Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika FBbeata7

FBbeata7

#6764670 Napisano: 13.02.2021 15:09:03 w Smolar
Czy z Bricomarche z rezerwy już kody na odkurzacze słali? Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6764495 Napisano: 12.02.2021 07:41:38 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
kiedystobylo napisał(a):

FBbeata7 napisał(a):

superloser napisał(a):

Tam nagradzaja "naklad pracy" 

Ja im bardziej  jestem zadowolona ze zgłoszenia, im bardziej  jest ono  dopracowane, tym bardziej nie wygrywam.Córka proponuje mi, aby pisać jak na maturze, używając słów kluczy: nazwy firmy,produktu, jakiś nowomodnych zwrotów, anglicyzmów(brr- na samą myśl się brzydzę, bo uwielbiam od lat prof.Miodka, wystąpiłam nawet w jego programie i nie potrafię pisać w polskim tekście: fun, cool albo swojsko: ,,zajefajne".Nie potrafię i już.Odwołania do lektur, literatury nie przynoszą skutku- wszak język reklamy to nie epika, liryka lub dramat.Ciężko coś stworzyć poza marnymi częstochowskimi rymami i to - z pomocą komputera.Ciekawe, co miał na myśli przedmówca(,,przedwpisywacz?"), twierdząc,że nagradzają nakład pracy.Jakiż to nakład pracy 360 znaków ułożyć zgrabnie po polsku,to są raptem 2-3 zdania.Jak się rozpisałam, to dużą część musiałam wyciąć, może skracanie tekstu  jest tym   sławetnym  nakładem pracy?Żeby nie było,że wpis  nie na temat-przedwczoraj, wczoraj i dziś nic nie wygrałam. nic , wielkie zero, ciśnie się słówko: ,,null"- ach wybacz profesorze.Karniaki sio!

Przedmówca zapewne odnosił się do zapisu w regulaminie, tam pisali czym się sugerują przy wyborze. Jak wiadomo nijak się to ma do rzeczywistych preferencji komisji. emotka  I zgadzam się: trudno oceniać nakład pracy przy tekście ograniczonym do 360 znaków, przy tym jak pewnie 80 procent tekstów jest rymowanych, więc teoretycznie każdy się wysilił. PS: Być może to jakieś problemy sprzętowe albo pośpiech, ale profesor Miodek doceniłby też na pewno poprawne spacje między znakami interpunkcyjnymi - a więc zawsze po znaku, nigdy przed. Ładniej wygląda, lepiej się czyta. (Proszę nie odczytuj tego jako uszczypliwość, piszę jak purystka do purystki emotka ). 

W temacie: boję się, że piniata Kinder będzie ostatnią nagrodą w moim życiu. Niech w końcu wpadnie coś sensownego!

Wiem , uczyli nas tego w studium administracji, ale czasem w tekstach, np. konkursowych, unikam spacji, bo wtedy mogę napisać to, co chcę, mieszcząc sie w regulaminowych 360 znakach. Uważam, że aż tak źle się nie czyta takiego tekstu, czasem jak widzę,  że bez spacji ani rusz, to ją robię. Często pomijam. Na forum to jest tekst spontaniczny, pisze się często w emocjach , z głowy, nie redaguje się tekstu,nie formatuje i tak większość zrozumie, co kto ma do powiedzenia. Poza tym nigdzie w regulaminie nie piszą, że będą oceniać tekst i jego wygląd , a nie treść. Radę przyjmuję, jest zasadna, bo o spacjach zapominam często. Wyświetl w wątku >>

FBbeata7

#6764447 Napisano: 11.02.2021 18:31:32 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

FBbeata7 napisał(a):

Ból barku.Może ktoś ma link do dyskusji, która tu była na forum e-konkursów, o bólach kręgosłupa, tam forumowicze polecali jakieś ćwiczenia,jeśli ktoś byłby tak miły i mi  podesłał to byłabym wdzięczna, to jakoś chyba latem lub  jesienią u.b. roku było.

chodzi o te wpisy?
https://www.e-kon...trona/4651/#p6713911

Jak będziesz chciała coś poszukać, to wejdź ogólnie na zakładkę "forum" i tam wpisz słowo, które Cię interesuje 

Super- dziękuję za informacje. Wyświetl w wątku >>
1 ziolko 0

FBbeata7

#6764436 Napisano: 11.02.2021 18:08:07 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
FBmarta22 napisał(a):

O Ty Raffaello niedobre  emotka  

Ale za to lekkie i smaczne.Też nic nie wygrałam, prócz kolejnych pustych kalorii. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6764335 Napisano: 11.02.2021 11:13:20 w Wkurza mnie...
Ból barku.Może ktoś ma link do dyskusji, która tu była na forum e-konkursów, o bólach kręgosłupa, tam forumowicze polecali jakieś ćwiczenia,jeśli ktoś byłby tak miły i mi  podesłał to byłabym wdzięczna, to jakoś chyba latem lub  jesienią u.b. roku było. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6764322 Napisano: 11.02.2021 10:32:29 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
superloser napisał(a):

kiedystobylo napisał(a):

Jestem taka zadowolona ze swojego zgłoszenia na BIC, 
więc pewnie wygram tam okrągłe NIC...  XD

(grudzień, styczeń, luty - konkursowy dramat)

Tam nagradzaja "naklad pracy" 

Ja im bardziej  jestem zadowolona ze zgłoszenia, im bardziej  jest ono  dopracowane, tym bardziej nie wygrywam.Córka proponuje mi, aby pisać jak na maturze, używając słów kluczy: nazwy firmy,produktu, jakiś nowomodnych zwrotów, anglicyzmów(brr- na samą myśl się brzydzę, bo uwielbiam od lat prof.Miodka, wystąpiłam nawet w jego programie i nie potrafię pisać w polskim tekście: fun, cool albo swojsko: ,,zajefajne".Nie potrafię i już.Odwołania do lektur, literatury nie przynoszą skutku- wszak język reklamy to nie epika, liryka lub dramat.Ciężko coś stworzyć poza marnymi częstochowskimi rymami i to - z pomocą komputera.Ciekawe, co miał na myśli przedmówca(,,przedwpisywacz?"), twierdząc,że nagradzają nakład pracy.Jakiż to nakład pracy 360 znaków ułożyć zgrabnie po polsku,to są raptem 2-3 zdania.Jak się rozpisałam, to dużą część musiałam wyciąć, może skracanie tekstu  jest tym   sławetnym  nakładem pracy?Żeby nie było,że wpis  nie na temat-przedwczoraj, wczoraj i dziś nic nie wygrałam. nic , wielkie zero, ciśnie się słówko: ,,null"- ach wybacz profesorze.Karniaki sio! Wyświetl w wątku >>
1 olivkap 0

FBbeata7

#6764221 Napisano: 10.02.2021 20:24:20 w Wkurza mnie...
visserarthur napisał(a):

superloser napisał(a):

ladyinred napisał(a):

superloser napisał(a):

ladyinred napisał(a):

superloser napisał(a):

ladyinred napisał(a):

Wkurzają.... zle opisane paragony, krzywo wydrukowane, z białym paskiem.... to moj kolejny w tym tygodniu...no w mordę jeża 

To prosi sie o prawidlowy... 

to nie prywatna drukarnia, gdzie kazdy drukuje paragon na zyczenie

Skoro takie masz podejscie to po co marudzisz?
Paragon ma byc wydrukowany prawidlowo... takie prawo... 

Juz widze jak dla mnie zmieniają opisy

To wkurza cie opis czy uszkodzony paragon?
Bo to 2 rozne tematy...
Opis nigdy nie stanowi problemu, gdy kupuje sie w marketach - w centrali zawsze mozna potwierdzic, czy sok to Kubus a moze Hortex a wafelek Milka czy Prince polo.
Jak przyjmujesz uszkodzone paragony, takie niezgodne z regulaminami, to chyba twoja wina. Masz przeciez prawo odmowy przyjecia uszkodzonego paragonu fiskalnego.  emotka

U mnie w Netto na kasie nr 1, która najczęściej jest otwarta drukarka nie dawała już rady i prawie nic nie było na paragonie widać, więc napisałem do Netto, odpisali, że zgłoszą temat do Kier./Dyr. Regionalnego i drukarkę wymienili

Paragony muszą być prawidłowo wydrukowane, to obowiązek sprzedawcy.Ba,w ocenie Kauflandu,gdzie za zakupy można coś tam wygrać, nawet pytają, o ile pamiętam, o prawidłowość paragonu, a może to w Lidlu było- w każdym bądź razie  z  takim  pytaniem się spotkałam. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6764187 Napisano: 10.02.2021 17:53:39 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Ser nic, Prince Polo- nic, Velvet-nic. Czekam na główne.Nagrody, nagrody przybywajcie! Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6764186 Napisano: 10.02.2021 17:51:14 w PLAGIATY
zwyciezczyni napisał(a):

ok, wrzucam tu posta z dyskusji o innych... i jestem ciekawa Waszego zdania.

Link do wyników konkursu: https://www.facebook.com/majonezkielecki/posts/10157203352736831
link do konkursu, pod którym brało się udział: https://www.facebook.com/majonezkielecki/posts/10157107244111831
link do użytego przez zwycięzcę przepisu: https://mydishesandsweets.wordpress.com/2013/09/12/hamburger-z-sosem-sliwkowym/?fbclid=IwAR3PwfkZKmZqpoXQPMDFWoTOdzhdJ2WerfEXLrHse42AI5rEQaj8k2EIVfc

przepis zwycięzcy:

Jedynie autorka bloga może się z Konkursowym Ninja sądzić o plagiat, pewnie wartość thermomixu nie jest warta kilku lat w sądach i pewnie jakiś wpis sądowy trzeba wnieść(kasa)- więc Pan Plagiator będzie dalej czynił swoje.Dopóki nie trafi na podobnego osobowościowo cwaniaka, który dla zasady utrze mu nosa w sądzie. Wyświetl w wątku >>

FBbeata7

#6764184 Napisano: 10.02.2021 17:45:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anaesth napisał(a):

Diana02 napisał(a):

Czy na BIC Hebe wystarczy zakup np. jednej maszynki za 4 zł? Niby pisze dowolne ale wolę się upewnić  emotka

Tak emotka  Można nawet tańsze kupić   emotka  

Jak się znajdzie, u mnie w Hebe najtańszeo.k.4 zł. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6764043 Napisano: 10.02.2021 09:21:23 w Avanti
harnas napisał(a):

kiedystobylo napisał(a):

superloser napisał(a):

joan napisał(a):

visserarthur napisał(a):

Ninja? Słabe nagrody, takie to chyba przeciętny konkursowicz wygrywa. Chyba na łożu śmierci muszę moje protokoły odbioru poskanować i opublikować  emotka , choć oczywiście są i lepsi emotka


Szczególnie papiery od Streamline za moje zestawy past i mydeł -> niech wieść gminna niesie, że zmarła dbała o higienę! emotka

BTW -> ludzie po kilka samochodów wygrywają i bóg-wie-co-jeszcze, a parcia na szkło nie mają żadnego. Co jest z tymi ninjami nie tak? emotka Jak mawia moja znajoma spoza świata konków: "Pieniądze lubią ciszę." emotka

A próżność publikę...

Rozumiem, że każdy szuka swojego miejsca, pomysłu na siebie. Ninja znalazł sobie ,,niszę", która ma być po prostu źródłem dodatkowego zarobku (jeszcze coś ponad kasę ze sprzedaży konkursowego szmelu). Atencja na pewno dodatkowo łechcze dumę, bo to przecież bardzo miłe słuchać gratulacji i jęków zazdrości. Prowadzenie takiego fanpeja ma jednak zasadniczy minus - konkursami trzeba zacząć się dzielić, a to przecież dla niego kompletnie nielogiczne. A jeszcze by pasowało podzielić się radami - zauważcie w jak enigmatyczny sposób to robi! Przeglądanie jego strony dało mi z 10 procent tego, co jestem w stanie wywnioskować sama. Jego oddana publika może coś nowego podłapała, jednak nie tyle, by się załapać na coś lepszego niż skarpety i okazjonalnie głośnik. Dziwi mnie więc to kółko adoracji, które się wokół niego wytworzyło, a jego ,,brandzlowanie" się nagrodami i opijanie sukcesów wywołuje u mnie mocny grymas zażenowania. Zwłaszcza po akcji z plagiatem. 

to on ma jeszcze plagiat na koncie?

Moje zażenowanie budzi fakt,że pod komentarzem (moim) na jego konkursowej stronie a propos kubeczka z Primy, ,,wali" do mnie :,, Beatko"- ani się nie znamy, chłopak ze 20-30 lat młodszy i się spoufala, rozumiem, to jest facebook, rozumiem ludzie lubią, jak ktoś zwraca się bezpośrednio i zdrabnia (dobrze,że nie napisał kochany Bąbelku), ale kindersztuby to Pan Ninja za grosz nie ma, może dlatego tak łatwo plagiatuje i udaje Greka. Wyświetl w wątku >>

FBbeata7

#6763966 Napisano: 09.02.2021 19:31:50 w Avanti
misiamarysia napisał(a):

Ranaesth napisał(a):

jokan napisał(a):

anaesth napisał(a):

monkakk napisał(a):

 Uczą się od najlepszego  emotka

O qfa. Po takim tekście każdy jego „fan”, który ma IQ minimum 70, powinien dać unlike. 

a tu jego rada na przyszłość:

"z czasem i takie nagrody do Ciebie trafią Kamilu, jeśli tylko nie przerwiesz nauki wygrywania i nie zboczysz z krętej ścieżki po nagrody z górnej półki "

To ja chyba zboczyłam z krętej ścieżki.... emotka . Już dawno.

„Dude, so deep I can’t even see you”  emotka

Ale z niego "żartowniś", a jaki protekcjonalny ton. Coś się chłopakowi chyba wydaje.

Recepta Ninji jest prosta- granie w niszowych konkursach, gdzie niewielu pewnie bierze udział, też kiedyś wzięłam udział w takim - iphona wygrałam, bo trzeba było kupić konkretną farbę do włosów.Ninja dużo gra na Instagramie(cóż nie posiadam tam konta-więc mu nie zazdroszczę) oraz w różnych lokalnych- gdzie nagrodę trzeba odebrać w sklepie osobiście(to generuje mniejszą ilość potencjalnych grających).Stron z konkursami jest multum, bo i śledzimy konkursy, i aktualne konkursy-tu mu przyznam rację, można wyszukać pewnie po nagrodzie i zagrać , o to, co nas interesuje, oceniając szanse powodzenia wg kryteriów lokalności, trudności wykonania zadania konkursowego, ilości zgłoszeń,np. na facebooku.Strategia się sprawdza.Ale infantylizm w dzieleniu się wiadomością o wygranej jest i straszny, i śmieszny. Wyświetl w wątku >>

FBbeata7

#6763760 Napisano: 09.02.2021 10:06:45 w Wkurza mnie...
nanajka81 napisał(a):

bruce napisał(a):

Jasminum napisał(a):

Jestem sfrustrowany perspektywą dalszych opadów śniegu w moich okolicach. Z wykresu na stronce meteo.pl wynika, że będzie padał co najmniej do 16.00 w środę (a i wtedy opad będzie narastał a nie malał). Śniegu jest tyle, że nie da się iść chodnikiem i mamy 3 stopień ostrzeżenia meteo (najwyższy)

Ja wczoraj odśnieżałam chodnik trzykrotnie, za każdym razem podczas potwornej zamieci śnieżnej i dziś rano śladu po tym nie było, bo - choć chodnik zrobiłam wreszcie na glanc, w dodatku nic od tamtej pory - o dziwo - nie spadło, to mi pługi z drogi (najwyraźniej wieczorem, bo zdążyło przymarznąć) zwaliły obrzydliwe błoto z lodem w sporych ilościach.  emotka Nienawidzę zimy!  emotka

ojjj mam to samo! wczoraj odśnieżał teść, potem ja i w nocy szwagier, dziś z łopatą latała teściowa i myślę że zaraz i ja będę. Mróz, lód i śnieg. Też nienawidzę zimy...

Najgorszy jest armagedon komunikacyjny we Wrocławiu, zwrotnice zamarzają, tramwaje nie jężdżą -chaos jest.Do tego mnóstwo pośniegowego błota.Jedyny plus- pod śniegiem nie widać śmieci.Czysto , biało się zrobiło, choć tu i ówdzie nawet na śniegu jakiś papier lub śmieć plastikowy się pojawia.Ostatnio podniosłam plastik po zimowym płynie, bo się walał i wrzuciłam do kosza.Nawet nieskazitelny  śnieg nie odstrasza Polaków od śmiecenia.I to wkurza! Wyświetl w wątku >>

FBbeata7

#6763757 Napisano: 09.02.2021 10:00:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kreatia napisał(a):

harnas napisał(a):

sasaaabp napisał(a):

czy jak w info konkursowym jest, że trwa do 10.02.2021 r., a w regulaminie jest zapisane, że trwa do 10.02.2021 r. do godziny 00:00:00, tzn. że de facto trwał do 09.02, czy jednak do końca 10.02 ?;) 

do 10/02

słabo napisali, powinno być do 10.02.2021 do 23:59 i wtedy nie byłoby wątpliwości.
ciekawy case: https://www.rp.pl...kurs---wyrok-SN.html

Na logikę to trwa do 09.02- bo godz. 00:00:00 to przełom 09/10.02, godzina00:00:01 to już 10.02,ale nie 00:00:00. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6763689 Napisano: 08.02.2021 17:43:10 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Velvet, Hochland - nic. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6763685 Napisano: 08.02.2021 17:25:07 w co chcielibyście wygrać?
Wiadomo, główne, gdzie duża kasa jest.Jak już okrągła sumka wyląduje na koncie, wtedy będzie można zacząć ją rozdysponowywać wg potrzeb. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6763673 Napisano: 08.02.2021 16:41:08 w Wkurza mnie...
glena napisał(a):

FBbeata7 napisał(a):

superloser napisał(a):

FBbeata7 napisał(a):

Wkurza mnie,że tak się wkurzyłam na pewną konkursowiczkę i jej uwagi, że kupiłam chrupki Star i postanowiłam wysłać w sobotę jak najkreatywniejsze zgłoszenie, być może użyłam niecenzuralnego według agencji słowa:,, biba", bo do dziś nie mam zwrotki,że zgłoszenie dotarło.Niezdrowe chrupki chyba wydam gołębiom...Jak trochę zjedzą może się nie potrują.

Chrupki Junior to kukurydza... wystarczy sie troche doinformowac i sama pochrupiesz "na nerwa"

W Żabce ich nie było albo ja nie widziałam, tylko Maczugi były i kupiłam.Nie mam czasu latać po supermarketach oraz hurtowniach, a zapewne w Selgrosie (najbliżej mnie) też nie mają wszystkich  produktów z tabelki.W Carrefou market tylko Twistos Texas Grill widziałam.A gdzie te kukurydziane wystawiają, na półkach z chipsami , czy gdzieś indziej szukać?

W Carrefourze (ale hiper) te wszystkie kukurydziane chrupki są na tym samym regale co chipsy, ale niestety u mnie akurat starów nie ma. Za to jest popcorn, który też nie ma jakiegoś dramatycznego składu (kukurydza, olej, sól - oczywiście tej soli dużo za dużo, ale nie jest to taki syf jak te maczugi czy inne ppaskudztwa). Może masz go w selgrosie? A te kukurydziane to też pewnie mogą być na jakimś dziecięcym dziale?
Gołębiom nie dawaj (choć za ptaszyskami nie przepadam), lepiej wyrzucić.

W Selgrosie juniorów kukurydzianych nie ma.Sprawdziłam dziś osobiście.Są inne Stary , głównie chipsy. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6763670 Napisano: 08.02.2021 16:31:48 w Wkurza mnie...
superloser napisał(a):

FBbeata7 napisał(a):

superloser napisał(a):

FBbeata7 napisał(a):

Wkurza mnie,że tak się wkurzyłam na pewną konkursowiczkę i jej uwagi, że kupiłam chrupki Star i postanowiłam wysłać w sobotę jak najkreatywniejsze zgłoszenie, być może użyłam niecenzuralnego według agencji słowa:,, biba", bo do dziś nie mam zwrotki,że zgłoszenie dotarło.Niezdrowe chrupki chyba wydam gołębiom...Jak trochę zjedzą może się nie potrują.

Chrupki Junior to kukurydza... wystarczy sie troche doinformowac i sama pochrupiesz "na nerwa"

W Żabce ich nie było albo ja nie widziałam, tylko Maczugi były i kupiłam.Nie mam czasu latać po supermarketach oraz hurtowniach, a zapewne w Selgrosie (najbliżej mnie) też nie mają wszystkich  produktów z tabelki.W Carrefou market tylko Twistos Texas Grill widziałam.A gdzie te kukurydziane wystawiają, na półkach z chipsami , czy gdzieś indziej szukać?

Auchan ma emotka

Miło wiedzieć, ale tylko ten duży, czy ten mały też? Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6763615 Napisano: 08.02.2021 13:11:17 w Wkurza mnie...
superloser napisał(a):

FBbeata7 napisał(a):

Wkurza mnie,że tak się wkurzyłam na pewną konkursowiczkę i jej uwagi, że kupiłam chrupki Star i postanowiłam wysłać w sobotę jak najkreatywniejsze zgłoszenie, być może użyłam niecenzuralnego według agencji słowa:,, biba", bo do dziś nie mam zwrotki,że zgłoszenie dotarło.Niezdrowe chrupki chyba wydam gołębiom...Jak trochę zjedzą może się nie potrują.

Chrupki Junior to kukurydza... wystarczy sie troche doinformowac i sama pochrupiesz "na nerwa"

W Żabce ich nie było albo ja nie widziałam, tylko Maczugi były i kupiłam.Nie mam czasu latać po supermarketach oraz hurtowniach, a zapewne w Selgrosie (najbliżej mnie) też nie mają wszystkich  produktów z tabelki.W Carrefou market tylko Twistos Texas Grill widziałam.A gdzie te kukurydziane wystawiają, na półkach z chipsami , czy gdzieś indziej szukać? Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6763548 Napisano: 08.02.2021 08:17:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bezaczek7 napisał(a):

superloser napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

Czy dowiadywal sie ktos u Avanti, czy dowolny produkt Star to moze byc dowolny, czy jednak ten wymieniony w regulaminie w tabelce? Znalazlam chrupki miksowane, 3 smaki w 1 paczce, jest to Star, ale nie ma ich w tabelce. Nie wiem czy pisac odpowiedz, czy lepiej nie.

DOWOLNY  emotka

Tylko po co w takim razie ta lista w tabelce, w tym momencie myląca?
Moze dopytam dla wlasnego spokoju sumienia, choc Avanti mnie i tak nie nagradza od paru lat, to znajac moje szczescie sie okaze, ze woleliby jednak tylko te z tabelki, a ja akurat zglosze paragon z tym mixem  emotka
Na jakiego maila moge napisac? Macie jakis konkretniejszy mail, czy na ten ogolny avanti@avanti.waw.pl?

Uważam,że skoro ktoś pokusił sie o zrobienie tabelki, to promowane są produkty z tabelki.W Winiarach,np. tylko majonez dekoracyjny, a nie wszystkie majonezy Winiary.Ja trzymałabym się tabelki, bo wtedy nikt nie zarzuci,że kupiłam produkt nie biorący udziału w konkursie.Ale być może owa agencja nie przestrzega własnych regulaminów , które pisze- wtedy można słać.W razie wygranej można  się kłócić o swoje.Nawet w sądzie- przegrana gwarantowana, bo regulamin to też dokument prawa i on jest podstawą dla sądu.Jeśli agencja odpowie,że wszystkie chrupki Star biorą udział,to też złamie prawo albowiem ustne ustalenia lub mailowe nie są prawem.Inna pani z agencji może powiedzieć, co innego.Regulamin to podstawa. Wyświetl w wątku >>
0 0