacji czy na konkurs baterii GP z Minionkiem to też trzeba mieć par agon z danego etapu czy może być z początku konkursu? 

konkurs: https://www.e-kon....html#.WkPJOd_iaM9  Wyświetl w wątku >>
0 0

mayteq

#6443229 Napisano: 17.12.2017 18:04:33 w SZUKAM....
Czy te SMSy z Minionka to z I, II czy III etapu w końcu ? Wyświetl w wątku >>
0 0

mayteq

#6442844 Napisano: 15.12.2017 21:07:50 w Dyskusje o wynikach konkursu
szala napisał(a):

Muszę zgodzić się z Wami w 100, a nawet 200%. Poziom nagrodzonych prac ostatnimi czasy spadł diametralnie. 
Nie przemawia przeze mnie próżność, lecz niejednokrotnie zastanawiam się, jak mogłam przegrać, wspinając się na wyżyny swojej kreatywności, stosując gre słów,  z wypowiedzią napisaną w łopatologicznym stylu.
Niegdyś jak przegrywałam i zdarzało mi się przeczytać nagrodzone prace, to byłam pod ich ogromnym wrażeniem i wiedziałam, że słusznie zwyciężyły...
A teraz?
Ja staje się coraz kreatywniejsza, a organizatorzy wybierają te nie-kreatywne...
Cóż, należy pogodzić się z decyzją jury. 


Niestety ja mam wrażenie, że organizatorzy chcą nagradzać "normalnych konsumentów" a nie osoby zawodowo wygrywające konkursy. Niestety w konkursach już lepszy nie wygrywa, wygrywa nie konkursowa miejscowość i nie konkursowe nazwisko. Wyświetl w wątku >>

mayteq

#6437402 Napisano: 05.12.2017 17:35:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
moskala22 napisał(a):

ewne będą info

Czy może ktoś napisać jak przebiega rozmowa z Duracel? Pytają o dane?  Wyświetl w wątku >>
0 0

mayteq

#6432927 Napisano: 24.11.2017 21:39:29 w SZUKAM....
dorothy napisał(a):

vouchery na Crocs nie obejmują wyprzedaży czyli obniżek również? a co np. z dzisiejszą zniżką na Black Friday?


Nie da sie, próbowałem. Wyświetl w wątku >>
1 dorothy 0

mayteq

#6432886 Napisano: 24.11.2017 19:33:19 w Wkurza mnie...
No serio ? 
https://www.crpo....-dla-pielegniarek,13

Teraz będą mogły pielęgniarki szkolne kwalifikować do szczepień? To chyba jakiś żart, a gdzie badanie lekarskie? Wyświetl w wątku >>
0 0

mayteq

#6432341 Napisano: 23.11.2017 18:10:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
donia7 napisał(a):

mayteq napisał(a):

julia1264 napisał(a):

Super nagrody padły dzisiaj na forum, zawsze mnie to niezmiernie cieszy bo padają moje podejrzenia o kumoterstwie konkursowym.


Nie rozumiem o czym piszesz, możesz rozwinąć myśl ?

a co w tym niezrozumiałego? emotka


Nie wiem co to kumoterstwo konkursowe i chciałem się podszkolić w waszej terminologii emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mayteq

#6432314 Napisano: 23.11.2017 17:25:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

julia1264 napisał(a):

Super nagrody padły dzisiaj na forum, zawsze mnie to niezmiernie cieszy bo padają moje podejrzenia o kumoterstwie konkursowym.


Nie rozumiem o czym piszesz, możesz rozwinąć myśl ? Wyświetl w wątku >>
0 0