Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika FBbeata7

FBbeata7

#6768921 Napisano: 10.03.2021 00:10:28 w Wkurza mnie...
Zwrot za szampon  Nature Box- nijak nie można się wbić, o pólnocy limit wyczerpany.Coś nie halo z tymi zwrotami. Żeby ludzie za 12zł z paragonu z Hebe albo za 22 zł  z Selgrosa tak się zabijali? Siedzieli do północy? I nie można było wklepać? Od początku zwrotów? Paranoja jakaś- więcej na taką akcję nie dam się złapać. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6768788 Napisano: 09.03.2021 11:04:30 w Wkurza mnie...
siewcazamieszania napisał(a):

Wkurza mnie, że łażę po okolicy, robię jakieś dziwne fotki z batonikami, układam jakieś rymowanki, kupuję stanowczo za dużo czekolady i lajkuję strony na fb i wszystko na nic. Totalna porażka.
Ile trzeba nakupić czekolad, serków i majonezów, żeby wygrać cokolwiek? Wrr

Wystarczy jeden i wstrzelenie się w bramkę. Wyświetl w wątku >>
2 donia7, inska 0

FBbeata7

#6768780 Napisano: 09.03.2021 10:36:17 w Wkurza mnie...
fiona25 napisał(a):

kumulacja napisał(a):

superloser napisał(a):

Jasminum napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

Dobrze, że nikomu do głowy nie wpadło: "Reginę kocham nad życie, bo tylko ona pamięta o moim odbycie".

Z papierem Regina wciąż jest ubaw po pachy- hocki klocki stawiają domowe patałachy

Regina poleruje i wszystko sie świeci, kochają ją dorośli i kochają dzieci  emotka

Regina, ach Regina! D..ę zgrabnie wypinam ... 
Przestańcie, bo właśnie siedzę i piszę o Reginie  emotka

Regina to papier, mięciutki i gładki, jak nikt głaszcze pięknie moje dwa pośladki  emotka

Można płynąć i płynąć w zachwycie nad Reginą we własnym odbycie... Chyba nawet limitu znaków w Aloe Vera nie ma. Ubaw po pachy to będą mieli ci, co to czytać będą. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6768703 Napisano: 08.03.2021 19:55:47 w Wkurza mnie...
fiona25 napisał(a):

FBewa36 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Loteria Kamis kupiłam 1 produkt ,a to ma być za 5 zł. 


Ja kupiłam za to za 5 zl, ale przed rozoczeciem konkursu ????‍️

A ja nie dość, że przed rozpoczęciem,to jeszcze 1 produkt   emotka  Czas odpocząć...

Ja kupiłam za 5 zł, zgodnie z datą rozpoczęcia loterii, ale nic nie wygrałam. Prawie na jedno wychodzi, bo trafić główną będzie ciężko. Wyświetl w wątku >>
1 fiona25 0

FBbeata7

#6768652 Napisano: 08.03.2021 14:53:12 w Wkurza mnie...
dwaburekoty napisał(a):

Dobrze, że nikomu do głowy nie wpadło: "Reginę kocham nad życie, bo tylko ona pamięta o moim odbycie".

Można napisać jeszcze,że papier Regina wcale nie jest taki do d... jak się wydaje. Jest przewspaniały, miękki, pachnący, najlepszy na rynku itp. itd. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6768370 Napisano: 06.03.2021 19:17:34 w Wkurza mnie...
superloser napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

superloser napisał(a):

sks900 napisał(a):

superloser napisał(a):

rafi323raf napisał(a):

Gdy takie konkursy startowały to pamiętam jeden, gdzie kody były na produkcie wydrukowane, by wygrać 100 zł trzeba było zainwestować ok. 80 zł. Taka statystyka była. 

A z tymi paragonowymi teraz jest jeszcze gorzej. Ostatnio w smolarze dzięki filmikowi z losowania raz oszacowałem że było po ok. 2000 zgłoszeń dziennie a nagród 20*200zł. Produkt 10 zł, czyli matematycznie by wygrać jedną nagrodę trzeba by wydać 1000 zł. 

Dlatego teraz gram zupełnie hobbistycznie, 1-2 zgłoszenia by mój los brał udział w losowaniach głównych, jednak wciąż większa szansa na wygranie niż w totolotku  emotka

Ale ciekawe o ile mniej zgłoszeń by było, gdyby kody były na opakowaniu, a nie zgłoszenia przez paragon...

To Nutella obecnie ma taka akcje na odrywanie nslepek  emotka  Paragon zbyteczny, wiec jak masz sklep i dostawe na zapleczu to mozesz grac  emotka

Albo hochland. 

Hochland musisz zdrapac i zatrzymac opakowanie - nie jest praktyczne w "kazdym promo serze"

W Nutella nalepka odrywa sie bez uszkodzenia opakowania  emotka
Gdyby nalepka z kodem byla na "zlotku" od wewnetrznej strony to rozumie - bo musisz otworzyc produkt.


Czy ja wiem... Ja się z tą nalepką z Nutelli trochę namęczyłam w domu. Trochę mi to zajęło mimo namoczenia. Gdybym ją chciała tak po prostu odkleić to z pewnością kodu bym już nie odczytała.

Na zapleczu towar ma "czas" 

Dziwne, bo moje nalepki bez żadnej wody oderwałam, spokojnie podważyć, np. końcówką noża na brzegu i spokojnie ciągnąć, to zwykła nalepka na jakiś tam klej.Schodzi łatwo. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6768351 Napisano: 06.03.2021 16:10:45 w Wkurza mnie...
superloser napisał(a):

FBbeata7 napisał(a):

fiona25 napisał(a):

superloser napisał(a):

fiona25 napisał(a):

wkurza mnie, że nie mogę trafić w żadną bramkę a patrząc na wyniki z pierwszych dni Lisnera ludzie mają albo wybitne wręcz szczęście albo patent na te cholerne bramki...   emotka

Pracuja w sklepikach  emotka i to takich z jedna kasa fiskalna... 
jakby listy laureatow zawieraly nipy to by wygrywaly te same  emotka   z wyjatkami od przypadku

przeszło mi to przez myśl ... 

I dlatego agencje powinny zawsze robić zastrzeżenia- jedno gospodarstwo domowe- jedna nagroda dodatkowa, jedna główna, wyeliminowałoby to wszelkiej maści kombinatorów albo kazać podawać tak dużo danych,dotyczących paragonu,że wklepanie kilkunastu kodów-zgłoszeń, skutecznie zniechęciłoby mało zmotywowanych.

Wlasnie taki zapis "jedna nagroda na gospodarstwo", nakreca kombinatorow.

Teraz loteria Groszek - szkoda kasy marnowac, bo podaje sie tylko numer paragonu i zakup tylko jednego produktu partnera.
Loteria przeznaczona wylącznie dla wlascicieli i pracownikow sieci Groszek, chociaz Ty tez masz szanse emotka  z jednym paragonem...

Raczej dla znajomych pracowników, bo pewnie w regulaminie jest zapis ,że pracownicy nie mogą brać udziału.To już sie robią konkursowe mafie. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6768285 Napisano: 06.03.2021 08:48:24 w Czy informują/ informowali?
margobb napisał(a):

olunka napisał(a):

czy dzisiaj tez wysyłali maile z konkursu Duck, Pronto o tym,że sie nie wygralo?

Jestem "szczęśliwą" posiadaczką takiego @ emotka

Wysyłali,dostałam, tylko zastanawiam się po co? Jak sie nie wygrało, to się nie wygrało. A tu ludzie na forum piszą, że za pierwszy dzień wygrali, nie powiadomili ich, a teraz przysyłają meila, przypominającego, by odesłać dane. Niezły bajzel ta agencja ma. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6768284 Napisano: 06.03.2021 08:43:00 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Nic- Lisner, Velvet, Delicje, konkursy kreatywne i loterie- zero wielkie. Zapas papieru toaletowego na pół roku- akurat to towar, który się nie zmarnuje. Tak naprawdę to trudno znaleźć motywację przy takiej posusze. Zastanawiam się , czy kupić Martini, ale po co mi 6 kolejnych butelek albo jakiś świecący znak-kolejny klamot, a  na główną to raczej  ciężko liczyć... Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6768276 Napisano: 06.03.2021 06:02:18 w Wkurza mnie...
fiona25 napisał(a):

superloser napisał(a):

fiona25 napisał(a):

wkurza mnie, że nie mogę trafić w żadną bramkę a patrząc na wyniki z pierwszych dni Lisnera ludzie mają albo wybitne wręcz szczęście albo patent na te cholerne bramki...   emotka

Pracuja w sklepikach  emotka i to takich z jedna kasa fiskalna... 
jakby listy laureatow zawieraly nipy to by wygrywaly te same  emotka   z wyjatkami od przypadku

przeszło mi to przez myśl ... 

I dlatego agencje powinny zawsze robić zastrzeżenia- jedno gospodarstwo domowe- jedna nagroda dodatkowa, jedna główna, wyeliminowałoby to wszelkiej maści kombinatorów albo kazać podawać tak dużo danych,dotyczących paragonu,że wklepanie kilkunastu kodów-zgłoszeń, skutecznie zniechęciłoby mało zmotywowanych. Wyświetl w wątku >>

FBbeata7

#6768275 Napisano: 06.03.2021 05:53:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pawelkoo napisał(a):

Agencja Advalue, jak u nich wysyłać numery paragonów w formacie xxxx/xxxx? Formularz tego znaku ani spacji nie przepuszcza. Cały numer ciągiem? Chciałem wysłać zgłoszenie na Lisnera, na początku wpisywałem z /, potem ze spacją i nic nie przechodziło a jak na końcu wpisałem cały numer ciągiem to informacja że taki paragon już został zarejestrowany  emotka

Ja wpisuję cały numer ciągiem ; dwa razy, różne numery paragonów- przeszły bez problemu.  Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6767959 Napisano: 04.03.2021 18:14:02 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Wpiszę się , a może coś wpadnie... Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6767688 Napisano: 03.03.2021 14:13:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
FBbeata7 napisał(a):

stasia98 napisał(a):

superloser napisał(a):

Sielski...  emotka
5 dni zostalo
7 dni na glosowanie... wiec po ptakach jak komus by sie przypomnialo
112 zgloszen na caly kraj... ajjj  emotka
ponad 60000 zl na nagrody...

przepis na marketingowa porażke i ból głowy  emotka

Przepis "daj samochod to sie trzoda hurtem rzuci" jakoś wtope zrobil, zwlaszcza przy marnym zakupie za 5zl  emotka

Jeśli zgłosisz ostatniego dnia to również masz 7 dni na głosowanie, tak jest napisane w regulaminie.

Nie ma się co cieszyć, bo ostatniego dnia ludzie natłuką tyle zgłoszeń i tyle polubień,że wszystkim oko zbieleje.Kiedyś wzięłam udział w czymś podobnym, gdyż  skusiłam się,że jest  mało zgłoszeń.I bardzo się zdziwiłam w ostatnich dniach konkursu , jak lawinowo ich  przybywało , ale życzę wszystkim powodzenia, lajki to nie moja bajka.

Teraz wpadł mi do głowy szatański pomysł, gdybyśmy się wszyscy na forum zebrali , to być może wspólnie toyotę byśmy wygrali, oczywiście na jedną uczciwa osobę , która po sprzedaży autka, podzieli sumę na 2000 , bo gdzieś tyle lajków jak na razie wystarczyłoby.Chyba nas tu na forum ze 2 tys. ludzi będzie? Wychodzi po  podziale 20 zł, ale co tam, koncept chyba niezły ? Wyświetl w wątku >>

FBbeata7

#6767685 Napisano: 03.03.2021 13:46:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
stasia98 napisał(a):

superloser napisał(a):

Sielski...  emotka
5 dni zostalo
7 dni na glosowanie... wiec po ptakach jak komus by sie przypomnialo
112 zgloszen na caly kraj... ajjj  emotka
ponad 60000 zl na nagrody...

przepis na marketingowa porażke i ból głowy  emotka

Przepis "daj samochod to sie trzoda hurtem rzuci" jakoś wtope zrobil, zwlaszcza przy marnym zakupie za 5zl  emotka

Jeśli zgłosisz ostatniego dnia to również masz 7 dni na głosowanie, tak jest napisane w regulaminie.

Nie ma się co cieszyć, bo ostatniego dnia ludzie natłuką tyle zgłoszeń i tyle polubień,że wszystkim oko zbieleje.Kiedyś wzięłam udział w czymś podobnym, gdyż  skusiłam się,że jest  mało zgłoszeń.I bardzo się zdziwiłam w ostatnich dniach konkursu , jak lawinowo ich  przybywało , ale życzę wszystkim powodzenia, lajki to nie moja bajka. Wyświetl w wątku >>
1 smerf1234 0

FBbeata7

#6767665 Napisano: 03.03.2021 12:18:43 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
superloser napisał(a):

nataliii napisał(a):

antylopia napisał(a):

@trampek, napisał(a):

Czy w c4 lib lidlu jest ten papier regina na nowy konkurs a jak nie to w jakom znajde.

na bank jest w auchan 12zl zl za 8rolek

Jest w Auchan ale z opisem "Papier WC"

Ale ma numery w opisie emotka

17,47 w Selgrosie za 12 rolek, przepiękny opis: ,,PAP.TOALE.REGINA ALOE VERA 12". Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6767530 Napisano: 02.03.2021 18:30:16 w Wkurza mnie...
Zwroty za szampon Nature Box, wchodziłam o różnych godzinach, nawet o 5 rano i zawsze ten sam komunikat: pula zwrotów wyczerpana, to nie lepiej byłoby zarejestrowac te 5 tys. zgłoszeń przewidzianych do oddania  i wtedy napisać: sorry , ale już koniec zwrotów, a tak 82 dzienie -nie wiadomo kiedy, nie wiadomo jak.Ani rano, ani przed południem , ani po południu.Chyba dziś po północy trzeba spróbować. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

FBbeata7

#6767169 Napisano: 01.03.2021 09:39:38 w WC - rozmowy o wszystkim
sks900 napisał(a):

FBbeata7 napisał(a):

U mnie w C4 w kasach samoobsługowych można płacić tylko karta a ja zawsze płace gotówka wiec pozostają mi normalne kasy a tam max 2 paragony 

Dziwne, bo hipermarket C4 ma kasy samoobsługowe na gotówkę i na kartę. Natomiast supermarket- ten chyba tylko na kartę.

W moim mieście, w  hipermarkecie C4, tylko kartą można płacić w kasach samoobsługowych. Dziwi mnie za to, że ktoś nie płaci kartą...

Ale dlaczego , ja płacę raz tak, raz tak, jak mi wygodniej. W Kauflandzie są kasy na gotówkę i tylko z  kartą- skoro ktoś tak wymyślił, to tak jest o.k. Emeryci np. wolą gotówką się posługiwać, mój tato ma kartę, ale z niej nie korzysta. Mama jeszcze niedawno dostawała swoją skromną emeryturę od listonosza. Powinny być dwie opcje i tyle. Wyświetl w wątku >>
1 Ferdia 0

FBbeata7

#6767162 Napisano: 01.03.2021 08:18:43 w WC - rozmowy o wszystkim
visserarthur napisał(a):

FBbeata7 napisał(a):

rare85 napisał(a):

rufus napisał(a):

superloser napisał(a):

kalinea napisał(a):

Zastanawiam sie jak patrzą na Was kasjerki jak kupujecie produkty na kilka paragonów? Mnie jedna chciała dzis zabić wzrokiem ale nic nie powiedziała emotka  

Sa kasy samoobslugowe, wiec po problemie  emotka

Z tym też różnie bywa. emotka  

Tak, zwłaszcza jak ochroniarz śledzi Cię wzrokiem czy aby na pewno za wszystko zapłacisz. Siedzi to z tyłu głowy, ale ostatnio nic do bani i przeszłam przez 3 kasy samoobsługowe, żeby mieć różne numery paragonów emotka Oczywiście z wodzącym za mną wzrokiem ochroniarza. Gdyby on tylko wiedział, że dla mnie paragon jest najważniejszy... emotka

W Selgrosie nigdy nie mam problemu, mówię pani , że to na konkursy i że już samochód  z kawy w ten sposób wygrałam,  pani miło się uśmiecha i kasuje nawet 3-4 paragony- staram się nie przeginać i nie kasować  np. 10 paragonów. Zawsze można jeszcze raz stanąć w kolejce.I po problemie. W Kauflandzie nikt na samoobsłudze nie śledzi nikogo, nawet pani z obsługi tych kas patrzy obojętnie, kasuję tak jak chcę i ile chcę. Ostatnio 4 paragony. W osiedlowym sklepie 2 oddzielne  paragony nie stanowią problemu, więcej nie, bo robi się kolejka.Myślę,że większym problemem są źle opisane paragony, akurat Selgros i Kaufland nie ma z tym problemu,osiedlowy sklep to już bardzo  dziwne opisy ma.

Rozbraja mnie taka otwartość...

Pracownicy i tak nie biorą udziału w konkursach, bo albo nie mogą zgodnie z regulaminem  ,albo nie wierzą,że coś wygrają. Ostatnio nakręciłam koleżankę na konkursy, ale ona coś w alkohole idzie, oj niedobrze, teraz ma kłopot , kiedy wypije to wygrane Martini.I wino gruzińskie jechała na drugi koniec miasta kupować... Ciekawe , czy zabierze się za  konkurs Żubrówki? Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6767147 Napisano: 01.03.2021 02:56:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

otter napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

edzia21 napisał(a):

otter napisał(a):

https://www.e-kon...dbanie-o-pranie.html

czy jesli do tego konkursu zakupilem trzy produkty (2 x silan, 1x persil) o lacznej wartosci pow 35 zl to taki paragon jest niewazny i nie ma sensu z nim startowac?

Skoro w regulaminie jest zapis: 2 produkty, a nie minimum 2 produkty, to wiadomix że taki paragon jest nieważny emotka  
Aczkolwiek zawsze warto skontaktować się z agencją i podpytać - kij ich wie, jak interpretują własny regulamin.

otter pytanie czy jeden Silan i Persil nie dają Ci kwoty powyżej 35 zł? Jeżeli dają, to masz dobry paragon i możesz grać.

nie daja, nie przeczytalem dokladnie przed zakupem i wyszlo jak wyszlo... dopytam agencji 

Agencja chyba ma problemy z odpisywaniem. Jak nie odpiszą, to niestety moim zdaniem masz paragon do kosza.

Jednak egzamin z czytania ze zrozumieniem w podstawówce ma sens, a ja dziwiłam się, po co go robia? Regulamin jest prosty jak drut: dwa różne produkty,które razem kosztują określoną sumę, można sobie i dziesięć różnych  promowanych produktów  kupić - na jednym i też paragon będzie zgodny z wymogami regulaminu, nie można natomiast  dwóch takich samych proszków za cenę 35zł lub takich samych płynów za 35 zł. Pewnie chodzi im o to, by ludzie kupowali jakieś większe opakowania  proszków, płynów, bo takowe są nieco  droższe.Ale per saldo  zakup  się opłaca. Wyświetl w wątku >>