Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika FBbeata7

FBbeata7

#6787331 Napisano: 10.06.2021 16:06:05 w moje dzisiejsze wygrane :)
Wczorajszy worek kibica, ale mam 3 paragony, a żaden nie jest wygrany. Nie chce mi się tego wyjaśniać i daruję im ten worek, może komuś z rezerwy się przyda. Wyświetl w wątku >>
2 lb, pmww 0

FBbeata7

#6787330 Napisano: 10.06.2021 16:03:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
doo napisał(a):

mugolinka napisał(a):

Czy wam też wywala błąd po kliknięciu w zarejestruj w loterii Haribo?

Tak, parokrotnie

Trzeba dość  szybko wpisywać dane- wtedy ten błąd się nie pojawia. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6785346 Napisano: 02.06.2021 07:05:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ikropka napisał(a):

ikropka napisał(a):

bibeck napisał(a):

samuraj napisał(a):

martucha-jk napisał(a):

samuraj napisał(a):

Miał ktoś problem z wypełnieniem formularza z żywca?Klikając wypełnij kieruje na stronę główna.

Tak, mi w ogóle nie rejestruje kodu.

Mi zarejestrowało i wygrałem monety ale nie ma formularza do wypełnienia hmm dziwne

Potwierdzam problem z formularzem

u mnie to samo

Dzisiejsze wygrane to samo emotka

U mnie strona się zacięła, nie przyjmuje kodu. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6785114 Napisano: 01.06.2021 08:31:03 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Tyle zgłoszeń i nic. Ani tyciej nagrody. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6784650 Napisano: 29.05.2021 15:56:54 w Paragony na trwające konkursy
Jakoś nie mam weny twórczej, mogę komuś przesłać zwykłą pocztą 10 paragonów Kinder, nie chce mi się ich  skanować. Ewentualny adres na priv. Wsadzę do koperty i wyślę. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

FBbeata7

#6783977 Napisano: 26.05.2021 12:38:49 w Pomocy!!!!
lirianka napisał(a):

superloser napisał(a):

lirianka napisał(a):

bruce napisał(a):

asiam napisał(a):

bruce napisał(a):

lirianka napisał(a):

Kupowałam dziś Milkę w Carrefourze i pechowo paragon został wciągnięty w drukarkę... Dostałam jakiś "pogląd paragonu" na kartce A4 z pieczątka, ale pewnie nic takiego się nie liczy dla agencji Karlsbad?

Ja bym poszła do POK i poprosiła o pismo, potwierdzające całą sytuację. 
Miałam podobne zdarzenie przed laty w Tesco, kasa obcinała podczas wydruku części dat, zatem paragony mogły zostać uznane za sfałszowane, więc zaraz po zakupach w POK poprosiłam o wydruki z pieczątkami, poświadczenie tej sytuacji i podpis kierowniczki sklepu i potem zgłosiłam się do konkursu, a paragony wraz z tą dokumentacją mi uznano. 
Trzymam kciuki!  emotka

Podgląd paragonu to po prostu paragon tyle ,że rozszerzony.Sa na nim te same dane co na paragonie a dodatkowo bardziej pełny opis produktu. Biorę często z POK kiedy opis na paragonie nie jest zbyt dokładny. Ale czy agencja uzna ? Sprawdzisz jak wygrasz !!!

Racja. Mnie uznano. Przecież to nie jest wina klienta, że sklep zawalił. 


Dzięki za pomoc. Następnym razem, gdyby coś takiego się zdarzyło, będę wiedziałam, żeby prosić o pismo potwierdzające sytuacje, żeby była jasność, że to wina sklepu, a nie np. że to ja zgubiłam paragon. Chociaż gdybym zgubiła, chyba nie dostałabym poglądu paragonu, chociaż może sprawdzaliby po płatności kartą...
Teraz już, dzień po tej sytuacji, nie będę wracać robić zamieszania.

No nic, mówi się trudno i płynie się dalej emotka

Tylko wiesz, ze taka "pomoc" moze byc kosztowna  emotka
Taniej stracic paragon przed zgloszeniem, niz wygrac i dostac negatywna weryfikacje bo regulamin ma "orginalny" paragon a ktos przysyla odpis na A4... bo przeciez na ekonkursach pisali, ze ok  emotka

Wiesz, nie tak znów często trafiam na wciągnięte w drukarkę paragony, a jeszcze rzadziej na wygrane emotka Także szansa na taki scenariusz raczej minimalna. Jednak w razie czego, spokojnie, nie będę mieć żalu do ekonkursy emotka

Mnie ostatnio w Rossmannie wciągnęło paragon na Lubisie, dostałam jakiś zastępczy, bo się uparłam, z pieczatka sklepu, ale numer kasy nijak nie chciał wejść do formularza konkursowego  i nie był to numer kasy, która mój paragon wciągnęła. 1,19 zł wydane specjalnie na loterię przepadło.Może to lepiej , bo jakby ewentualna nagroda przepadła byłabym zła. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6783973 Napisano: 26.05.2021 12:30:39 w Wkurza mnie...
aniolka2310 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Kurde sama osobiście kasowałam produkty na kasie i nie mam knora nabitego. Sprawdziłam już że 100 razy ten paragon i nie ma tej pozycji. Dziwne ,że bramki nie piszczały jak wychodziłam 

Mi produkty w Auchan kasowała Pani kasjerka i nie nabiła Somatu  emotka
Sprawdziłam paragon kilka razy. Nie ma go na liście. Był pierwszy na ladzie, więc musiał jej „nie wskoczyć” kod. 
Najlepsze, że normalnie klient ucieszyłby się z darmowych kapsułek, a ja jestem wkurzona, bo na co bez paragonu mi Somat?  emotka

Jak to na co ? Do zmywarki i to za darmochę, a na  paragon można jeszcze raz Somat kupić.Taki za free Somat to  prawie  jak zwrot za produkt w wątku: ,, Co można dostać gratis". Wyświetl w wątku >>

FBbeata7

#6783630 Napisano: 25.05.2021 11:23:57 w Dziś cieszę się z.....
fineessa napisał(a):

FBewa36 napisał(a):

A wyczaiłam że paragonów można dużo zdobyć korzystając z kas samoobsługowych, czy to carrefour, biedra czy Rossmann (tam nawet jest taka szufladka na paragony) zawsze tam pełno ich leży bo ludzie zostawiają a nie ma kto to zbierać, więc zwijasz wszytskie że niby tak w pośpiechu, że myślisz że to twoje emotka

No właśnie w tych samoobsługowych jakby więcej leży emotka

To,że można zdobyć paragony o niczym nie przesądza- muszą to być paragony konkursowe. Życzę powodzenia w szukaniu, np. zakupu na Tymbark za 8 zł albo Staropolanki za 10 zł, owszem Lubisie mogą sie trafić,Kinder, może Tiger, Black- ale coraz wymyślniejsze są wymagania w stosunku do zakupu albo istnieje  konieczność  posiadania aplikacji lub karty danego sklepu- więc samo  znalezienie paragonu to prawie jak wygrana. Do tego jeszcze czasem trzeba kod z produktu- więc uważam, że  raczej na znalezionych paragonach trudno się obłowić. Co nie zmienia faktu,że nawet na znaleziony paragon może paść główna wygrana.Statystyka... Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6783356 Napisano: 23.05.2021 20:50:47 w Smolar
fineessa napisał(a):

edzia21 napisał(a):

fineessa napisał(a):

edzia21 napisał(a):

fineessa napisał(a):

Czy u Smolara można wygrać jedna nagrodę na gospodarstwo? Chyba kiedys tak było a jak jest teraz?

Jest cos takiego jak "regulamin", ktory okresla zasady przyznawania nagrod dla kazdej akcji osobno. Nie martw sie - nie gryzie.

Już zapytac nie można? Od czego jest to forum? Powinnaś się zadawać z superloser

Forum nie jest od tego, żebyś wiecznie szukała jakiegoś dzbana, który będzie sprawdzał wszystko za Ciebie...bo Tobie się nie chce. Trochę samodzielności. Już kiedyś Ci napisałam, ale napiszę raz jeszcze - spójrz na swoje wpisy na forum. Wiecznie pytasz o banalne kwestie, które w MINUTĘ możesz sobie sprawdzić w regulaminie (ale po co?!), a nie wnosisz niczego od siebie w odpowiedziach innym użytkownikom na tym forum.

Nie zgodzę się z Tobą niemniej masz prawo mieć swoje zdanie. Pozdrawiam.

Pytanie bez sensu, bo nie ma w nim  konkretnego konkursu ani loterii wymienionej. Na pytania bez sensu nie wiadomo jak odpowiedzieć. Dlatego regulamin się kłania, ja kiedyś nie doczytałam i straciłam nagrodę, a mogłam zarejestrować paragon na kogoś z rodziny, kto ze mną nie mieszka i byłoby o.k.- ja bym miała nagrodę i on też. Więc regulamin warto znać zanim się coś wyśle. Także po to , by wiedzieć kiedy przyślą  jakąś nagrodę- w regulaminie zazwyczaj to jest dokładnie określone. Wyświetl w wątku >>

FBbeata7

#6783353 Napisano: 23.05.2021 20:39:49 w Dziś cieszę się z.....
magdalena-chili napisał(a):

edzia21 napisał(a):

FBewa36 napisał(a):

A kapsli z kodami gdzie najlepiej szukać? Wiadomo najlepsze są ławeczki gdzie urzędują znani i lubiani i pod osiedlowymi ząbkami ale może są jeszcze jakieś nieoficjalne miejsca, gdzie pija się lepsze piwa?

Najlepiej dogadać się z pobliskim pubem, bistro, pizzerią etc. - tam, gdzie oferują piwa butelkowe. 
A jeśli chodzi o kapsle "znaleźne" to raczej park, skwerki, tam gdzie przesiadują ludzie pijący piwa emotka

Jak ktoś jedzie nad morze, lub jest szczęśliwcem mieszkającym blisko, to masa tego wala się na plaży.   emotka  Można od razu zadbać o czystość plaż  emotka

Jakoś Żywiec wśród naszych osiedlowych pijaczków nie cieszy się powodzeniem, króluje Warka i Harnaś. Chyba tańsze są? Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6783296 Napisano: 23.05.2021 12:59:31 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
asana napisał(a):

Auchan totalnie mnie zawiódł.

Mnie też. Grałam niestety tylko na siebie i klapa. Córka nie chciała mi użyczyć swego maila, by grać również  na nią .Cóż - będą jeszcze inne konkursy.Ale ten to porażka.  Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6783294 Napisano: 23.05.2021 12:50:15 w Dziś cieszę się z.....
fineessa napisał(a):

ivanotta napisał(a):

FBewa36 napisał(a):

ivanotta napisał(a):

fineessa napisał(a):

ivanotta napisał(a):

z krótkiego spaceru i kilku znalezionych paragonów (2x raffaello, johnnie walker, kindery, haribo i kilka innych). Same plusy całej sytuacji.. Kilka spalonych kalorii i wysprzątany kawałek trawnika pod sklepem  emotka

Wow ivanottaa gdzie Ty znajdujesz te paragony? Pracujesz w sklepie? emotka

jade wózkiem na spacer, odwiedzam okoliczne markety emotka . Przy ładnej pogodzie to zawsze coś w wózkach, koło wózków czy pod sklepem leży.. najlepsze zbiory w weekend  emotka


Czasem przechodząc obok sklepów zerkam nieśmiało na śmietnik ile tam arnowanych nagród jest eh, ale nie, nie odważyłam się z niego wyciągać paragonów, ale wszystkie zostawione np przy kasie jak pakuję zakupy zabieram oczywiście, często fajne łupy tak sa

ja zbieram z ziemi i nawet nie wiecie ile tam cudów leży emotka . Człowiek po grosz się schyla i chucha na szczęście. To czemu nie chuchać na paragon na szczęście  emotka

u mnie w C4 w którym zazwyczaj robie zakupy kasjerki od razu wyrzucają paragony do kosza, raz mi się udało zabrać paragon z blackiem ale mina pani kasjerki bezcenna  emotka

U nas czasem przy Selgrosie jakiś zabłąkany paragon promocyjny w koszyku  można wyhaczyć. Niestety agencje  wyczaiły już ,,zbieraczy" i coraz cześciej  trzeba kupić za określoną sumę albo dwa produkty jak Knorr z warzywem. Strasznie dużo ludzie piją u nas na osiedlu Tigera- takie paragony rzeczywiście poniewierają się pod sklepem na trawie. Blacka nie piją- a szkoda. Wyświetl w wątku >>
1 pink086 0

FBbeata7

#6783217 Napisano: 22.05.2021 20:05:30 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
yasemin napisał(a):

Auchan emotka wielkie 0 od początku do końca emotka

Ja też.Ja też... Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

FBbeata7

#6782707 Napisano: 20.05.2021 17:49:04 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
kaka72 napisał(a):

Auchan to chyba po znajomości te bony rozdaje  emotka

Też się zastanawiam jak to jest, że niektórzy wygrywają po dwa, a inni nic. Pech, niefart czy jak? A może to w jakieś godziny trzeba celować?  Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6782208 Napisano: 18.05.2021 18:54:40 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
nanajka81 napisał(a):

zwrot od smolara za badziewne Nature...

Tyle nocnej walki, muszę zobaczyć, czy u mnie też zwrot. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6782206 Napisano: 18.05.2021 18:51:53 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Wpiszę się , to może coś wygram , bo ostatnio kiepsko .Żywiec dał mi kosza i Ceneo  mnie nie obdarzy bonem, ani Auchan , choć tak dzielnie co dzień gram.Motywacji brak, gdy tylko jakieś nagrody pocieszenia się trafiają, które potem półki zalegają.Nawet na osiedlowym pchlim targu ich nikt nie chce.Porażka. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6782204 Napisano: 18.05.2021 18:45:38 w Wkurza mnie...
freyja88 napisał(a):

superloser napisał(a):

freyja88 napisał(a):

Co to znaczy mieć mieszane uczucia?
To znaczy wygrać w Monster lodówkę i 2 pary słuchawek, przejść negatywną weryfikację z powodu przeczytania regulaminu niedokładnie i zakupić na konkurs napoje nie w tym sklepie co trzeba.
Ale cieszyć się ogromnie, że była z tego rezerwa i trafiła na forum. emotka

Moze Pionas powinien dodac w formularzu okno  emotka
ZAKUP
- dowolna siec/sklep
- wybrana siec/sklep

I to jest myśl. Specjalnie dla takich "sierot" jak Ja emotka

Bo to trzeba regulamin czytać, a nie nagłówki. Ja też wysłałam , zapatrzona w nagłówek o konkursie Monster,  na ,,znaleźny" paragon zgłoszenie, na szczęście tym razem nie wygrałam , bo to nie ten sklep był , co trzeba. Dobrze choć ,że nie wydałam pieniędzy na ten napój, bo go nie pijam. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6781719 Napisano: 16.05.2021 15:10:12 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
wraithbeauty napisał(a):

margotkowe napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

29renata napisał(a):

misiamisiam napisał(a):

Mam wrażenie, że w Auchan szczęście dopisuje wszystkim. Tylko mnie ono omija szerokim łukiem. Czekam więc na cud. emotka

Hej, nie jesteś sama niestety.

dopisuje się emotka

Ja również  emotka

Ja dziś na 7 numerów same pudła

Gram codziennie, co prawda tylko na 1 numer, ale też nic ,zero... Wyświetl w wątku >>
0 0