Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika FBaneta4

FBaneta4

#6840638 Napisano: 26.01.2022 20:02:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
gizoon napisał(a):

FBaneta4 napisał(a):

Kto podpowie co mam wpisać jako numer transakcji w milce delikatesy centrum nie mamTak napisane na paragonie jak oni pokazują na zdjęciu .......na dole wogole nie mam napisane numer transakcji

Właśnie miałem napisać to samo pytanie. Kurde za późno by pisać do organizatora. Swoją drogą zamknięto u mnie w ciągu ostatniego miesiąca 2 duże Delikatesy emotka  ostał się mały osiedlowy, ale w nim asortymentu tyle co kot napłakał. Ledwo dorwałem ciastka. Nawet czekolad Milki nie mają... I jeszcze brak nr transakcji emotka

A masz te numerki przed słowem KASA może to o to im chodzi ? Wyświetl w wątku >>
0 0

FBaneta4

#6840633 Napisano: 26.01.2022 19:55:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Kto podpowie co mam wpisać jako numer transakcji w milce delikatesy centrum nie mam
Tak napisane na paragonie jak oni pokazują na zdjęciu .......na dole wogole nie mam napisane numer transakcji Wyświetl w wątku >>
0 0

FBaneta4

#6727911 Napisano: 09.09.2020 11:43:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Kiedy mają być wyniki z loterii E? Wyświetl w wątku >>
0 0