Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika mayteq

mayteq

#6401127 Napisano: 08.09.2017 16:59:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
danaaa napisał(a):

malenka89 napisał(a):

Z jakich dni informował Lipton? 

U mnie zgłoszenie z 02.09.2017


Znam laureata z 04.09.2017 - ale czy dalej poinformowali chętnie się dowiem. Wyświetl w wątku >>
0 0

mayteq

#6400092 Napisano: 06.09.2017 15:00:41 w Dyskusje o loteriach
szesnaście napisał(a):

ł wygrałam i to

Coca Cola Smolar - 200 puszek czyt. paragonów. Wygranej brak emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mayteq

#6399365 Napisano: 05.09.2017 09:09:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Niebieska_Laguna napisał(a):

mayteq napisał(a):

Powiedzcie mi proszę czy ta Kiora z Lidla to w końcu poinformowała wszystkich laureatów? Ktoś pisał że w poniedziałek miały być smsy - ale nie widziałem aby ktoś się chwalił.

Esemeski mają być w poniedziałek, ale 11 emotka

No to nieźle emotka Dziękuje za odpowiedz. Wyświetl w wątku >>
0 0

mayteq

#6399356 Napisano: 05.09.2017 08:41:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Powiedzcie mi proszę czy ta Kiora z Lidla to w końcu poinformowała wszystkich laureatów? Ktoś pisał że w poniedziałek miały być smsy - ale nie widziałem aby ktoś się chwalił. Wyświetl w wątku >>
0 0

mayteq

#6399193 Napisano: 04.09.2017 19:44:03 w Agencje reklamowe/promocyjne - ogólna dyskusja
Też mnie to wkurza, żądanie wszystkich danych wrażliwych. Może jeszcze numer buta i kołnierzyka? W konkursie wyrażamy zgodę dotyczącą danych osobowych tylko do przeprowadzenia danego konkursu/loterii. Dla mnie to jest całkowicie nie poważne po co ktoś miałby przechowywać moje dane później. Z całym szacunkiem wiem że każdy stara uczciwie podejść do tematu, ale zatrudniacie tam różnych ludzi w tym stażystów którzy przychodzą i odchodzą i nie mam ochoty aby potem jakiś "ziomek co miał 3 miesięczny staż" wziął na mnie kredyt.  Wyświetl w wątku >>
2 joan, radosna 0

mayteq

#6399108 Napisano: 04.09.2017 16:38:47 w SZUKAM....
danaaa napisał(a):

wie, czy to było in


Dla pewności odeślij oba. Wszyscy tak robią teraz, ciężko jakiekolwiek informacje dostać z agencji. Wyświetl w wątku >>
0 0

mayteq

#6398635 Napisano: 03.09.2017 16:03:44 w PLAGIATY
Taka ciekawostka, nie wiem czy plagiat czy mega inspiracja  emotka

Znajdz 3 różnice: 
http://www.fakt.p...ndall-to-hit/dsprdlx

Konkurs Grześków na FB:
https://www.faceb...2tn%22%3A%22R9%22%7D Wyświetl w wątku >>
0 0

mayteq

#6398433 Napisano: 02.09.2017 20:31:20 w Wkurza mnie...
isiulka napisał(a):

Wkurzają mnie sklepy ABC, nie wiem jak u Was ale u mnie to same speluny z alkoholem, wchodzi się do środka to smród aż twarz wykręca. Strach kupować tam coś do jedzenia...a kiedyś były to przyzwoite osiedlowe sklepiki.


U mnie też żulernia, nie da się kupić normalnych produktów, a o konkursowych to można tylko pomarzyć emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mayteq

#6395309 Napisano: 27.08.2017 08:46:40 w Dyskusje o loteriach
Claudia77 napisał(a):

loteryjny napisał(a):

jokan napisał(a):

loteryjny napisał(a):

jokan napisał(a):

loteryjny napisał(a):

mam nadzieję, że Smolar w tym roku w coli też zrobi urny z karteczkami i nie przegnie nagradzając samochodami osoby które wysłały po 1-2 zgłoszenia  emotka

a dlaczego?

Pytasz dlaczego powinna być urna? Dlatego aby wszystkie zgłoszenia brały udział, także tych którzy nalatali sie po sklepach i uczciwie kupili na np.  200 paragonów. Ja nie piszę, żeby nie wygrywali Ci co zgłosili po kilka ale niech nie będą to tylko i wyłącznie te osoby emotka

ja akurat w coli ani razu ni wygralam, ani teraz ani w tamtym roku, wiec mnie to rybka....

ja nie wygrałem ani jednego głosnika a kupiłem dużo, no nic nie będę pisać jakie to zycie złe, takie są niestety realia i trzeba grac dalej

ja zauważyłam u mnie, że im mniej wysyłam i mniej się nastawiam na wygraną to coś zawsze wpadnie, choć teraz nawet głośnika nie dostałam...jak narazie


Bo w Smolarze wygrać to graniczy z cudem emotka  Od 4 lat nie trafiłem tam nic.. Wyświetl w wątku >>
0 0

mayteq

#6391803 Napisano: 19.08.2017 12:49:19 w SZUKAM....
karkocka napisał(a):

mayteq napisał(a):

Powiedzcie mi proszę ile mam czasu na odebranie Bona z Auchman na 100zł ? Muszę się wyrobić, czy czas nie ma znaczenia?

Nagrodę Zwycięzca odbiera osobiście w wybranym przez siebie sklepie Auchan, w terminie do 14 dni roboczych od otrzymania przez Organizatora informacjio zwycięstwie po okazaniu dowodu tożsamości.


O Matko! Tylko 14 dni emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mayteq

#6391637 Napisano: 18.08.2017 21:09:12 w SZUKAM....
Kiciunia21 napisał(a):

mayteq napisał(a):

Powiedzcie mi proszę ile mam czasu na odebranie Bona z Auchman na 100zł ? Muszę się wyrobić, czy czas nie ma znaczenia?

Auchman... A był taki konkurs w bazie? emotka


Sorki miało być Auchan emotka  Ten z bonami na zabawki co wszyscy się chwalą emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mayteq

#6391627 Napisano: 18.08.2017 20:55:36 w SZUKAM....
Powiedzcie mi proszę ile mam czasu na odebranie Bona z Auchman na 100zł ? Muszę się wyrobić, czy czas nie ma znaczenia? Wyświetl w wątku >>
0 0

mayteq

#6379677 Napisano: 16.07.2017 12:00:28 w Dyskusje o wynikach konkursu
bruce napisał(a):

Jak tak dalej pójdzie, to pozamykamy wątki: MDW, dziś dotarła nagroda/czy już dotarła nagroda, moja największa wygrana i informują oraz wszelkie pokrewne, nikt tu nikogo nie będzie znać i co tydzień pozmieniamy swoje nicki, tak "na wszelki wypadek". emotka


Po prostu niektrzy nie powinni grać w konkursach i tyle. Donoszenie w każdej postaci jest dla mnie upokażające, wiadomo można napisać do właściciela zdjęcia, że to czy tamto to przegięcie. Ale od razu donosić? W życiu prywatnym też tak macie? Współczuje waszym sąsiadom. Każdy kij ma dwa końce, lepiej żyć w zgodzie niż robić sobie dookola wrogów.

Carpe diem - Żyj i daj żyć innym. Wyświetl w wątku >>

mayteq

#6352611 Napisano: 04.05.2017 19:03:55 w Albedo Marketing
Według mnie problem polega zupełnie na czymś innym. Konkursowicz to bardzo nieprzewidywalna osoba, z reguły bardzo kłótliwa i roszczeniowa. Pisze donosy i skarży, na innych graczy, na agencje itp. Agencje już od dawno zaczeli walczyć z takimi osobami, przez ich podejście duże ilości nagród są niewydawane. 

Weźmy pod uwagę  np. aktualnie zakończoną promocję Schaumy, Pani dzwoni i od razu pyta z kim rozmawia, prosi o podanie numeru telefonu na jaki dzwoni i adres email ktory został podany podczas zgłoszenia miesiąc temu. Ja zawsze do konkursów z powodu spamu używam adresów "jednorazowych" nie jestem w stanie nawet przypomnieć sobie co mogłem podać. Więc już liczcie na jedną walizkę z rezerwy (o ile będzie).
Kiedyś Pani z albedo jak dzwoniła mówiła wszystko razem z numerem paragonu który trzeba odesłać, teraz wszstko trzeba skrupulatnie zapisywać z niesamowitą precyzją. Po pierwsze odczuwają to konkursowicze ale również osoby "niewinne" bo która Pani co kupi szampon będzie zapisywała numer paragonu który wysłała dnia 01.04.2017 o godzienie, 17:25 - podejrzewam że problem leży tutaj.  Wyświetl w wątku >>
0 0

mayteq

#6352211 Napisano: 03.05.2017 13:10:35 w SZUKAM....
Czy wie ktoś jakie jest pytanie na tym kuponie w MILA?

https://www.e-kon...la.html#.WQm6Q9KLSM8 Wyświetl w wątku >>
0 0

mayteq

#6352165 Napisano: 03.05.2017 07:46:29 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Zestaw Glade wczoraj DPD. Wyświetl w wątku >>
0 0