Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika FBbeata7

FBbeata7

#6781391 Napisano: 14.05.2021 14:23:47 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
misiamarysia napisał(a):

MONINI - 3 oliwy, bez dokumentów zwrotnych.

Do mnie też dotarły oliwy. Wyświetl w wątku >>
1 mili05 0

FBbeata7

#6781367 Napisano: 14.05.2021 13:15:31 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
tereniagno napisał(a):

yasemin napisał(a):

slomkab napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

Chyba tylko ja nie ustrzeliłam jeszcze  żadnego bonu z Auchan  emotka

nie tylko, ja rownież emotka

mi też się jeszcze nie udało emotka

Ja też niestety nie ustrzeliłam żadnego, więc nie jesteś sama emotka

Też codziennie biorę udział i nic, może powinnam zmienić godzinę z porannej na wieczorną- może wtedy  coś się trafi. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6781186 Napisano: 13.05.2021 18:07:41 w Wkurza mnie...
rare85 napisał(a):

Sama siebie wkurzam... że czasami po prostu nie myślę. Specjalnie pojechałam na zakupy do Auchan i do Air Wicka, żeby mieć  25 zł dobrałam Glade (!), wzięłam pastę Sensodyne, która nie bierze udziału w konkursie, a w Rossmannie Dove i TRESemme wzięłam na jeden paragon emotka Mam nauczkę, żeby na zakupy nie jeździć przed poranną kawą emotka

Ja zawsze spisuję na kartce- co i za ile mam kupić z regulaminu. Ewentualnie drukuję listę, jak w Hortex Auchan. Wtedy mam pewność,że kupuję właściwy produkt. Akurat odświeżaczy powietrza nie kupuję,ani świec zapachowych, bo uważam ,że są niezdrowe- i jak spisuję listę to je pomijam. Wolę kupić proszek do prania. Wyświetl w wątku >>
1 joan 0

FBbeata7

#6781094 Napisano: 13.05.2021 13:53:02 w Wkurza mnie...
wraithbeauty napisał(a):

A ja wchodzę na maila a tam mail od VISA a w nim!!!!! Informacja ze 2 losowania za nami xd po co mi to wysyłają myślałem ze coś wygrałem 

Też mnie wkurzają takie informacje. Nie lubię nawet jak piszą,że konkurs rozstrzygnięty , ale nic nie wygrałam. Dobra, poinformujcie mnie jak wygrałam, ale jak nie, to po co te maile słać i skrzynkę zaśmiecać. Wyświetl w wątku >>
3 mia, ziolko, rare85 0

FBbeata7

#6780545 Napisano: 11.05.2021 17:48:57 w Wkurza mnie...
Rossmann- kasa samoobsługowa nie wydała paragonu, a panie wydrukowały mi jakiś paragon zastępczy z pieczatką sklepu, gdzie numer kasy nie wchodzi do systemu na loterię Lubisiów. Specjalnie kupiłam produkt  na loterię, a tu klops.Młode ekspedienki z rozbrajającą szczerością oznajmiły: ta kasa tak ma i to nie pierwszy raz nie wydaje paragonu. O żesz ty- to nie warto wezwać kogoś i naprawić? Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6780276 Napisano: 10.05.2021 18:17:41 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
coccinelle napisał(a):

Bon towarowy 50 zł do Carrefour z konkursu Indykpol, wozi kurier DHL

Do mnie też  dotarł DHL-em , a jakże. Kurier zostawił w sklepie, bo jakoś z córką nie mógł się dogadać , niby ktoś dzwonił domofonem , ale się nie odzywał... Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6780076 Napisano: 09.05.2021 19:26:13 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
edzia21 napisał(a):

domika napisał(a):

FBbeata7 napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

rare85 napisał(a):

W Auchan próbuję nad ranem, próbuję po nocy
Próbuję wieczorem, i w południe, bo może zaskoczy...
I tak próbować nie przestanę
W końcu ten bon w me ręce się dostanie! emotka


Amen emotka

Pewnie pod koniec loterii będzie luźniej, bo tylko raz można wygrać 100 zł i raz 50 zł. Jak wszyscy powygrywają już  swoje bony, będzie większa szansa.

Też na to liczę, bo jak dotąd wielkie nic.

Niekoniecznie...patrząc na zainteresowanie tą akcją - to jakiś kosmos. Nawet w nocy (o 3, 4, 5)...ciężko coś trafić. Dodatkowo w moim AUCHAN co 5 minut nadają z megafonów o akcji i zachęcają do grania o bony, a ludzi multum. Bonów niby jest dużo, ale patrząc globalnie - mało. emotka  Moim punktem odniesienia jest też loteria milki/oreo/kaktusa...gdzie trzeba dodatkowo loda z kodem kupić, to masakra (i niby wygrane są co 3-4 minuty).  emotka

Ja dziś z Oreo  na ,,pustą " minutę sie załapałam. Lody strasznie słodkie i drogie,  więcej próbować nie będę. Wyświetl w wątku >>
1 edzia21 0

FBbeata7

#6780046 Napisano: 09.05.2021 16:01:42 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
@gnieszk@ napisał(a):

rare85 napisał(a):

W Auchan próbuję nad ranem, próbuję po nocy
Próbuję wieczorem, i w południe, bo może zaskoczy...
I tak próbować nie przestanę
W końcu ten bon w me ręce się dostanie! emotka


Amen emotka

Pewnie pod koniec loterii będzie luźniej, bo tylko raz można wygrać 100 zł i raz 50 zł. Jak wszyscy powygrywają już  swoje bony, będzie większa szansa. Wyświetl w wątku >>

FBbeata7

#6778385 Napisano: 29.04.2021 18:42:26 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
mia napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Moc orchideii mnie zawiodła 

Zawiodła Cię ilość smsów, kochana, nie moc. emotka Toć to chyba Albedo...                                                                                                                                                                                                                                                                              
W temacie - tam nie grałam, ale ogólnie głucho i ciemno. emotka                                                                         

Znów brak wygranej. Zapas płynów do płukania mam na 3-4 miesiące. Po co ja się daję kusić na takie konkursy, gdzie numeru paragonu nie żądają- wszak wiadomo,że niektórzy  wygrani będą wnet  poszukiwać paragonu. Ale marka E dobrze mi sie kojarzy- wygrałam kiedyś od niej pewną  kwotę. I tak głupio człowiek się wkręca.Bez sensu zupełnie. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6778269 Napisano: 29.04.2021 12:32:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rare85 napisał(a):

Czy jest jakiś konkurs z farbami do włosów? 

Tak, tylko,że  z botem trzeba rozmawiać  i kończy się jutro.  https://www.e-kon...nn.html#.YIqKlNUzaM8 Wyświetl w wątku >>
1 rare85 0

FBbeata7

#6778158 Napisano: 28.04.2021 19:36:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
superloser napisał(a):

Byl ktos w Kauflandzie?
Te kupony sa jak rok temu, "szukaj merca z latarka z telefonu" ? Czy jakos zabezpieczone?

Kupony bardzo łatwo otworzyć. Bo to  taki pasek szeroki lekko przyklejony na  na kartce. To już na pewno będą przeszukane . Mój zawierał 3x więcej punktów na Payback i coś tam na BP- kicha. Lepiej jak zrobiliby losowanie i tyle. Wyświetl w wątku >>

FBbeata7

#6778124 Napisano: 28.04.2021 17:10:29 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
nikos napisał(a):

domika napisał(a):

FBbeata7 napisał(a):

Co może dziś wozić DHL?

dostałam sms o dostawie DHL jutro.
Nie wiem co to może być emotka

Tymbark Auchan 

Tak -Tymbark Auchan- kurier zjawił się dopiero teraz,późnym popołudniem, a ja cały dzień czekałam. Do tego skasowałam przez pomyłkę sms i nie mogłam żadnej informacji zasięgnąć. Wyświetl w wątku >>
1 nikos 0

FBbeata7

#6778093 Napisano: 28.04.2021 15:13:21 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Co może dziś wozić DHL? Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6777869 Napisano: 27.04.2021 12:49:36 w Paragony na trwające konkursy
superloser napisał(a):

soulfly napisał(a):

superloser napisał(a):

2x Pepsi Auchan - wymienie na 30zl pyszne.pl (ktos tu sprzedawal za 15zl sztuke)

3x Knorr - 5zl kod Play



soulfly napisał(a):

Czy ktoś ma blisko Leclerc aby kupić kabanosy?

Ma  emotka

No to 3.

Kolega powiedzial, ze po TO nie bedzie jachal, czasu na łażenie po hali marnowal. Bo ostatnio to pies tego nie chcial, jak chyba w Lidlu byla konkurs.
 Moze ktos to lubi, to kupi i zje a nie wyrzuci  emotka

Jakby ktos chcial Sensodyne z Auchan - 5zl kod Play emotka

Nie trzeba marnować czasu na chodzenie po hali. Produkty konkursowe stoją na oddzielnym standzie. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6777805 Napisano: 27.04.2021 07:07:32 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
edzia21 napisał(a):

FBbeata7 napisał(a):

Czy były zwroty na konto  za szampon Nature Box od Smolara. I za które dni? Nie wiem , czy czekać, czy dzwonić?

A sprawdzałaś w regulaminie do kiedy mają czas na wpłatę zwrotu? Rozumiem, że już "dawno po terminie" skoro masz potrzebę dzwonienia?  emotka

Sprawdziłąm, czas mają jeszcze długi, nie będę ich więc niepokoić. Tylko, że niektóre agencje szybko robią zwroty, np. za wypróbowanie majonezu Pudliszki. Ręczniki z Reginy też w ekspresowym tempie przyszły, a tu cisza. Może chcą wysłać wszystko razem. Na początku ludzie zabijali się o te zwroty, a teraz formularz aktywny prawie non stop. Gdybym wiedziała,że tak będzie, nie czatowałabym jak kiedyś do północy tylko zaczekała. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6777760 Napisano: 26.04.2021 20:25:47 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Czy były zwroty na konto  za szampon Nature Box od Smolara. I za które dni? Nie wiem , czy czekać, czy dzwonić? Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6777501 Napisano: 25.04.2021 11:20:34 w Wkurza mnie...
superloser napisał(a):

FBbeata7 napisał(a):

fineessa napisał(a):

Wkurzają mnie rowery w Auchan bo tak mi się podobaja a u mnie żadnego Auchana w okolicy  emotka

Zawsze można od kogoś kupić paragon, gorzej pewnie z odbiorem, ale można wycieczkę po rower zrobić.

Szacun dla kogos, kto "swoj" rower odda za 5-10 zeta  emotka
Szczytny gest  emotka

Rzeczywiście- mało tych Auchanów, dobrze,że zajrzałam do regulaminu, bo bym w małym Auchan kupiła, a tu tylko hipermarkety z listy  biorą udział. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6777272 Napisano: 23.04.2021 13:50:41 w moje dzisiejsze wygrane :)

FBbeata7

#6777230 Napisano: 23.04.2021 11:46:54 w Wkurza mnie...
fineessa napisał(a):

Wkurzają mnie rowery w Auchan bo tak mi się podobaja a u mnie żadnego Auchana w okolicy  emotka

Zawsze można od kogoś kupić paragon, gorzej pewnie z odbiorem, ale można wycieczkę po rower zrobić. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6776514 Napisano: 20.04.2021 03:23:00 w moje dzisiejsze wygrane :)