Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika mayteq

mayteq

#6430125 Napisano: 19.11.2017 18:00:07 w SZUKAM....
Szukam informacji do kiedy jest ważna karta do Decathona z Nestle (co rezerwa była we wrześniu)?  Wyświetl w wątku >>
0 0

mayteq

#6416257 Napisano: 14.10.2017 19:30:14 w Dyskusje o wynikach konkursu
viviean napisał(a):

izak1000 napisał(a):

zawszebeznagrod napisał(a):

Bardzo nie podobają mi się wyniki konkursu Pronto/Duck...Cały czas wygrywają te same paragony z 2/3 pazdziernika, np:W028045 z 02.10 wygral 04.10 zestaw produktow i ten sam nr (W028045 z 02.10) przedwczoraj "wylosowal" telewizor.... 

Wg.regulaminu na ten sam paragon można wygrać telewizor  i zestaw bo są to nagrody I i II stopnia,i dopiero po takim"szczęściu" paragon zostaje usunięty z bazy losowań. emotka

Zgadza się- w poprzedniej edycji, tyle że z Kiwi mój tata wygrał i zestaw do obuwia i opaskę fitness na ten sam paragon


Wygralem rowniez, co prawda sam zestaw produktow. Ale da sie  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mayteq

#6411574 Napisano: 04.10.2017 16:21:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agniehaha89 napisał(a):

właśnie dostałam potwierdzenie w batonymilka.pl o wygranym worku i nie chcą paragonu. Już widzę co się będzie działo z tym konkursem. A jak jest w lubisiach ?? Tam wymagają skan paragonu? 


Tak wymagaja. Wyświetl w wątku >>
0 0

mayteq

#6411343 Napisano: 04.10.2017 12:39:18 w SZUKAM....
onlyrybka napisał(a):

ł

Ja mam jako dwupaki, ale wg. strony organizatora tak mogą być opisane.
cyt. Do wzięcia udziału w loterii uprawnia zakup 2 pojedynczych butelek 1,5L bądż 1 dwupaka 1,5L.  Wyświetl w wątku >>

mayteq

#6411328 Napisano: 04.10.2017 12:25:51 w Dyskusje o loteriach
U mnie też 200 kodów i nic  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mayteq

#6409936 Napisano: 01.10.2017 17:53:16 w Smolar
superloser napisał(a):

mayteq napisał(a):

Ja już od pewnego czasu widzę trend utrudniania na maxa osobom grającym. I nie chodzi tutaj tylko o smolara. Jako, że konkursowicz jest świadomy niektórych sytuacji to jak te sytuacje mają się dla zwykłego "kowalskiego" ? Już niewiele agencji staje na wysokości zadania, praktycznie wszystkie "stare" agencje posiadające kontrakty z dużymi firmami mają w d...e nas i osoby grające. 

Skoro Smolar tak chetnie przez telefon informacji udzial. To TELEFONY w dlonie, paragony z loterii - niech KAŻDEMU SPRAWDZA.  emotka


Ja zawsze jak potrzebowałem coś się dowiedzieć to zawsze trafiałem na ktorąś z tych opcji:
1. Pani odpowiedzialna za konkurs jest na urlopie.
2. Pani odpowiedzialna za konkurs musiała wcześniej wyjść.
3. Pani odpowiedzialna za konkurs jest na szkoleniu.
4. Pani odpowiedzialna za konkurs aktualnie jest zajęta - proszę zadzwonić później
5. Proszę zadzwonić jutro.

Powiedzcie mi czy tylko ja tak mam, czy tylko ja mam wrażenie żejak chcę się czegoś dowiedzieć to wiecznie Pani na urlopie? Boże ile oni mają tych urlopów - czas zmienić pracę. Wyświetl w wątku >>
0 1 petarda

mayteq

#6409929 Napisano: 01.10.2017 17:25:14 w Smolar
Ja już od pewnego czasu widzę trend utrudniania na maxa osobom grającym. I nie chodzi tutaj tylko o smolara. Jako, że konkursowicz jest świadomy niektórych sytuacji to jak te sytuacje mają się dla zwykłego "kowalskiego" ? Już niewiele agencji staje na wysokości zadania, praktycznie wszystkie "stare" agencje posiadające kontrakty z dużymi firmami mają w d...e nas i osoby grające.  Wyświetl w wątku >>
0 0

mayteq

#6409335 Napisano: 29.09.2017 14:15:31 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
zubi napisał(a):

gocha542 napisał(a):

claudia napisał(a):

Gdzie można dostać Sniadaniową? Już chyba większość sklepów obleciałam, nigdzie nie ma emotka

w Intermarche klasyczna 

Auchan, Społem, Groszek


U mnie w każdym osiedlowym. Z sieciówek to np. Delikatesy Centrum, Dino itp. Wyświetl w wątku >>
1 claudia 0

mayteq

#6408540 Napisano: 27.09.2017 19:40:04 w Dyskusje o wynikach konkursu
mahuska napisał(a):

Śniadaniowa z wczoraj informowała ??


Ktoś się chwalił chyba w MDW Wyświetl w wątku >>
0 0

mayteq

#6408264 Napisano: 27.09.2017 12:32:08 w Smolar
mrmax napisał(a):

ja za wzór podam AVANTI - zawsze wszystko na czas, listy wyników oficjalne zarówno z imienia jak i nazwiska oraz miejscowości, wysyłka nagród też zgodnie z regulaminem, eliminacja dubli paragonów na etapie formularza zgłoszeniowego (a jeszcze lepsze zabezpieczenie przed naciągaczami przez kody z wewnątrz opakowań)


Co do imienia, nazwiska i miejscowości to jestem przeciwny. Potem każdy każdego wylicza na forum. Lepiej byłoby nr. tel i numer paragonu wg. mnie. Wyświetl w wątku >>
1 akaska 0

mayteq

#6407963 Napisano: 26.09.2017 19:07:46 w SZUKAM....
Czy ktoś wie kiedy będą wyniki z Grześków z ostatniego etapu? Wg. regulaminu mają 7 dni od zakończenia etapu. Czyli czas minął 22.09.  Wyświetl w wątku >>
0 0

mayteq

#6407929 Napisano: 26.09.2017 17:00:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anialistopad napisał(a):

Słuchajcie jak myślicie moge do albedo odesłać samo oświadczenie bez paragonu z syoss hebe? Mój paragon już mają u siebie ,bo wygrałam w loterii bransoletkę yes,a miałam ten 1 paragon z farbą .Szkoda mi troche tej szczotki by przepadła 


Kiedyś miałem podobną sytuację w albedo. Napisałem oświadczenie że przekazuje paragon do wglądu na konkurs ten i ten, wysłąny dnia tego i tego na konkurs ten i ten. I nagrody otrzymalem. Wyświetl w wątku >>
0 0

mayteq

#6407928 Napisano: 26.09.2017 16:59:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mahuska napisał(a):

Smsy ze śniadaniowej z dnia 24.09 były wczoraj czy dzisiaj??


Dzisiaj dostałem SMS z dnia wczorajszego. Wyświetl w wątku >>
0 0

mayteq

#6407484 Napisano: 25.09.2017 19:56:05 w Smolar
loteryjny napisał(a):

karola-00 napisał(a):

Smolar nie ma szans żeby sprawdzać paragony... oni wysyłają to do informatyków z biedronki i oni sie zajmują paragonami...A co tutaj brać sie za cenzura ? Skoro Smolar pozwala na takie rzeczy to sami sa sobie winni... co za problem dodać datę i godzine do numeru tel i paragonu ? Chodzi o statystyki ;]

z tym akurat masz rację, liczą się liczby, liczby i jeszcze raz liczby przedstawiane sponsorom i tyle emotka


Oczywiście, że Smolar wycina duble i nikt mi nie powie że jest inaczej. A to że kolega kolegi wygrał - sorki nie wierze w to. Wyświetl w wątku >>
0 0

mayteq

#6405265 Napisano: 19.09.2017 18:55:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kermit napisał(a):

superloser napisał(a):

magisterek napisał(a):

Czy w Śniadaniowej to KONKURS czy LOTERIA, bo mam wrażenie, że KOŻUCHÓW ma szczęście w losowaniu, albo trafia w GUSTA zacnego JURY. Aż jestem ciekaw tych oryginalnych dokończeń zdania. Obstawiałbym chyba raczej losowanie i paragonów drukowanie.Wyniki z 17 września mnie rozwaliły!

Jedna osoba pisze to zgarnia na Rodzine oraz sąsiadów. Ma kobieta wyczucie smaku to wygrywa.

Też tak myślę. Żadne drukowanie paragonów. Moim zdaniem jedna osoba dobrze pisze, trafia w gust jury, wysyła też pewnie sporo zgłoszeń z różnych numerów telefonów. Odbiera na rodzinę/znajomych i tyle. Nie ma ograniczeń na osobę/gospodarstwo, więc wszystko jest zgodnie z regulaminem. Większość osób z forum gra na bliskich. Tu akurat jest publikowana lista, a że miejscowość mała to rzuca się to w oczy.


No wygrać 22x w ciągu kilku dni - szacun.  Wyświetl w wątku >>
1 nelunia 0

mayteq

#6404371 Napisano: 17.09.2017 16:22:28 w Wkurza mnie...
Od dwóch dni nie mogę dojść do siebie po tym co wydarzyło się w szpitalu w Białogardzie. Biedna rodzina. Wyświetl w wątku >>
0 0

mayteq

#6402924 Napisano: 13.09.2017 13:19:23 w Smolar
magisterek napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

magisterek napisał(a):

Niestety ja o nagrodach ostatnio dowaiduje się ze strony z wynikami, bo smsy nie docierają, operator twierdzi, że nie mam blokady, wszystko jest ok, inne sms dochodzą, tylko coś ostatnio te od smolara się gubią dziwnym trafem na łączach emotka

Smolar wysyła SMS-y automatycznie, więc jeśli ktoś dostał sms o wygranej, a Ty nie to nie jestem pewna czy winny jest Smolar. Prędzej bym uwierzyła, że jednak operator oczy mydli, że wszystko jest ok. Jeśli nie dochodzą wszystkie premium to nie ma siły, musi być jakaś blokada. 

Trochę dziwi mnie to, bo WCZEŚNIEJ wszystkie SMSY od Smolara dostawałem - ostatnio coś dotrzeć nie mogą! Na szczęście nie gram hurtowo, wiec sprawdzić 1 paragon sobie mogę. Nic mnie to nie kosztuję. Gorzej jakbyśmy takiej możliwości nie mieli.


Ale skąd wiesz, że wszystkie smsy dostałaś? Wygrywasz w każdym ich konkursie? Nikt tego nie wie ile przepadło możemy się tylko domyślać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mayteq

#6402870 Napisano: 13.09.2017 12:05:07 w Smolar
cherry_coke napisał(a):

isiulka napisał(a):

kedziorldz napisał(a):

mayteq napisał(a):

patyk napisał(a):

Zmartwiłam się tym że SMS od nich może nie dotrzeć. Nigdy nie sprawdzam na stronie.... I co teraz się zastanawiam czy jakaś nagroda nie przepadła... emotka  

Raczej na pewno przepadła  emotka

Jak to możliwe????ja też czekam na smsy i nigdy nie sprawdzam strony... można sprawdzić 3 albo 5 paragonów, ale jak z całęj promocji mam z 20 paragonów to kiedy mam je sprawdzać? muszę chodzić do pracy co by kase mieć na kolejne konkursy emotka

Nawet mnie nie straszcie, bo też nigdy nie sprawdzam wyników bez wcześniejszej informacji smsowej. emotka

To ja dodam coś na pocieszenie. Ja sprawdzam zawsze paragony za siebie i za mojego faceta i nigdy nie było sytuacji, że sms nie dotarł. Dodam, że telefony zawsze mamy włączone, są one w normalnym codziennym użytku.


Wystarczy że padnie Ci telefon i masz chwilowo wyłączony (smsa już nie dostaniesz) chyba że u mnie tylko tak jest ale wątpie. Miałem tak np. 2 dni temu z Liptona - do dnia dzisiejszego bram SMS, a na stronie pisze jak byk Gratulujemy emotka Wyświetl w wątku >>
2 brucee, zubi 0

mayteq

#6402611 Napisano: 12.09.2017 18:32:00 w Smolar
patyk napisał(a):

Zmartwiłam się tym że SMS od nich może nie dotrzeć. Nigdy nie sprawdzam na stronie.... I co teraz się zastanawiam czy jakaś nagroda nie przepadła... emotka  


Raczej na pewno przepadła  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mayteq

#6402605 Napisano: 12.09.2017 18:15:07 w Smolar
Panie Smolarze jak Pan to czytasz to weź się ogarnij i zrób normalne sprawdzanie wyników (jakaś lista z początkiem numeru telefonu i paragonu) albo coś. Ten wasz system to czysta gehenna i ta captcha załapująca za 15-tym razem, a sms od was prawie nigdy nie dociera   Wyświetl w wątku >>