Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika FBbeata7

FBbeata7

#6771820 Napisano: 24.03.2021 17:09:27 w Co można dostać gratis?
rena-cz napisał(a):

flinta_13 napisał(a):

pink086 napisał(a):

pablo75 napisał(a):

androm napisał(a):

dziś 8:01 naciskalam wypełnione wszystko i puli już nie było w coccolino

U mnie to samo już drugi raz się nie załapałem.

u mnie też:( 08:01 i pusto

Co to się porobiło z tymi zwrotami emotka

Mi się udało, ale przy 250 zwrotach to zazwyczaj więcej czasu było. Może jutro w pracy część będzie  emotka

Trzeba szybko wpisywać, kopiuj -wklej - wtedy sie uda. Ręcznie, po kolei , nie ma szans. Tak było w zwrocie za szampon Nature Box, masakra, dla 22 złotych kilka nocy czatowałam, minutę po 24 już formularz informował, że pula wyczerpana. Trzeba też odświeżyć stronę dokładnie w godzinie wpisywania- przynajmniej tak było w szamponie. Na Coccolino już nie dałam się złapać, bo mam zapas płynu do płukania  kupionego do  innego konkursu. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6771788 Napisano: 24.03.2021 14:46:03 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Takie ładne zdjęcie zrobiłam, tak sie starałam - a tu nic, na koniec konkursu na facebooku ludzie  dowalili tyle komentarzy,że było w czym wybierać- wybrali finezyjnie proste.I  po co było się tak rozpisywać? Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6771183 Napisano: 21.03.2021 10:47:31 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
nanajka81 napisał(a):

po raz drugi duck mnie wysłał na bambusa że sprzątaniem, nie bawię się w to więcej, obraziłam się.

Ja 4 zgłoszenia wysłałam i nic, tylko zapas środków czystości posiadłam na trochę. Nie zmarnują się, okna po zimie trzeba będzie umyć... Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6771137 Napisano: 20.03.2021 20:02:35 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
slomkab napisał(a):

kalinea napisał(a):

BIC mnie nigdy nie zrozumie  emotka

Mnie również ;(

To moze spróbować z zapalniczką BIC w Ruchu.  https://www.zapal.../promo/ruch_samochod Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6771106 Napisano: 20.03.2021 14:24:03 w SZUKAM....
agakaz2 napisał(a):

FBbeata7 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

sabinka71 napisał(a):

mariolakal napisał(a):

mariolakal napisał(a):

Czy w ITM znajdę jakieś produkty Mosso ? 

Sama sobie odpowiem: nie znalazłam... W związku z tym mam pytanie: w jakim zakamarku kaufa lub biedry znajdę produkty mosso ? Ktoś kiedyś pisał, że są tam dostępne, a ja ślepa chyba jestem...   emotka

W ITM jest olej Mosso

Kaufland ma u mnie na półkach majonezy ułożone firmami tam znalazłam mosso , obok stoją chrzany również można znaleźć ten potrzebny emotka
innych produktów O których pisali nie znalazłam

Jedynie olej  Mosso nadaje się do jedzenia, chrzany i majonezy maja tak dużo sztucznych dodatków,że aż strach konsumować. No chyba ,że dla kogoś ważniejsze jest wygrane 5000 zł niż zdrowie.

A kto powiedział lub gdzie to jest napisane że ja to będę jeść / używać?  emotka

Ale kot ani pies majonezu oraz chrzanu nie zje. Kura też wątpię, ptaki za oknem raczej też  nie. To już lepiej w totka zagrać. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6771093 Napisano: 20.03.2021 12:40:05 w SZUKAM....
agakaz2 napisał(a):

sabinka71 napisał(a):

mariolakal napisał(a):

mariolakal napisał(a):

Czy w ITM znajdę jakieś produkty Mosso ? 

Sama sobie odpowiem: nie znalazłam... W związku z tym mam pytanie: w jakim zakamarku kaufa lub biedry znajdę produkty mosso ? Ktoś kiedyś pisał, że są tam dostępne, a ja ślepa chyba jestem...   emotka

W ITM jest olej Mosso

Kaufland ma u mnie na półkach majonezy ułożone firmami tam znalazłam mosso , obok stoją chrzany również można znaleźć ten potrzebny emotka
innych produktów O których pisali nie znalazłam

Jedynie olej  Mosso nadaje się do jedzenia, chrzany i majonezy maja tak dużo sztucznych dodatków,że aż strach konsumować. No chyba ,że dla kogoś ważniejsze jest wygrane 5000 zł niż zdrowie. Wyświetl w wątku >>
0 1 atyde25

FBbeata7

#6771082 Napisano: 20.03.2021 11:18:57 w SZUKAM....
sabinka71 napisał(a):

mariolakal napisał(a):

mariolakal napisał(a):

Czy w ITM znajdę jakieś produkty Mosso ? 

Sama sobie odpowiem: nie znalazłam... W związku z tym mam pytanie: w jakim zakamarku kaufa lub biedry znajdę produkty mosso ? Ktoś kiedyś pisał, że są tam dostępne, a ja ślepa chyba jestem...   emotka

W ITM jest olej Mosso

Trzeba kupić dwa Oleje Mazowieckie, w Auchan już nawet z informacją o loterii są. Wyświetl w wątku >>

FBbeata7

#6771059 Napisano: 20.03.2021 08:07:58 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
kermit napisał(a):

Już mi się ten paskudny kibel po nocach śni. O co tam chodzi? Czytają faktycznie?

Lubią ponoć rymowanki. Pech - bo ja do nich prozą mówiłam. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6770797 Napisano: 19.03.2021 03:42:13 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
flinta_13 napisał(a):

Pech śledzi moje poczynania konkursowe emotka  
I nic nie wygrywam :

Mnie też szczęście nie chce dodać do ulubionych. Czekam i czekam. Wyświetl w wątku >>
1 flinta_13 0

FBbeata7

#6770541 Napisano: 18.03.2021 10:37:00 w Co można dostać gratis?
maverick napisał(a):

https://www.cocco...wyprobujzadarmo.html

Nie, już się złapać nie dam na czatowanie po nocach. Jak przy Nature Box. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6770346 Napisano: 17.03.2021 12:01:15 w Wkurza mnie...
Dzień dobry,dziękujemy za udział! Dziś nie udało Ci się wygrać, ale głowa do
góry -
konkurs wciąż trwa i nadal możesz wziąć udział w naszej zabawie.
Codziennie czeka 10 x 100 zł, a nagroda główna to 10 000 zł!

Zarejestruj nowy paragon - masz szansę sprzątnąć 100 zł!

Zapraszamy do udziału w konkursie na sprztanijnagrody.pl

Pozdrawiamy!
I po co ta informacja, nie wygrałam , to nie. Tylko skrzynkę zaśmiecają, chyba bardzo się nudzą w tej agencji albo chcą sie wykazać. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6770309 Napisano: 17.03.2021 09:30:35 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Wygranie czegokolwiek , oprócz miśka z płynu do płukania, graniczy z cudem, może pora zrobić detox konkursowy? Zapasy produktów mam na pół roku. Proszków, płynów, papieru toaletowego. I zero wygranych. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6770066 Napisano: 15.03.2021 17:32:29 w Wkurza mnie...
superloser napisał(a):

A mnie wkurza, ze producenci decyduja za klienta  emotka
I to wszystko jak leci na produkcji  emotka

Nestle BEZ GLUTENU platki wciska
Hochland BEZ LAKTOZY robi sery w plastrach

Kiedys bylo z soja modyfikowana taka super, dzis GMO to zlo.

A teraz jeszcze Vanish pyta o 2500 litrow wody... hipokryzja, kiedy to sam Vanish tyle toksycznych zwiazkow chemicznych wpuszcza w obieg wody i tyle rozowego plastiku produkuje  emotka  ze jedna chinska koszulka to nawet nie kropla wody w tym co Vanish w minucie "uzywa" na wyprodukowanie odplamiaczy  emotka

Dlatego nie kupuję Vanisha, mam mydło odplamiające Dr. Beckmann, używam je już rok, jestem zadowolona i na konkurs z głupim pytaniem się nie złapię. Moje pieniądze, mój czas, moje pranie, mój wybór. Wyświetl w wątku >>

FBbeata7

#6770064 Napisano: 15.03.2021 17:27:17 w PLAGIATY
astronautka napisał(a):

kursykon napisał(a):

A co sądzicie o tak ordynarnym skopiowaniu zdjęcia i tekstu i zgłoszeniu jako swoje (co było opisane w poście z Kinder Country na FB pod wynikami w 3 turze), odnoszę wrażenie, że są ludzie mentalnie podobni do tamtego "bohatera", którzy wyłącznie cudze prace zgłaszają jako swoje.  A swoją drogą wciąż zaskakują mnie wyniki Kindera, ale to inny temat:)

ja nie mogę wyjść z przerażenia, że mamy czasy gdzie jawna kradzież nazywana jest inspiracją...

Bo dopóki ,,pierwotny" autor nie wystąpi do sądu , agencje nic zrobić nie mogą. Plagiator podpisuje oświadczenie , że to jego tekst oraz  zdjęcie. Prawdziwy autor może nawet nie wiedzieć albo dla paru groszy sądzić się  latami nie zamierza, ponosić koszty, a co jeśli jednak sąd uzna ,że np. przepis na potrawę nie jest objęty prawem autorskim,  jak twierdził Konkursowy Ninja , który splagiatował przepis z bloga i wygrał Thermomix ? Dlatego tak bezkarnie szerzy się zrzynanie-  ,, kopiuj -wklej" , nawet bez słowa własnego, ordynarnie, na chama.Taki kraj, takie obyczaje. I ten pęd do wygrania każdego, byle jakiego  śmiecia- przerażający. Wyświetl w wątku >>

FBbeata7

#6769909 Napisano: 15.03.2021 10:20:32 w co chcielibyście wygrać?
Wszystkie główne. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6769525 Napisano: 12.03.2021 13:21:32 w moje dzisiejsze wygrane :)
Butelka tylko . Liczyłam na bon. Wyświetl w wątku >>

FBbeata7

#6769415 Napisano: 12.03.2021 00:08:56 w co chcielibyście wygrać?
Wszystkie główne. A przynajmniej jedną. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6769083 Napisano: 10.03.2021 14:19:11 w Wkurza mnie...
anialistopad napisał(a):

Siostra robiła mi zakupy i zamiast Ducka kupiła mi bref ,bo i to i to do ubikacji jest . Jej stwierdzenie hehe

To nie tak łatwo konkursowemu mugolowi ogarnąć, moja siostra często kupuje mimochodem do domu jakieś konkursowe produkty, patrzę i pytam : Paragon masz? Nie , nie wzięłam.No bycież...Ciekawe, czy teraz z Jacobsa przyniesie, bo pije tą kawę. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6769080 Napisano: 10.03.2021 14:12:19 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Kiedyż , ach, kiedyż los doda mnie do ulubionych i sypnie szczęściem prosto w oczy?Na razie tylna częśc ciała rośnie od majonezu i zestawu miniczekoladek Wawel(niedobrze-  złamałam postanowienie, by unikać słodyczy i niestety dałam się skusić, bo te z advocatem są przepyszne).Wątku zapraszam Cię do odczarowania rzeczywistości, bo marnie coś , marnie w tym roku.Zupełny brak weny twórczej  i nagród też. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6768928 Napisano: 10.03.2021 06:54:14 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
ikropka napisał(a):

nie umiem sprzątać emotka

Ja też i ten denerwujący komunikat,że nie wygrałam na meila.Poddaję się. Wyświetl w wątku >>
0 0