Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika FBbeata7

FBbeata7

#6749665 Napisano: 04.12.2020 07:07:06 w SZUKAM....
Monika11 napisał(a):

escada napisał(a):

zastanawiam się 1.czy można w Bricomarche płacić bonami z Intermarche?  2.Czy zakupy opłacone wygranym bonem spełniają warunek wydania np. 30zł na zakupy? 

Ja ostatnio płaciłam , bez problemu poszło

Jak to są karty przedpłacone to można płacić, no chyba,że bon papierowy i wyraźnie napisali,że tylko do konkretnego sklepu.Bony Sodexo działają np. w wielu sklepach. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6749558 Napisano: 03.12.2020 16:23:23 w Wkurza mnie...
pikawka napisał(a):

mimoza39 napisał(a):

Wkurza mnie, jak niektóre osoby chwalą się, że coś wygrały, a tak naprawdę zmyślają. Prawie w każdym konkursie wygrywają.

A skąd to możesz wiedzieć  emotka

Ale jaki interes miałyby w chwaleniu się czymś, czego nie wygrały.Podejrzewam,że niewiele osób, które się tu wpisują zna się osobiście,więc nawet o zazdrości nie może być raczej mowy.Fajnie,że ktoś wygrał, przynajmniej wiadomo,że nagrody jednak trafiają do konkursowiczów, akurat mnie taki czy inny nick niewiele mówi.Rzeczywiście może niektórzy wygrywają częściej, ale to pewnie ,,konkursowe doświadczenie" co do poszczególnych agencji lub ilość wysłanych zgłoszeń decyduje. Wyświetl w wątku >>
1 pikawka 0

FBbeata7

#6749087 Napisano: 02.12.2020 01:21:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
baxter napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Kartę z Jacobs na jakiej stronie zarejestrowac? 

https://up-karty.pl/#/

Ja zapłaciłam w C4 bez rejestracji, przyjęło bez problemu. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6748919 Napisano: 01.12.2020 15:31:53 w Smolar
[quote=

superloser napisał(a):

FBbeata7 napisał(a):

superloser napisał(a):

FBbeata7 napisał(a):

superloser napisał(a):

superloser] Jak ktos juz przeszkolił sie w temacie loterii Kaufland emotka
Czy jest gdzies "ukryty" zapis, ze zakup musi byc dokonany tylko w dniu zgloszenia... czy mozna kupic na 10 paragonow jednego dnia a potem sobie zglaszac stopniowo?

Czy jest zapis, ze karta musi byc zarejestrowana na laureata?
Jest ograniczenie na adres  emotka
Jest ograniczenie dziennych zgloszen emotka
Jest ograniczenie w ilosci wygranych emotka

Kaufland wydaje ponad 1,5 miliona zlotych i wprowadza głupie ograniczenie w stosunku do ilosci dziennych zgloszen  emotka  

Jedno zgloszenie dziennie na jedna karte pay back  emotka

Wyświetl w wątku >>

FBbeata7

#6748884 Napisano: 01.12.2020 14:26:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aguniak napisał(a):

ikropka napisał(a):

Działa Wam Knorr. Ja mam Przyjmowanie zgłoszeń zostało zakończone.

Mam to samo mimo że do 31 grudnia miało trwać  emotka

Przyjmowanie zgłoszeń zakończone- coś im się chyba rypło, bo wg regulaminu do końca roku można zgłaszać. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6748739 Napisano: 01.12.2020 10:05:13 w Smolar
superloser napisał(a):

Jak ktos juz przeszkolił sie w temacie loterii Kaufland emotka
Czy jest gdzies "ukryty" zapis, ze zakup musi byc dokonany tylko w dniu zgloszenia... czy mozna kupic na 10 paragonow jednego dnia a potem sobie zglaszac stopniowo?

Czy jest zapis, ze karta musi byc zarejestrowana na laureata?
Jest ograniczenie na adres  emotka
Jest ograniczenie dziennych zgloszen emotka
Jest ograniczenie w ilosci wygranych emotka

Kaufland wydaje ponad 1,5 miliona zlotych i wprowadza głupie ograniczenie w stosunku do ilosci dziennych zgloszen  emotka  

Jedno zgloszenie dziennie na jedna karte pay back  emotka

Przecież jak komuś nie podobają się zasady, to nie musi grać.Według mnie są o.k.Premiują zwykłych klientów, a nie zbieraczy paragonów.Agencje też  się uczą i widzą,że w kółko te same osoby wygrywają- stąd limity.Im uczciwsza loteria ,tym więcej ludzi będzie skłonne wziąć udział- takie jest moje zdanie, bo chcą rywalizować na zdrowych zasadach, a nie sprytem i kombinatorstwem. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6748382 Napisano: 30.11.2020 06:31:59 w Wkurza mnie...
Brak weny twórczej,obiecuję sobie,że nie będę grać w konkursach.Potem łapię się,że mam paragon,bo zadanie wydawało się łatwe, a na końcu ciężko mi sklecić 250 znaków ze spacjami z sensem oraz polotem.Ech! Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6748381 Napisano: 30.11.2020 06:26:09 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Wpiszę się z nadzieją na nagrody. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6747737 Napisano: 26.11.2020 16:54:36 w Wkurza mnie...
kumulacja napisał(a):

FBbeata7 napisał(a):

Gdzieś zgubiłam sobie dane strony, gdzie mogę sprawdzić, ile jeszcze mi zostało na karcie Travel& Spa z jaj Farmio.Specjalnie nie wyrzucałam koperty i pisma ,które  było z kartą, a teraz gdzieś zadziałam.Same kłopoty z tą  wygraną- nie dość,że nie wiadomo, gdzie można  nią płacić, niby sklepy ze zdrową żywnością, tak pisali na stronie - obeszłam 3 we Wrocławiu - żaden jej nie przyjmuje, to jeszcze salda nie mogę sprawdzić.Po co to  dawać na nagrody takie kłopotliwe karty?

Płaciliśmy ta kartą wstępy na basen, płaciliśmy w restauracjach (również na wynos).
I sporo jeszcze zostało na kartach. Miały być na wyjazd, ale zawsze coś stało nam na przeszkodzie.
A Wy gdzie wykorzystywaliście jeszcze karty z Farmio?

Przyjęło ją  w hotelu.I w McDonalds.Moja ważna jest do końca grudnia br. i coś tam jeszcze zostało.Mam nadzieję,że uda mi się wykorzystać  saldo do końca.  Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6747687 Napisano: 26.11.2020 14:37:18 w Wkurza mnie...
silvia8 napisał(a):

FBbeata7 napisał(a):

silvia8 napisał(a):

FBbeata7 napisał(a):

Gdzieś zgubiłam sobie dane strony, gdzie mogę sprawdzić, ile jeszcze mi zostało na karcie Travel& Spa z jaj Farmio.Specjalnie nie wyrzucałam koperty i pisma ,które  było z kartą, a teraz gdzieś zadziałam.Same kłopoty z tą  wygraną- nie dość,że nie wiadomo, gdzie można  nią płacić, niby sklepy ze zdrową żywnością, tak pisali na stronie - obeszłam 3 we Wrocławiu - żaden jej nie przyjmuje, to jeszcze salda nie mogę sprawdzić.Po co to  dawać na nagrody takie kłopotliwe karty?

Na tej dołączonej kartce jest podana strona, gdzie możesz to sprawdzić.

Właśnie tą kartkę sobie gdzieś schowałam tak skutecznie,że nie mogę znaleźć.Oczywiście z myślą,że jeszcze się przyda.

Wieczorem podam Ci stronę na pw.

Z góry dziękuję. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6747657 Napisano: 26.11.2020 13:25:08 w Wkurza mnie...
silvia8 napisał(a):

FBbeata7 napisał(a):

Gdzieś zgubiłam sobie dane strony, gdzie mogę sprawdzić, ile jeszcze mi zostało na karcie Travel& Spa z jaj Farmio.Specjalnie nie wyrzucałam koperty i pisma ,które  było z kartą, a teraz gdzieś zadziałam.Same kłopoty z tą  wygraną- nie dość,że nie wiadomo, gdzie można  nią płacić, niby sklepy ze zdrową żywnością, tak pisali na stronie - obeszłam 3 we Wrocławiu - żaden jej nie przyjmuje, to jeszcze salda nie mogę sprawdzić.Po co to  dawać na nagrody takie kłopotliwe karty?

Na tej dołączonej kartce jest podana strona, gdzie możesz to sprawdzić.

Właśnie tą kartkę sobie gdzieś schowałam tak skutecznie,że nie mogę znaleźć.Oczywiście z myślą,że jeszcze się przyda. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6747598 Napisano: 26.11.2020 11:10:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
FBmarta22 napisał(a):

jupiter4 napisał(a):

FBmarta22 napisał(a):

jupiter4 napisał(a):

Konkurs Spraw sobie przyjemność (Gliss, Biedronka) cuchnie ściema na kilometr. Zgłoszenie bez numeru paragonu, nie mają obowiązku przyznać wszystkich nagród i jeśli dobrze pamiętam to jeszcze jedna osoba może dostać jedną nagrodę (nie mogę się upewnić, bo regulamin się nie otwiera), więc wystarczy, żeby jedna osoba wysłała wystarczajaca ilość zgłoszeń, które będą oczywiście nagrodzone i agencja jest do przodu.

Przecież to standardowy konkurs Albedo tylko pod innym "sztandarem"  emotka  
Jedna osoba = jedna nagroda, to zapis występujący w większości regulaminów konków, o ile w ogóle nie popłyną dalej i nie wprowadzają zapisu jeden adres = jedna nagroda, bo przecież i takie coś,to nic dziwnego.
Nie do końca rozumiem jaki masz problem z tym zapisem. Boisz się że nagrodzą wiele zgłoszeń z jednego numeru i nagrody zostawią sobie? Nie nagrodzą, a jeśli ślesz z różnych numerów i bezsensownie podasz takie same dane, to od tego są laureaci rezerwowi, żeby nagrody przejąć.

Brak numerów paragonów u Albedo był już tu wałkowany wieeeeele razy, pewnie, że to beznadziejne, bo pozwala na produkowanie sporej liczby zgłoszeń, przy jednorazowym zakupie... No ale cóż przy każdym konkursie to samo...


Nie to nie tak, z żadnym z tych zapisów osobno nie mam problemu, ale tu jest kumulacja
Nie wzbudza to mojego zaufania, więc nie biorę udziału... Ale powodzenia innym

No własnie w konkursach Albedo też masz to wszystko na raz emotka

Tak się kiedyś zastanawiałam, czy nie powinno się utworzyć wątku: ,,Szukam paragonu na zakończony konkurs", wtedy niektórzy uniknęliby punktów karnych, a dzielni pomocnicy mieliby z tego jakiś profit, choćby satysfakcję z pomocy komuś w paragonowej  potrzebie. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6747591 Napisano: 26.11.2020 10:59:32 w Wkurza mnie...
Gdzieś zgubiłam sobie dane strony, gdzie mogę sprawdzić, ile jeszcze mi zostało na karcie Travel& Spa z jaj Farmio.Specjalnie nie wyrzucałam koperty i pisma ,które  było z kartą, a teraz gdzieś zadziałam.Same kłopoty z tą  wygraną- nie dość,że nie wiadomo, gdzie można  nią płacić, niby sklepy ze zdrową żywnością, tak pisali na stronie - obeszłam 3 we Wrocławiu - żaden jej nie przyjmuje, to jeszcze salda nie mogę sprawdzić.Po co to  dawać na nagrody takie kłopotliwe karty? Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6747573 Napisano: 26.11.2020 10:15:00 w PLAGIATY
kalinea napisał(a):

A mnie zastanawia dlaczego pomimo tylko odkrytych już plagiatów jeszcze nikt nie miał sprawy w sądzie i nie poszedł do więzienia? Przecież to tym grozi...

Pewnie te plagiaty były też splagiatowane...Dawno temu, gdy publikowali wyniki można było sobie porównać, kto z kogo zrzynał, o przepraszam-kto się kim inspirował.Hasła typu: ,, Ten duet co dnia...( produkt) i ja" albo ,,Lider jakości, gwarant nowości"  były nagradzane  w co drugim konkursie.Co do zdjęć też się dziwię, bo wiele jest podobnych pomysłów i niestety agencje wciąż się na to łapią,np rodzinka na peronie lub drodze z transparantami w wakacyjnych konkursach, agencje  raczej nie biorą pod uwagę kompozycji zdjęcia, światła, zaskakującego kadru lub ujęcia itp.Jak ludzie ,,wyczają:,że coś się podoba to tłuką podobne  zdjęcia do oporu. Wyświetl w wątku >>

FBbeata7

#6746973 Napisano: 24.11.2020 13:31:56 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Łaciata torba. Wyświetl w wątku >>
1 mili05 0

FBbeata7

#6746926 Napisano: 24.11.2020 11:14:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

che napisał(a):

witam, wygrałem w konkursie Wawel "Jedna to za mało" bon sodexo, dostałem maila 06.11 z zapisem 
Oświadczenie należy wypełnić do dnia 13 listopada 2020r. W przypadku, gdy zwycięzca nie wykona obowiązków, o których mowa powyżej, traci prawo do nagrody!

Niestety mail wpadł do spamu na gmail i zorientowałem się o tym dopiero 16.11 w godzinach wieczornych. Wysłałem od razu formularz z danymi i zdjęciem paragonu. Myślicie, że jest jakakolwiek szansa, żeby otrzymać nagrodę? Może próbować pisać reklamację, ze względu na to że mail wylądował w spamie (wiem, że to niezupełnie wina organizatora/agencji)?
Czy raczej nie ma najmniejszych szans, bo nie spełniłem wymagań regulaminu?

A gdybyś znalazł tego maila w SPAMIE za pół roku to też pisałbyś reklamację? emotka  
Nie wiem jak podejdzie do tego agencja, bo nią nie jestem, ale gdybym była...nagroda by przepadła. 

Ja kiedyś przekroczyłam (w loterii) datę na odesłanie o 1 dzień i agencja( już nie pamiętam jaka) uznała,że nagroda przepadła, bo nie spełniłam wymogów regulaminu.Za gapiostwo się płaci, a spam trzeba sprawdzać tak jak regularną pocztę. Wyświetl w wątku >>
1 nkba 0

FBbeata7

#6746645 Napisano: 23.11.2020 13:31:54 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
marfiusza napisał(a):

Nawet doładowania z Orange nie wygrałam - co za wstyd...

Ja też nie ,tylko w 1 edycji udało mi się wygrać, potem już nic.To świadczy o ilości grających... Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6746196 Napisano: 20.11.2020 20:11:43 w Wkurza mnie...
cudaczek121 napisał(a):

Mieszkam z mama w domu jednorodzinnym.Od strony ulicy mamy zamykane tylko na zatrzask, w sensie nie na kluczyk, wielki kosz na śmieci.Kilka dni temu chcialam wyrzucić worek ze śmieciami z kosza domowego i zorientowalam sie, ktos ukradł nam z tego kantorka ten kontener! Co za ludzie! Żeby komuś kraść kosz na odpady!

U nas  na osiedlu zniknął brązowy kubeł, ledwo co przywieziony, na bio.W śmietniku parę metrów dalej takowy jest, ewidentnie ten z mojego śmietnika ,,zmienił właściciela"- pewnie ktoś na pobliskie działki sobie ,,wziął".Ludziom wszystko się przyda.A może leży gdzieś porzucony, bo np. wózki z supermarketu ludzie potrafią kawał drogi wywieźć od sklepu i rzucić- nie wiem dla zabawy albo co? Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6744776 Napisano: 17.11.2020 09:37:40 w SZUKAM....
agusiac87 napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

stokrotka238 napisał(a):

Czy w loterii Delicji, ktoś wygrywa w ogóle?

Ja NIE emotka

dołączam  - również nic ...

Na 3 zgłoszenia zero wygranej. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6744775 Napisano: 17.11.2020 09:36:21 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Nestle,Łaciate,Knorr- nic. Wyświetl w wątku >>
0 0