Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika patyk

patyk

#6708642 Napisano: 10.06.2020 11:39:53 w Informują
Informują z Konkurs "Rozgrywaj mistrzostwa z przyjaciółmi w sieci" Carrefour

Rodzaj powiadomienia: Sms
Dodatkowe informacje: Wyświetl w wątku >>
0 0

patyk

#6708343 Napisano: 09.06.2020 13:23:10 w skojarzenia
Czas - zdjęcia  Wyświetl w wątku >>
0 0

patyk

#6708338 Napisano: 09.06.2020 13:10:49 w skojarzenia
0 0

patyk

#6708325 Napisano: 09.06.2020 12:25:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

patyk napisał(a):

W tv mignęła mi reklama Discreet z info o konkursie/loterii? Ktoś coś wie? Nie mogę nic o tym znaleźć. 

Discreet a moze o.b? emotka

Właśnie to była inna reklama niż ta o loterii o.b 

Kurcze daje sobie rękę uciąć że discreet, no nic, prędzej czy później pojawi się gdzieś znowu jakieś info emotka Wyświetl w wątku >>

patyk

#6708318 Napisano: 09.06.2020 12:09:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
W tv mignęła mi reklama Discreet z info o konkursie/loterii? Ktoś coś wie? Nie mogę nic o tym znaleźć.  Wyświetl w wątku >>
0 0

patyk

#6708281 Napisano: 09.06.2020 10:07:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
calineczka354 napisał(a):

Mam nieodebrane połączenie od unique one emotka  oni oddzwaniają na nieodebrane?

Ja kiedyś oddzwoniłam. Nie dało się dodzwonić ale za chwilę znowu zadzwonili sami.  Wyświetl w wątku >>
0 0

patyk

#6708255 Napisano: 09.06.2020 08:34:20 w Wkurza mnie...
zezowaty_kot napisał(a):

patyk napisał(a):

 Już sama nie wiem Sąsiedzi oczywiście mają to gdzies, jak potrzebowali psa na podwórko to mogli sobie kundelka przygarnac a nie takiego który pasuje do aktywnego stylu życia  emotka


A kundelek nie potrzebuje? Ja mam dwa i akurat kundelki to loteria, nie można przewidzieć jakie będzie miał predyspozycje. Z psem rasowym można mieć pewne wytyczne, rokowania. Jeden z moich kundelków jest tajfunem, psem energicznym i żywiołowym, drugi natomiast mógłby się nie ruszać z kanapy. Zupełnie różne charaktery. Jeśli ktoś ma sprecyzowane potrzeby to:
1. Rasa dobrana do potrzeb
2. Pies ze schroniska, tam wolontariusze potrafią idealnie połączyć człowieka ze zwierzęciem.

Ps. Okropne podejście - kundelek = pies na podwórko. 

Ojoj jak łatwo ocenić, że mam okropne podejście. A tu się akurat mylisz. Zawsze interesowałam się losem zwierząt i jestem pierwsza do opieprzenia osób które je źle traktują. Wojowanie z ludźmi którzy mieli psa na łańcuchu też przeszlam. Sama mam psa ze schroniska kundelka, długo się zastanawiałam i dobierałam który pasuje do mojego stylu życia. Mieszka w domu i wychodzi na spacery, jednak na pewno ma mniejsze potrzeby aktywności niż taka Rasa jak Husky. W mojej wypowiedzi właśnie do tego nawiązałam, że niejeden kundelek ze schroniska byłby zdecydowanie bardziej szczęśliwy na tym ich ogródku biegając swobodnie a husky się męczy. Każdy pies potrzebuje ruchu i wyjść, bezsprzecznie, jednak z ich częstotliwością dłuższych spacerów to akurat husky jest złym wyborem. 

Naprawdę czasem to już człowiek żałuje że coś wpisał w wątku "wkurza mnie" bo niektórzy tylko czekają by wytknąć każde słowo z wypowiedzi. 

Od kiedy słowo kundelek jest jakieś obraźliwe? Kundelki to najfajniejsze psy, najlepiej dostosowujące się i co najlepsze nie ma nigdy drugiego takiego samego. 

Niesamowite że nagle przez czyjąś interpretacje części mojej wypowiedzi wychodzę na bezduszną ignorantkę pogardzającą kundelkami  emotka Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

patyk

#6708012 Napisano: 07.06.2020 23:11:07 w WC - rozmowy o wszystkim
pikawka napisał(a):

nkba napisał(a):

pikawka napisał(a):

Kto siedzi nad haribo ze mną?  emotka

Ja emotka

Piona! Ja w słuchawkach słucham muzyki. Jakoś nie mogę się zabrać  emotka

To samoo, wgapiam się w telefon w poszukiwaniu weny emotka Wyświetl w wątku >>
1 nkba 0

patyk

#6707946 Napisano: 07.06.2020 12:01:05 w Wkurza mnie...
kermit napisał(a):

patyk napisał(a):

Ten u sąsiadów to poprostu zaczyna zawsze jak wyjdą z domu.... On ma cały ogród dla siebie a i tak siedzi pod bramą i wyje... 

Już wolę szczekanie psa niż to wycie. Wyje wyjątkowo przeciągle i jakby nie wiem jaka krzywda się mu działa.  emotka

Husky to rasa, która praktycznie nie szczeka. Za to wyją. Moja kuzynka mieszka kilkaset metrów od pogotowia. Jej sąsiad ma psa tej rasy i on za każdym razem naśladuje wycie karetki. Można zgłupieć.

Generalnie z tego co przeczytałam o Husk,  żeby spróbować się zorientować o co mu kurcze chodz,  to Rasa która potrzebuje duzo ruchu. A sąsiedzi wychodzą z założenia że skoro ma cały ogród dla siebie to z nim nie muszą spacerować i robią to sporadycznie. Dodatkowo to są psy z natury stadne i może brakuje mu towarzystwa. Już sama nie wiem. Sąsiedzi oczywiście mają to gdzies, jak potrzebowali psa na podwórko to mogli sobie kundelka przygarnac a nie takiego który pasuje do aktywnego stylu życia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

patyk

#6707942 Napisano: 07.06.2020 11:41:31 w Wkurza mnie...
Ten u sąsiadów to poprostu zaczyna zawsze jak wyjdą z domu.... On ma cały ogród dla siebie a i tak siedzi pod bramą i wyje... 

Już wolę szczekanie psa niż to wycie. Wyje wyjątkowo przeciągle i jakby nie wiem jaka krzywda się mu działa. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

patyk

#6707858 Napisano: 06.06.2020 13:32:03 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie wiecznie wyjący pies husky u sąsiadów emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

patyk

#6707672 Napisano: 05.06.2020 13:07:40 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Przelew 50 zł z konkursu Perfect Fit w Lidlu. 

Szybko. Rachunek od weta wysłałam w zeszły piątek.  Wyświetl w wątku >>

patyk

#6707666 Napisano: 05.06.2020 12:46:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Miał ktoś problem z wysłaniem formularza laureata z Aquafresh Smolar? Przycisk "wyślij" nie reaguje. 
Już na różnym sprzęcie próbowałam. 
Zmniejszyłam wielkość zdj rachunku i też nic. Zaraz mnie coś trafi, taką strata czasu dla bonu 50 zł. 
W Smolarze nie odbierają  Wyświetl w wątku >>
0 0

patyk

#6707547 Napisano: 04.06.2020 22:12:46 w Wkurza mnie...
Jak sprzedawczyni nie reaguje to może kierownik/właściciel sklepu zareaguje. 

Paragon niczym dokument, ma być wydany i czytelny!  Wyświetl w wątku >>
1 halliday 0

patyk

#6707133 Napisano: 03.06.2020 09:05:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
madzia1-s napisał(a):

dede napisał(a):

Kupiłam wodę z załącznika na konek itm smolara ale na paragonie nijak widać że to kropla beskidu 1,5. Kod na butelce się zgadza ale jak wzięłam 6-pack to nabito mi kod ze zgrzewki i jest on inny niż ten na butelce i w załączniku. Myślicie że iść do sklepu po pieczątkę? Nie mam za bardzo doświadczenia ze smolarem. Uznają mi bez pieczątki w tym przypadku. 

co to za konek? nie mogę znaleźć

To już zakończony. Wczoraj informowali laureatów. 
https://www.e-kon...wod-intermarche.html Wyświetl w wątku >>
1 madzia1-s 0

patyk

#6707087 Napisano: 02.06.2020 21:53:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dede napisał(a):

edzia21 napisał(a):

dede napisał(a):

Kupiłam wodę z załącznika na konek itm smolara ale na paragonie nijak widać że to kropla beskidu 1,5. Kod na butelce się zgadza ale jak wzięłam 6-pack to nabito mi kod ze zgrzewki i jest on inny niż ten na butelce i w załączniku. Myślicie że iść do sklepu po pieczątkę? Nie mam za bardzo doświadczenia ze smolarem. Uznają mi bez pieczątki w tym przypadku. 

Najlepiej napisać maila do smolara i o to zapytać. Wszystko zależy od osoby, która obsługuje daną akcję. 

Dziękuję za odpowiedź. Żeby było śmieszniej jak kupowałam tą wodę to sczytywałam numery z kodu kreskowego czy się zgada z załącznikiem do regulaminu. Zgadza się a i owszem tylko przy kasie zeskanowany został kod całej zgrzewki.  emotka   emotka

Nie stresuj się na zapas, najwyżej pójdziesz po pieczątkę. Kupiłas wodę jaką trzeba to nie ma co sobie nerwow tworzyć.  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

patyk

#6706993 Napisano: 02.06.2020 14:05:38 w moje dzisiejsze wygrane :)
Bon 500 zł z ITM i u mnie  emotka  i I to Smolar, toż to szok!  Wyświetl w wątku >>

patyk

#6706320 Napisano: 29.05.2020 23:19:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
olunka napisał(a):

pokrzywa30 napisał(a):

danaaa napisał(a):

pokrzywa30 napisał(a):

Czy z Londa Carrefour przychodzi potwierdzenie zgłoszenia? Wysłałam sms i nic. 

Wczoraj wieczorem zwrotka była od razu -numer w  orange

Dzięki no i świetnie z play dzisiaj nie mam zwrotki i co zgłoszenie pewnie nie zapisane w bazie masakra, od męża z telefonu też zwrotki brak:(

ja tez nie mam zwrotek

Właśnie wysłane z play i również brak zwrotki...  Wyświetl w wątku >>
0 0

patyk

#6706208 Napisano: 29.05.2020 15:38:17 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Smolar my to się nigdy nie polubimyemotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

patyk

#6705729 Napisano: 28.05.2020 10:29:37 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
docierają powolutku bony z euro wreszcie  emotka  kurier dpd Wyświetl w wątku >>
1 ReneK 0