Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika zielonooka85

zielonooka85

#7147694 Napisano: 16.12.2023 00:54:51 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Wczoraj Nivea zestaw kosmetyków, wygrana z początku grudnia. Wyświetl w wątku >>
1 mili05 0

zielonooka85

#7147693 Napisano: 16.12.2023 00:43:17 w Konkursy z grami
Placek napisał(a):

W memo Fisherprice jest ranking za dwa pierwsze tygodnie 

Zagrałam... ale jak tam da się mieć czas około 8? Dziwna ta gra... Chyba, że tylko u mnie się tak zacina... Wyświetl w wątku >>
2 maryam, Placek 0

zielonooka85

#7144866 Napisano: 06.12.2023 00:46:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
baxter napisał(a):

simonapp napisał(a):

WesolaBabka napisał(a):

[quote=Ja czekam od niedzieli i nadal cisza emotka

kreo42]

coccinelle napisał(a):

Długo czeka się na weryfikację laureata w Jacobsie? (zestaw świąteczny)

Ja miałem pół godziny

Ja czekam na weryfikację z niedzieli rano.

Widać różnie wysyłają te weryfikację, ja też czekam, wygrana w niedzielę.


to ja chyba z soboty nie mam Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonooka85

#7144061 Napisano: 02.12.2023 02:58:29 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Dzień dobry grudniu! Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonooka85

#7143671 Napisano: 01.12.2023 01:12:06 w Żegnamy zmarłych
koniczynka123 napisał(a):

https://wrzuc.inf...arzen/#comment-424  emotka
 Przechodziłam dzisiaj obok tego miejsca, komentujący w necie narzekają na znieczulice ale faktycznie mimo, iż to prawie centrum to w zimie przez ten plac ludzie nie chodzą na skróty. Nawet przyjaciel taty nie dostrzegł jej od razu, chodziła do tej szkoły co moja córka. Natalia dołączyła do swej zmarłej mamy emotka (*)

Masakra. Wyobrażacie to sobie? Waszemu dziecku coś się dzieje, potrzebujecie pomocy już teraz, a policja zamiast rzucić wszystko w cholerę, spokojnie dopija kawę. Nie chcę sobie nawet wyobrażać tej niemocy, jaką czuł ojciec... Wyświetl w wątku >>
[*] 0

zielonooka85

#7143557 Napisano: 30.11.2023 17:46:31 w Konkursy z grami
pusheen napisał(a):

zielonooka85 napisał(a):

pusheen napisał(a):

zielonooka85 napisał(a):

No to smaczki konkursowe ciąg dalszy.
Organizator odpisał mi, coś w stylu, że w mojej przeglądarce magicznie inaczej leci czas. Sprawdzałam przed chwilą i tak samo leci i w laptopie, i w komputerze, i telefonie.
A po przeliczeniu przykładowe czasy wyglądają mniej więcej tak:
1:07-->7:69
0:45-->11:64
2:13-->11:23
7:43-->7:43
1:93-->12:47

Co Wy na to? emotka
A mam jeszcze dwa albo trzy paragony.

Oczywiście, że coś jest nie tak. Przecież w sekundę nie klikniesz 24 razy w ekran.

Dlatego wcześniej pisałam, że nie wiem jak ten ich czas leci, co to za jednostki. Ale teraz zastanawiam jak oni te moje czasy przeliczają, raz jest taki sam, innym razem 0:45 to większy niż 2:13. 
emotka

Nie mam pojęcia. emotka  Ja nawet nie biorę udziału, bo po Red Bullu mi się odechciało takich gierek. Ale patrząc na ranking to te czasy po 2 sekundy są na tyle podobne, że na 99% są to boty. I dziwi mnie, że one też nie znikają, bo to jest przecież do wykrycia, tak jak właśnie złe naliczanie czasu.

Według mnie najbardziej realne są 4-5. 11 to już serio długo i taki miałam za chyba drugim razem, jak jeszcze zastanawiałam się nad ruchami. No ciekawe, co stanie się z tymi dwójkami... Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonooka85

#7143548 Napisano: 30.11.2023 17:20:07 w Konkursy z grami
pusheen napisał(a):

zielonooka85 napisał(a):

No to smaczki konkursowe ciąg dalszy.
Organizator odpisał mi, coś w stylu, że w mojej przeglądarce magicznie inaczej leci czas. Sprawdzałam przed chwilą i tak samo leci i w laptopie, i w komputerze, i telefonie.
A po przeliczeniu przykładowe czasy wyglądają mniej więcej tak:
1:07-->7:69
0:45-->11:64
2:13-->11:23
7:43-->7:43
1:93-->12:47

Co Wy na to? emotka
A mam jeszcze dwa albo trzy paragony.

Oczywiście, że coś jest nie tak. Przecież w sekundę nie klikniesz 24 razy w ekran.

Dlatego wcześniej pisałam, że nie wiem jak ten ich czas leci, co to za jednostki. Ale teraz zastanawiam jak oni te moje czasy przeliczają, raz jest taki sam, innym razem 0:45 to większy niż 2:13. 
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonooka85

#7143544 Napisano: 30.11.2023 17:09:22 w Konkursy z grami
No to smaczki konkursowe ciąg dalszy.
Organizator odpisał mi, coś w stylu, że w mojej przeglądarce magicznie inaczej leci czas. Sprawdzałam przed chwilą i tak samo leci i w laptopie, i w komputerze, i telefonie.
A po przeliczeniu przykładowe czasy wyglądają mniej więcej tak:
1:07-->7:69
0:45-->11:64
2:13-->11:23
7:43-->7:43
1:93-->12:47

Co Wy na to? emotka
A mam jeszcze dwa albo trzy paragony. Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonooka85

#7143473 Napisano: 30.11.2023 13:58:13 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)

zielonooka85

#7143472 Napisano: 30.11.2023 13:56:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jak kupiłam pierwszy na początku listopada to miałam 50 i 10. W drugim niestety 20. Tydzień temu już ich nie widziałam. Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonooka85

#7143368 Napisano: 30.11.2023 09:09:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
banka-manka napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

zielonooka85 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

tad_pole napisał(a):

Ile trzeba przeznaczyć na te 2 Cillit Bang z Biedronki? Orientujecie się?

40 zł - teraz są po 19,99

Zbyt dużo, dlatego z wzięciem udziału zastanawiam się do ostatniej chwili emotka  A żeby to jeszcze tak super działało...

Ja nie znoszę takiej ciężkiej chemii emotka  Kupiłam produkty na jeden paragon, ale nie wiem, co mam z nimi zrobić. Może na jakieś zbiórki przedświąteczne oddam?

Ja nimi na wiosnę psikam chwasty, które rosną na podjeździe pomiędzy kostką brukową i przy krawężniku na ulicy przy trawniku. 24/48 h wszystko spalone. Potem tylko pozamiatać ostrą szczotką i nie muszę na kolanach godzinami tego wyrywać.

Dobre emotka Wyświetl w wątku >>

zielonooka85

#7143340 Napisano: 30.11.2023 02:36:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Co do sprzątania domów, to ja sobie nie wyobrażam, żeby mój ktoś teraz posprzątał. Ta osoba chyba by weszła, spojrzała, i wyszła. No może w międzyczasie by jeszcze zemdlała.

Sama kiedyś jeździłam sprzątać domy za granicą. No i to jest fajna sprawa dla tych ludzi, którym dom się sprząta. Pracują cały dzień. Wracają po 16: podłoga umyta, ze zmywarki wszystko wyciągnięte, łazienka lśni, ubrania poprasowane, w kuchni czysto. No szczerze.. kto by tak nie chciał? Ale to co innego, gdy ktoś przychodzi tydzień w tydzień i sprząta dom, a co innego jak trzeba raz przyjść i odgruzować emotka Wyświetl w wątku >>

zielonooka85

#7143339 Napisano: 30.11.2023 02:30:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

zielonooka85 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

tad_pole napisał(a):

Ile trzeba przeznaczyć na te 2 Cillit Bang z Biedronki? Orientujecie się?

40 zł - teraz są po 19,99

Zbyt dużo, dlatego z wzięciem udziału zastanawiam się do ostatniej chwili emotka  A żeby to jeszcze tak super działało...

Ja nie znoszę takiej ciężkiej chemii emotka  Kupiłam produkty na jeden paragon, ale nie wiem, co mam z nimi zrobić. Może na jakieś zbiórki przedświąteczne oddam?

O to to to, jest myśl! I pamiętaj, dobro wraca. Ja sobie wczoraj pomyślałam, że kawy nakupię do loterii i wrzucę do tych koszyków zbiórkowych w sklepach. I chyba mi za samą dobrą myśl wszechświat podziękował nagrodą z Reginy emotka Wyświetl w wątku >>

zielonooka85

#7143337 Napisano: 30.11.2023 02:08:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

tad_pole napisał(a):

Ile trzeba przeznaczyć na te 2 Cillit Bang z Biedronki? Orientujecie się?

40 zł - teraz są po 19,99

Zbyt dużo, dlatego z wzięciem udziału zastanawiam się do ostatniej chwili emotka  A żeby to jeszcze tak super działało... Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonooka85

#7143330 Napisano: 30.11.2023 01:24:18 w Konkursy z grami
Zmieniając temat, a czy ktoś z Was grał w Fisher Price? 
Tak sobie pomyślałam, że skoro w Lindt mi dobrze idzie, to i tu spróbuję. Tym bardziej, że będąc w sklepie wyrósł przede mną ich produkt w dobrej cenie. No tak jakby chciał się na mnie rzucić z półki i zmusił mnie do gry.
Ale chyba to tak nie działa, że skoro w jednej grze idzie dobrze, to i w drugiej. Ta Fishera to jakaś komedia. Nie - Lindt to komedia. Fisher to tragedia. Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonooka85

#7143329 Napisano: 30.11.2023 01:22:11 w Konkursy z grami
A no tak i czekolada jest smaczna. Ta gra to też dobry powód do kupienia marcepana mężowi..;)
Ten limit w rankingu "2" według mnie jest też dziwny... 2 da się ugrać, a 1:99 nie? A to taka duża różnica? Śmieszne!
W ogóle... jak dla mnie kliknięcie równo 2:00 albo 2:01 jest podejrzane emotka  i że to ciągle tym samym osobom wychodzi. Raz nauczona tym, że lepsze wyniki znikają z rankingu, próbowałam wstrzelić się w te ich "2". Po naciśnięciu wszystkich pól miałam oczywiście lepszy wynik i czekałam, aż pojawi się dwójka. Ale jak to kliknąć, to ja nie wiem. Wyszło mi 2:13 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonooka85

#7143328 Napisano: 30.11.2023 01:08:58 w Konkursy z grami
Nadkusia napisał(a):

Ja już po Redbullowych grach jestem nauczona, że trzeba nagrywać swoje gry, aby potem nie było oskarżeń z ich strony o oszustwa przy lepszym wyniku, dlatego mam filmik jak wbijam taki czas (mama nagrywała drugim telefonem) , ale naprawdę na wiele wiele prób nigdy mi się nie udało zejść niżej i teraz nie wiem czy już do nich pisać czy oni powiadamiają dopiero na koniec konkursu o ewentualnych wygranych. Ogólnie tutaj bardzo łatwo oszukiwać, nagrać jakimś programem klikanie w odpowiednie miejsca od 1-24, przyspieszyć to i odtworzyć, ale co to za satysfakcja wygrać nagrodę w taki sposób, poza tym takie coś bardzo łatwo wykryć i nie rozumiem dlaczego akurat ustawili sobie próg usuwania zgłoszeń poniżej 2.0. W niektórych dniach po północy widziałam nawet takie przypadki jak 0.45, albo 1.49 lecz następnego dnia nie było po nich śladu, więc tak jakby na bieżąco usuwają podejrzane wyniki. Jeżeli ktoś dalej walczy to naprawdę polecam na telefonie i na dwie ręce ( dwa kciuki), mi niestety długie paznokcie utrudniają sprawę, ale na pewno powinno wychodzić lepiej niż na komputerze. Podsumowując, przynajmniej czekolada smaczna :P

To bardzo możliwe, że widziałaś moje wyniki (ewentualnie ktoś miał podobne) emotka
Ja właśnie gram tak po północy, kiedy jest cisza, spokój i nikt mi nie podkrada internetu emotka  A wyniki około 1 w nocy w magiczny sposób znikają.
Oni mnie poprosili o przesłanie filmu jak gram. Nie mam nic do ukrycia, więc czemu nie (chociaż regulamin o tym nic nie mówi). I właśnie wtedy miałam wynik około 0:40. Totalnie przez przypadek. Ustawiałam sobie ekran, tak żeby było wszystko widoczne i żeby było mi wygodnie klikać... przez przypadek dotknęłam gdzieś w pobliżu "start" i kątem oka zobaczyłam, że czas zaczyna mi lecieć. Jak głupia próbowałam nadgonić stracone milisekundy - no bo kurde ja tu nagrywam, staram się, a durna przez przypadek kliknęłam i co im pokażę? Że nie mogę tak szybko zagrać? Po kliknięciu w 24te okienko spojrzałam na zegar i bardzo zdziwiłam się. Zagrałam drugi raz i miałam około 1:17. Wszystko uwiecznione tak jak chcieli.
A ile bólu kosztowało mnie nagranie tego filmu, to tylko ja z mężem wiemy. Trwał z 10 min, od początku włączenia sprzętu, z wpisaniem danych, żeby mi ktoś nie sugerował, że coś gdzieś nacisnęłam, zainstalowałam. Wyszedł mega duży, trzeba go było zmniejszać, kombinować z wysłaniem. Pierwsza w nocy. Rano dzieci do szkoły, mąż wyjeżdżał. A wszystko to dla bonu na 100 zł. Którego mogę nie dostać...
Jeżeli mój tablet jest jakiś magiczny, to sorry... ale ja się nie znam, ja tej gry nie wymyślałam, nie robiłam do niej zabezpieczeń, nie wiem jak takie coś można obejść. Gram na tym, co mam. Nawet nie chciałabym być pierwsza. Nie chcę bonów do Apart. Nie lubię błyszczeć. Chciałam kod do Netflixa emotka  A wyszło jak wyszło. Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonooka85

#7143182 Napisano: 29.11.2023 16:27:31 w moje dzisiejsze wygrane :)
Regino, kocham Cię! Chociaż Ty jedna ocierasz miękko me łzy w tym konkursowym świecie emotka Wyświetl w wątku >>

zielonooka85

#7143176 Napisano: 29.11.2023 16:14:29 w Konkursy z grami
Wiecie co.. nie wiem, nie grałam już z tydzień i nie wiem jak mi teraz pójdzie... Ale poświęcę się i może jutro poproszę męża, żeby usiadł przy mnie ze stoperem. Coś mi się wydaje, że u nich to nie są sekundy 🤷 Wyświetl w wątku >>
1 Nadkusia 0

zielonooka85

#7143173 Napisano: 29.11.2023 16:11:23 w Konkursy z grami
Nadkusia, jeżeli możesz mieć  4, to możesz mieć i dwa, to już mała różnica 😎 nie masz powiadomienia pewnie dlatego, że oni weryfikują ich zdaniem dziwne? zgłoszenia. Nawet jeśli jesteś w rankingu, może się okazać, że to tylko taki poglądowy ..
Też jakiegoś dnia jestem w rankingu, ale nie wiem, czy mam się cieszyć... Lepiej być i dostać nagrodę z końca, czy nie być i później okaże się, że mam początkowe miejsce...? A może mam jedne wielkie G ?!
🤷😅🥴😔😱🤬 Wyświetl w wątku >>
1 Nadkusia 0