Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika FBbeata7

FBbeata7

#6637535 Napisano: 08.09.2019 08:35:17 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
3 Milki- trzy pudła. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6636911 Napisano: 05.09.2019 17:03:43 w moje dzisiejsze wygrane :)
Leżak duo z ITM (Żywiec) Wyświetl w wątku >>

FBbeata7

#6636674 Napisano: 05.09.2019 07:54:02 w Wkurza mnie...
zaczytana-pola napisał(a):

natka005 napisał(a):

Wkurza mnie Intermarche w moim mieście. Cokolwiek tam kupię na konkurs jest zawsze bardzo słabo opisane. Sama już nie wiem, czy grać na tych paragonach i martwić się, jak coś ewentualnie wygram czy je po prostu wyrzucać. emotka a konkursy fajne...

Wydaje mi się, że wszędzie mają tak słabo opisane paragony w ITM 

Na loterię , gdzie trzeba kupić 2 przyprawy Knorr, kupiłam curry w Intermarche i nazwy Knorr nawet nie uświadczysz na paragonie, sklep jest 100 km ode mnie i jak wygram to co- podróż po jakąś pieczątkę?Uważam,że organizator loterii powinien sprawdzać w sklepie, czy to ten towar. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6636388 Napisano: 04.09.2019 12:33:08 w Pomocy!!!!
andii napisał(a):

FBbeata7 napisał(a):

Nie wiem, czy jestem tak mało kumata, ale nie mogę otworzyć formularza zwycięzcy z budżetu Kaufland.Może ktoś coś wie?

https://e-kupon.i...aufland/kobieta.html +paragon

Dziękuję. Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

FBbeata7

#6636359 Napisano: 04.09.2019 11:35:33 w Pomocy!!!!
Nie wiem, czy jestem tak mało kumata, ale nie mogę otworzyć formularza zwycięzcy z budżetu Kaufland.Może ktoś coś wie? Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6635651 Napisano: 02.09.2019 15:39:58 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Jakoś motywacji brak, gdy fortuna nie jest na tak. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6633240 Napisano: 26.08.2019 10:10:06 w Oddam za darmo
0 0

FBbeata7

#6632339 Napisano: 22.08.2019 10:11:16 w Wkurza mnie...
,,Dzień dobry,W odpowiedzi na zgłoszenie do Akcji Promocyjnej „WSZYSTKO DLA ORZEŹWIENIA”, pragniemy poinformować, iż decyzją Komisji, Pana/Pani zgłoszenie nie zostało nagrodzone.Z poważaniem,Zespół Akcji Promocyjnej WSZYSTKO DLA ORZEŹWIENIA"

Wkurza mnie rozsyłanie takich wiadomości, szkoda czasu mojego i organizatora, nie wygrałam , to niech nic nie wysyłają, a powiadamiają tylko wygranych. Wyświetl w wątku >>

FBbeata7

#6627246 Napisano: 05.08.2019 13:48:56 w Oddam za darmo
0 0

FBbeata7

#6627245 Napisano: 05.08.2019 13:48:05 w Oddam za darmo
0 0

FBbeata7

#6626845 Napisano: 03.08.2019 17:13:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cudaczek121 napisał(a):

Działa Wam formularz Żywca do wprowadzenia kodu? U mnie kręci i nie chce się załadować.

Coś ,,mulił" dziaj, ale po dłuższym czasie pojawiała się informacja, że niestety nic nie wygrałam. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6624889 Napisano: 29.07.2019 17:45:47 w moje dzisiejsze wygrane :)
Bluza Somersby i toster z Nutelli. Wyświetl w wątku >>

FBbeata7

#6621513 Napisano: 18.07.2019 16:36:57 w SZUKAM....
agakaz2 napisał(a):

kiedywreszciewygram napisał(a):

Szukam choćby 1 osoby której się udało wygrać w Hortex - szczery z natury. Ani jedna osoba by się nie chwaliła - coś mi ten konkurs podejrzany.....

dużo osób pisało ale w innych wątkach
ludzie przestali się chwalić

Wygrałam 50 zł. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6620856 Napisano: 16.07.2019 17:39:55 w PLAGIATY
zielonaszpilka napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

taalvikki napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

roksana2802 napisał(a):

Pani Ewelina sama usunęła po wymianie kilku wiadomości, organizator oczywiście poinformowany, ale mam nadzieję, że może ktoś wie, kim jest ta osoba z forum

Dla mnie to niepojęte, że ktoś kradnie. A wrzucenie kradzionego zdjęcia do konkursu, w którym każdy może obejrzeć zgłoszenia to dla mnie oznaka skrajnej głupoty emotka Dobrze, że takie jednostki same się podstawiają. Pytanie, ile takich złodziei wysuwa nie swoje zdjęcia do konkursów, w których nie ma galerii...


dlatego zawsze jestem za publikacją odpowiedzi. oczywiście ktoś powie, że wtedy inni właśnie będą wiedzieli, co kraść - ale idzie o to, by później można było pewne rzeczy udowodnić i piętnować. jeżeli zaś wszystko jest ukryte, to nic nie zrobisz, mimo, że może ktoś wygrał Twoim tekstem czy zdjęciem z innego konkursu...

A moze wlasnie lepiej by bylo gdyby nie bylo w ogole konkursow z jawna galeria czy z jawnymi odpowiedziami;)

To ludzie kradli by z nieba na potęgo i fotki i teksty(nie myślę tu o zwycięskich hasłach)- ja też już dawno pisałam, że powinni publikować nagradzane teksty

Dlatego ja lubię jak organizator każe na zdjęciu wstawić produkt. Wtedy wiadomo, że fotka jest robiona konkretnie na ten konkurs. A z tekstami no cóż... gotowe teksty z internetu rzadko kiedy nadają się na odpowiedź na konkurs, a gdyby nigdy nie publikowali odpowiedzi w innych konkursach to nie mieliby skąd kraść emotka Ale może rzeczywiście jakby wszyscy publikowali byłoby lepiej. Tylko wtedy obawiam się, że kradzione byłyby nie teksty kropka w kropkę, tylko sam pomysł, jakaś ogólna koncepcja. Ja mam parę takich sprawdzonych "pomysłów", które można wykorzystać przy różnych tematach i nie chciałabym się tym dzielić, bo jak ktoś z tego skorzysta to ciężko będzie udowodnić plagiat. Tak jak np. z tekstami konkursowymi pisanymi tak, żey pierwsze litery wersów tworzyły jakiś wyraz emotka dużo osób korzysta z tego pomysłu w konkursach.

Tekstami pisanymi od 1 litery wygrywałam 15 lat temu i komisjom  to już się przejadło, trzeba mieć teraz szczęście żeby to wygrało emotka   Zresztą wiem o fakcie, że jury wylosowało sobie tylko 100 tekstów i z nich wybierali więc farta i tak trzeba mieć

Takie zgłoszenia dalej wygrywają emotka   ale ja nie o tym. To był tylko przykład, żeby zobrazować, że są pewne pomysły na zgłoszenia, które ktoś może Ci podchwycić, a których użycie nie będzie plagiatem. Ja mam parę takich sposobów i nie biorę udziału w konkursach, w których taka praca może być opublikowana, no chyba, ze gra jest warta świeczki i nagroda jest bardzo wartościowa emotka Nie chcę, żeby ktoś wykorzystywał te pomysły w swoich zgłoszeniach:)

Dlatego powinni robić same loterie, wtedy każdy ma równe szanse, ale takie prawdziwe loterie, gdzie podaje się szereg danych z paragonu, a nie tylko kapsel, zawleczkę, kod z opakowania wrzuca.Warto byłoby od zwycięzcy wymagać i kapsla i paragonu,  byłoby wiadomo na pewno,że kupił dany produkt.Tak jak było np.w Oreo. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6620848 Napisano: 16.07.2019 17:29:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rufus napisał(a):

Czy w Hortexie trzeba wysyłać nakrętke lub jej zdjecie w razie wygranej?

Zdjęcie nakrętki w formularzu konkursowym.Być może w razie głównych wygranych będą żądać oryginalnej nakrętki, bo pojawia się komunikat, by zachować nakrętkę.Trzeba sięgnąć do regulaminu. Wyświetl w wątku >>
1 rufus 0

FBbeata7

#6620841 Napisano: 16.07.2019 17:14:11 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Hortex- pudło, familijne -pudło,Żywiec pudło.Na dziś wystarczy.Telefon milczy, mail -pustki.A pasztety mi się już przejadły, choć te tradycyjne z Profi w słoiczkach są super( a to z grzybami leśnymi, a to z żurawiną, z jeleniem, dzikiem, królikiem) w odróżnieniu od tych w folii- moim zdaniem- nie jadalnych. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6619987 Napisano: 14.07.2019 10:22:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kermit napisał(a):

andii napisał(a):

tuw3105 napisał(a):

Czy jesli mam na paragonie w194949 a w wygranym zgloszeniu nie dalam literki w to Smolar wyplaci mi nagrode? Prosze pomozcie.

a jak w formularzu laureata  ? przechodzi Ci bez W ?


Hmm Skoro zgłoszenie było wysłane bez literki i taki numer ma Smolar zapisany w bazie to w formularzu laureata przejdzie.
A co z nagrodą to już inna sprawa. Zawsze warto próbować, wręcz trzeba, ale niestety słynna literka W już niejednego z nas nagrody pozbawiła.

Ja odniosłam wrażenie,że ten Smolar to luzaki, w Bricomarche zgłoszenie wbijała mi ekspedientka na komputerze w sklepie i zamiast standardowego numeru paragonu/ jak kazali w regulaminie/ wbiła numer transakcji, wygrałam mopa,zadzwoniłam do Smolara,że jest  problem, na co oni, że nie ma sprawy, wezmą to pod uwagę, mopa z tej loterii już mam w domu. Wyświetl w wątku >>
1 venix 0

FBbeata7

#6619809 Napisano: 13.07.2019 14:08:10 w Wkurza mnie...
Taki spleśniały produkt należy reklamować w sklepie, w którym się go kupiło.Dadzą albo nowy, albo zwrot pieniędzy.Trzeba tylko okazać paragon.Ostatnio miałam tak z pierogami z aktualną jeszcze datą ważności, które spleśniały.Oddali kasę bez problemu. Wyświetl w wątku >>

FBbeata7

#6619426 Napisano: 12.07.2019 00:28:07 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Koszulka Oreo, śmieszne, napisali,że jej nie dostanę, bo paragon nieczytelny, już spisałam wygraną na straty, a tu niespodzianka.Chyba dużo tych koszulek  jeszcze mają, bo ludzie powyrzucali paragony nie czekając na rezerwę. Wyświetl w wątku >>
1 atyde25 0

FBbeata7

#6617847 Napisano: 08.07.2019 11:51:25 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Nagrody, nagrody przybywajcie...Radość z wygranej dziś mi dajcie! Wyświetl w wątku >>
0 0