Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika FBsebastian3

FBsebastian3

#6851773 Napisano: 28.03.2022 21:25:51 w Wkurza mnie...
domika napisał(a):

anialistopad napisał(a):

cb656 napisał(a):

atyde25 napisał(a):

Strasznie jestem zła,że dopiero w liceum dowiedziałam się,że naród rosyjski nas nie wyzwolił a te wszystkie filmy co się oglądało za dzieciaka były bajkami.

Tak, dalej wierz w to, co chcesz emotka Choćby w to, że tylko jeden front (zachodni) rozwiązał sytuację wojenną zupełnie bez absolutnie żadnego wkładu ze strony Armii Czerwonej.

Cb656 tu muszę się z Tobą zgodzić . Dziadkowie mi opowiadali jak było. Faktem jest ,że rosyjskie wojska też byli tymi złymi ,ale nie wszyscy. Babcia mówiła ,że doznała wiele krzywd od Niemców ,a Rosjanie bardzo im pomagali. Był głóg,bieda ,a oni dzieli się chlebem z Polakami. Wiem jaka jest oficjalna wersja historii po zmianach,ale jednak wierzę w taka ,która opowiadali dziadkowie. Oni to przeżyli i widzieli jak było naprawdę. Babcia (ponad 80 lat już ma) zawsze powtarza,że wojna wyzwala w ludziach bestie i tylko nieliczni potrafią nad. nimi zapanować.

Moja prababcia z koli mówiła ze Rosjanie to było największe zło jakie chodziło po ziemi. Gwałcili, kradli, mordowali z zimną krwią nawet małe dzieci.

Mój tato, rocznik 1917 został jako najstarszy opiekunem rodziny bo dziadek dostał zawał jak Niemcy ich wysiedlil. Przyszli Rosjanie to ratował siostry częstując  winem i prezentami, a sąsiadka mówi, że dziewczyny że wsi siedziały na górnych belkach od stodoły. Chroniły się przed przemocą jak mężczyźni szli w pole  Wyświetl w wątku >>
0 0

FBsebastian3

#6848519 Napisano: 08.03.2022 14:39:25 w Wkurza mnie...
gizoon napisał(a):

Jak mnie wkurzyła Ukrainka z 4 dzieci. Moi rodzice udostępnili kreaturze za darmo mieszkanie. Opłacili media, kupili jedzenie itp.a ta ,,,,, sprowadza sobie męża na weekend,  który jeździ tirami ... Uważajcie z pomocą na Ukraińców, którzy żyli sobie w Polsce przed wojną!  Sprawdzajcie czy w paszportach mają wbite przejście przez granicę w ostatnim czasie.

Prawnicy ostrzegają, że obowiązują przepisy pandemicznie, które uniemożliwiają pozbycie się w przyszłości lokatorów. Prawo bardzo ich chroni i nawet sąd nie pomoże. Jestem przeciwna udostępnianiu mieszkań. Jestem maxymalne za pomocą ale to rząd powinien zapewnić obozy dla uchodzcow. Teraz wsadza Polaków na minę wykorzystując wielkie serducho, i przypisze sobie zasługi.  Wyświetl w wątku >>

FBsebastian3

#6841584 Napisano: 31.01.2022 19:33:07 w Paragony na trwające konkursy
Intermarche wawel Wyświetl w wątku >>
0 0

FBsebastian3

FBsebastian3

#6840218 Napisano: 25.01.2022 15:22:06 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie narzekanie. Wyjaśniam raz na zawsze, że im więcej "trzymaj się kochaniutka", "my też to przeszliśmy", "węch i smak, a przy okazji rozum" tym będzie gorzej. Bieganie, tes.. Anie, blokowanie tylko będzie sprzyjać drożyznie, podnoszeniu oprocentowania, świadomym blokadom dostaw i produkcji. Najgorsze, że sprzyja bez umiearu zadłużaniem kraju, pkb upss. Bombelki to spłacą.  Wyświetl w wątku >>
1 paula9891 0

FBsebastian3

#6839042 Napisano: 20.01.2022 22:19:26 w Dziś cieszę się z.....
Z powolnego obrazu nadchodzącego cyfrowego pieniądza. Zniknie szara strefa i więcej będzie kasy w budżecie. Po pandemii to miła niespodzianka  Wyświetl w wątku >>

FBsebastian3

#6832881 Napisano: 22.12.2021 14:59:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
as32572 napisał(a):

mampytanie napisał(a):

Ktoś czeka na kawiarkę z Primy z początków listopada?ps. Mój ekspres odżył, to już nie ubolewam, że MkCafe mi żadnego nie dało emotka

Ja czekam

Z 19.11 czekam Wyświetl w wątku >>
0 0

FBsebastian3

#6830794 Napisano: 13.12.2021 22:06:29 w Gratulacje! Dla wygranych!
Gratulacje!!!! Czekam na swój dzień i kibicuję wszystkim aby grali i wygrywali  Wyświetl w wątku >>
1 kalina590 0

FBsebastian3

#6829510 Napisano: 09.12.2021 14:24:15 w Dziś cieszę się z.....
tadziuuu napisał(a):

FBsebastian3 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Cieszę się, że wczoraj robiłam test na koronawirusa i dzis rano przyszedł wynik - na szczęście nie mam korony!

Cudownie! Za to masz w pakiecie zamordyzm, podwyżki, ład, pkb w greckim kierunku, nieuctwo dzieci, ograniczony dostęp do służby zdrowia, upadające biznesy, segregacje, ceny biletów powiększone o ceny testów, gigantyczne bezrobocie u ciepłolubnych, nadmiarowe zgony itd, a wszystko to w imię dbałości o nasze zdrowie wspierane medialnym strachem. Nic tylko się cieszyć jak obudzimy się za parę lat oskubani jak gęsi. Ps. Wyszczepiono kraje w prawie 90% i dalej lockdawny, zamykanie,zdalne, godziny policyjne. Dobry wzrok to dar

jakie 90% emotka  ? w pełni zaszczepionych ok 50%. Czytanie ze zrozumieniem informacji i "danych" na facebooku to większy dar emotka  Mogę tylko cieszyć się z cudaczek121 że ją to ominęło. Mnie dopadło przed szczepieniami i jako młody jeszcze facet biegam po kardiologach co kilka tygodni szukając diagnozy po Covidzie z początku roku. A wcześniej zdrowie żyleta. maratony i ultra wpadały.. niestety taki mamy czas w tym kraju że kilka pandemii na raz mamy i tej zdrowotnej i tej politycznej, której kumulacja za ostatnie lata właśnie się zbliża.    Kraje użyłam słowa kraje! Nie myśląc o Polsce. Choroby sercowa najwyraźniej wynik "leczniczych" maratonów jak i u Pana Lisa. Współczuję choroby ale pewnie jest następstwem wydrenowania organizm. Wszystko z umiarem i będzie cacy.  Ps. Chcemy do końca swoich dni bać się wirusa? Być zastraszani? Wyolbrzymiać każdy znany przypadek choroby jakby dawniej ich nie było? Jakby ludzie nie umierali? Biegajcie na teściki, miejcie siły na opisywanie wyników, a obudzicie się w ustroju, w którym ja zylam. Miska ryżu! Weźcie wszystko pod rozwagę. Piszcie do MZ oni odpowiadają natychmiast, porównajcie statystyki teraz i z lat poprzednich, zobaczcie średnia wieku zgonów. Ps.stopy procentowe dla kredytów znów w górę

Wyświetl w wątku >>
0 0

FBsebastian3

#6826254 Napisano: 28.11.2021 16:20:53 w Wkurza mnie...
mstelmas11 napisał(a):

Wkurza mnie to że podczas zakupów w Lidlu, kasjerka nabiła zły kod produktu i wskoczyła cena ta droższa a nie  pomarańczowa. Gdy poszłam zwrócić uwagę, to owszem oddala różnice ale zabrała oryginał paragonu.  Na którym mialam inne rzeczy w tym konkursowe emotka Czy oni zawsze muszą zabierać oryginał. ? Ksero mnie nie urządza w konkursach. Wkurza mnie to emotka  

Nigdy nie oddaje oryginału, oni sobie muszą zrobić ksero  Wyświetl w wątku >>
0 0

FBsebastian3

#6819260 Napisano: 07.11.2021 11:48:00 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, że nie ma takich prostych, kreatywnych konkursów z galeriami do obejrzenia. Uwielbiałam je. Podziwiałam pomysły. Nagrody nie były wypasione to każdy miał szansę. Takie z ABC, Monster, Fantasia, Netto... Itp Te zdjęcia to po parę razy klikałam. Miałam mega przyjemność robiąc swoje przy niewielkich kosztach podparte pomysłem i robione komórka.eeeh Wyświetl w wątku >>
0 0

FBsebastian3

#6818026 Napisano: 30.10.2021 09:53:14 w Wkurza mnie...
Fit for 55 i obniżenie poziomu życia,ktory u nas nigdy nie był wysoki. Covidowe szaleństwo jako przykrywka do podwyższania składek, akcyz, podatków, cen. Czy ludzie nie widzą co się kroi? Pisałam o tym prawie 2 lata temu. Bieda za rogiem przykryta socjalami,a gdzie pomysły, innowacyjność itp.  Wyświetl w wątku >>

FBsebastian3

#6817945 Napisano: 29.10.2021 17:06:44 w Gratulacje! Dla wygranych!
Domika jaki ładny kolor i jakie trasy przed Tobą!!!! Gratulacje Wyświetl w wątku >>
1 domika 0

FBsebastian3

#6817939 Napisano: 29.10.2021 16:28:05 w moje dzisiejsze wygrane :)
Winiary 50zl, dostęp do Xbox,  kawiarka prima Wyświetl w wątku >>

FBsebastian3

#6816972 Napisano: 25.10.2021 14:27:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Po jakim czasie od wygranego w Nestlé plecaczka przysyłają?  Wyświetl w wątku >>
0 0

FBsebastian3

#6474219 Napisano: 18.03.2018 14:05:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Kiciunia21 napisał(a):

Proszę o podpowiedź od laureatów loterii Fuze Tea emotka
Skąd wiadomo który paragon wygrał?  Wysłałam 3 zgłoszenia 
jednego dnia...

Wyświetl w wątku >>
0 0

FBsebastian3

#6470512 Napisano: 06.03.2018 21:59:10 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
joasiunia napisał(a):

Jogobello. Dlaczego? Tyle pracy, tyle wysiłku, myślenia... Jogobella band naprawdę się kompletnie nie podobał? emotka emotka emotka

Mogę się dopisać też tyle pracy i zero. Wydaje mi się że wygrana tylko raz. Chyba że przez po. Pomyłkę  Wyświetl w wątku >>
0 0

FBsebastian3

#6383935 Napisano: 28.07.2017 21:15:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
FBsebastian3 napisał(a):

ikropka napisał(a):

jokan napisał(a):

FBsebastian3 napisał(a):

O co chodzi w loterii żywiec? Można brać udział w loterii o 300000 zł i o 3300 zł. Czy udział w jednym wyklucza drugi? Nie kumam

z tego co sie orientuje, to albo decydujesz sie na zrobienie kombinacji piw i wtedy grasz o 300 000, a jak nie to zaznaczasz i bierzesz udzial w losowaniu kasy, ktora losuja w sierpniu....

  • Aby wziąć udział w cotygodniowym losowaniu 300 000 zł zarejestruj kod i stwórz własne ustawienie składające się z 7 ikon piwa Żywiec (wybranych z 13 możliwych wizerunków piw) od 8 czerwca do 16 sierpnia 2017r. Jeden poprawnie zarejestrowany kod to możliwość stworzenia jednego unikalnego w danym okresie ustawienia.
    Każdego dnia możesz rejestrować maksymalnie 5 kodów. Każdy zarejestrowany kod bierze również udział w losowaniu dodatkowym
    100 nagród po 3 300 zł.
  • Aby wziąć udział w losowaniu 100 nagród po 3 300 zł nie musisz tworzyć własnego ustawienia.
    Wystarczy, że zarejestrujesz kod od 8 czerwca do 23 sierpnia 2017r.
przeklejone ze strony Żywca. Wydaje mi się, że z ustawieniem bierze udział w obu losowaniach a bez ustawienia tylko w jednym tym o 3 300.

Wyświetl w wątku >>

FBsebastian3

#6383933 Napisano: 28.07.2017 21:13:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ikropka napisał(a):

jokan napisał(a):

FBsebastian3 napisał(a):

O co chodzi w loterii żywiec? Można brać udział w loterii o 300000 zł i o 3300 zł. Czy udział w jednym wyklucza drugi? Nie kumam

z tego co sie orientuje, to albo decydujesz sie na zrobienie kombinacji piw i wtedy grasz o 300 000, a jak nie to zaznaczasz i bierzesz udzial w losowaniu kasy, ktora losuja w sierpniu....

  • Aby wziąć udział w cotygodniowym losowaniu 300 000 zł zarejestruj kod i stwórz własne ustawienie składające się z 7 ikon piwa Żywiec (wybranych z 13 możliwych wizerunków piw) od 8 czerwca do 16 sierpnia 2017r.
    Jeden poprawnie zarejestrowany kod to możliwość stworzenia jednego unikalnego w danym okresie ustawienia.
    Każdego dnia możesz rejestrować maksymalnie 5 kodów. Każdy zarejestrowany kod bierze również udział w losowaniu dodatkowym
    100 nagród po 3 300 zł.
  • Aby wziąć udział w losowaniu 100 nagród po 3 300 zł nie musisz tworzyć własnego ustawienia.
    Wystarczy, że zarejestrujesz kod od 8 czerwca do 23 sierpnia 2017r.
przeklejone ze strony Żywca. Wydaje mi się, że z ustawieniem bierze udział w obu losowaniach a bez ustawienia tylko w jednym tym o 3 300.

Wyświetl w wątku >>
0 0

FBsebastian3

#6383924 Napisano: 28.07.2017 20:53:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
O co chodzi w loterii żywiec? Można brać udział w loterii o 300000 zł i o 3300 zł. Czy udział w jednym wyklucza drugi? Nie kumam Wyświetl w wątku >>
0 0