Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika patyk

patyk

#6701343 Napisano: 06.05.2020 15:02:58 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Ja mam za to tak, że jak wygram jakaś cenną nagrodę to tak jakby osiadam na laurach i mi zapał mija na jakiś czas. 
A później znowu jak dłuższy czas nic się nie dzieje to wpadam w jakiś taki głód konkursowy i gram jak leci, aż znowu nie wygram czegoś fajnego i znowu osiadam na laurach. 
Taka sytuacjaemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

patyk

#6701291 Napisano: 06.05.2020 12:43:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

wyniki Góralków juz są.....mam wrażenie, że oni ciągle to samo lubią....rowery, kosmos, łodki, kołko i krzyzyk, gra w klasy, etc..... emotka emotka

I zdjęcia na których jest cała instalacja ułożona z Góralków które najpewniej przyjechały w plecaku jako wygrana z poprzednich tygodni  emotka Wyświetl w wątku >>

patyk

#6701284 Napisano: 06.05.2020 12:31:11 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, że z rozpędu kupiłam parodontax na konkurs w Crf, dopiero później zobaczyłam że organizatorem jest Smolar (u którego mi nie idzie, delikatnie mówiąc), a zestaw produktow który jest do wygrania to "aż" cała pasta i szczoteczka, poprostu szaleństwo emotka
Wkurza mnie konkurs Bref gdzie nie podaje się numeru paragonu, i narzucają zakup aż dwóch dość drogich konkretnych produktów, niedługo to będzie wymóg: "kup po jednym produkcie z całego  naszego asortymentu, następnie idąc do kasy wykonaj piruet i podskok, poproś kasjera aby zrobił o tym adnotację na rachunku, następnie wykonaj zdjęcie jak wykorzystujesz w domu nasze produkty, napisz o tym rymowankę, a my wybierzemy 3 osoby które wygrają zestaw produktow... " Wyświetl w wątku >>

patyk

#6701161 Napisano: 05.05.2020 18:00:33 w Wkurza mnie...
Oczywiście, że to nie kwestia powierzchni sklepu tylko personelu. Znam wiele zarówno wielkopowierzchniowych jak i maleńkich które mają notorycznie przeterminowane rzeczy na półkach. To jest kwestia kierownictwa i personelu. Znam też sklepy gdzie personel jest tak zorganiziwany że nie ma opcji na przeterminy. 
Ewentualnie jest opcja, że w tym sklepie wcześniej jeździł przedstawiciel np id Wawelu i to on pilnował dat, a ostatnio nie przyjechał i leży baton po dacie na półce. Też ostatni który kupiłam z Wawelu był ze stycznia, też niestety się zorientowałam przy jedzeniu,emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

patyk

#6700852 Napisano: 04.05.2020 16:16:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ej ludzie! Już wiemy że dziś dotarły warki! Naprawde każdy kto je dziś dostał nie musi się osobno wpisywać w wątku o tym jaka nagroda dziś dotarła....emotka Wyświetl w wątku >>

patyk

#6700640 Napisano: 03.05.2020 14:17:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Serwer przepełniony hmm niech robią więcej konkursów gdzie nie podaje się numeru paragonu przy zgłoszeniu... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

patyk

#6700262 Napisano: 30.04.2020 16:18:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
O to na opcje online nie zwróciłam uwagi, pewnie dlatego że unikam zakupów przez internet jak ognia, dzięki! 

I tak uważam jednak ze powinno się zaczynac konk od "normalnej" daty  emotka  taka moja opiniaemotka Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

patyk

#6700247 Napisano: 30.04.2020 15:52:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

rare85 napisał(a):

Nie mam dostępu do wątku z zapowiedziami, a widziałam ofertę paragonu - cóż to za konkurs Henkel Rossmann od 1.05.2020?

https://www.smolar.pl/Konkurs-podziel-sie-szczesciem

Poprawcie mnie jeśli się mylę ale rzuciłam okiem na regulamin i tam są etapy dzienne, zaczynając od 1.05
Czyli co? Znowu konkurs gdzie psipadkiem ktoś zapomniał o dniu wolnym w którym nie da się zrobić zakupów...  Wyświetl w wątku >>
1 bezaczek7 0

patyk

#6700210 Napisano: 30.04.2020 12:39:07 w Kupię...
Kupię Roombe  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

patyk

#6699767 Napisano: 28.04.2020 14:42:10 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Dobra wąteczku, u mnie będzie konkret. Potrzebuję 100 tysięcy emotka
Przyjmujesz wyzwanie?
Nie musi wpaść z jednego konkursu, może być z kilku, ważne żeby się uzbierało do końca roku emotka Wyświetl w wątku >>
1 ReneK 0

patyk

#6699721 Napisano: 28.04.2020 12:26:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Co dziś może wozić inpost?  Wyświetl w wątku >>
0 0

patyk

#6699714 Napisano: 28.04.2020 12:13:32 w Polecam
Witam  emotka

Jeśli ktoś z szanownego grona forum, rozważa montaż fotowoltaiki i mieszka w rejonach małopolski, świętokrzyskiego, podkarpacia to z czystym sumieniem mogę polecić firmę, która się na tym zna i robi to na miarę Waszych potrzeb a nie byle wcisnąć cokolwiek. 
Śmiało piszcie do mnie priv  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

patyk

#6699645 Napisano: 28.04.2020 10:37:49 w Popraw sobie humor...
Życie konkursowicza nie jest łatwe:
- jadę do Lidla, kupić Ci coś na konkursy? 
-tak, napisze Ci w SMS co. 
Sms:
"Dwa produkty Heinz (ketchup np, czy co tam potrzebujecie), Nestea za 5 zl (ponoc jest taniej i trzeba 3 kupić, to dzięki!" 

Dwie godziny pozniej:
- ten Heinz to jeden kupiłam
- aha no trudno...
- A to drugie to miało być Nestea czy nestle?
- Nestea, taki napój...
- A to ja płatki kupiłam...

emotka emotka Wyświetl w wątku >>

patyk

#6698572 Napisano: 22.04.2020 19:20:20 w Kupię...
Kupię Roombe  Wyświetl w wątku >>
0 0

patyk

#6698323 Napisano: 21.04.2020 20:10:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Nie macie problemów z wysłaniem formularza laureata Euro Smolar? Nie wiem czy to coś u nich czy mój "cudowny"  internet. Wciskam wyślij i nic się nie dziejeemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

patyk

#6697954 Napisano: 20.04.2020 17:56:30 w Wkurza mnie...
Joan mnie najbardziej rozwala jak na wsi jeździ sklep na kółkach i babeczki z koszykami po warzywa wychodzą emotka
Za domem mają pole aż pod las ale przecież się nie opłaca mieć chociaż małego warzywnika. Dawniej jak jeździłam do babci to pola tętniły życiem, a teraz chaszcze takie, i ludzie się dziwią, że żmije pod domy podchodzą. 
Jasne, że nie każdy ma czas ale ja akurat tam widzę przypadki kobitek na emeryturze które całymi dniami w oknie albo na ławeczce siedzą. Nawet z nudów bym sobie coś zasiała. A później jedna z drugą przychodzi do mojej babci i zagaja, że może by sobie mogły od niej zerwać parę truskawek bo przecież jej tak ładnie obrodziły emotka Wyświetl w wątku >>
1 joan 0

patyk

#6697951 Napisano: 20.04.2020 17:35:54 w Wkurza mnie...
Z cenami będzie jeszcze gorzej. Ceny warzyw i owoców będą rekordowe, a wszystko przez to, że już zaczyna się susza. 
Co więcej w niektórych miejscach będą występować okresowe braki wody w kranie. Na nic zaklinanie rzeczywistości i bluzgi na władze za wieloletnie olewanie tematu retencji wody w Polsce. Trzeba będzie się przyzwyczaić do tego, że wode się oszczędza. Osobom które mają domy, polecam inwestycje w zbiorniki na deszczówkę, niektóre gminy dofinansowują. 
Wiem, że ciężko się czyta takie informacje ale wychodzę z założenia że wiedza pozwala się przygotować odpowiednio.  Wyświetl w wątku >>

patyk

#6697923 Napisano: 20.04.2020 16:09:36 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Smolar my to się nigdy nie polubimy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

patyk

#6697736 Napisano: 19.04.2020 21:36:57 w WC - rozmowy o wszystkim
cudaczek121 napisał(a):

Teraz jest kilka zbiórek dzieciaczków chorych na SMA. Większość z nich jest przewidziana na uzbieranie 9-10 milionów złotych.Ale jedna z nich- zbiórka Marysi, zakończyła się już na etapie 5 milionów i rodzice dziewczynki dziękowali, że uzbierali już całą kwotę na leczenie córki.A jeśli w jednym szpitalu w USA jest ten lek dostępny za 5 milionów, to dlaczego pozostałe dzieci z SMA nie mogą być tam leczone? Chyba że rodzice Marysi dołożyli te 3 miliony z własnej kasy, w co szczerze wątpię.Przy okazji na zbiórce Frania Marcinkowskiego zostało już niewiele ponad 200 tysięcy do końca emotka

Ten lek ma jedną cenę. Najwidoczniej zbiórka Marysi szła równolegle na kilku fundacjach. Kacperek Ryło też zbierał na siepomaga i na innej fundacji. Cena leku jest jedna. 
Generalnie serce rośnie jak ludzie potrafią pomagać innym, szkoda tylko że aż tyle dzieci czeka na pomoc.  Wyświetl w wątku >>
0 0

patyk

#6697664 Napisano: 19.04.2020 11:32:36 w Czy informują/ informowali?
A z "Wiosenne porządki pachną Lenorem" w ITM?

Pozamiatane? Nie widziałam żeby się ktoś pochwalił ale nagród było mało...  Wyświetl w wątku >>
0 0