Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika FBbeata7

FBbeata7

#6585336 Napisano: 30.03.2019 18:18:59 w Wkurza mnie...
Wkurzają mnie konkursy, gdzie organizatorzy nie trzymają się zasad regulaminu, który sami opracowali.Np tekst ma mieć ileś tam znaków, ja się silę , Word liczy, skracam wypowiedź, by się zmieścić, a potem widzę, że wygrywa tekst ,który ze dwa razy przekracza limit znaków z regulaminu.Kłócić się nie będziesz, sądzić nie będziesz, bo nagroda nie warta wniesienia sprawy i za wpis do sądu trzeba zapłacić, więc organizatorzy maja to gdzieś.Regulamin jakby nie patrzeć jest aktem prawnym,należy go przestrzegać, sprawa pewnie byłaby wygrana, ale kto chce wyjść na pieniacza. Wyświetl w wątku >>

FBbeata7

#6583207 Napisano: 23.03.2019 08:37:13 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
reniii napisał(a):

szukajacykonkursow napisał(a):

Albo jak dane osoby mają swój sklep, kasują towar, biorą paragon a towar odkładają na magazyn który trafia z powrotem na półki.Podejrzewam że jedna osoba tu tak robi.

Myślę że starzy wyżeracze konkursowi są zdolni do tego a może nawet do innych jeszcze bardziej profesjonalnych przekrętów.

Na pewno jest coś na rzeczy,że te same osoby grają i wygrywają, bo np.loteria Oleju Wielkopolskiego ma ograniczenie,że jedna osoba może wrzucić tylko 20 zgłoszeń w loterii i tylko 3 dziennie z jednego adresu e-mail.Agencje też już się pokapowały, że ,,gracze-wygrywacze" wciąż ci sami.Stąd te ograniczenia, np. na gospodarstwo domowe, bo pazerność ludzka nie ma granic. Wyświetl w wątku >>
1 ziolko 0

FBbeata7

#6581375 Napisano: 18.03.2019 10:12:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monkakk napisał(a):

Macie dziś zwrotki z Loreala Carrefour?

Nie, nie przyszła. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6581294 Napisano: 17.03.2019 20:52:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cherry_coke napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Byłam wczoraj na losowaniu trzech voucherów podróżnych na 15 tysięcy w Arkadach Wrocławskich. Tak mi się, żal zrobiło niejakiej Katarzyny R., która nie mogła być obecna na losowaniu, bo była w pracy. Był za to na miejscu jej chłopak, który zadzwonił do niej z info,że wygrała voucher na wycieczkę i prowadzący losowanie daje jej 2 minuty na to,aby stawiła się w miejscu losowania, co nie było fizycznie możliwe. Jejku, ja bym się wściekła, gdybym nie przybyła na losowanie i ktoś by mi zadzwonił,że mam się z mojej Długołęki do Wrocławia dostać w 2 minuty- musiałabym się teleportować emotka Trzecia pani, którą wylosowali akurat rozmawiała sobie beztrosko przez telefon,ale na szczęście usłyszała,że ją wylosowali i zapewne powiedziała do kogoś "czekaj, muszę kończyć, bo właśnie wygrałam wycieczkę" emotka

Byłam kiedyś na losowaniu samochodu w galerii i Pani, która wygrała nie miała dowodu osobistego. Zgodnie z regulaminem losowali dalej. Współczuje tego uczucia i tym bardziej pamiętam o czytaniu regulaminów. emotka

Też byłam w Arkadach Wrocławskich.Nawet szybko im poszło to losowanie, bo jak w Koronie jesienią zeszłego roku  losowali samochód, to aż hostessa zemdlała, tak długo to trwało.Chyba 10 osób nie było- tych, co mogli być  potencjalnymi właścicielami samochodu.Dziwi mnie,że ludzie nie czytają regulaminów, a jeśli już czytają to są niekonsekwentni- mówią a , robią zakupy, wypełniają kupon, a b powiedzieć już im się nie chce.Gdyby pani R. pomyślała, mogłaby dać chłopakowi kupon do wypełnienia, bo jednak jakieś nadzieje miała, skoro swego mężczyznę  wysłała na losowanie.W poprzedniej loterii Arkad można było przyjść w zastępstwie, ale z notarialnym pełnomocnictwem, a takowe pewnie ze 100 zł kosztuje.Marny interes jak się nic nie wygra.Ale główna nagroda wtedy- 100 tys- to nie w kij dmuchał. Wyświetl w wątku >>

FBbeata7

#6576546 Napisano: 02.03.2019 15:54:31 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
I znowu nic.Pustki.Konkurencja za duża czy brak szczęścia po prostu?To jest zniechęcające.Tyle. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6576545 Napisano: 02.03.2019 15:51:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Wygra jakaś pani kasjerka,która  niezabrane paragony z prince polo odłoży sobie na boku.Powinni wymagać opakowania i najlepiej, by był tam kod oraz paragonu- wtedy byłoby uczciwie. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6574411 Napisano: 24.02.2019 10:40:56 w Wkurza mnie...
nanajka81 napisał(a):

slonecznik1309 napisał(a):

Milka ! tyle już paragonów i nic, ani jednego termosu emotka

nie poddawaj się, kiedyś tam w przyszłości będzie losowanie dodatkowe to może zostaniesz zasypana termosami emotka

Jak to te same termosiki, co w zeszłym roku, to nie ma o co walczyć. Wyświetl w wątku >>

FBbeata7

#6573770 Napisano: 21.02.2019 17:59:22 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
I misia brak.Smuteczek Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6572910 Napisano: 19.02.2019 10:44:18 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Żeby nawet misia nie wygrać? Nie mówię już o 100 zł z Hochlandu, bo tu dziś  0 na 6 zgłoszeń. Muszę chyba się obrazić na konkursy, bo to szkoda czasu i atłasu- jak to mówią. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6572418 Napisano: 18.02.2019 08:41:02 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Tymbark 0/2 dzisiaj.Posucha konkursowa trwa.Może się poddać, a może to zapowiedź większej nagrody? Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6568032 Napisano: 01.02.2019 16:29:02 w moje dzisiejsze wygrane :)

FBbeata7

#6567276 Napisano: 28.01.2019 14:20:06 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Czy jak wydałam na lotto 32 zł, a wygrałam 10 zł,to wygrałam, czy właściwie przegrałam 22 zł?A tak w wątku ,to w konkursach posucha jak nigdy,nic,pustki straszne i brak motywacji. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6565966 Napisano: 23.01.2019 10:37:48 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Wątku wąteczku, daj nagrodę około piąteczku. Popraw mi humorek -nagród sypnij worek. Wyświetl w wątku >>
1 tadziuuu 0

FBbeata7

#6565013 Napisano: 19.01.2019 05:59:18 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
agusiamajusia napisał(a):

W tym roku przekroczę magiczną liczbę 40 , stwierdziłam ,  że impreza będzie przednia i sobie pomyślałam, zacznę zbierać alkohol i już trzeci tydz mnie Jack olewa, ( a piwa nie pije i wmuszam go w siebie dla kodów) ehhh a po za tym mogłaby wpaść jakaś super fajna wypasiona nagroda dla osłody bardzo ale to bardzo kiepskiego 2018 roku pod względem konkursowym życiowym i zdrowotnym...

Zawsze można spróbować wygrać procenty z Panem Tadeuszem.Konkurs jest w bazie. Wyświetl w wątku >>

FBbeata7

#6564615 Napisano: 17.01.2019 18:59:07 w WC - rozmowy o wszystkim
bruce napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

Pytanie na luzie emotka  Czy grając dłużej (od kilku lat) macie większą skuteczność? Własne skuteczne wypracowane strategie? emotka  Nie pytam o strategie z prośbą o zdradzanie tajemnic, tylko czy da się większą skuteczność wypracować? emotka

Jak najbardziej. emotka  Wprawdzie nie powinnam się w tej kwestii wypowiadać, bo gdzie mi tam do Laureatów nagród z górnych półek emotka , ale skuteczność na pewno jest większa. Najważniejsze - uwierzyłam, że istotnie wygrać można.  emotka

Grając dłużej nie mam większej skuteczności(gram od ok. lat 18 ).Receptą na większą ilość wygranych jest częstsze wysyłanie zgłoszeń(nie dotyczy to loterii,jak zauważyłam) albo granie w niszowych konkursach, np. wygrałam iphona w konkursie konkretnej farby do włosów.Fajne też są szybkie konkursy na facebooku, nagrody może nie powalają,ale np.dziś wygrałam bon do Empiku za 50 zł,kiedyś duży zestaw kosmetyków, 2 razy wódkę i bon na pyszne.pl,te konkursy z facebooka mają też ten plus,że są bez kosztowe, nic nie trzeba kupować,jedyny koszt to czas poświęcony na wysłanie zgłoszenia.Ważny jest też czas trwania konkursu,te krótsze dają większe prawdopodobieństwo wygranej,czasem decyduje zupełny przypadek,np. wcale nie miałam wielkiego ciśnienia, by wygrać w Heinekenie, ale forumowicze tak ekscytowali się tym konkursem,że postanowiłam wysłać zgłoszenie i wygrałam.W tym roku postanowiłam,że nie będę grać w konkursach ,,słodyczowych" i ,,chipsowych",bo niezdrowej żywności nie będę kupować.Staram się zwykle kupować proszki i chemię domową z konkursu, tu w rodzinie  auto się trafiło,a ten asortyment produktów w domu zawsze potrzebny.Kiedyś kupiłam półroczny zapas papieru toaletowego i nic nie wygrałam, ale papier był, muszę stwierdzić, dobrej jakości i jak wiadomo-nie zmarnował się.Omijam konkursy, gdzie nie trzeba nic,żadnego numeru paragonu oprócz zgłoszenia,bo ludzie tam pewnie naślą zgłoszeń, a potem będą szukać na forum paragonu.Nie gram też o nagrody ,które mi są niepotrzebne albo takie , z których nie będę mogła skorzystać-bo to strata czasu.Jedyną receptą na wygranie jest  granie i pisanie kreatywnych  zgłoszeń,które mogłyby się spodobać tym młodym ludziom z agencji. Wyświetl w wątku >>

FBbeata7

#6561199 Napisano: 05.01.2019 15:48:11 w Wkurza mnie...
kasiaj110 napisał(a):

Mam okropnego doła emotka   - źle sypiam- nie potrafię zasnąć a rano wstaję półprzytomna.... czuję się samotna emotka . Wewnętrznie pusta!!! Wypaliłam się …  

Spoko, to pewnie depresja jesienno-zimowa z powodu braku światła słonecznego, polecam spacery i witaminę D3. Powinno pomóc.Nie należy przejmować się wygranymi lub niewygranymi, wysyłać zgłoszenia z umiarem.Czasem 15 lat trzeba czekać na wygranie samochodu, ale czasem się taki prezent zdarzy,wiem coś na ten temat. Wyświetl w wątku >>
1 kasiaj110 0

FBbeata7

#6561022 Napisano: 04.01.2019 16:34:20 w moje dzisiejsze wygrane :)
Przed chwilą milutki sms: Z radością informujemy,że Państwa zgłoszenie zostało wyróżnione i tym samym znaleźli się Państwo na liście Laureatów w konkursie Danio Wygraj bon na Święta. Wyświetl w wątku >>

FBbeata7

#6560599 Napisano: 03.01.2019 11:59:51 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Develey'u i Ty przeciwko mnie?Chyba wrócę do Pudliszek.Mógłby ten magiczny wątek zadziałać,bo tak cicho,pusto na skrzynce i telefonie. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6557682 Napisano: 18.12.2018 14:20:55 w Wkurza mnie...
Poszłam do sklepu , pod adres podany w internecie ,po zakupy konkursowe , a tam sklepu tej marki już dawno nie ma. Zonk. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6557678 Napisano: 18.12.2018 14:14:09 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Nie wygrałam dziś niczego, choć nakupiłam od metra wszystkiego.Mole się w szafce wylęgają, a nagrody nie przybywają.Wena twórcza mnie opuściła,cóż fortuna dla mnie niemiła.Chyba będę grać w konkursach, gdzie nie trzeba nic kupować, wtedy tylko czasu straconego będę żałować. Wyświetl w wątku >>