Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika patyk

patyk

#6656473 Napisano: 12.11.2019 18:10:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

reniii napisał(a):

(...) Ja myślę, że ten ktoś to tylko z przekory wysłał to zgłoszenie z Milki a agencja nie widzi problemu, że się pomyliła w dacie i brnie sama dalej w to szambo, a mogłaby się w końcu przyznać do błędu.


To se mógł z przekory posmarować facjatę wieczorem kremem na dzień, zamiast puszczać nieuprawnione zgłoszenie z nieistniejącym numerem transakcji. Bo teraz przez ten durny wybryk będziemy się musieli wykłócać z Karlsbadem o zamknięte sklepy.

Wręcz przeciwnie, on tym zgłoszeniem i tym że niby wygrał udowodnił że sklepy wszystkie były zamknięte. 

Co więcej opisał to tutaj więc wszyscy wiemy. 

A tak to część osób by się dalej zastanawiała czy aby jakaś malusia biedroneczka w wygwizdowie wygwizdanym jednak nie była otwarta. 

Jakby chciał oszukać agencje a nie ją tylko wysmiac to by tutaj tego nie opisał. 

No nic. Dla mnie temat skończony, skupiam się na pozostałych konkursach. 

Peace and love  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

patyk

#6656462 Napisano: 12.11.2019 17:59:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bethan napisał(a):

patyk napisał(a):

On podał datę odzyskania niepodległości jako numer... 

Żadne odkrycie  emotka
Wyjaśniać? Ekhem...

Wiesz mam właśnie wrażenie że jednak nie wszyscy skumali. 
A żółć i zawiść dziś na forum osiąga apogeum...  Wyświetl w wątku >>

patyk

#6656451 Napisano: 12.11.2019 17:49:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

patyk napisał(a):

Numer paragonu był nie przypadkowy jak już pewnie część z Was zauważyła.

Karlsbad gra w zaparte i udaje że się nic nie stało. 
Osoba która to wysłała też sobie gra z Karlsbadem w grę. 
Myślę że chciała sprawdzić jak oni zareaguja. 
Wysłali info o wygranej czyli to był najpewniej jedyny paragon jaki dostali (albo inni pomysłowi się nie zgłaszają) 
Nie nakrecajmy się, pewne rzeczy wyszły przy okazji tego konkursu i myślę że każdy z nas na Karlsbad spojrzy już innym okiem. 


Karlsbad chce numer transakcji - nie jest możliwe istnienie tak wysokiego numeru, jaki podał "laureat", zatem Karlsbad powinien od razu wiedzieć, że coś tu śmierdzi i poczekać z info do czwartku. Tzn. gdyby tam pracował ktoś myślący.

"Laureat" może i sobie grać w grę, ale tutaj nas wszystkich gonią terminy, więc z łaski swojej niech ktoś sobie pogrywa z organizatorem przy okazji innej akcji. Można było to logicznie rozegrać, przesuwając pulę nagród albo wydłużając konkurs o jeden dzień, a tak jest niepotrzebny syf, kłamstwa i zamieszanie.

Karlsbad od lat się stacza - takie jest moje odczucie, całkiem prywatne zresztą. Dlatego ja na nich inaczej nie spojrzę, nihil novi.

On podał datę odzyskania niepodległości jako numer... 
Karlsbad jasno odpisał przecież że nie zmienia nic w związku z nagrodami z tego dnia.
Według mnie ta akcja tej osoby tylko (lub aż) kompletnie obnażyła ignorancje Karlsbad. Osoba która to zrobiła teraz sama sobie będzie z agencją wyjaśniać.  Wyświetl w wątku >>
2 joan, reniii 0

patyk

#6656413 Napisano: 12.11.2019 17:11:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Numer paragonu był nie przypadkowy jak już pewnie część z Was zauważyła.

Karlsbad gra w zaparte i udaje że się nic nie stało. 
Osoba która to wysłała też sobie gra z Karlsbadem w grę. 
Myślę że chciała sprawdzić jak oni zareaguja. 
Wysłali info o wygranej czyli to był najpewniej jedyny paragon jaki dostali (albo inni pomysłowi się nie zgłaszają) 
Nie nakrecajmy się, pewne rzeczy wyszły przy okazji tego konkursu i myślę że każdy z nas na Karlsbad spojrzy już innym okiem.  Wyświetl w wątku >>
1 psotka 0

patyk

#6655994 Napisano: 11.11.2019 10:47:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Już widzę info w wiadomościach:
NIETYPOWE włamania do Biedronek w całej Polsce. Najdziwniejsze jest to że sprawcy skrupulatnie nabijają towar na kasę i drukują rachunki, czasem nawet zapominając zabrać towar emotka

Oj ludzie ludzie... Wyświetl w wątku >>

patyk

#6655602 Napisano: 08.11.2019 22:57:30 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
W myśl zasady że DOBRO WRACA proponuję wpłacić coś na zbiórkę 

https://www.siepo...65MpHhls6T0ob54c2izQ

Z narzekania nic dobrego nie wynika a tutaj każdy grosz się liczy!
Taka moja podpowiedź na odczarowanie złej passy

DZIAŁA!  Wyświetl w wątku >>

patyk

#6655550 Napisano: 08.11.2019 17:40:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ivanotta napisał(a):

padła strona intermarche? 

Też miałam problem, w ogóle się nie ładuje  Wyświetl w wątku >>
1 notta 0

patyk

#6655310 Napisano: 07.11.2019 21:56:50 w Loterie bramkowe
U mnie jak się zacielo to nie było żadnego komunikatu, tak jakby zgłoszenie w ogóle nie poszło, klikalam wyślij i nic się nie działo. Wkurzylam się i w końcu wyłączyłam. A mail był w sumie z tego co sprawdzałam od razu.  Wyświetl w wątku >>
0 0

patyk

#6655134 Napisano: 07.11.2019 15:17:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
I już widzę entuzjazm komisji oglądające setki chrupek posklejanych aby wyłonić 500 emotka


A dlaczego takie konkursy ano dlatego że znajdują się chętni....  Wyświetl w wątku >>
1 reniii 0

patyk

#6655108 Napisano: 07.11.2019 13:50:29 w WC - rozmowy o wszystkim
Jak widzę że konkurs bez ograniczenia znaków to od razu mnie odrzuca... Wiadomo że zaraz jakieś elaboraty ludzie beda pisać. Uważam że 1000 znaków to jest tak Max ile powinno być w konkursach. A już najbardziej mnie wpienia jak jest powiedziane zeby opisać krótko a wygrywa elaboratemotka Wyświetl w wątku >>
2 joan, ziolko 0

patyk

#6655102 Napisano: 07.11.2019 13:39:33 w Loterie bramkowe
Jakoś to do mnie nie przemawia... W Velvet 10 stowek dziennie a ja dziś trafiłam... To była moja druga próba w całej loterii... A PP już kilkanaście zgłoszeń i nic.... A niby dużo więcej dziennych... Zresztą to jzu chyba trzecia ich loteria w której próbuje i nic... emotka
Malo osób się też chwali choćby w porównaniu do z Velvet właśnie...  Wyświetl w wątku >>
2 yreks, soulfly 0

patyk

#6655100 Napisano: 07.11.2019 13:36:18 w moje dzisiejsze wygrane :)
Też 100 z Velvet!  emotka   I rowniez się strona zawiesila! Maila sprawdziłam tylko dlatego że ktoś już tutaj wcześniej pisał o takim przypadku.  Wyświetl w wątku >>

patyk

#6655095 Napisano: 07.11.2019 13:32:26 w Loterie bramkowe
Co jest z tym Prince polo? Tyle nagród dziennych a jakoś tak strasznie mało wpisów na mdw. Ja wiem ze nie wszyscy się chwalą ale mimo wszystko....  Wyświetl w wątku >>
0 0

patyk

#6655092 Napisano: 07.11.2019 13:26:40 w Dyskusje o wynikach konkursu
Dokładnie!  Ja się nie mogę nadziwić jak niektórzy elaboraty wypisują i wyznają zasadę że im dłuższe tym lepsze... Szczególnie to widać na fb gdzie w byle konkursiku o naprawdę marne nagrody np zestaw soczków dla niemowląt, matki wypracowania komentarzach piszą i jeszcze zdjęcie dziecka dodają  emotka Wyświetl w wątku >>

patyk

#6654343 Napisano: 05.11.2019 11:31:52 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie że po informacji o wygranym voucherze na okulary weszłam na twojesoczewki i było kilka modeli które mi się podobały, a teraz jak już mam voucher to mam wrażenie że strasznie biednie się na stronie zrobiło i mało modeli zostało. Kurcze myślicie że warto poczekać jeszcze trochę i bliżej świat będzie większy wybór?  Wyświetl w wątku >>
0 0

patyk

#6653931 Napisano: 04.11.2019 09:52:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
A tu przynajmniej spróbuję kupując produkty których używam, miła odmiana po tych wszystkich zakupach kiepskich słodyczy i niepotrzebnej domowej chemii emotka Wyświetl w wątku >>
1 kreatia 0

patyk

#6653923 Napisano: 04.11.2019 09:38:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ktosiek1 napisał(a):

kreatia napisał(a):


to raczej konkurs dla ekspedientek, niż ludu.
może ktoś dodać? 

dokładnie.....

Niestety sporo loterii i konkursów można nazwać że są dla ekspedientek. Wszystkie w których nie są potrzebne opakowania a tylko rachunki.  Wyświetl w wątku >>

patyk

patyk

#6653911 Napisano: 04.11.2019 09:20:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
beatha77 napisał(a):

[quote=https://www.rossmann.pl/ztroskiogwiazde

patyk] Kojarzycie jakiś konkurs nowy w Rossmann gdzie trzeba kupić produkty nivea i bobovita? Wczoraj widziałam w sklepie naklejkę o tym, jakieś produkty dla mamy i dziecka były do wygrania. Trzeba było kupić za 10 zł. Tyle pamiętam. Nie robiłam fotki bo się spieszylam i myślałam że znajdę ten konkurs na necie ale coś nie mogę... 

A takie cuś się pojawilo.  Wyświetl w wątku >>
0 0

patyk

#6653903 Napisano: 04.11.2019 09:07:17 w Smolar
Eh no i po nadziei emotka Wyświetl w wątku >>
0 0