Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Reni

Reni

#2531841 Napisano: 29.07.2009 07:22:28 w Wkurza mnie...
puchiko napisał(a):

sopran napisał(a):

melisa napisał(a):

agava napisał(a):

Zawsze zastanawiało mnie, jaki jest sens płacić za stancję? Zwłaszcza,jeśli to jest 1,5 tys. miesięcznie. Przecież tyle mniej więcej wynosi rata kredytu mieszkaniowego. Nie lepiej płacić za swoje? Niech nawet bank hipoteką obciąży ...



Moi rodzice wzięli właśnie coś takiego jak hipoteka.
Sens płacenia za stancję, a nie za kredyt hipoteczny:
- za stancję możesz płacić wygórowaną cenę kilka miesięcy, a potem znaleźć tańszą
- kredytem jesteś obłożony na połowę, albo i więcej swojego życia (dla przykładu moi rodzice wzięli kredyt, którego spłata przypada na moje 53 urodziny) emotka
- od kredytu hipotecznego płacisz ogromne odsetki, które nierzadko wynoszą 150% (też sprawdzone na własnym przykładzie)
- za stancję płacisz właścicielowi i on jest zobowiązany do dokonywania wszelkich napraw
- w przypadku kredytu i zdarzenia losowego takiego jak wypadek, utrata pracy, niewypłacalność, bank zjada nie tylko to co do tej pory w niego włożyłeś wraz z domem, ale jeszcze puszcza cię w samych skarpetkach (dosłownie).

Jak mi się jeszcze coś przypomni to dopiszę. emotka



2 lata temu chciałam wziąć kredyt 300tys i wyliczyli mi, że spłaciłabym prawie milion
emotka
Gdyby nie to, że zrządzeniem losu mamy własne mieszkanie nieobłożone kredytem możemy w ogóle myśleć o zamianie. Kredyt zżarłby jedną pensję i nie mogłabym sobie pozwolić na nawet chwilową przerwę w pracy.



ja tam kredyt spłacam i nie narzekam, może nie jest łatwo i fakt, że odsetki są duże ale to też zależy na ile lat a poza tym można wpłacać większe kwoty niż tylko wartość raty i można zmniejszyć okres spłaty i spada wielkość odsetek.

Każdy robi jak uważa emotka wg mnie lepiej płacić na własne mieszkanie

a w temacie:

wkurza mnie pogoda emotka



ehhh, gdyby w moim przypadku to było takie proste to tez bym wolała na swoim emotka
Kredytu na razie nie moge wziąć, zreszta to kwota ok 500 tys emotka Część pieniążków mam, ale udowodnić im skąd to inna bajka=problemy emotka
Straszne mam to wszystko zakręcone i jak na razie bardziej opłaca mi się wynajęcie mieszkania emotka
A w temacie: nic mnie nie wkurza, bo właśnie dzisiaj podpisałam umowę i stałam się najemcą mieszkanka położonego 10 minut piechotą od Rynku emotka
W piętek przeprowadzka a w weekend parapetówa!! emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Reni

#2529102 Napisano: 28.07.2009 10:07:15 w Wkurza mnie...
sopran napisał(a):

masza napisał(a):

sopran napisał(a):

melisa napisał(a):

tak sobie myślę, że chyba cena 850zł za osobę, w mieszkaniu z jedną sypialnią i jednym takim jakby salonem (a mają mieszkać w tym mieszkaniu 4 osoby) to chyba odrobinę za dużo. emotka
Wychodzi 3400 za mieszkanie dwupokojowe...


Nieźle.. my wynajmowaliśmy (komuś) mieszkanie i braliśmy 400zł odstępnego+opłaty (czynsz 350zł, prąd i gaz). Mieszkanie 2 pokojowe w fajnej dzielnicy.
Jakbyśmy brali 3500, to nadal byśmy wynajmowali.
No ale u nas w ogóle mieszkania są tanie (teraz sprzedajemy za ok 160tys), ale na szczęście za działkę budowlaną 1000m prawie w pełni uzbrojoną damy 70tys. Uroki prowincji.


tez mam podobny problem, probuję sprzedac 2-pokoj. mieszkanko[ chcę większe]---i zastój, mam juz to do kupienia na oku, a swojego nie moge sprzedać..........a w przyszłym roku urodzi mi się maluszek i nie będę miała juz zdolnosci kredytowej..........


To może spróbuj zmienić za dopłatą?
Albo przemaluj przedpokój.. (tvn style się naoglądałam emotka )
A w ogóle to masakra z tymi mieszkaniami. My jak myśleliśmy o 3 pokojowym, ale obliczyliśmy, że za cenę mieszkania postawimy mały dom, a te 70tys na działkę, to w sumie niedużo i nie warto pakować się w kolejne mieszkanie w bloku, tym bardziej że chcemy powiększyć rodzinę. Nienawidzę być dorosła i mieć takie problemy emotka


Ehhh, ja tez nie nawidze podejmowac takich decyzji i to mnie tez wkurza emotka
ceny takie, ze chyba zdecyduje sie na razie na wynajecie czegos- musze liczyc za mala klite (1 pokoj+łazienka) ok. 1,5 tys miesiecznie emotka
No cóż, jak chce sie mieszkac w dobrej lokalizacji to trzeba płacić... emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

Reni

#2525779 Napisano: 27.07.2009 09:50:24 w Wkurza mnie...
A mnie wkurzają ceny mieszkań w Krakowie emotka
Kolejny dzień zmarnowałam na poszukiwanie czegoś sensownego i dalej nic emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Reni

#2513847 Napisano: 22.07.2009 06:09:09 w Rossmann
Czy w Krakowie na Dunajewskiego lub Florianskiej sa juz nowe zestawy?? emotka Wole zapytac tutaj wczesniej bo po ostatniej akcji z prezentami w Krk nie chce mi sie latac bez celu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Reni

#2510197 Napisano: 21.07.2009 01:09:13 w PODZIĘKOWANIA
Chciałam podziękować wszystkim dobrym duszyczkom z tego forum, które były wczoraj duchowo ze mną i spierały mnie w bardzo ciężkich chwilach. emotka
Niestety nasze życie jest odgórnie nakreślone i sama wiara i pozytywne myślenie nic nie zmienią. Takie dziwne i często niesprawiedliwe są te nasze koleje losu emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

Reni

#2509932 Napisano: 21.07.2009 11:27:34 w Rossmann
is77 napisał(a):

Reni napisał(a):

Może juz padło takie pytanie, ale zaryzykuje:
kiedy maja byc wyniki ze Skarbu?? emotka


w piątek chyba, o 12


dziekuje Wyświetl w wątku >>
0 0

Reni

#2509822 Napisano: 21.07.2009 11:05:21 w Rossmann
Może juz padło takie pytanie, ale zaryzykuje:
kiedy maja byc wyniki ze Skarbu?? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Reni

#2504709 Napisano: 18.07.2009 06:48:44 w Połączenia nieodebrane
trojan napisał(a):

Reni napisał(a):

xagadee napisał(a):

trojan napisał(a):

xagadee napisał(a):

z jakiego numeru dzwonią z agencji graf?

zastrzeżony czy normalny (komórkowy)?

bo mam jakieś nieodebrane emotka


z torunskiego



no to kiszka, bo u mnie jest komórkowy emotka

ale i tak będę pilnować telefonu w poniedziałek, tyle, że już przestałam się łudzić emotka



Do mnie z graf dzwonili z komórki: 566 xxx 729
emotka



to jest domowy. 56 to kierunkowy do torunia


emotka ale wstyd, faktycznie emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Reni

#2504656 Napisano: 18.07.2009 06:11:10 w Połączenia nieodebrane
xagadee napisał(a):

trojan napisał(a):

xagadee napisał(a):

z jakiego numeru dzwonią z agencji graf?

zastrzeżony czy normalny (komórkowy)?

bo mam jakieś nieodebrane emotka


z torunskiego



no to kiszka, bo u mnie jest komórkowy emotka

ale i tak będę pilnować telefonu w poniedziałek, tyle, że już przestałam się łudzić emotka



Do mnie z graf dzwonili z komórki: 566 xxx 729
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Reni

#2503944 Napisano: 18.07.2009 09:05:04 w TESCO konkursy
surelk napisał(a):

Reni napisał(a):

surelk napisał(a):

w stopce ankieta TESCO, otwierać InternetExplorerem, bony do wygrania



emotka
http://akcje-konkursy-3.tesco.pl/



zazdrość i podłość, dzięki Reni że nie pozwolisz komuś kliknąć na stronie którą podaję, zresztą wybierzcie sami, będę wdzięczny za ankietę ze strony w stopce



Chyba cwaniactwo z Twojej strony!! emotka
My podajemy uczciwe linki, bezpośrednio do stron organizatorów!! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Reni

#2503934 Napisano: 18.07.2009 08:59:33 w TESCO konkursy
surelk napisał(a):

w stopce ankieta TESCO, otwierać InternetExplorerem, bony do wygrania



emotka
http://akcje-konkursy-3.tesco.pl/ Wyświetl w wątku >>
0 0

Reni

#2501868 Napisano: 17.07.2009 08:55:09 w co chcielibyście wygrać?
Reni napisał(a):

teraz chce wygrać aparat, bo mój nadaje sie do archiwum x emotka
i daleką wycieczkę, by oderwać się od codzienności... emotka


wczoraj zapisalam tutaj ze chce wygrac aparat-dzisiaj info o wygranej, może ten wątek działa?? emotka
Teraz chce wygrać szeroko rozumiane szczęście w życiu emotka szkoda, że nie ma takiego konkursu... emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Reni

#2500646 Napisano: 16.07.2009 04:46:10 w Rossmann

Reni

#2500192 Napisano: 16.07.2009 12:35:02 w co chcielibyście wygrać?
teraz chce wygrać aparat, bo mój nadaje sie do archiwum x emotka
i daleką wycieczkę, by oderwać się od codzienności... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Reni

#2494942 Napisano: 14.07.2009 10:48:41 w TESCO konkursy
agusia32 napisał(a):

Reni napisał(a):

Mam pytanko, czy Wellaton na Kapelance w Krakowie jest już rozdany?? emotka
Nie wiem czy się łudzić emotka



Oni chyba wcale nie dają trzech produktów na sklep, ja wygrałam stamtąd dwie rzeczy, jedna koleżanka jedną i kolejna jeszcze jedną, więc to już cztery przecież emotka


emotka aaa chyba ze tak emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

Reni

#2494722 Napisano: 14.07.2009 09:23:19 w TESCO konkursy
Mam pytanko, czy Wellaton na Kapelance w Krakowie jest już rozdany?? emotka
Nie wiem czy się łudzić emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Reni

#2494218 Napisano: 13.07.2009 08:47:55 w Wkurza mnie...
konqrs napisał(a):

Reni napisał(a):

A mnie wkurza to, że dzisiaj trochę pochodziłam w bluzce na ramiączkach na słoneczku i opaliłam się w paski, czego nie znoszę emotka Niby fajnie że jest ciepełko, ale marzy mi się wyjazd gdzieś nad ciepłe morze i też się wkurzam, że nie mogę takiej wycieczki wygrać emotka
Aaaa i jeszcze mój prawie eks strasznie mnie wkur... ostatnio emotka
Dużo tego dzisiaj a to jeszcze nie wszystko... emotka


nie dopuszczasz juz takiej możliwości jak kupić sobie coś? emotka wszytskiego nie da sie chyba wygrac...chyba, bo jak patrze na coniektorych (?) to naprawde chyba z tego zyjecie emotka pozdrowieniaaaa


emotka kupuje wycieczki nieco bardziej atrakcyjne, tzn. w miejsca gdzie zazwyczaj nie wygrywa sie w konkursach, ale fakt faktem nie pamiętam bym kiedykolwiek musiała sama wykupić wycieczkę nad morze emotka emotka

a w temacie: jeszcze komary mnie wkurzają, brzęczą i kąsają emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Reni

#2494205 Napisano: 13.07.2009 08:30:54 w Wkurza mnie...
A mnie wkurza to, że dzisiaj trochę pochodziłam w bluzce na ramiączkach na słoneczku i opaliłam się w paski, czego nie znoszę emotka Niby fajnie że jest ciepełko, ale marzy mi się wyjazd gdzieś nad ciepłe morze i też się wkurzam, że nie mogę takiej wycieczki wygrać emotka
Aaaa i jeszcze mój prawie eks strasznie mnie wkur... ostatnio emotka
Dużo tego dzisiaj a to jeszcze nie wszystko... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Reni

#2487688 Napisano: 09.07.2009 05:30:18 w Rossmann
bc14 napisał(a):

dzis pani powiedziala,ze nie mozna odbierac juz prezentów z rosnetu:/// pamietacie do kiedy był termin odbioru ??


emotka chyba do 26 czerwca emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Reni

#2483160 Napisano: 08.07.2009 08:17:16 w poszukiwany, poszukiwana!!!
morales napisał(a):

dzięki, bardzo mi miło emotka emotka


emotka a jednak po 3 latach odważyłeś się i oficjalnie przemówiłeś na forum -trochę to trwało ale witamy z powrotem emotka
ps. nie zamykaj się już w sobie!! emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0