Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika patyk

patyk

#6616533 Napisano: 04.07.2019 11:33:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ta loteria Tymbark to taka wymyślna niczym ta z korala ostatnia... Gdzie wiele osób w tym ja nie zagralo bo się na datę nie doczekało... A co za tym idzie lodów też nie kupili.. 

Już przekombinowuja mam wrażenie...  Wyświetl w wątku >>

patyk

#6600065 Napisano: 15.05.2019 16:10:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
andii napisał(a):

patyk napisał(a):

tereniagno napisał(a):

patyk napisał(a):

Z loterii Orlen miał ktoś może problem z wpisaniem numeru paragonu? Kombinuje i odrzuca cały czas. Już nerwow nie mam

Co to za konkurs Tymbarka na Orlenie?

Nic nie napisałam o tymbarku chodzi o loterie Orlen ze zdrapkami. Ten z Kubicą

a zalogowaną masz kartę?

Tak. Wszystko niby ok tylko cały czas wyświetla że błędny numer paragonu  Wyświetl w wątku >>
0 0

patyk

#6600061 Napisano: 15.05.2019 16:03:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
tereniagno napisał(a):

patyk napisał(a):

Z loterii Orlen miał ktoś może problem z wpisaniem numeru paragonu? Kombinuje i odrzuca cały czas. Już nerwow nie mam

Co to za konkurs Tymbarka na Orlenie?

Nic nie napisałam o tymbarku chodzi o loterie Orlen ze zdrapkami. Ten z Kubicą Wyświetl w wątku >>
0 0

patyk

#6599906 Napisano: 15.05.2019 12:07:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Z loterii Orlen miał ktoś może problem z wpisaniem numeru paragonu? Kombinuje i odrzuca cały czas. Już nerwow nie mam Wyświetl w wątku >>
0 0

patyk

#6569491 Napisano: 06.02.2019 20:52:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zubi napisał(a):

caramela napisał(a):

patyk napisał(a):

Gdzie znajdujecie promocyjne opakowania tictac? Szukałam w różnych sklepach i nie moge spotkać. Z góry dzięki za odp

Ja widziałam a lidlu, chyba to były TicTac Gum

Biedronka, Carrefour emotka

Kurcze to moje Lidle i Biedry oraz dwa sklepy lokalne w których sprawdzałam maja opakowania sprzed konkursu w duuuzych ilościach. Zanim to sprzedadzą to się konkurs skończy.  Wyświetl w wątku >>
0 0

patyk

#6569453 Napisano: 06.02.2019 18:10:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Gdzie znajdujecie promocyjne opakowania tictac? Szukałam w różnych sklepach i nie moge spotkać. Z góry dzięki za odp Wyświetl w wątku >>
0 0

patyk

#6564777 Napisano: 18.01.2019 12:33:01 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie sieć Play. Niedawno przeszłam do nich z innej sieci i miałam mieć 6 miesięcy bez abonamentu. Teraz przysylaja mi normalne rachunki, poszłam zapytać ocb a tu się okazuje że młody chłopak z którym podpisywałam umowę sobie źle kliknal i wybrał w systemie zła promocje... Oni teraz twierdzą że mam się udać bezpośrednio do niego, i odkręcić to... A on już nie pracuje. Śmiech na sali, napisałam odwołanie i nie odpuszczę ale łażenie i załatwianie tego w końcówce ciąży to nic przyjemnego.... 


Poza tym wkurza mnie że widoczna ciąża nikogo nie rusza i przepuszczenie w kolejce ciężarnej też nikomu do głowy nie przychodzi. Ja się nie spodziewam jakiegoś mega ulgowego traktowania ale kiedy stoję w kolejce z brzuchem większym ode mnie i z małym dzieckiem to fajnie jakby czasem się ktoś zlitowal. Raz kasjerka chciała mnie obsłużyć poza kolejka to się nasluchalam i spojrzeń od ludzi tyle że aż czułam się jak oszust i leń jakiś.  Wyświetl w wątku >>
2 brucee, awi 0

patyk

#6557718 Napisano: 18.12.2018 15:53:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Wygrał ktoś z kalendarza adwentowego Orsay? Ja codziennie coś wymyślam i narazie klapa, ale na forum też widzę że się nikt nie chwalił...  Wyświetl w wątku >>
0 0

patyk

#6556265 Napisano: 13.12.2018 12:12:37 w Zdjęcia naszych wygranych
zestaw kaw z ITM. Ekspresowa wysyłka emotka   Wyświetl w wątku >>

patyk

#6556046 Napisano: 12.12.2018 16:01:25 w Wkurza mnie...
Wkurzają mnie nieaktualne cenówki w sklepach. Dziś kupiłam na Winiary dwa sosy w ITM miały być po 5.49 a w domu się okazało że 4.99 i w p* cały paragon. Ostatnio w Crf też mi na paragonie 2 gr zabrakło:/  Wyświetl w wątku >>
1 atyde25 0

patyk

#6555720 Napisano: 11.12.2018 19:52:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sylwika76 napisał(a):

czy w konkursie "poczuj zapach kawy" ITM wygrywają  maile czy smsy? Jak lepiej wysłać zgłoszenie?

Myślę że bez znaczenia, u mnie trafiłam wpisując na stronie.  Wyświetl w wątku >>
0 0

patyk

#6555707 Napisano: 11.12.2018 19:10:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Tak o tym... Jest krem nivea baby ale postaci nie ma na nim... To "delikatnie" stojak na którym było info o konkursie i kremy na nim wprowadza w błąd emotka  dzięki za info  Wyświetl w wątku >>
0 0

patyk

#6555698 Napisano: 11.12.2018 18:44:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy w konkursie Nivea Baby do konkursu uprawnia też zakup kremu nivea baby czy tylko te żele do kąpieli? Na stojaku w sklepie było info o tym że ma być produkt nivea baby a na stronie widzę zdjęcia tylko tych żeli.... Kupiłam krem... Nie wiem czy wysyłać w takim razie.  Wyświetl w wątku >>
0 0

patyk

#6555648 Napisano: 11.12.2018 17:07:55 w moje dzisiejsze wygrane :)
Zestaw kaw z Poczuj zapach kawy ITM Wyświetl w wątku >>

patyk

#6555069 Napisano: 09.12.2018 22:07:25 w WC - rozmowy o wszystkim
mczarna napisał(a):

mama-l-k-m napisał(a):

patyk napisał(a):

Czy ktoś z Was zamawiał może ubrania z Patpat? Skusilam się właśnie dziś na parę rzeczy i zamówiłam, później coś mnie tknelo i sprawdziłam opinie w których przeczytałam że czas wysyłki to nawet 2 miesiące... Szkoda że przeczytałam to po fakcie emotka   za 2 miechy to mi te ubrania już potrzebne nie będą.... Miał ktoś z nimi styczność? 

raz po 3 tygodniach doszła przesyłka a teraz czekam już 5 tygodni na świąteczne piżamki dla dzieci.. ciekawe czy dojdą do świąt..

Ja zamawiałam,niestety czekałam dokładnie te 2 miesiące...Ubrania super,ale zamawiając widziałam jaki jest czas oczekiwania i zamówiłam dla dzieciaków większe rozmiary.

Dzięki za info. 
Bardzo rzadko zamawiam online, wolę obejrzeć sobie na żywo zanim kupię, tym razem się skusilam bo takie ładne itd... 
Zamówiłam między innymi sukienkę ciążowa która za 2 miesiące mi już potrzebna nie będzie... 
Nie ma to jak zamrozić sobie kasę przed świętami... Wyświetl w wątku >>
0 0

patyk

#6555022 Napisano: 09.12.2018 20:12:18 w WC - rozmowy o wszystkim
Czy ktoś z Was zamawiał może ubrania z Patpat? Skusilam się właśnie dziś na parę rzeczy i zamówiłam, później coś mnie tknelo i sprawdziłam opinie w których przeczytałam że czas wysyłki to nawet 2 miesiące... Szkoda że przeczytałam to po fakcie emotka  za 2 miechy to mi te ubrania już potrzebne nie będą.... Miał ktoś z nimi styczność?  Wyświetl w wątku >>
0 0

patyk

#6553291 Napisano: 04.12.2018 00:33:51 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Eh frustracja mnie już bierze
Czuwam w nocy niczym zwierzę
Miało być dla frajdy granie a tu nerwy i bramek paniczne szukanie.
Płatki nestle na śniadanie, mleko Łaciate i Mk Cafe popijanie. Później z Frosty są paluszki a do tego EB z puszki. Dobrze ze chociaż Almette się j skończyło, już mi uszami wręcz wychodziło. Ekspres dawno bym kupiła na łaskę agencji wcale nie liczyła.Mówię sobie WETO, weź ogarnij się kobieto, wrzuć na luz i porzuć spine. Lepiej zadbaj o rodzinę. Chrzań Albedo i Smolara - dziś konkursom mówię - NARA!  Wyświetl w wątku >>

patyk

#6552690 Napisano: 01.12.2018 19:10:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Nawet już sprawdzone że działają kuzynka już dziś skorzystała.  Wyświetl w wątku >>

patyk

#6552659 Napisano: 01.12.2018 17:54:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ojjokan napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

luk1990 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

sailor napisał(a):

tonyclayton napisał(a):

sailor napisał(a):

Hej. Wiecie coś więcej na temat loterii Carrefour Winiary co do wygrania m.in. opel crossland x od 01.12.2018 r. Jakiś regulamin lub strona www?

To nie jest loteria carrefour

Już wiem, dzięki emotka  Widac po zwyciezcach, że ktoś wpisuje fikcyjne dane lub same literki.

no tak wpisujesz cokolwiek tylko mail prawdziwy i masz ful biletów

no ale jak auto wpadnie to bedzie placz i zgrzytanie zebami xd 

nie będzie bo paragonu nie ma

czyli to jest ogolnopolska loteria? mi sie tez wydawalo, ze wczesniej byla mowa tylko o Carrefour....

Ogólnopolska bo jest nawet wybór sieci w której się zrobiło zakupy.  Wyświetl w wątku >>
1 jokan 0

patyk

#6551228 Napisano: 27.11.2018 15:26:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Hej nie mogę wysłać SMS na konkurs colgate Crf, na numer 4321. Cały czas jest wysyłanie i tyle.... Dzwoniłam do play i nie mam zablokowanych smsow płatnych. Dodatkowo właśnie widzę że na ten numer wysyłałam tez na nestle w ITM i nie miałam zwrotek... Konkurs był do wczoraj... A ja się dziwię że nic nie wpadło.
Miał ktoś tak? Wyświetl w wątku >>
0 0