Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika katrin22

katrin22

#6293639 Napisano: 30.11.2016 19:09:05 w moje dzisiejsze wygrane :)
Mega zestaw produktow Delecta emotka  w sam raz do ozdabiania pierniczkow. Wyświetl w wątku >>
0 0

katrin22

#6293120 Napisano: 30.11.2016 11:51:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
shell napisał(a):

katrin22 napisał(a):

Czy z Kamisa teraz będą losować przyprawniki? Coś regulamin mi się nie otwiera.

04.01 (ze zgłoszeń od 01.11 do 31.12)

dzięki :*  Wyświetl w wątku >>
1 shell 0

katrin22

#6293107 Napisano: 30.11.2016 11:46:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy z Kamisa teraz będą losować przyprawniki? Coś regulamin mi się nie otwiera. Wyświetl w wątku >>
0 0

katrin22

#6286068 Napisano: 17.11.2016 17:29:43 w Ambasadorinnowacji - Philips
kasia580 napisał(a):

Na Philips Tester cały czas wracają te same produkty ( Lumea i ekspresy ) jak myślicie to z testów od tych osób co nie nakręciły video czy co musiały oddać po testowaniu . A może nie wszyscy wytypowani do testów odesłali umowy ..
Tak się tylko zastanawiam . Jest ktoś w śród nas co odsyłał im jakiś produkt po testach ? 

nie pogardziłabym nawet testowaną Lumeą emotka Wyświetl w wątku >>
1 teodozja 0

katrin22

#6279938 Napisano: 04.11.2016 22:50:42 w moje dzisiejsze wygrane :)
0 0

katrin22

#6273643 Napisano: 22.10.2016 16:15:24 w Wkurza mnie...
magnus napisał(a):

Wkurza mnie przygnębiająca szarość za oknem

U mnie słoneczko pięknie świeci i do Ciebie jutro przybędzie emotka


Mnie wkurza kichanie u Synka. Miesiac w przedszkolu bez choroby, nie wiem czy to wyczyn.... Wyświetl w wątku >>
0 0

katrin22

#6273595 Napisano: 22.10.2016 13:10:42 w Wkurza mnie...
jokan napisał(a):

wkurza mnie, ze mam uszy zatkane, jestem na antybiotyku (nie wiem po co?) i jak na razie nic nie pomaga, lekarka nie przepisala zadnych kropli do uszu, jak myslicie moge sama dokupic cos?

Nie ryzykowałabym, by nie pogorszyć. Wyświetl w wątku >>
0 0

katrin22

#6271715 Napisano: 19.10.2016 09:17:41 w Wkurza mnie...
ace napisał(a):

ziolko napisał(a):

katrin22 napisał(a):

ace dzięki za pomoc, spróbuję z tym alkoholem do dezynfekcji, a potem dla pewności te tabletki co piszesz, bo to też dobry pomysł. Im więcej dezynfekcji tym większa pewność, że pozbędę się glonów

tylko wypłucz dobrze sprzęt po wszystkim, żebyście nie zatruli się chemią! 

po samych tabletkach nie trzeba płukać, bo one właśnie sprawiają, że woda staje się zdatna do picia. Tyle, że one chemii chyba nie neutralizują, a jedynie drobnoustroje czy substancje biologiczne. Ja zawsze na wakacje w jakichś krajach egzotycznych zabieram ze sobą i wrzucam do wody (jeśli nie znam jej pochodzenia) przed jej wypiciem.

Ja zawsze do butli 18 litrowej wlewam sobie żywca lub jakąś inną wodę, także jet pitna, ale te rurki teraz, przez które przepływa woda są strute tym dziadostwem i te rurki bym spryskała, a najwyżej do środka wlałabym najpierw tę tabletkę rozpuszczoną w wodzie. Dobry pomysł mi podsunęłaś, bo wtedy tej chemii nie dawałabym.
dzięki:* Wyświetl w wątku >>
0 0

katrin22

#6271711 Napisano: 19.10.2016 09:06:30 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

katrin22 napisał(a):

ace dzięki za pomoc, spróbuję z tym alkoholem do dezynfekcji, a potem dla pewności te tabletki co piszesz, bo to też dobry pomysł. Im więcej dezynfekcji tym większa pewność, że pozbędę się glonów

tylko wypłucz dobrze sprzęt po wszystkim, żebyście nie zatruli się chemią! 

Oj to na pewno, hektolitry kranówki przepuszczę zanim napijemy się wody emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

katrin22

#6271526 Napisano: 18.10.2016 18:08:48 w Wkurza mnie...
ace dzięki za pomoc, spróbuję z tym alkoholem do dezynfekcji, a potem dla pewności te tabletki co piszesz, bo to też dobry pomysł. Im więcej dezynfekcji tym większa pewność, że pozbędę się glonów Wyświetl w wątku >>
0 0

katrin22

#6271524 Napisano: 18.10.2016 18:06:45 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

katrin22 -  czy ten dystrybutor nie stoi gdzieś w pobliżu okna? bo jeśli nie był za często używany, miał dostęp światła, to dlatego glony się pojawiły

Nie stoi przy oknie, ale jest w kuchni, czyli w cieple. Pozostało troszkę wody i zamiast usunąc, to zostawiłam emotka  i jak widać są efekty.
Dowiedziałam się, że środek cargo jest dobry i bezpieczny emotka  zakupię i wyszoruję maszynę. Pierwszy raz takie ustrojstwo mi się zamnożyło z lenistwa.

Wyświetl w wątku >>
0 0

katrin22

#6271234 Napisano: 18.10.2016 11:15:47 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

katrin22 napisał(a):

Wkurza mnie, że w moim domowym dystrybutorze na wodę (nieużywanym od dłuższego czasu) zalęgły się jakieś drobnoustroje. Woda zielona  emotka . Przepuściłam przez niego setki litrów wody, by choć trochę pozbyć się tego, ale wiadomo, nawet teraz gdy leci niby czysta, to strach przepuścić nawet " Cyrankę". Jest tu ktoś kto zna się na sanityzacji? bo chyba będę zmuszona zawieźć mazynę do dezynfekcji, choć to wysoka maszyna i pewnie zabulę jak za zboże za taką usługę  emotka

co prawda to nie dystrybutor, ale miałam tak kiedyś w pojemniku na wodę w żelazku emotka  jak zostało trochę wody, a żelazko stało na parapecie na słońcu, to miałam glony. 
Pomógł ocet  :) wlałam ocet, zostawiłam na kilka godzin - wiadomo, mały pojemnik. Ty musiałabyś pewno na dłużej. Później wypłukałam i pojemnik czysty. 
Możesz spróbować. Albo zadzwonić do firmy, z której masz ten dystrybutor i zapytać, co masz zrobić.

Potraktowałam to octem i sodą i wrzątkiem, ale nadal boję się z tego korzystać.
Już sobie nawet "wklepałam", że pewnie są tam bakterie E Coli i fruwają już po całym domu, choć nikt nie korzysta z tego urządzenia teraz. W lecie było non stop używane i było wszystko OK, woda czyściutka, bezwonna, a teraz to myślałam, że na zawał zejdę.
Napisałam już info do różnych firm w sprawie środków. Póki co traktują octem z sodą i wodą, by nic się już więcej nie zalęgło i urządzenie do kwarantanny. Aż strach pomyśleć co siedzi w rurach od zmywarek czy w filtrach. Wyświetl w wątku >>
0 0

katrin22

#6271222 Napisano: 18.10.2016 11:06:26 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, że w moim domowym dystrybutorze na wodę (nieużywanym od dłuższego czasu) zalęgły się jakieś drobnoustroje. Woda zielona emotka . Przepuściłam przez niego setki litrów wody, by choć trochę pozbyć się tego, ale wiadomo, nawet teraz gdy leci niby czysta, to strach przepuścić nawet " Cyrankę". Jest tu ktoś kto zna się na sanityzacji? bo chyba będę zmuszona zawieźć mazynę do dezynfekcji, choć to wysoka maszyna i pewnie zabulę jak za zboże za taką usługę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

katrin22

#6265934 Napisano: 07.10.2016 18:47:51 w Ambasadorinnowacji - Philips
Powiedzcie, że jeszcze mają czas na informowanie o wyciskarkach?
Wyświetl w wątku >>
0 0

katrin22

#6264996 Napisano: 06.10.2016 10:43:07 w Ambasadorinnowacji - Philips
A słuchajcie..czy na philipsie (nie ambasadorze) te Lume'e po testach się odsyła ? czy oni zostawiają? jak się oczywiście filmik zrobi, itp. Wyświetl w wątku >>
0 0

katrin22

#6264973 Napisano: 06.10.2016 10:18:21 w Ambasadorinnowacji - Philips
asiek07095 napisał(a):

katrin22 napisał(a):

Ahaaaa, czyli na platformie nie informują o niedostaniu się..a ja naiwan czekam na maila.

https://www.produ...philips.com/pl/login wysyłał do tej pory powiadomienia do wszystkich na tak i na nie.
ambasadorinnowacji.pl nie robił tego nigdy.

Dzięki za wyjaśnienie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

katrin22

#6264741 Napisano: 05.10.2016 19:07:55 w Ambasadorinnowacji - Philips
Ahaaaa, czyli na platformie nie informują o niedostaniu się..a ja naiwan czekam na maila. Wyświetl w wątku >>
0 0

katrin22

#6264286 Napisano: 04.10.2016 22:10:33 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):


Niedawno byłam w Tesco u siebie i Ci powiem, że szału nie ma emotka Herbata Dilmah owocowa 20 torebek wszędzie kosztuje 3,99 zł - 6,99 zł; w Tesco jest "promocja" na nią: 7,99 zł emotka I jeszcze kilka rzeczy w zbójeckich cenach widziałam, ino nie pamiętam co to było, bo ich nie kupiłam, rzecz jasna emotka Gdyby tam przeciętna rodzina zrobiła duże zakupy, z 50 zł by przepłacili.

Co do Netto, u mnie sklep porażka! Przeważnie jakieś dziwne marki własne, towar jakości poniżej wszelkich standardów. W Kauflandzie możesz kupić cukier biały, trzcinowy, stewię i ksylitol, a Netto - wow - aż jeden rodzaj białego cukru. Wygrałam kiedyś bon 100 zł i nie wiedziałam, na co go wydać. Syf, kiła i mogiła. Jedynie produkty przemysłowe mają czasem fajne, takie dot. wyposażenia domu. Do żarcia nic wartościowego.

W Biedronce nie dosyć, że ciągle są konkursy i fajne promocje, to asortyment jest ciekawy, np. mają różne oferty kulinarne dotyczące innych krajów. Do tego fajne promocje na markowe produkty czy wielopaki. I coraz droższe marki wprowadzają; widzi to każdy, kto kupuje w Biedrze od lat. Kiedyś mieli tanioszkę, teraz można tam spokojnie kupić lubiane i popularne w Polsce marki. I w kolejce się nie stoi, bo kasjerki dzwonią po wsparcie, jak tylko się kolejka zbytnio wydłuży emotka

Może zależy od miasteczka, bo to "moje" Tesco, to znów tanie jest. Jest masa przecen. Netto znów mam duże i fakt, jest dużo badziewia ich własnego, ale też jest dużo różnych niemieckim fajnych produktów, takich naturalnych. I mają półkę przecen- którą kocham wręcz, produkty co prawda z kończącą się datą ważności, ale za grosze. Ostatnio odremontowali Biedronkę udam się zatem do niej i obczaję ceny, bo do tej pory te kolejki mnie odstraszały. Wyświetl w wątku >>
1 joan 0

katrin22

#6264273 Napisano: 04.10.2016 21:45:09 w Wkurza mnie...
A ja nie rozumiem fenomenu Biedronek...Zawsze jadę do miasteczka gdzie jest Biedra, Netto i Tesco. Koło Netto i Tesco zawsze mało aut, a koło Biedry cała masa- jakby coś za darmo rozdawali. A ja nie mam cierpliwości w stać kolejce rodem z PRL-u i wybieram pozostałe dwa sklepy. Tam jest tanio czy co? bo ostatnio robiłam tam zakupy kupując na Premię Kibica... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

katrin22

#6264270 Napisano: 04.10.2016 21:41:23 w Ambasadorinnowacji - Philips
mczarna napisał(a):

andzianecia napisał(a):

tusienka napisał(a):

katrin22 napisał(a):

A macie jakieś info o niedostaniu sie?

ja mam

też dostałam maila o niedostaniu się emotka

ja nic nie mam, więc się połudzę zatem

"Połudzim się" zatem razem emotka Wyświetl w wątku >>