Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika zielonooka85

zielonooka85

zielonooka85

zielonooka85

#6841804 Napisano: 01.02.2022 15:08:41 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Konsola Rec C4 Heineken z "gwarancją" emotka Wyświetl w wątku >>

zielonooka85

#6839601 Napisano: 23.01.2022 18:31:24 w moje dzisiejsze wygrane :)
Głośnik z Belriso, no i fajnie. Wyświetl w wątku >>

zielonooka85

#6838845 Napisano: 19.01.2022 22:00:07 w moje dzisiejsze wygrane :)
Ten tego.. właśnie się zszokowałam. Nie pogardziłabym tymi 50 złotymi, ale mam konsolę Xbox Series S z https://swiatecznewygrane.pl/.
Przynajmniej ta agencja lubi moje wypociny emotka Wyświetl w wątku >>

zielonooka85

#6838222 Napisano: 17.01.2022 19:27:44 w Avanti
Skoro oni się zmienili, to dlaczego niezmiennie nie wygrywam u nich? emotka Wyświetl w wątku >>

zielonooka85

zielonooka85

#6837526 Napisano: 14.01.2022 02:23:10 w Pomocy!!!!
misiamarysia napisał(a):

melancholia napisał(a):

agnesse napisał(a):

Nie dotarła do mnie nagroda z konkursu i po rozmowie z Albedo dowiedziałam się, że zostałam negatywnie zweryfikowana- godzina na paragonie była późniejsza niż moje zgłoszenie. Nie pamiętam dokładnie chronologii całej sytuacji, bo miała miejsce we wrześniu, ale nigdy nie wysyłam zgłoszenia przed otrzymaniem paragonu. W sklepie powiedziano mi, że nie ma możliwości, aby godzina w kasie fiskalnej była źle ustawiona. Nie wiem, w jaki sposób mogę udowodnić, że moje zgłoszenie było zgodne z regulaminem. Czy ktoś miał kiedyś podobną sytuację? Czy jest możliwe, że u organizatora jest błąd w systemie?   

Z 30 na 31 października była zmiana czasu, może zwróc na to uwagę agencji? Jeśli sklep nie cofnął czasu, to mogłaś zrobić zakupy np. o godzinie 13:15, dodać zgłoszenie o 13:30, a na zegarze w systemie agencji była cofnięta godzina 12:30. Sklep się raczej do tego nie przyzna, ale sama miałam kiedyś złą datę na paragonie. 

Ja miałam taką sytuację kiedyś w Tesco, że data i godzina całkowicie się nie zgadzały z jednej konkretnej kasy (był jakiś błąd). Może to Ci coś ułatwi???

też w tesco miałam inną godzinę, niż ta, o której robiłam zakupy - i to nie raz Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

zielonooka85

#6837271 Napisano: 13.01.2022 00:36:11 w moje dzisiejsze wygrane :)

zielonooka85

#6835883 Napisano: 05.01.2022 23:17:12 w Avanti
mia napisał(a):

mietowa napisał(a):

fineessa napisał(a):

Kto się odważy podsumować swoje wygrane?

Może Ty  emotka ?

Ja bez problemu odważę się podsumować: ZERO. Ale nie jestem pewna, czy o to Wam chodziło. emotka

U mnie też ZERO. Na 20. No cóż.. nigdy nie rozumiałam Avanti. Albo ono mnie.
Czy ktoś jest większym przegrywem? Czy przebiłam wszystkich? Wyświetl w wątku >>
2 mia, daisygirl 0

zielonooka85

#6834009 Napisano: 28.12.2021 23:11:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

monisss napisał(a):

domika napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

Czy tylko mnie tak męczy ostatnie pytanie na Podwójne świętowanie emotka  Mózg mi się przegrzewa... Bleh... 

oj nie tylko Ciebie emotka

ktos odlecial wynyslajac to pytanie....powinni nagrodzic kazdego kto wymysli cos sensownego hehe

Próbuje to rozkminić, ale jak zaczynam się zastanawiać czy chodzi im o samo podwójne świętowanie czy o podwójną porcję chipsów przy tym świętowaniu, a potem zaczynam się zastanawiać czemu lepiej podwójnie niż pojedynczo to autentycznie czuję, że mój mózg się robi jak budyń i koniec. Wracam do czytania tego pytania od początku, bo już nie wiem o co pytali. Poprzednie pytania jednak były dużo lepsze, było się czego uchwycić emotka

czuję to samo.... emotka Wyświetl w wątku >>

zielonooka85

#6831643 Napisano: 16.12.2021 14:42:55 w moje dzisiejsze wygrane :)
W tym roku grudzień jakiś taki biedny:
testowanie Pieluch Lupillu Ofeminin
ZzzQuil z everydayme wczoraj dotarł, bez wcześniejszego powiadomienia, że wygrałam
... Wyświetl w wątku >>

zielonooka85

#6828824 Napisano: 07.12.2021 16:15:41 w Konkursy firm tytoniowych
dante84 napisał(a):

sysha napisał(a):

Dzisiaj mija 7 dzień od zakończenia konkursu, więc wydaję mi się, że jeśli SMS nie przyszedł to niestety tym razem się nie udało. U mnie  nic 🤷‍♀️

U mnie też, ale nie zmienił się wpis pod konkursem, że zwycięzcy zostali wybrani. Nadal jest taki

No bo mają małe zamieszanie. Jeszcze niektórzy nie zdążyli wziąć udziału w tym konkursie (formularz był przedwcześnie zamknięty).Tylko nie wiem, czy ma sens wypełnianie formularza.. jeśli były już wiadomości o wygranej... Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonooka85

#6828244 Napisano: 05.12.2021 17:06:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cleo25 napisał(a):

AneczkaS napisał(a):

aleksandra008 napisał(a):

Dlaczego z mem w minutkę przysłali mi meila, że nie wypełniłam dymka w obrazku kiedy właśnie wypełniłam? Dają mi drugą szansę bo niefajne za pierwszym razem? Miał tak ktoś jeszcze? Wypełnię i tak tak samo bo bardzo mi się podoba co wymyśliłam.

U mnie było tak za każdym zgłoszeniem, mimo że na stronie pojawiał się wpis, że zgłoszenie przyjęto poprawnie, od razu przychodził mail, że nie został uzupełniony dymek. Po kliknięciu na przesłany link raz jeszcze wpisywałam ten sam tekst i za chwilę był mail, że zgłoszenie przyjęte. Obydwa wysłane w ten sposób zgłoszenia wygrały emotka .

U mnie tak samo. Tylko że ja nie uzupełniałam drugi raz...bo nie pamiętałam tak słowo w słowo co tam wymyśliłam. Wygrałam bon do sklepu.

U mnie też tak było (kilka razy!) i... najgorzej, że orientowałam się po północy w kolejnym etapie.... Później oczywiście wygrywałam, ale etap był w plecy. o.  Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonooka85

#6826333 Napisano: 28.11.2021 23:03:22 w Konkursy firm tytoniowych
andrzej_s napisał(a):

zielonooka85 napisał(a):

A co z konkursem Winstona..? Zostawiłam sobie na łikend, a od dwóch dni pokazuje mi, że zakończony...

Tak samo mam. Nagrody też żadnej nie odbierzesz...

A pisałeś coś do nich? Ja napisałam.. może jak kilka takich @ będą mieć.. to przedłużą? Wiem, łudzę się. Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonooka85

#6826174 Napisano: 28.11.2021 00:50:00 w Konkursy firm tytoniowych
A co z konkursem Winstona..? Zostawiłam sobie na łikend, a od dwóch dni pokazuje mi, że zakończony... Wyświetl w wątku >>
1 andrzej_s 0

zielonooka85

#6824769 Napisano: 22.11.2021 23:09:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
darog napisał(a):

UWAGA. na konkurs "Barmańska"Ci sami robią, co Freeway.
Do dziś nie ma wyników z żadnej edycji.
Regulamin ten sam zapis

"Lista zwycięzców Konkursu będzie opublikowana przez Jury Konkursu na stroniewww.konkurs.barmanska.pl w terminie 14 dni od danego miesiąca trwania Konkursu."

Na maile nie odpisują. 

a ja to jeszcze dodam, że nie lubią tych samych twarzy emotka  no.. w każdym razie mojej Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonooka85

zielonooka85

#6823436 Napisano: 17.11.2021 17:37:29 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!

zielonooka85