Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika zielonooka85

zielonooka85

#6582209 Napisano: 20.03.2019 01:46:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
xpac napisał(a):

zielonooka85 napisał(a):

zawsze można jakieś grosze (no dobra.. złotówki) wpłacać blikiem na fundacje (np. siepomaga), przynajmniej ta kasa się komuś przyda
kiedyś też zarejestrowałam się z myślĄ, że będę robić te przelewy na tel, ale do dziś ich nie ogarniam emotka
hm, ciekawe.. taka inna sprawa - blikiem zapłaciłam 18tego jeszcze parę minut przed północĄ, a bank zapisał sobie tę transakcję jako zleconĄ 19tego, także też zmarnowana szansa..
może ktoś ma pomysł dlaczego nie działa mi na klawiaturze mała literka Ą? tylko ona jedna jedyna emotka

No wlasnie tak przelewalem ale jak konkurs trwa jeszcze jakies 150dni razy 1zl razy 3 aplikacje= 450zl emotka

hym, no to.. niezła inwestycja emotka
muszę przelewy ogarnĄć i sprawdzić, na co kiedyś te grosze wpłacałam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonooka85

#6582199 Napisano: 19.03.2019 23:42:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zawsze można jakieś grosze (no dobra.. złotówki) wpłacać blikiem na fundacje (np. siepomaga), przynajmniej ta kasa się komuś przyda
kiedyś też zarejestrowałam się z myślĄ, że będę robić te przelewy na tel, ale do dziś ich nie ogarniam emotka
hm, ciekawe.. taka inna sprawa - blikiem zapłaciłam 18tego jeszcze parę minut przed północĄ, a bank zapisał sobie tę transakcję jako zleconĄ 19tego, także też zmarnowana szansa..
może ktoś ma pomysł dlaczego nie działa mi na klawiaturze mała literka Ą? tylko ona jedna jedyna emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonooka85

#6582178 Napisano: 19.03.2019 22:21:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
gyrydymptum napisał(a):

anaesth napisał(a):

pawelkoo napisał(a):

Organizator dopiero po losowaniu wysyła zapytanie do banku czy dana osoba wykonała w danym dniu transakcje blikiem czy też nie. Będzie więc pewnie sporo rezerwy, lub też niewydanych nagród.

Oby to wyglądało tak, że wylosowana osoba nie wie, że jest pretendentem do nagrody, póki nie dogadają się z bankiem... Dość mamy frustracji po nietrafionych bramkach, konkursach kreatywnych niezaspakajających gustu jury, pechowych losowaniach... aby jeszcze się dowiedzieć, że kasa nam przemyka koło nosa  emotka

Zgodnie z regulaminem tak właśni będzie. Mail z nagrodą dopiero po weryfikacji banku.

Jest i druga strona medalu - jeżeli ktoś zarejestruje aplikację i nie zamierza się bawić w robienie tych blików codziennie, to tylko zajmuje miejsce i marnuje nagrodę emotka  Jeżeli dobrze doczytałam, to laureat rezerwowy jest jeden, a nagroda niewydana zostaje u organizatora.
Coś mi się kojarzy, że w poprzedniej loterii pilnowałam tych blików codziennie, a jakoś niczego nie udało się wygrać. Tylko nic dziwnego, jeżeli sĄ takie warunki j.w.  Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonooka85

#6581757 Napisano: 19.03.2019 00:38:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
deva napisał(a):

superloser napisał(a):

kate87 napisał(a):

Czy brał ktoś z Was udział w poprzednich konkursach BLIKOMANI.
Tak się zastanawiam, po co im PESEL??

Weryfikacja wieku. Oraz, ze nie chomik gra.

czy w tej dziwnej loterii potrzebne sa jakieś kwitki? paragony? na jakiej podstawie oni losuja ktoś wie i podpowie?

rejestrujesz aplikację - oni przypisujĄ do tego jakiś tam numer, później z puli tych zarejestrowanych aplikacji losują zwycięskie i kontaktujĄ się z bankiem, by sprawdzić czy danego dnia wykonano danĄ aplikacjĄ transakcję blik
czyli wystarczy jedna transakcja blik dziennie danĄ aplikacjĄ, im masz więcej kont w bankach i więcej aplikacji, tym i szanse na wygranĄ większe
żadnych paragonów nie trzeba
jeżeli się mylę, niech ktoś mnie poprawi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonooka85

#6580707 Napisano: 15.03.2019 01:34:51 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
monia24 napisał(a):

pakowa napisał(a):

cocolino ? gdzie kupię okazyjnie ?:)

c4 cos ponad 15zl

 u mnie w dwóch biedrach znalazł po 13,99 Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonooka85

#6580705 Napisano: 15.03.2019 00:55:04 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
z barilla nawet talerza nie mam? to zaczyna być nieopłacalne,
wygram dodatkowe kilogramy dzięki białym makaronom, super Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonooka85

#6580317 Napisano: 14.03.2019 00:56:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cala-w-trawie napisał(a):

Czy  te opakowania po kinder bueno mogę na bieżąco wyrzucać? czy potem może się okazać, że mnie kiedyś jeszcze wylosują z tego?
Na razie nic nie wygrałam emotka  


losowanie dodatkowe nagród III st. 06.05.19 Wyświetl w wątku >>

zielonooka85

#6580316 Napisano: 14.03.2019 00:48:55 w Zdjęcia naszych wygranych


Główna z blocki.tv
Nie jest to nagroda zgodna z regulaminem, ale huk z tym - dzieciom się spodobała.
Jeśli jednak ktoś zastanawia się nad zakupem, to powiem tak: jakością nie powalają, do Lego Duplo im daleko. Chińczycy niezbyt się postarali.
Dobranoc emotka   Wyświetl w wątku >>

zielonooka85

#6579848 Napisano: 13.03.2019 00:25:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sks900 napisał(a):

Elbląg, Pasłęk, Wilczęta, czy to polski "Trójkąt Bermudzki"?

emotka

;)

13,10% z coli

"srau pies", że nie zgadłam gościa - nie płaczę z tego powodu, bo inne propozycje podane na forum były równie dobre, co moja, nawet bardziej pasowały niż ten OTSO; gdyby ktoś mi palcem pokazał, że to o niego chodzi, to bym nie uwierzyła
ale to nie ładnie podśmiewać się z ludzi, gdy odpowiedź wcale nie jest taka oczywista - takie moje odczucia (odnoszę się do całej rozmowy, nie cytatu) Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonooka85

#6579073 Napisano: 11.03.2019 00:10:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
no to Voila, mamy rozwiązanie zagadki: Otsochodzi, właściwie Miłosz Stępień
i o co chodziło z tą podpowiedzią do niego..? Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonooka85

#6578903 Napisano: 10.03.2019 00:23:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
grappa25 napisał(a):

Rozszyfrowałam to raper Vienio.
Na ślad natknął mnie ten wers: stale poszukuje & serwuje. On tam ma jakiś program kulinarny i lubi gotować, więc się zgadza. 

B.R.O. ?
w teledyskach gdzieniegdzie różowe tło np. Mała
trzy literki emotka
po 2012 zrezygnował z piłki nożnej i zajął się na poważnie muzyką
ale nie wszystko mi pasuje..
już mogę sobie brawo bić, czy jeszcze nie? emotka



jest jeszcze taki raper polskiego pochodzenia PLK tylko nie wiem o co chodzi z tym różowym tłem, ale może ten BRO bardziej pasuje




gdybym miała słuchać - wybrałabym PLK, ale za mało u niego różu (raczej barwy patriotyczne), więc do konkursoloterii wybieram B.R.O.
ale ja się nie znam, może jeszcze jest jakiś taki inny pasujący emotka Wyświetl w wątku >>
1 ulciah 0

zielonooka85

#6578766 Napisano: 09.03.2019 01:47:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
szesnaście napisał(a):

doo napisał(a):

alamak napisał(a):

joan napisał(a):

magisterek napisał(a):

Czy ktoś rozszyfrowała jaki artysta jest w tym tygodniu w Coca Coli?


Nie i nie pytaj, ile godzin zajęło mi dotarcie do tego wniosku emotka
Ale postanowiłam strzelić kilka razy, chociaż żadna postać nie pasuje mi do tej ich antypodpowiedzi w 100% emotka

a co to za konkurs?

https://ukladajhistorie.coca-cola.pl

a może wspólnymi siłami spróbujemy tu rozszyfrować? myślicie, że ksywka tego artysty to tylko 3 literki? to może jakiś dj, zwłaszcza, że "poszukuje i serwuje", a mi się to kojarzy bardziej z odtwarzaniem muzyki niż jej tworzeniem. i jeszcze ten strój - roboczy kombinezon i ochraniacze na buty, a może to są buty, tylko jakieś takie futurystyczne. jest też bluza z kapturem, więc może jednak raper. a newwave w połączeniu z rokiem 2012 - trochę późno na polskie newwave. a jakie są wasze przemyślenia? swoja drogą, a jeśli chodzi o odgadywalność tych artystów, to mamy strefę spadkową sarsa 82%, holak 64, teraz będzie jeszcze mniej.


Rozszyfrowałam to raper Vienio.
Na ślad natknął mnie ten wers: stale poszukuje & serwuje. On tam ma jakiś program kulinarny i lubi gotować, więc się zgadza. 

B.R.O. ?
w teledyskach gdzieniegdzie różowe tło np. Mała
trzy literki emotka
po 2012 zrezygnował z piłki nożnej i zajął się na poważnie muzyką
ale nie wszystko mi pasuje..
już mogę sobie brawo bić, czy jeszcze nie? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonooka85

#6577885 Napisano: 06.03.2019 16:50:09 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Barilla mnie nie lubi Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonooka85

#6576298 Napisano: 01.03.2019 15:51:15 w moje dzisiejsze wygrane :)
U nas też Córunia „zarobiła” ciężką pracą w filmie na klocuszki emotka

nagroda główna, fajnie emotka Wyświetl w wątku >>

zielonooka85

#6576295 Napisano: 01.03.2019 15:34:56 w Informują

zielonooka85

#6575096 Napisano: 26.02.2019 11:49:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nikusia88 napisał(a):

zielonooka85 napisał(a):

Masza86 napisał(a):

zielonooka85 napisał(a):

No tak.. dodawałam zdjęcie z Barilla w niedzielę, wczoraj patrzę, że w galerii jest już dużo z poniedziałku, a mojego brak.
Napisałam do nich i poinformowali, że żadnego zgłoszenia ode mnie nie było. Na pewno je dodawałam (chciałam tę miskę!), nie pamiętam tylko, czy na str pojawił się jakiś komunikat, czy nie. Takie to kwiatki wychodzą, jeżeli na @ nie wysyłają powiadomień - wtedy sytuacja była by od razu jasna.
Nie wiem jaki z tego wniosek - chyba, żeby nie zostawiać sobie wszystkiego na ostatnią chwilę emotka
Pocieszę sama siebie - konkurs trwa dalej, a dziś wiosenna pogoda, nawet bardzo wiosenna - u Was też?

mam dokładnie taką sama sytuacje. Marzyła mi się miska dodałam dwa zgłoszenia w dzień X i jedno z tych zdjec jest w galerii, a drugiego zdjęcia brak!
powtórzyłam to samo zdjęcie w niedziele i  nie ma go w galerii. fajne
zdjęcie nie dodane ,średnie jest w galerii . Chociaż wszystko możliwe bo średnim zdjęciem wygrałam patelnie a dopracowanym, aż mężu grafik pochwalił ze nawet mi wyszło emotka   nie wygrało nic . Najlepiej zapomnieć i miło się zaskoczyć

kurczę, to może jednak coś z ich stroną, a nie z moim gapiostwem emotka  
aj, jakbym faktycznie dodawała kilka zdjęć, to można zapomnieć, a tu te jedne jedyne, na ostatnią chwilę specjalnie robione, no szkoda emotka  jeszcze Mąż ostatnio narzekał, że mu misek brakuje, biedaczek  emotka
ale przynajmniej nie muszę myśleć nad zgłoszeniem do garnka emotka

zastanawiam się też, czy podobna sytuacja nie wyjdzie w konkursie 'blocki' - zgłoszenie dodane chyba w sobotę, do dziś go nie ma, ale może oni mają takie opóźnienie.. ktoś z Was brał udział?

Ja dodawałam 4 zgłoszenia i wszystkie mam w galerii . Myślę, że zamknęłyście okienka zanim zdjęcie się załadowało, najlepiej zawsze je zmniejszyć aby mieściło się w 1mb, wtedy ładuje szybko i bez problemu.



Żeby było ciekawiej - dostałam od nich drugiego @, zapytali jeszcze informatyków i... zdjęcie jest na serwerze emotka  odnalazło się, muszą tylko je zweryfikować emotka
Moje miało akurat jakoś 2mb, więc też nie tak strasznie dużo. Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonooka85

#6575082 Napisano: 26.02.2019 11:02:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Masza86 napisał(a):

zielonooka85 napisał(a):

No tak.. dodawałam zdjęcie z Barilla w niedzielę, wczoraj patrzę, że w galerii jest już dużo z poniedziałku, a mojego brak.
Napisałam do nich i poinformowali, że żadnego zgłoszenia ode mnie nie było. Na pewno je dodawałam (chciałam tę miskę!), nie pamiętam tylko, czy na str pojawił się jakiś komunikat, czy nie. Takie to kwiatki wychodzą, jeżeli na @ nie wysyłają powiadomień - wtedy sytuacja była by od razu jasna.
Nie wiem jaki z tego wniosek - chyba, żeby nie zostawiać sobie wszystkiego na ostatnią chwilę emotka
Pocieszę sama siebie - konkurs trwa dalej, a dziś wiosenna pogoda, nawet bardzo wiosenna - u Was też?

mam dokładnie taką sama sytuacje. Marzyła mi się miska dodałam dwa zgłoszenia w dzień X i jedno z tych zdjec jest w galerii, a drugiego zdjęcia brak!
powtórzyłam to samo zdjęcie w niedziele i  nie ma go w galerii. fajne
zdjęcie nie dodane ,średnie jest w galerii . Chociaż wszystko możliwe bo średnim zdjęciem wygrałam patelnie a dopracowanym, aż mężu grafik pochwalił ze nawet mi wyszło emotka   nie wygrało nic . Najlepiej zapomnieć i miło się zaskoczyć

kurczę, to może jednak coś z ich stroną, a nie z moim gapiostwem emotka  
aj, jakbym faktycznie dodawała kilka zdjęć, to można zapomnieć, a tu te jedne jedyne, na ostatnią chwilę specjalnie robione, no szkoda emotka  jeszcze Mąż ostatnio narzekał, że mu misek brakuje, biedaczek  emotka
ale przynajmniej nie muszę myśleć nad zgłoszeniem do garnka emotka

zastanawiam się też, czy podobna sytuacja nie wyjdzie w konkursie 'blocki' - zgłoszenie dodane chyba w sobotę, do dziś go nie ma, ale może oni mają takie opóźnienie.. ktoś z Was brał udział? Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonooka85

#6575067 Napisano: 26.02.2019 10:33:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
No tak.. dodawałam zdjęcie z Barilla w niedzielę, wczoraj patrzę, że w galerii jest już dużo z poniedziałku, a mojego brak.
Napisałam do nich i poinformowali, że żadnego zgłoszenia ode mnie nie było. Na pewno je dodawałam (chciałam tę miskę!), nie pamiętam tylko, czy na str pojawił się jakiś komunikat, czy nie. Takie to kwiatki wychodzą, jeżeli na @ nie wysyłają powiadomień - wtedy sytuacja była by od razu jasna.
Nie wiem jaki z tego wniosek - chyba, żeby nie zostawiać sobie wszystkiego na ostatnią chwilę emotka
Pocieszę sama siebie - konkurs trwa dalej, a dziś wiosenna pogoda, nawet bardzo wiosenna - u Was też? Wyświetl w wątku >>
1 maryam 0

zielonooka85

#6575053 Napisano: 26.02.2019 10:04:16 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
fotelik fantasia,
chyba dpd, ale nie ten, co zawsze, tylko wielka ciężarówa Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonooka85

#6574480 Napisano: 24.02.2019 17:01:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pioge7 napisał(a):

martunik3 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

o czym piszecie swoje wspomnienia do kindera? moje poprzednie nie wygrywały a chociaż jedna książka by się przydała a nie wiem co oni tam preferują 

pisałam 2 krótkie zdania w formie rymu i wszystkie zgłoszenia wygrały 

kasjopeja napisał(a):

martunik3 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

o czym piszecie swoje wspomnienia do kindera? moje poprzednie nie wygrywały a chociaż jedna książka by się przydała a nie wiem co oni tam preferują 

pisałam 2 krótkie zdania w formie rymu i wszystkie zgłoszenia wygrały 

Pisałam nie rymowane, zwykłe zdania - opis. Obydwa wygrały. 

Dzięki 
teraz na koniec kumulację puszczam emotka  może sie uda emotka  

hm, a ja myślałam, że tak dużo tych nagród i każdy wygrywa, oczywiście zostawiłam sobie zgłoszenie na koniec - pewnie jak większość.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0