Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika FBbeata7

FBbeata7

#6686104 Napisano: 27.02.2020 07:36:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
fiona25 napisał(a):

joan napisał(a):

FBelzbieta16 napisał(a):

Problem ze Smolar-em!

Proszę pomóżcie emotka

Loteria "WEŹ WODĘ WYGRAJ NAGRODĘ!"na paragonie mają dwie pozycje produktu:
"Żywiec Zdrój Zdrojek wod  " i pisze Paniusia, ze nie wynika z paragonu, iż został zakupiony promocyjny produkt.Chcą by sklep potwierdził ?
Jak to załatwić? Co ma na paragonie napisać pracownik sklepu?


Wczoraj dokładnie obejrzałam w sklepie butelki Żywca -> ten "Zdrojek" na pewno nie jest prawidłowym produktem, bo jego pojemność to nie jest regulaminowe 0,5 L. Sprawdź tutaj: https://www.zywiec-zdroj.pl/produkty

Powinnaś zakupić produkt z kategorii "głupawka" (nie wiem, co za koślawy marketingowiec wymyślił tę nazwę...) A co kupiłaś faktycznie? Bo jeśli coś innego, to nikt Ci niestety nie jest w stanie pomóc.

Dokładnie, nawet nie wiem czy to nie miały być butelki z Krainą Lodu ? W każdym razie moje opisane są GLUP 0.5 - teraz już chociaż wiem dlaczego emotka

Edit:
Miałam racje : "...każdy jednorazowy zakup minimum 2 (słownie: dwóch) sztuk wody niegazowanej marki Żywiec Zdrój 0,5 l z wizerunkiem postaci z filmu animowanego Kraina Lodu"

Znów kłania się nieczytanie regulaminów, a wszak regulamin to rzecz święta,ba-  nawet dokument prawny.Promocja dotyczyła Żywca z obrazkiem z Krainy Lodu- takie butelki nie wszędzie były, znalazłam je dopiero w Rossmannie. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6685815 Napisano: 26.02.2020 09:55:37 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
I znów Hochland mnie pokonał.Nie wygrałaś... Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6685681 Napisano: 25.02.2020 15:58:18 w moje dzisiejsze wygrane :)
cudaczek121 napisał(a):

karta podarunkowa do wrocławskiej Galerii Donikańskiej z konkursu na fb na kreatywne hasło o Wrocławiu

To może razem odbierzemy? I się poznamy? Też wygrałam. Wyświetl w wątku >>

FBbeata7

#6684424 Napisano: 20.02.2020 07:50:11 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Ciekawe, czy magia wątku zadziała i coś  dobrego los przyniesie? Pustki straszne. Motywacja spada. Ser w lodówce zalega. Proszku mam  zapas na pół roku- a wygranych jak nie było, tak nie ma.  Wyświetl w wątku >>

FBbeata7

#6682245 Napisano: 13.02.2020 07:05:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anias9111 napisał(a):

Dziwna sprawa z tym Hochland'em  emotka  Nikt nic nie ustrzelił ? a jest az 25 x100 dziennie....

Na osiem zgłoszonych kodów -nic. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6680564 Napisano: 06.02.2020 15:40:20 w SZUKAM....
madllen napisał(a):

katrin1 napisał(a):

madllen napisał(a):

assal napisał(a):

Miła26: Z Krakowa tu nas dużo :) Ale jak chodzi o Factory, to nie każdemu tam po drodze emotka  

 a mnie w takich sytuacjach zastanawia po co ktoś  gra, gdy nie mamy możliwości odbioru nagrody  emotka  ps. regulamin jasno wskazywał w tym wypadku, że odbiór osobisty...

Ale w regulaminie nie jest napisane, że odbiór w sklepie, z którego jest paragon, ale w sklepie wyznaczonym przez Organizatora. Mam nadzieję, że nie rzucą tych pralek do kilku Auchanów i po odbiór trzeba będzie się kulac kilkaset km emotka

Tak, Persil to inna kwestia zgadza się. Myślę, że wybierać będą ze wszystkich zgłoszeń, bo nie ma tego elementu w zgłoszeniu tylko fakt jest zapis o odbiorze nagrody w miejscu wyznaczonym przez organizatora, czym się będzie kierować tj. czy danymi laureata czy jednak miejsce gdzie zwycięski paragon był wystawiony tego regulamin nie precyzuje. Moja wypowiedź dotyczyła sanek z Kraków Factory z wątku Szybkie konkursy czy tam teraz.. a tam w regulaminie, była o tym wzmianka. 

Wybiorą zwycięzców i pralki  wyślą najbliżej miejsca zamieszkania laureata.A wcześniej pewnie dane i paragon będą chcieli.Nic nie ma w regulaminie,że 1 na sklep. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6680557 Napisano: 06.02.2020 15:28:16 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Prince polo -pudło raz. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6678463 Napisano: 30.01.2020 12:13:37 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
FBgabriela1 napisał(a):

tereniagno napisał(a):

Koniec miesiąca,a u mnie pusto emotka
Czy tylko ja nie potrafię trafić w bramkę z Milki i Belvity? emotka
Koperta paragonów, a wygrane - 0 emotka
Codziennie 6-10 paragonów o różnych godzinach i 0 skuteczności emotka
Z hasełkowych też pustki, oj kiepski był początek roku emotka

Podziwiam determinację .. ja po kilku probach dalam sobie spokój, jedynie na luzie czasem schrupe Belvite ale z nadzieja na główną  emotka   

Dziś Belvita i Milka pudło.Tak sobie głośno myślę,czy tam w ogóle ktoś wygrywa, bo jakoś nikt się nie chwali.Dziwne. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6677863 Napisano: 28.01.2020 13:52:17 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Słaby ten styczeń jeśli chodzi o nagrody, dobrze,że choć pogoda ciepła. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6677720 Napisano: 28.01.2020 07:10:19 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Bon z Castosondy na 100 zł, wygrana z czerwca ubiegłego roku, musiałam się upomnieć, bo ponoć wysłali ,ale wrócił.Dziwne, bo zwykle są z poczty 2 awiza, a w tym czasie byłam w domu.Chyba coś ściemniają. Wyświetl w wątku >>
2 brucee, darog 0

FBbeata7

#6677053 Napisano: 25.01.2020 08:30:40 w WC - rozmowy o wszystkim
reniii napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

FBbeata7 napisał(a):

reniii napisał(a):

Podejrzewam,że to jakiś sprytny pracownik Biedronki ma dostęp do kubła, w którym lądują niezabrane lub wyrzucone paragony,albo pani z kasy pytająca, czy paragon na pewno  będzie potrzebny, raczej nikt by 3 razy albo więcej  nie chodził, tylko kupił produkty na 3 odzielne paragony( wtedy jest numer po numerze)-  tak czasem robię, gdy nie ma dużej kolejki.

a tu muszę wtrącić, że na potrzeby jednego z konkursów poszłam do sklepu, zrobiłam zakup, zaniosłam do auta i za chwilę przeszłam jeszcze raz przez sklep, żeby paragony nie sąsiadowały ze sobą - Koleżanka prosiła, żeby nie były obok siebie, to grzecznie zorganizowałam 15 minut odstępu. Pewnie mało kto ma na to czas, ale ja jeszcze przez chwilę mam i jak trzeba, to się postaram emotka  

albo to nasz "Ulubiony" Drukarz... może na konkursie z niespecjalnie wartościowymi nagrodami testował jak mu to wszystko pójdzie, moim zdaniem testy to podstawa!  emotka  

Ale tu nie chodzi o to, że ktoś bierze produkt za produktem, bo to byłoby możliwe, sama tak czasem robię, ale w tym wypadku jakiś oszołom zgłaszał numer paragonu 55 i ciąg dalszy tego numeru paragonu była identyczna jak godzina zakupu produktu z tegoż paragonu, bo ta agencja akurat takie dane potrzebuje i tak wiele, wiele razy. To ewidentnie śmierdzi przekrętem, ale trzeba przyznać, że miał szczęście w losowaniu, bo takie paragony kilkadziesiąt chyba razy wylosowano. Nie rozumiem tylko skąd brał te paragony żeby je odesłać? Chyba jestem niezbyt rozgarnięta.

Może trzeba się tą wiedzą z organizatorem podzielić, opisać- co i jak.Mnie  zdarzyło się interweniować kiedyś, gdzie wyniki też były nieprawdopodobne( w ogólnopolskiej loterii wygrywało mnóstwo, mnóstwo osób z malutkiego miasteczka na Podhalu) Organizator odpisał wtedy ,że wszystko jest o.k. Wyświetl w wątku >>

FBbeata7

#6676971 Napisano: 24.01.2020 17:57:05 w WC - rozmowy o wszystkim
reniii napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

A propos tej loterii.. Przeglądałam wyniki z Biedronki w Glade https://www.loteriaglade.pl/Zwyciezcy i w numerze kasy często pojawia się jedna cyfra np. 1, 5, 3... Na początku myślałam, że to fejkowe paragony, ale potem uświadomiłam sobie, że ludzie wpisywali numer kasy... dosłownie numer kasy! emotka  czyli to jak kasy są ponumerowane w sklepie emotka  Widać od razu kto jest konkursowym mugolem emotka  Myślałam, że oni to zapamiętują, w której kasie robili zakupy, ale okazuje sie, że ten numer jest też na paragonie...  emotka Mam nadzieję, że nagrody im przez to nie przepadną emotka  Pamiętajcie, regulamin rzecz święta! emotka  Taka ciekawostka przyrodnicza emotka

A ja sobie tak z ciekawości patrzę na laureatów Glade i co? Drukarz i tu grasuje, patrzcie dobrze numer paragonu 331033 godzina 10:33 numer kasy fiskalnej CCH1701372316 i znowu numer paragonu 551051 i godzina 10:51 i tak na wieeeeeluuuuuu stronach laureatów. Dziwny zbieg okoliczności, nieprawdaż. No jak o taki badziew taki przekręt, to oczyma mowa w konkursach o cenne nagrody. Czy tylko ja to widzę?

Podejrzewam,że to jakiś sprytny pracownik Biedronki ma dostęp do kubła, w którym lądują niezabrane lub wyrzucone paragony,albo pani z kasy pytająca, czy paragon na pewno  będzie potrzebny, raczej nikt by 3 razy albo więcej  nie chodził, tylko kupił produkty na 3 odzielne paragony( wtedy jest numer po numerze)-  tak czasem robię, gdy nie ma dużej kolejki. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6676008 Napisano: 22.01.2020 09:52:16 w Wkurza mnie...
asantesana napisał(a):

Wkurza mnie, że jestem uparta jak osioł! Wiem ze nigdy nie trafię w bramkę IQ Marketing i dalej próbuję...  emotka

Ja tak sobie 14 lat grałam w różne loterie i konkursy, aż wygrałam...- samochód.Trzeba grać i się nie przejmować niewygranymi, ale tez nie kupować niepotrzebnych rzeczy i nie szaleć ze słodyczami. Wyświetl w wątku >>

FBbeata7

#6675984 Napisano: 22.01.2020 07:32:09 w WC - rozmowy o wszystkim
stalowiak1979 napisał(a):

Proszę doradzcie bo zaczałem od poczatku roku delikatna zabawę w konkursy-jak je zapisujecie czy w excelu czy jak prowadzicie rejestr jak przechowujecie te paragonu itp bo widze ze przybywa tego dosc sporo i cieżko to ogarnąć

Ja wszystkie paragony wrzucam chronologicznie do jednego pudła, trochę jest szukania , gdy coś wygram, ale zawsze znajduję.Poza tym nie wysyłam dużej liczby zgłoszeń na jeden konkurs, bo potem jest problem , który paragon wygrał,trzeba szukać na stronie albo dzwonić do agencji.Wychodzę z założenia , że jak mam wygrać, to wygram jednym lub dwoma paragonami, nie frustruję się , gdy nie wygrywam,część paragonów rzeczywiście blaknie, ale jeszcze nie miałam takiej sytuacji, by mi nie wydano nagrody z tego powodu, choć raz Oreo miało zastrzeżenia, ale potem koszulkę przysłali.Najbardziej blakną te z Kauflandu.Myślę,że jak wygra się coś ,, grubszego", to w razie czego można taki podblaknięty paragon wysłać pocztą( zazwyczaj pod światło widać, co było kupione, ale już skaner nie łapie) lub odtworzyć. Wyświetl w wątku >>
1 joan 0

FBbeata7

#6675982 Napisano: 22.01.2020 07:17:17 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
rene napisał(a):

Milka!a taka byłaś słodka!  emotka
A przynoszisz gorycz emotka

I kilogram nadwagi, ale mam jeszcze  ochotę spróbować tą  nowość Milki , co teraz reklamują w tv - gorzką. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6675981 Napisano: 22.01.2020 07:13:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
goniurka napisał(a):

Jakaś sprawdzona rada na konkurs Fantazji? Próbuję od początku konkursu i nic emotka   

Mam pomysł, zrób zdjęcie z turbanem na głowie i nogami na biurku , z Fantazją w ręku, sama bym takie zrobiła, ale nie mam modelki,  Fantazja musi być widoczna na pierwszym planie, sylwetka w ,, mocnym punkcie"- wujek google podpowie o co chodzi i nie używasz lampy, tylko jak najładniejsze światło zastane, czyli np. słoneczne.A poza tym to pewnie losują, więc liczysz na szczęście - tyle. Wyświetl w wątku >>
1 goniurka 0

FBbeata7

FBbeata7

#6675597 Napisano: 21.01.2020 07:31:24 w WC - rozmowy o wszystkim
edith napisał(a):

Dzisiaj mnie taka refleksja naszła po przeczytaniu komentarza  pewnej osoby  pod moim wpisem ....niektórzy może zobaczyli inni już nie zobaczą bo wpis został usunięty a ta osoba dostała karniaka...  ja już dawno nie wpisuje się w wątku Moje wygrane...czasem  pod wplywem impulsu sie pochwalę ale wiele osób tutaj jest nie życzliwych, zazdrosnych itp. Nie dziwię się więc, że  wiele osób tez tego nie robi.Tak otrzymałam 5 bombonierka od RMF na stoku w Białce bo moja rodzina była w takim składzie .Do wiadomości osoby komentujacej nie schowalam ich do reklamowki z Biedronki tylko  do torby na buty narciarskie  emotka Może ze  mną coś nie tak ale Wasze wygrane mnie cieszą i dają motywację do gry nawet jak czasem przez kilka  tygodni nic nie wpada  emotka  

Nie marw się, jak RMF rozdawał kiedyś choinki tez wzięliśmy 3, bo wystaliśmy się za nimi w długaśnej kolejce, jedna poszła na gałązki  dla rodziny , a dwie sobie ubrałam w domu- jeden , jedyny rok miałam tak bogaty- w  dwie choinki.Cieszyły oko,ale szybko się obsypały, tak w ogóle to były wcześnie wycięte, dostałam je 13 grudnia i nie były, obiektywnie patrząc, najpiękniejsze, ale tamte święta pamiętam do dziś.,,Jak dają trzeba brać, a jak biją uciekać"- ponoć tak mówi porzekadło.Jeśli zjecie te bombonierki, a nie będziecie nimi handlować, to według mnie wszystko jest o.k. Wyświetl w wątku >>
1 edith 0

FBbeata7

#6674955 Napisano: 18.01.2020 17:33:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
assal napisał(a):

FBbeata7: W promocyjnych aż tylu zgłoszeń nie ma. Jak niedawno zgarnęłam główną, pani mi zdradziła, ze mieli... ok. 150 tekstów  emotka
Sami byli zdziwieni, że tak mało, bo z reguły ok. 500 na takie konkursy dostają emotka

Zależy jaki produkt, ja kiedyś wygrałam iphona ,były 3 główne nagrody, ale produkt był niszowy: konkretna farba do włosów do kupienia i napisanie tekstu.Podejrzewam,że Milka jest bardzo popularna.I zgłoszeń będzie multum- tym bardziej,że na jeden paragon można wziąć udział  w  konkursie i w loterii. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6674949 Napisano: 18.01.2020 16:56:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
margobb napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

margobb napisał(a):

Napisałam na Milkę, coś w stylu słynnego Bartosza z Warszawy  emotka  Jak wygram to się pośmiejemy. 

Napiszcie proszę, o co chodzi z tym Bartoszem, bo już któryś raz o nim czytam i jestem bardzo ciekawa.

https://www.e-kon...rona/4623#p6674566  tutaj

Ja podejrzewam,że oni w  agencjach, tych zgłoszeń nie czytają, tylko losują, bo jeśli przyjdzie jakieś 10 tys. zgłoszeń na konkurs, to kto to będzie miał siły i chęci czytać  oraz  analizować.Wybierają losowo- jak jest w miarę ok- to przyklepują.Powtarzam , taką mam teorię.Jak jest naprawdę nie wiem. Wyświetl w wątku >>
1 nitka310 0