Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika FBbeata7

FBbeata7

#6776253 Napisano: 18.04.2021 18:57:33 w Wkurza mnie...
nanajka81 napisał(a):

ivanotta napisał(a):

kalinea napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

ivanotta napisał(a):

tormenta77 napisał(a):

ivanotta napisał(a):

wkurza mnie upierdliwy konsultant który wydzwania do mnie 150 razy z różnych numerów (blokowanie kolejnych numerów nic nie daje) i radosnym głosem zachęca do zakupu fotowoltaiki.. to nic że w bloku mieszkam. Nie słuchają i dzwonią kilka razy w tygodniu. Natrętni ludzie. Ponoć dostali namiary od kontrahenta, jestem ciekawa kto znowu handluje telefonami  emotka

Mam dokładnie to samo emotka

czyli to jednak konkursowe. Pan tak szybko dyktował maila gdzie należy napisać że nie zdążyłam sobie zapisać  emotka

Ja też to mam. Zablokowałam 6 numerów i na razie cisza.

Ja jej powiedziałam ze mam stary dach i niestety nie da się u mnie założyć fotowoltaiki, od tamtej pory cisza 

szczęściara.. ja tłumaczę za każdym razem że mieszkam w bloku i nie ma po co montować. A w sobotę to dzwonili z 6 różnych numerów. Jeden blokowałam, dzwonił kolejny inny. Dobrze że teraz na telefonie wyświetla się "podejrzenie spamu" i można z automatu blokować emotka

a ja mówię prawdę że nie jestem właścicielem domu w którym mieszkam i też szybko telefonujący się żegnają.

Oni chyba na chybił trafił dzwonią, bo kupiłam nowy telefon, zainstalowałam na nim  nowy numer, którego nikomu jeszcze nie podawałam , a dziś kobieta dzwoni,że jakaś zdrowotna ankieta z wielkopolskiego- tylko,że ja z zupełnie innego województwa jestem. Mam już na ten numer kilka nieodebranych połączeń, a to z Kielc, a to z W-wy, a tam żadnych znajomości nie mam. Próba oddzwonienia kończy się fiaskiem. Z fotowoltaiką też kiedyś dzwonili. Zdziwiłam się , bo w bloku mieszkam, więc raczej grupą docelową nie jestem. Tego numeru telefonu nie użyłam do żadnego konkursu- stąd moja teoria,że losowo wybierają numer, a gdy ktoś się odezwie, proponują usługi. Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

FBbeata7

#6776028 Napisano: 16.04.2021 18:10:43 w moje dzisiejsze wygrane :)
misiamarysia napisał(a):

aneczka128 napisał(a):

Zestaw produktów Monini i u mnie

I u mnie Monini

Też Monini. Wyświetl w wątku >>

FBbeata7

#6775946 Napisano: 16.04.2021 13:08:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
soulfly napisał(a):

atyde25 napisał(a):

Jacobs saszetki pięknie opisane w sklepach Społem.Są przy kasach.Bo byłam po Fantasię i przeżyłam szok,że wszystkie promo produkty  mają i Valbon i to jasne nowe Oreo złote i Berliso.No ceny wysokie ale jestem pod wrażeniem.Tylko nie lubię tej litery przed cyframi w numerze paragonu.Ale niemożna mieć wszystkiego cacy:P

Niektóre Społem nie mają litery emotka

To zależy od kasy, u mnie w jednej paragony z cyfrą W, w drugiej same cyfry, Społem Południe Wrocław. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6775857 Napisano: 16.04.2021 03:03:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kkrystek11984 napisał(a):

kkrystek11984 napisał(a):

pikawka napisał(a):

kkrystek11984 napisał(a):

"Wiosenna loteria Regina" kupił ktoś już w tym promocyjmym opakowaniu?

Tak, u mnie w polomarket są. 

Chętnie kupię paragony z kodami

Są w Selgrosie w promocyjnej cenie: 4,88 za Ręcznik Regina Najdłuższy z kodem promocyjnym nadrukowanym wewnątrz opakowania. Paragonu w zgłoszeniu nie żądają , tylko kod. Ale w razie wygranej mogą chcieć, bo każą paragon zachować. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6775809 Napisano: 15.04.2021 18:35:17 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
rufus napisał(a):

superloser napisał(a):

rufus napisał(a):

gdzie dobrze opisana regina na loterie? najdluzszy recznik i blitz

Opis jak opis, kod sie wpisuje emotka

Fakt, ale nawet jeszcze nie spotkałem promocycjnych opakowan. a tego blitz w ogole. c4

W Selgrosie promocyjne opakowania ręczników Regina z konkursem,4,88 zł. Wyświetl w wątku >>
2 rufus, agakaz2 0

FBbeata7

#6775807 Napisano: 15.04.2021 18:24:03 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
stalowiak1979 napisał(a):

Belriso po ile kupujecie???

2,15 zł -  Selgros Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6775745 Napisano: 15.04.2021 14:31:26 w Smolar
fiona25 napisał(a):

magie1982 napisał(a):

katrin1 napisał(a):

Był czas, że wygrywałam dość często u smolara, później była  2-3 letnia przerwa, grałam, nic nie trafiałam, obiecywałam, że ostatni raz i znów grałam, w końcu coś ruszyło. W ciągu 1 tygodnia smolar dał chyba 3 nagrody, później co któryś konkurs coś tam wpadało, teraz z lewiatana się udało a z euro niestety nie. Patrząc na moje nagrodzone i nie nagrodzone zgłoszenia mam wrażenia że im mniej się staram tym częściej wygrywam. Zaczynam podejrzewać, że o wygranej często decyduje tam ślepy los emotka

Też mam czasami takie wrażenie emotka

Ja mam to samo wrażenie...wczorajsza stóweczka z Lewiatana to może nie szczyt marzeń , ale zważywszy na to ile czasu zajęło mi zrobienie zdjęcia i że wysłane było ostatniego dnia  (...bo skoro już mam paragon...) to nie spodziewałam się nawet tego... Za to w innym eksperckim , gdzie naprawdę się starałam nie dostałam nic  emotka  W euro rymowanka , całkiem ok - moim zdaniem...nic... Siostra koleżanki jedno zdanie , ani ładne ani zabawne ... i jednak wpadło  emotka
No ale nie od dziś wiadomo,że o gustach się nie dyskutuje  emotka

Ja mam wrażenie, że oni tam wcale nie czytają zgłoszeń. Kiedyś znacznie łatwiej było wygrać, jak człowiek choć trochę się postał. Teraz wygrana pojawia się z taką częstością jak w loterii, więc albo ludzie stali się nagle super kreatywni, albo losują. Też zauważyłam,że jako ,,starego wyjadacza" Smolar mnie mniej nagradza niż jeszcze jakieś 5 lat temu, a numer telefonu i dane mam te same. Pewnie też więcej osób gra, bo informacje o konkursach są wszędzie w Internecie, na ulotkach w sklepie itd.Dlatego wolę loterie, przynajmniej produkować się nie trzeba, a tak człowiek dobiera słowa, główkuje, rymuje,zbiera informacje o marce  i nic. Szkoda czasu. Pieniędzy nie - bo i tak biorę udział tylko tam , gdzie dany produkt zużyję. Wyświetl w wątku >>

FBbeata7

#6775741 Napisano: 15.04.2021 14:15:43 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
anialistopad napisał(a):

Hebe 0:2 . Tradycyjnie los majeros

Też nic.Szkoda słów. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6775708 Napisano: 15.04.2021 12:31:51 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
superloser napisał(a):

antylopia napisał(a):

ile kosztują zapalniczki bic na Shellu?

Zgaduje, ze nie mniej niz 5zl  emotka bo stacje maja marże z kosmosu....

Na Shellu to nie wiem, ale w Ruchu, gdzie był podobny konkurs, duża kosztowała ok.5 zł, mała mniej .Ale tylko duża była dobrze opisana jako BIC. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6775132 Napisano: 13.04.2021 19:17:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mczarna napisał(a):

domika napisał(a):

pikawka napisał(a):

nieprzytomna napisał(a):

JACOBS - dużo dziennie wysyłacie paragonów? Pytanie do tych co wygrali, ale i do tych co strzelają same PUDŁA emotka

Miałam w sumie 12 paragonów. Wyslalsm.po 1 max 2 dziennie. Nic nie wygrałam  emotka

Ja wysłałam 1 dnia 8 i nic  a teraz jak kupię przy okazji pojedynczo i też nic emotka

A ja wysłałam kilka, nigdy więcej niż 1 na dzień i mam 2 wygrane.

Wysłałam 3 zgłoszenia , wszystkie bez wygranej niestety. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6775131 Napisano: 13.04.2021 19:12:37 w Wkurza mnie...
fiona25 napisał(a):

rozczochrana-bobrzyca napisał(a):

lolzek napisał(a):

calle napisał(a):

Nie macie wrażenia, że nagrody są coraz słabsze? w większości same jakieś graty, które finalnie kończą upchane w szafie. 
Wkurza mnie to :s

Taka tendencja spadkowa zarówno wartości jak i ilości nagród występuje już od dawna...

Na pewno każdy może dać coś od siebie w tym temacie i nie grać o te badziewia. Tutaj na forum zrzesza się jednak spora grupa osób, które grają w konkursach i biorą udział w przeróżnych akcjach promocyjnych. Idealnie gdyby wszyscy, którzy na forum się udzielają (albo chociaż forum czytają) po prostu przestali grać w konkursach o fartuszki, poduszki, tandetne okulary z plastiku albo bluzy z logo (swoją drogą te bluzy też z plastiku). Na pewno spowodowałoby to różnicę w wynikach i statystykach takich konkursów. I może z czasem widzielibyśmy zmianę na lepsze.

Dlatego czasami nawet kupując produkt promocyjny i tak nie gram "przy okazji" o wyżej wspomniane nagrody, polecam emotka

Patrząc po wpisach w MDW to niemożliwe. Ludzie grają na ilość, a nie na jakość.  

Ja uważam, że co za dużo to nie zdrowo. Wygrany fartuszek się może jeszcze przydać, ale milion śmieci w postaci gadżetów, płyt, smyczy, kubków z brzydką szatą graficzną (jak z Delmy) to strata pieniędzy i cios dla środowiska.

Zgadzam się z Tobą...i przeprowadzam totalną filtrację konkursów, w których biorę udział... Wszelakie konkursy o kubek, smycz i poduszkę odpadają już na starcie... Tyle, że żeby to coś dało musiałoby takich osób być więcej , dużo więcej , a czasem jak patrzę na wpisy w mdw to przestaję się łudzić, że kiedyś coś się zmieni...jednak wygrywanie dla samego wygrywania nadal cieszy się popularnością  emotka

Dopóki będą chętni, by odkupować te badziewne nagrody, dopóty ludzie będą grać. Np. miśka z Coccolino można bez trudu opchnąć za 5 zł, gdy nominalna cena bodajże 10 zł była. Wątpię, by komuś kilka miśków było potrzebne. Podobnie jak bluz, koszulek itp.  Uważam ,że powinni dawać, nawet mniejsze, ale nagrody gotówkowe, wtedy te 10 zł każdy przeznaczyłby na co chce. Podobała  mi się loteria Winiar, gdzie był do wyboru samochód lub  jego wartość w gotówce. I w tą stronę agencje powinny iść. Winiary - majonez dekoracyjny( konkurs zakończony) - to moim zdaniem - bardzo dobra opcja z rzeczowymi i pieniężnymi nagrodami do wyboru. Wyświetl w wątku >>

FBbeata7

#6774828 Napisano: 12.04.2021 09:10:20 w moje dzisiejsze wygrane :)

FBbeata7

#6774817 Napisano: 12.04.2021 08:16:52 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Ale smaki, ale pitny! Dwa pudła. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6774206 Napisano: 08.04.2021 10:20:11 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Nic. Wątku zdziałaj jakiś wiosenny cud. Proszę cię najuprzejmiej jak potrafię. Bo tracę wiarę w sens ,, konkursowania". Tyle zgłoszeń, zero wygranych. Zupełnie nie opłaca się grać, dobrze,że choć papier się nie zmarnuje ani chusteczki a i proszek ,, się wypierze" z czasem.  Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6774194 Napisano: 08.04.2021 09:57:54 w WC - rozmowy o wszystkim
inska napisał(a):

domiiwolk napisał(a):

Kochani forumowicze jak to jest ze w wielu konkursach wygrywają wciąż ci sami konkursowicze z tego forum
np jacobs dziennie ma chyba 8 nagród z czego 5 osób jest z tego forum na cała Polskę 38.000.000 ludzi xd

gdyby nie to forum to wcale bym nie wysłała zgłoszenia do Jacobsa, może należy odwrócić to pytanie - ile osób, które tu nie wchodzi grywa konkursach i loteriach?
może na forum jest większość populacji graczy w Polsce?
wcześniej czy później ten kto gra może tu trafia? emotka

Bo jak się wiele lat gra w konkursach , to już prawdopodobnie  gusta agencji ma się rozpracowane. Proza czy wierszyk, zabawne gagi lub koncepty. Lub gra się w konkursach z dużą ilością nagród albo  ,,niszowych", np. moim zdaniem teraz duże szanse są w Milce w Tesco, bo sklepy likwidują-  mało ich zostało , a za 15 zł trzeba kupić i do tego coś tam napisać. Konkurs nie trwa długo, te przesłanki daja większą szansę, jak sądzę, na wygraną. Też konkursy z proszkami do prania dawały ostatnio sporą  szansę na wygranie, bo był ich dosłownie wysyp- a ileż proszku można kupić? No chyba, że ktoś ma dużą rodzinę. Podobne produkty były promowane w kilku sklepach. Dziwi mnie niezmiennie, że niektórzy trafiają w bramki po kilka razy. Albo mają szczęście, albo te bramki są ustawione na te same godziny każdego dnia i wiedzą, kiedy wklepywać, albo kupują dużo,dużo  produktów, albo kupują paragony, albo pracują w sklepie i maja dostęp do nieodebranych paragonów. Innych przyczyn nie potrafię się doszukać. Czasem ludzie piszą,że wygrali coś na znaleziony paragon- więc to też jest metoda. Prawdopodobnie ilość wysyłanych zgłoszeń jakoś tam przekłada się na ilość wygranych. Żeby wygrać- trzeba grać!  Wyświetl w wątku >>

FBbeata7

#6772717 Napisano: 30.03.2021 04:54:38 w Wkurza mnie...
mawika napisał(a):

Wkurza mnie.... Że Ktoś mi ukradł wenę konkursową. Nawet nie żeby napisać tekst, ale taka żeby grać, wbić paragon czy cokolwiek. Nie wiem co się stało, cały tamten rok a to w wolnej chwili, a to przed snem albo przejrzałam konkursy, albo coś napisałam. Od początku roku do teraz kompletnie nic, myślałam że chęć gry wróci ale jakoś nie wraca. Nawet rodzina pyta czy ze mną wszystko ok. Jak można z dnia na dzień przestać grać gdy wcześniej dawało to tyle radości i frajdy. No wkurza mnie to choć nie jest to jakiś olbrzymi problem w obecnych czasach. Weszłam tutaj to może zacznie wracać.

Też mam podobnie, 160 znaków sklecić na pytanie : ,, Co najbardziej pomaga mi w domowych porządkach?" nie potrafię. Skoro jest wypalenie zawodowe, może też jest syndrom wypalenia konkursowego ? Tym bardziej, że ostatnio nic nie wygrywam , więc motywacja spada. Czas i pieniądze zainwestowane w konkursowe produkty nie są nagradzane. Konkurencja przy tym  jest duża, ludzie na każdą pierdołę się rzucają, by potem handlować wygranymi. Ja ostatnio też odkryłam na facebooku grupy sprzedażowe- fajnie, bo ludzie do domu przychodzą i można coś tam z ,, konkursowych" gadżetów opchnąć, by szaf nie zagracało. Szkoda tylko,że na bluzy i ciuchy chętnych brak. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6772537 Napisano: 29.03.2021 08:40:27 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Im więcej gram , tym więcej nie wygrywam. Pora na przerwę. Zapasy proszku, majonezu, papieru toaletowego, dezodorantu, środków czystości mam circa  na rok . Lisnera jakoś dziś zmęczyłam na śniadanie. Czekolada z orzechami  jest pyszna, ale zadek rośnie- odpada .Zresztą na 3 zjedzone , też nic. Wyświetl w wątku >>

FBbeata7

#6772294 Napisano: 26.03.2021 20:19:34 w Wkurza mnie...
edzia21 napisał(a):

domiiwolk napisał(a):

domiiwolk napisał(a):

Wygrałem kartę podarunkowa 100zl lecz mam 80km do miejsca odbioru No i ta pandemia

Dziękuje edzia za łapkę w dół to mnie motywuje do pisania lepszych postów emotka

A mnie wkurzają takie typy jak TY - nie czytają regulaminów, grają na pałę..zabierając nagrody osobom, które faktycznie mieszkają blisko i mogłyby skorzystać z wygranej.

Motywuje Cię do pisania lepszych postów? Mam nadzieję, że zmotywuje Cię też do czytania ze zrozumieniem regulaminów.

Nie ma się co czepiać, każdy orze jak może, a widzę  z innego wpisu, że karta już sprzedana na pniu. Gratulacje! Marketing doskonały! Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6771850 Napisano: 24.03.2021 19:55:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
darog napisał(a):

nelunia napisał(a):

darog napisał(a):

czy Organizator powiadamia czasami o nagrodach w formie MMS

mam z nr +3350 z dzisiaj  "nie można wyświetlić tej wiadomości".

a to jedyny tel który używam tylko do konkursów- Orange mi odp że +3350 to identyfikator niemożliwego dostarczenia MMS

Może wyłącz wifi i jeszcze raz spróbuj kliknąć w wiadomość.

dzięki za rady, ale tam nie ma co klikać, tam jest tylko jedno zdanie "nie można wyświetlić tej wiadomości", nie potrzebuje w tel do wysyłania sms na konk internetu, wifi, etc..
to prosty model tel.

pozdr. dzięki za odzew na PW i TU.

Jak gram 20 lat , nigdy nie dostałam powiadomienia MMS o wygranej. Pewnie można sprawdzić jaki to MMS w komputerze, na stronie operatora, np w Orange jest taka możliwość , chyba do 2-3 dni po otrzymaniu MMS-a. Wyświetl w wątku >>
1 darog 0

FBbeata7

#6771848 Napisano: 24.03.2021 19:50:29 w Wkurza mnie...
tereniagno napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

tereniagno napisał(a):

FBilona napisał(a):

Jak bumerang przez cały dzień nakarmiono mnie informacjami, że lockdawn będzie jeszcze trwał 2-3 lata. 

Wkurza mnie, że robią wielkie zaostrzenia, chcą wprowadzić  lockdawn, wszystko zamykają,
a Sanatoria pootwierane i wysyłają ludzi. emotka
Gdzie tu logika? Tam nie ma COVIDa ,masakra emotka

Otóż  to! Mój ojciec jest do 2 kwietnia w sanatorium i bardzo się obawiam, aby nie przywiózł ze sobą tej zarazy!

Ludzi chcą pozamykać na Święta w domach,a Sanatoria funkcjonują w najlepszym.
To jest dopiero chore. emotka Koleżanka ma wyjeżdżać teraz w niedzielę na drugi koniec Polski pociągiem z przesiadkami.
Wyjedzie o godz. 6 rano,a na miejscu będzie dopiero ok.23. To się nazywa Lockdawn emotka
Nie jest jeszcze szczepiona,tylko ma zrobić test emotka
Jeśli zrezygnuje sama,to przepadnie i będzie musiała znowu długo czekać,żeby podleczyć zdrowie.

Dziś Media Expert zamknięty, tylko internetowe zamówienia wydają, zabarykadowali się maksymalnie. Sto metrów dalej , w Selgrosie tusze do drukarki z półki zdjęłam i kupiłam .Taka to polska  logika, a do tych z Media Expert i tak mało ludzi chodziło , bo drogo mają, zwykle było tam 2-3 ludzi na  cały wielki sklep. Drukarka śmiga, nie zarobił Media Expert, zarobił Selgros. A ludzie jak z maską pod brodą chodzili, tak chodzą, rąk to już praktycznie nikt nie dezynfekuje, tylko ja sprawdzam jak ,, pachną" płyny do dezynfekcji- od razu wiem , czy nie straciłam węchu i czy Covida nie załapałam. Niektóre czuć alkoholem na odległość. Jedynie dziś poczta sie zabarykadowała i tylko po 2 osoby do środka wpuszczali, reszta stała karnie w metrowych odstępach przed urzędem. Przy takim braku dyscypliny, to my szybko tego wirusa nie zwalczymy. Wyświetl w wątku >>
1 mia 0