Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika FBbeata7

FBbeata7

#6744580 Napisano: 16.11.2020 13:52:41 w Naciągacze - nękające połączenia
Numer 212650239963 - nie oddzwaniać, pożera kasę z konta. Wyświetl w wątku >>
1 DAIKOKU 0

FBbeata7

#6742881 Napisano: 09.11.2020 15:32:34 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
freyja88 napisał(a):

Czy jest ktoś kto nie dostał jeszcze karty Jacobs ITM? Bo u mnie jedna jest, drugiej brak

Też nie dostałam. Wyświetl w wątku >>
1 freyja88 0

FBbeata7

#6742817 Napisano: 09.11.2020 13:08:14 w SZUKAM....
jokan napisał(a):

pioge7 napisał(a):

kumulacja napisał(a):

Szukam sprawdzonego sposobu na trwałe wyleczenie się z wysyłania tekstu konkursowego ostatniego dnia.
Może piołun na język? Może biczowanie pokrzywami? Na pewno dostanę od Was rewelacyjny sposób na to.

nie wiem czy to sposób ale na mnie działa. Też wysyłałam ostatniego dnia zgłoszenia i jak robię sobie zapiski i konkurs jest np. Do 10 to pisze sobie że do 6... I wiem, że muszę się wyrobić do 6. Później nie patrze na daty w regulaminie.

ja też piszę sobie daty, ale te prawdziwe i wiem, kiedy naprawdę już muszę wysłać, żeby później się nie martwić....nigdy nie wysyłam na sam koniec i dobrze mi z tym emotka

Ja staram się wysłać  zgłoszenie jak najszybciej tylko  mogę, nie myślę za dużo, bo im bardziej tekst poprawiam, tym bardziej jestem niezadowolona, a i tak doszłam do wniosku,że nie mówię już językiem 30 latków pracujących w agencjach i stąd tak trudno mi wygrać.Ostatnio posucha w kreatywnych choćbym nie wiem jak się starała- może to też efekt ilości ludzi, którzy grają.Rymy częstochowskie  się mnie nie trzymają lecz część agencji je lubi, jak czytam z różnych wpisów na konkursowych forach.Zostaną mi chyba tylko loterie... Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

FBbeata7

#6742586 Napisano: 08.11.2020 14:04:33 w Oddam za darmo
0 0

FBbeata7

#6742560 Napisano: 08.11.2020 12:13:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
darog napisał(a):

rufus napisał(a):

Moje zgloszenie przeszlo wlasnie. I przyszla zwrotka.
..ale wyslalem tez maila. emotka
ehh i tym samym chyba trzeba obejsc sie smakiem jakiejkolwiek wygranej. emotka

Dlaczego bez wygranej?
Organizator ma zapewnić przyjęcie zgłoszeń w regulaminowym czasie. 
- przy czym musi wiedzieć że taka sytuacja miała miejsce... niestety jakoś wygląda to na celowe ingerowanie i manipulacje.. na krótki czas 2 godz? nie ma możliwości wysłania zgłoszenia-i kiedy formularz powinien zniknąć całkowicie-pojawia się na nowo a nawet prawidłowo przyjmuje zgłoszenia z wyświetleniem komunikatu na stronie i wysłaniem mail z potwierdzeniem..

Podejrzewam że złośliwie nie przyzna tym zgłoszeniom głównej 15 tys zł.. a dla zachowania twarzy da pare 500zł ...

O której zamknęli przyjmowanie zgłoszeń?? Normalnie jak zabawianie się..czytanie przez organizatora/pracowników? naszych postów TUTAJ  i ingerowanie na www....

A może to jest tak,że  bardzo dużo osób chciało wysłać w tym samym czasie, na ostatnią chwilę  i system padł, nie znam się na informatyce, ale czytałam już co najmniej kilka wpisów o tym,że nie można wysłać zgłoszenia z Colgate.Zauważyłam ,że dość regularnie są jakieś problemy w ostatnim dniu  różnych loterii i konkursów, dlatego staram się wysyłać zgłoszenia wcześniej.Co nie zmienia faktu,że regulamin powinien obowiązywać zarówno grających jak i organizatora. Wyświetl w wątku >>
2 pikawka, mia 0

FBbeata7

#6742556 Napisano: 08.11.2020 12:07:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
darog napisał(a):

rufus napisał(a):

Moje zgloszenie przeszlo wlasnie. I przyszla zwrotka.
..ale wyslalem tez maila. emotka
ehh i tym samym chyba trzeba obejsc sie smakiem jakiejkolwiek wygranej. emotka

Dlaczego bez wygranej?
Organizator ma zapewnić przyjęcie zgłoszeń w regulaminowym czasie. 
- przy czym musi wiedzieć że taka sytuacja miała miejsce... niestety jakoś wygląda to na celowe ingerowanie i manipulacje.. na krótki czas 2 godz? nie ma możliwości wysłania zgłoszenia-i kiedy formularz powinien zniknąć całkowicie-pojawia się na nowo a nawet prawidłowo przyjmuje zgłoszenia z wyświetleniem komunikatu na stronie i wysłaniem mail z potwierdzeniem..

Podejrzewam że złośliwie nie przyzna tym zgłoszeniom głównej 15 tys zł.. a dla zachowania twarzy da pare 500zł ...

O której zamknęli przyjmowanie zgłoszeń?? Normalnie jak zabawianie się..czytanie przez organizatora/pracowników? naszych postów TUTAJ  i ingerowanie na www....

Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6742553 Napisano: 08.11.2020 11:50:20 w Wkurza mnie...
vanillasky-2017 napisał(a):

tereniagno napisał(a):

Wkurzyłam się, ponieważ wysłałam zgłoszenie z Colgate, oczywiście na ostatnią chwile.
Wszystko ładnie wpisałam i kliknęłam -Wyślij zgłoszenie,a tu zonk-biała strona emotka
Coś mają  ze stroną, bo córka wysyłała i też dzwoniła, że po wysłaniu zgłoszenia zrobiła się biała strona.
Czyli zgłoszenia do nich nie doszły i paragony poszły się bujać emotka
Tak to jest czekanie do ostatniej chwili i wysyłka krótko przed zakończeniem konkursu,
a paragon czekał od 17 października emotka emotka emotka
Mało tego,wczoraj byłam w sklepie,kupiłam na konkurs 3 Nałęczowianki.
Przyszłam do domu,wyjmuję z torby i oczywiście co? 2 Nałęczowianki 1 Kinga Pienińska emotka
To chyba tylko ja potrafię tak zrobić emotka

  1. Dodam swoje ... pojechałam specjalnie do C4 po 3 Nałęczowianki . Dłuższą chwilę ich szukałam, zapłaciłam i jak odeszłam od kasy dojrzałam, że wzięłam 3 Cisowianki   emotka

Wyświetl w wątku >>
1 DAIKOKU 0

FBbeata7

#6742247 Napisano: 06.11.2020 17:23:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
karkocka napisał(a):

beata28 napisał(a):

krotko po 16 sms z pinem  do karty od Jacobsa a karty brak... ma tak kto?

też mam sms bez karty

Też mam PIN, a karty brak.Pewnie będą wkrótce słać. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6741740 Napisano: 04.11.2020 15:32:51 w PLAGIATY
oklahoma napisał(a):

Jaki kraj, taki konkursowyninja xD

Bezczelny i kłamliwy  jak nasz rząd.Sama widziałam jak pisał,że przepisów kulinarnych  prawo autorskie nie obejmuje i że postraszył agencję prawem, a teraz się wypiera.Dno i kilo mułu.Nie brałam udziału w tym konkursie- więc nie zazdroszczę,ale mam nadzieję ,że złośliwość rzeczy martwych da znać i wygrane urządzenie szybko się zepsuje.Jak niektóre z  moich  sprzętów, które wygrałam.To dopiero byłaby karma. Wyświetl w wątku >>

FBbeata7

#6741657 Napisano: 04.11.2020 11:10:44 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Magiczna mocy wątku- wierzę w ciebie...Sypnij  trochę nagrodami, tak  dla motywacji...Na razie Knorr,Łaciate i Delicje-pudło. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6741614 Napisano: 04.11.2020 08:38:34 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
100 zł bon z Castosondy. Wyświetl w wątku >>

FBbeata7

#6741075 Napisano: 02.11.2020 09:55:21 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Łaciate-nic, Knorr-nic, a Delicje dopiero od jutra... Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6740983 Napisano: 01.11.2020 16:45:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nieprzytomna napisał(a):

A trafiło ktoś w Knorra dzisiaj?

Trzy zgłoszenia i trzy pudła. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6740817 Napisano: 31.10.2020 17:11:04 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Dobrze,że dziś kończy się część loterii, bo już przejadły mi się niektóre produkty- nie spojrzę na nie długo, do następnej loterii. Wyświetl w wątku >>
3 mia, ikropka, venix 0

FBbeata7

#6739714 Napisano: 28.10.2020 09:33:34 w SZUKAM....
nikos napisał(a):

halliday napisał(a):

nikos napisał(a):

reniii napisał(a):

nikos napisał(a):

atyde25 napisał(a):

Czy te kody z Develey napakowane już działają?Ten z dziś ,bo u mnie nie działa i nie odejmuje ceny zestawu.

Ja wygrałam daaawno temu. I odpuscilam sobie. NIGDZIE kod nie działał, pod żadną przeglądarką, czy to mobilną, czy na komputerze. NIGDZIE. Więc ostatecznie uznałam, niech się unikalnie napakują tą nagrodą. 

Można przecież do nich napisać w tej sprawie. 

Owszem, pisałam. Raz. Wystarczy. Powiedzieli, że kod "powinien" działać. Spróbowałam i dziękuję za taką "nagrodę", której nie da się zrealizować. Szkoda czasu i zachodu.

ale dodałaś najpierw ten produkt do koszyka

Tak. Wszystko wg wytycznych z załącznika. Nie działa przycisk rabatujący, mimo wpisanego wygranego kodu. Żadna przegladarka ani mobilna, ani komputerowa. Po prostu przycisk jest nieaktywny. 

Bo ten kod jest przypisany do konkretnego konta na Develey,ja wygrałam ,a mąż chciał zrealizować ze swojego konta - to nie szło, dopiero z mojego konta, z moim adresem meilowym dało się wykorzystać, do tego kod obejmuje tylko ten konkretny zestaw unikalnie napakowany, nie można go wykorzystać na nic innego w wygranej cenie. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6739212 Napisano: 26.10.2020 14:28:18 w moje dzisiejsze wygrane :)

FBbeata7

#6738395 Napisano: 22.10.2020 16:29:29 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Ty majonezie, co nagród nie dajesz...Chyba wymienię cię na inny.Wrr... Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6738260 Napisano: 22.10.2020 10:16:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ninakow7712 napisał(a):

FBbeata7 napisał(a):

flinta_13 napisał(a):

ninakow7712 napisał(a):

czy ktokolwiek wygrał coś w Recykloterii?....

Ja nic nie wygrałam podejrzewam że będzie jak z Lionem - mega ciężko

W Recykloterii informacja,że nie wygrałam pojawia się w sekundkę po wysłaniu zgłoszenia, mam takie wrażenie jakby to było ustawione tylko  na opcję: nie wygrałeś.W innych loteriach informacja pojawia się z pewnym niewielkim opóźnieniem, a tu jeszcze nie zdąże dobrze wysłać, a już : nie wygrałeś.A na początku przez dwa dni  to tylko pisali,że przyjęli zgłoszenie.Coś mi się ta loteria nie podoba- sporo nagród , a na forum nie widziałam,by się ktoś chwalił choćby maskotką.

dokładnie! to samo miałam pisać. Klikam i od razu info, ze nic. zero ładowania, niczego.
a może w pierwszych dwóch dniach zgłaszałaś po 20? wtedy jest info, że zgłoszenie przyjęte, bo nagrody natychmiastowe są losowane od 8 do 20.

Nie, zgłosiłam tylko  po jednym ,,losie" każdego dnia. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6738227 Napisano: 22.10.2020 08:32:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
flinta_13 napisał(a):

ninakow7712 napisał(a):

czy ktokolwiek wygrał coś w Recykloterii?....

Ja nic nie wygrałam podejrzewam że będzie jak z Lionem - mega ciężko

W Recykloterii informacja,że nie wygrałam pojawia się w sekundkę po wysłaniu zgłoszenia, mam takie wrażenie jakby to było ustawione tylko  na opcję: nie wygrałeś.W innych loteriach informacja pojawia się z pewnym niewielkim opóźnieniem, a tu jeszcze nie zdąże dobrze wysłać, a już : nie wygrałeś.A na początku przez dwa dni  to tylko pisali,że przyjęli zgłoszenie.Coś mi się ta loteria nie podoba- sporo nagród , a na forum nie widziałam,by się ktoś chwalił choćby maskotką. Wyświetl w wątku >>
1 flinta_13 0

FBbeata7

#6737895 Napisano: 21.10.2020 08:33:19 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Wielka bida, nagród nie ma. Wyświetl w wątku >>
0 0