Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Reni

Reni

#2402903 Napisano: 29.05.2009 12:10:35 w Wkurza mnie...
wkurza mnie fakt, ze ostatnio wygrywam same pierdoły, tzw. nagrody pocieszenia emotka
Dobra passa minęła i jakoś nie chce powrócić do mnie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Reni

#2397130 Napisano: 26.05.2009 09:16:16 w Wkurza mnie...
tunezja napisał(a):

Na przykład czy ktoś w Was widział Ufo czy temat ufo Was wkurza? Ja raz dostrzegłam za oknem dziwny przedmiot, przesuwający się bardzo powoli, była noc, on miał światła. Ktoś mi uświadomił, że to był badacz atmosfery ziemskiej ale ja ten obiekt widziałam tylko raz...


Jak byłam mała to potrafiłam w nocy godzinami siedzieć na balkonie i patrzeć w niebo wyszukując statki ufoludków. Wierzyłam, że kiedyś spotkam UFO-jak do tej pory mam tylko kolegę o takim przezwisku emotka Wiesz, że zapomniałam o tym całkowicie i dopiero teraz po Twoim poście przypomniałam to sobie emotka Aż mam ochotę znów wyjść na balkon i patrzeć w niebo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Reni

#2397113 Napisano: 26.05.2009 09:01:41 w Wkurza mnie...
Tia, a ja w jednym mam dozyc 71 lat w wg. drugiego 100 emotka
Już to sobie wyobrażam... emotka bo zawsze myślałam, że umrę młodo emotka tak jakieś mam przeczucie od zawsze emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Reni

#2397051 Napisano: 26.05.2009 08:33:49 w Wkurza mnie...
barbara1910 napisał(a):

Reni napisał(a):

Wkurza mnie pewna osoba z tego forum, ktora prosiła a wrecz błagała o pomoc w konku i ja głupia podałam swoj mail i to była najgłupsza rzecz jaką zrobiłam... Otóż ta osoba sprzedała mojego prywatnego maila i teraz codziennie w skrzynce mam pełno zaproszeń od różnych dziwnych osób i prośby o kliki emotka
Szlak mnie trafia-człowiek chce pomóc i nic za to przecież nie chce (bo sama nie bawie się w konki typu kliknij) a niektórzy to wykorzystują i czerpią z tego korzyści emotka
Jestem ZŁA na siebie emotka


komu sprzedała emotka takie prosby na tlenie czesto w krzynkach przychodza wystarczy samemu odszukac emaile jakiekolwiek ,ja mysle ze ona nic nie zrobiła emotka


zrobiła, zrobiła emotka zaczęłam odpisywac do osób, które mi spamowały z pytaniem skąd mają mojego maila no i kilka osób się wygadało podając mi nick (który jest również nazwę maila) i wcale nie byłam zaskoczona, że to właśnie osoba z forum, ktorą podejrzewałam... I niestety ta osoba SPRZEDAJE maile.
Ehhh, szkoda gadać-mam teraz nauczkę na przyszłość. Pomagam osobom, które dobrze znam z forum a nikomu pierwszemu z brzegu. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Reni

#2396966 Napisano: 26.05.2009 08:07:33 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie pewna osoba z tego forum, ktora prosiła a wrecz błagała o pomoc w konku i ja głupia podałam swoj mail i to była najgłupsza rzecz jaką zrobiłam... Otóż ta osoba sprzedała mojego prywatnego maila i teraz codziennie w skrzynce mam pełno zaproszeń od różnych dziwnych osób i prośby o kliki emotka
Szlak mnie trafia-człowiek chce pomóc i nic za to przecież nie chce (bo sama nie bawie się w konki typu kliknij) a niektórzy to wykorzystują i czerpią z tego korzyści emotka
Jestem ZŁA na siebie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Reni

#2395573 Napisano: 26.05.2009 10:15:11 w Rossmann
ja też już nie przejmuje sie, że po raz kolejny nie wstrzeliłam się w godzine emotka zostaja mi opisówki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Reni

#2395394 Napisano: 26.05.2009 09:25:45 w Rossmann
jaanonimka napisał(a):

czy ktos ma jakies info kiedy pojawia sie @ o zestawach z kobiety skarbu (dziecko)?

bo ja juz sie doczekac nei moge, wydaje mi sie ze juz dluzooooo czasu minelo od zakonczenia konkursu


jeszcze nic nie wiadomo, jak do popoludnia nic nie wysla to naskrobie do nich maila i dam Wam znac co odpisali emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Reni

#2393941 Napisano: 25.05.2009 04:09:15 w Oddam za darmo
Reni napisał(a):

Oddam w dobre rece podwójny bilet do Multikina w Krakowie na nocny maraton filmowy: Labirynt Fauna oraz Antychryst na najbliższy piątek, start godz. 22.
Bilety wygrałam dzisiaj, ale niestety nie bede mogła ich wykorzystać emotka a szkoda zeby sie zmarnowaly emotka Chetnych prosze na pw, pierwsza osoba dostaje bileciki (potrzebne mi imie i nazwisko, bo musze odeslac dane)


Już nieaktualne-magdalenka zycze udanego seansu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Reni

#2393923 Napisano: 25.05.2009 04:00:16 w Oddam za darmo
Oddam w dobre rece podwójny bilet do Multikina w Krakowie na nocny maraton filmowy: Labirynt Fauna oraz Antychryst na najbliższy piątek, start godz. 22.
Bilety wygrałam dzisiaj, ale niestety nie bede mogła ich wykorzystać emotka a szkoda zeby sie zmarnowaly emotka Chetnych prosze na pw, pierwsza osoba dostaje bileciki (potrzebne mi imie i nazwisko, bo musze odeslac dane) Wyświetl w wątku >>
0 0

Reni

#2392986 Napisano: 25.05.2009 08:48:48 w Rossmann
ewelcia napisał(a):

no to trochę lipa, że można 1 głos tylko na 1 zdjęcie oddać....


ale można z różnych kont emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Reni

#2392981 Napisano: 25.05.2009 08:47:32 w Rossmann
karolkas napisał(a):

kotek11 napisał(a):

karolkas napisał(a):

kotek11 napisał(a):

Magda to juz rozkminilam.... tylko czy te 3 glosy mozna oddac na jedno zdjecie emotka ide sprawdzic... karolkas twoje zdjecie z synkiem czy to drugie emotka




ooo juz widze, moje to z Kacperkiem jest


ode mnie poszedl glosik wlasnie na was emotka ale to drugie zdjecie... to wlasnie do niego mam wapliwosci



dziekuje pieknie za glosiki, no ja tez, ciezko tak zrobic zdjecie oka


ooo to ja również posyłam Ci głosik emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Reni

#2390438 Napisano: 23.05.2009 02:02:03 w Rossmann
martu18 napisał(a):

Reni dzięki emotka
ciekawe kiedy będzie można odebrać, bo ja bym chciała już emotka emotka emotka


Ostatnio 07 byly wyniki na stronie, 17 info na maila, ze od 27 jest mozliwy odbior... Zatem 3 tygodnie czekania emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Reni

#2390409 Napisano: 23.05.2009 01:40:57 w Rossmann
martu18 napisał(a):

Reni napisał(a):

l0ginka napisał(a):

jaanonimka napisał(a):

l0ginka napisał(a):

Czy z konku Dobry czas na dziecko byly juz maile? albo jakies info o terminie odbioru nagrod?
Prosze o info na PW>


ja jeszcze nic nie dostalam, tez czekam emotka


... z niecierpliwoscia emotka


A co to za nagrody ?jesli wiesz moze z doswiadczenia emotka


napisałam Ci na pw emotka


ja też bym prosiła, bo nie wiem co tam będzie emotka


Ostatnio był zestawik 10 artykułów:
balsam do ciała kylie(niektórzy zamiast tego mieli krem Dove summer), loreal do demakijazu (2w1mleczko z tonikiem), błyszczyk (pomadka ochronna) nivea, żel pod prysznic Fa, szampon Gliss Kur, szczotka do wlosow okragla Loreal, krem pod oczy (jedni dostawali Garniera inni Loreala), antyperspirant spray BAC , saszetka maseczki do twarzy +40 (ktos chyba zamiast tego dostał szal), i najważniejsze wisior serce emotka

Myślę, że ten zestaw może być podobny, aczkolwiek dopiero dowiemy się tego jak odbierzemy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Reni

#2390286 Napisano: 23.05.2009 12:04:04 w Rossmann
l0ginka napisał(a):

jaanonimka napisał(a):

l0ginka napisał(a):

Czy z konku Dobry czas na dziecko byly juz maile? albo jakies info o terminie odbioru nagrod?
Prosze o info na PW>


ja jeszcze nic nie dostalam, tez czekam emotka


... z niecierpliwoscia emotka


A co to za nagrody ?jesli wiesz moze z doswiadczenia emotka


napisałam Ci na pw emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Reni

#2388394 Napisano: 22.05.2009 10:48:53 w Rossmann
gusiabo81 napisał(a):

jaanonimka napisał(a):

karolkas napisał(a):

AgaAga napisał(a):

luiza napisał(a):

Ja też czegoś nie rozumiem, żona mojego brata była na liście w Lirene, teraz sprawdzam i jej nie ma... O co chodzi ?



No właśnie.

emotka
Co się dzieje????



oj bardzo się zminia emotka



troche bym sie wsciekla gdybym byla na liscie apotem znikla, napiszcie do redakcji o co chodzi?


ja tez zniknelam emotka


a nie dostaliście wcześniej maila z potwierdzeniem ? Wyświetl w wątku >>
0 0

Reni

#2388208 Napisano: 22.05.2009 10:09:34 w Rossmann
No chwalić sie kto wygrał emotka
U mnie jak zwykle w takich konkursach -NIC emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Reni

#2387852 Napisano: 22.05.2009 07:34:51 w Rossmann
ewelcia napisał(a):

szczelny napisał(a):

ewelcia napisał(a):

to dzisiaj chyba wyniki konkursu urodzinowego emotka


o której?


a nie wiem nawet, ale pewnie koło południa będą.. emotka


Tak o 12 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Reni

#2384448 Napisano: 20.05.2009 10:04:43 w Rossmann
jaanonimka napisał(a):

tylko nie krzyczcie, bo wiem ze juz pewnie bylo z 10 x;) ale moze mi ktos napisac od keidy beda do odbioru nagrody z kobiety skarbu o dziecku?
czy juz?
bo najchetniej bym za jednym zamachem zalatwila to i tutti emotka


Nic jeszcze nie wiadomo, beda dopiero rozsyłać maile emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Reni

#2384299 Napisano: 20.05.2009 08:38:02 w Rossmann
jaanonimka napisał(a):

nowy konkurs :
http://www.rossne...y/?contrixId=1200003

:)


Był wcześniej na ich stronie tylko na drugiej stronie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Reni

#2384213 Napisano: 20.05.2009 08:00:53 w Rossmann
milenka21 napisał(a):

Reni napisał(a):

Ostatnio koleżanka była w Rossmannie i widziała, że chyba mają jakieś nowe zestawy z antyperspirantem emotka ale pewności to ona nie ma emotka



chociaż by było jakieś pociesznie dla tych co nie mają szczęścia w konkursach rossnetu emotka


emotka Ale tak jak mówie, to nie ja widziałam, wiec pewności nie mam, bo te zestawy to może były jakieś dodatki do innych kosmetyków (często są przecież takie promocje w drogeriach)Poczekamy, zobaczymy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0